|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 142 [143] 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:07:45   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

just - katero zadevo od justa mi priporočate,da kupim, tisti mazilo od materine dušice ali olje31,


priporočam mazilo materina dušica in teatree kremo, glede olja -ga nismo dosti rabili 


JUST - jaz imam enako materino dusico in teetree. Olje 31 naj ne bi bilo primerno za otroke pod 2 leti direkt uporabljat.. sem pa dala kot eterinco v gorilc. Sem dobila pa se kremo za noge, roke in ognicevo kremo za testirat.. Tale za noge fino disi - se je treba na sandlacke pripravit user posted image user posted image user posted image
CV - tale kopel materine duseice ni slaba - mi smo jo pri B uporabljali.. je dobra kombinacija s paro, ki natane pri kopanju.

Pocka - a si uspesno resila user posted image

tejcica - pejt spat in tvegej pa porocaj user posted image

Erna, ajd uzivej!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:18:50   
pocka
tinaaja - skoraj, na dve vprašanji še ne znam odgovorit, ma sej imam še par ur foreuser posted image  user posted image

Punce hvala za odgovore,ena sodelavka prodaja te zadeve od justa, pa nisem vedela točno kaj naročit.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:19:02   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


Erna-če razsaja Rota in je eden v skupini bruhal bo tvoj ta mali skoraj sigurno zbolel v roku treh dni.IN jaz res ne bi računala na kako delo drug teden, ker znaš tudi sama zbolet.


Sibil se NE strinjam, niso vsi dovzetni za vsak bacil!!! Matia je bil v vrcu tisti dan ko sta dva otroka bruhala in driskala, hvala Bogu smo se tokrat zmazali!!!!

cv105  super da so ti v službi prisluhniliuser posted image




Thaiss-saj sem napisala skoraj sigurno.Sicer pa-če misliš da ni vsak dovzeten za vsak bacil-zakaj si ga imela doma?Saj pa če ni dovzeten ne bi zbolel, ne?In jaz upam, da ne zboli, je pa pač ta rota virus tako agresiven, da se hitro nalezeš (ravno danes sem se o tem pogovarjala v bolnici namreč in tam tole slišala).

Ampak imam res občutek, da nekatere iščete kje se ne strinjat z mano.MAh, sej mi je konec koncev vseeno, jaz pač tako mislim, kdor se strinja ok kdor pa  ne pa ni treba.PA če samo eni pomagam bo ok.user posted image

In jaz vas imam vse rada, zato tudi še tukaj čvekam (pa bi bilo mogoče boljše, da o svojem življenju nič ne pišem javno, tako kot Erna).user posted image

LP,
Sibil RR


sibil še dobro da ne razmišljamo vsi enako, ker po tvoje še v službo naj ne gre oz. naj se za službo sploh ne meni ker bo SKORAJ zagotovo zbolel tamali alpa ona...bodi enkrat pozitivna v življenju, samo črno okoli sebe vidiš!!
aja, pa še to - Matia je bil doma 10 dni ker je zbolel, prva dva dni pa v izogib ker je bil RV v njegovi skupini!!!


user posted image  user posted image  Žiga in Brina čestitke za zobek št7...mi še kar na 4ki ostajamouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:21:08   
pocka
nočko, grem spat, še jutri, pol pa vikend!!! user posted image Po dolgem času spet znam ceniti vikendeuser posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:22:46   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

user posted image  user posted image  Žiga in Brina čestitke za zobek št7...mi še kar na 4ki ostajamouser posted image


thaiss, ne sekiraj se, te vsaj pošten ugriznit ne more ... ali pač? ... naš Maksolin z vsemi šestimi šavsne kot velik ... sam da vidi malo moje gole kože ... sem že vsa poštemplana user posted image  user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:27:20   
tinaaja
Brino so danes cist mucili zobki.. Ma je parkrat kar šavsala okol - mal v parket pa preprogo, kavc,... Me je bilo skoz strah, da se ne bo poskodovala. Pol sem nasla nekaj za grizt, pa je obdelovala uno plastiko. Pa calgel sem ven privlekla.
Pa neke nove zvoke se je naucila spuscat user posted image nekaj med kricanjem, ihto, tecnobo, vzhicenjem user posted image

Thaiss user posted image   saj bi kometirala, pa a se splaca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:29:25   
Žabika
Mame hvala za mnenja, vaše zgodbe, ... Hana je očitno ponoči prebrala moje pisanje in danes jedla, jedla, jedla! Bi rekla, da je bilo po količini 3x toliko kot včeraj. Ma sej ne vem, ali jo je kaj dajalo, ali je bil včeraj res tak dan. Mogoče sem se pa samo jaz malo skulirala.

Drugače pa: čestitke slavljenčki, bravo zobati, pikepoke bolanim, mamicam pa veliko energije!

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:37:27   
Sibil_
ŽAbika-ponavadi so otroci po bolezni nenasitni, takrat veš, da so ozdraveli.user posted image

Thaiss-ja no, saj jaz tudi ne vidim vse črno, ampak vseeno je boljše imet otroka doma, ne?Pa se ziher ne naleze in je vse kul-no ja, saj jaz bom tudi za Lukasa plačala vrtec pa ne bo še nekaj časa šel, kaj čmo.Dobro da si lahko to privoščim, da je doma in se pozdravi.user posted image

Jutri me spet čaka pregled z njim in spiranje ušeska, je pa res priden in nič ne joka, so ga vsi pohvalili.

Zgleda pa da tudi Lukasu rastejo zobki, danes sem pogledala dlesni in ena š**** od leve spodnje štirke že ven gleda.Komaj čakam, da bodo vsi zunaj, to so res bolečine tile zobki.user posted image

RAbila bi nasvet-v nedeljo gremo na en rojstni dan-dva fanta, eden je star 3 leta drugi je pa starejši-kekih 5 menda.KAj naj jima kupim za darilo-kakšna ideja?

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:39:00   
amy26
u amy-sori k se nisva v torek ustavla pr vas,ampak se mi je res tko mudilo sem mogla po necakinjo


erna, veš da sem se spraševala a boš sloh šla v NM ali ne, no pa drugič, če bom pa v Lj kej z Elo hodila pa se seveda lahko dobimo

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:44:27   
Sibil_
JUST-jaz dam pri prehladu v umivalnik v kopalnici vrelo vodo in par kapljic olja 31, potem se pa otrok v kadi kopa in diha te hlape (al kako naj že rečem).PAše, tudi jaz lepo diham potem.Sicer imamo pa kremo materine dušice.user posted image

PA za tiste katerih otroci imajo močen prehlad ali bronhitis-pod noskom lahko mažeš s posebnim eteričnijm oljem evkalipta-narejen za otroke.Res pomaga.user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:49:04   
Pikca
čer,
Jernejček še z dvema kar dobro grizeuser posted image , u, pa nekaj je novega - naučil se je pit po slamci - evo dokaz: http://picasaweb.google.si/luckaaz/JANUARMAREC0802/photo?authkey=EvuGNe8mB9Q#5172098969088261698

Sezam, pri vas pa že 7. zobek - čestitke!

Čestitke za 7. zobek tudi Brini!

Tejčica, jaz bi definitivno tvegalauser posted image . Pa čestitke za izpit in user posted image za Tajo!

služba... mene tud že kar mal stiska... no sej po svoje mi bo pasalo delat, samo vem, da bom kot Kati ob 8h zvečer čist crknjena ...

< Sporočilo je popravil Pikca -- 28.2.2008 22:00:56 >

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 22:41:06   
Anonimen
Hej

se nekaj malega od nas.... najprej nekaj slikic

Kuku:
user posted image

Ce mi nic ne dajo za jest, si moram pa sama vzet:
user posted image

Malo prehlajena, ampak dobre volje:
user posted image

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 22:57:15   
Anonimen
Evo se nekaj teksta....

mi se imamo fino tukaj gor na severu... vreme je bolj user posted image (piha, pa veliko dezuje, redko je soncek), stanovanje ima velika okna, kar nam je vsec in kar prostorno. Koncno smo dobili internet, zdaj lahko cvekam user posted image ...
Trenutno smo v 17. tednu pricakovanja novega druzinskega clana.... se malo pa bo brcat zacel..

Na hitro sem videla, da je kar nekaj novega... Draja ima nov avatar, pa pri Dajadadi pricakujejo novega clana. Pa novi zobki so na vrsti in seveda, prvi rojstni dnevi.

CESTITKE vsem rojstnodnevnikom!!! user posted image user posted image user posted image

Dajadada - upam, da se mirno iztece nosecnost in miren porod..user posted image

Ko ze govorim o porodu.... ravno sem prebrala knjigo Modrost rojevanja... zanimiva knjiga, pise o cisto naravnem porodu, ki se odvija doma oz. na Farmi v ZDA, vsekakor ne v porodnisnici... Nisem vedela, da recimo strah, jeza in podobna custva ali pa recimo grob vaginalni pregled lahko povzroci prenehanje odpiranja ali pa se lahko celo zapres za nekaj cm...  Odpiranje in lajsanje popadkov se pa lahko olajsas s petjem, smejanjem, pokanjem z ustnicami in vsem, kar te sprosca (tudi ljubkovanjem bradavic)..  Zanimiva knjiga, vredna branja... Pa se to, ce se je prvi otrok rodil s carskim rezom, potem zelo priporocajo, da se naslednji rodi naravno....

grem se malo delat za sluzbo, dokler je mir.... pa telovadbo pogresam...



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:15:35   
erna14
jutro,kva sem spett jaz taprvauser posted image

tinaaja-vceri sem vidla,prebrala,pozabila-user posted image user posted image user posted image  brina za velizga zobijauser posted image
amy-ma saj sem te mela skoz v mislih,se rekla sem da ti morm napisat da naju nebo,potem sem pa tok hitela da sem pozabla tebi sporocit pa se pov stvari sem doma pozablauser posted image user posted image
pikapola-u sem full vesela da se javis,kako gre?vidm da se imate lustn,livija je ze velika punca.zdele sem se ravn spomlna k sm prebrala 17 teden,ravn takrat enkrat je tamal moj prvic zacel brcat,sem se ravn z vlakom peljala v nm in mi je blo tko neki cudnga v trebuhu ne vem sem mela filing k da mi ribe not plavajo in potem kar na enkrat bum in poglejga miskota k je prvic brcnu....sem bla tok srecna da sem kar par solzic potocila ....
pikca-joj kok je jernejcek ze velik fant,pa luskan.user posted image user posted image  za pitje po slamci
sezam-cestitke za 7 zobekuser posted image
sibill-za 5 letnika ne bos nc falila ce mu kupis nindža zelve,nas je nor na to pa je star 5 let,jaz sem tilnu kupila kombi k ma na strhi nindžo pa jo stisnes pa neke pice vn letijo,pol pa odpres ob strani in grejo te zellve lahko not sedet,full nora zadeva je bil cist paf od tega
just-men tele zadeve noro lepo disijo posebaj te 31 kaplce

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:27:18   
A-N-J-A
Danes pa noben nima roj. dneuser posted image ,saj se mi kr smiljo tisti ki se bodo danes rodiliuser posted image .

tinaaja -a B kaj pogreša?

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:35:38   
erna14
evo sm klicala v vrtec sem rekla da naju iz preventive nebo za vsak slucaj,pa je rekla da itak ce se bi nalezu bi se ze vceraj in bi se dons ze znaki pokazali je rekla da ce se se niso da potem se tud nebodo tako da....user posted image je pa rekla da je bols ce imam moznost da ostane doma da ostane.....tko da sibava ob 10 v koloseja mam razgovor tam a pride katera na kofeuser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:38:48   
tinaaja
tinaaja -a B kaj pogreša?

user posted image ziher user posted image sam ne vem se kaj


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:42:13   
tinaaja
nogavice user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 7:52:09   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

nogavice user posted image
Jauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 8:25:22   
Sibil_
Jutro!

KAko ste?Mi ok, danes še kontrola in izpiranje ušeska, potem pa upam da bo zares ok.user posted image

Erna-sem res vesela, da Žiga ni zbolel, ker jte viroze so res pasje.Edino dobro pri njih je, da če pridejo se hitro pokažejo-torej tudi hitro okužijo kar imajo za okužit in potem je mir.Tako da bo v ponedeljek že ok.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 8:26:04   
Jančika_
Punce, jutri je 1.3. in to pomeni, da je leto okoli, odkar čvekate. Ko otročki dopolnijo  leto, teme prestavimo na Čvekamo o naših otrocih. Povejte, kaj vam je ljubše - da prestavim celo temo tja ali da tole zaklenem in tam odprete novo.

LP, Jančika RR

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   [Brisano sporočilo]
29.2.2008 8:27:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naomi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 8:28:27   
erna14
meni bi blo nekako ljubse ce se cela prestavi tja,kako pa druge menite?ceprav jaz bi se kar tuki ostalauser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 8:29:57   
erna14
ke enamami-heloooooooooooo no me veseli da si se tukiuser posted image ,sm mislna da so te ze ugrabiluser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: My name is 03 007
29.2.2008 8:35:43   
tinaaja
Erna, too late

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2502016&mpage=1&key=&#2502016
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 142 [143] 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 142 [143] 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?