|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj boste nardile za novoletno vecerjo????
31.12.2007 10:22:17   
katra55
Pri nas bo mrežna pečenka, tatarski biftek, francoska solata za sladico pa princes krofki.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj boste nardile za novoletno vecerjo????
31.12.2007 10:44:55   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Počasi bom šla v kuhinjo in dala sarme kuhat za jutri in pojutrišnjem.
Al bina - dokler sva bila z možem sama sem za novoletno večerjo pripravila 5 vhodov user posted image .


Jaz tudi delam danes sarme za jutri in pojutrišnjem, če ne bo jutri tastar vseh pojedel.Neki se mi zdi, da mu moram še spečt, k ma danes RD, pa ne vem kaj. Kakšno sočno pecivo ali ...pojma nimam.

5 vhodov? Ja pa nista vsega pojedla ali user posted image


Lahko narediš pecivo na suho - dobro, sočno in ne preveč dela sploh.

user posted image  Ja vse sva pojedla - samo to je bilo bolj v stilu slow fooda, veš. Npr. za toplo predjed sem naredil špagete na rukoli - vendar za vsakega 2 dag, potem je bil en košček telečjega medaljona in ena rezinca polente, ki sem jo oblikovala z modelčki za piškote itd. Pa jedla sva tudi glih tam od ene 8 ure dalje. Kaj češ, rada kuham.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj boste nardile za novoletno vecerjo????
31.12.2007 10:47:39   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

enolla - kakšno zeliščna skorjico nardiš na pečenki?? jaz bom tut pečenko pekla pa bio morda poskusila kaj takega.


Sonček bom improvizirala (sem ugotovila, da sploh ne kuham več po receptih user posted image ampak jih imam samo za okvir). Trenutno imam v mislih takole: na folijo bom sresla malo soli, malo popra, kumino, pa po lončkih bom pobrala drobnjak, timijan in mogoče malo origana in v tej mešanici povaljala pečenko ter dala pečt v  pečico. Ne vem še ali bo krompir dala kar zdraven pečenke ali bom raje omako naredila.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj boste nardile za novoletno vecerjo????
31.12.2007 12:38:31   
pajčolanka
silvestrujemo pri sosedu in glavna jed bo baje zrezek v omaki kaj več pa ne vem. vem da bo ful dobro ker majo eno kuharico pri hiši.
za sladico poskrbim jaz.
hruške v vinu, z omako iz vina ter vanilijev sladoled+ smetana....mmmmm hruške in omaka se že hladijo....

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj boste nardile za novoletno vecerjo????
31.12.2007 13:42:32   
Rivi
Nas bo več in bo vsak neki pripravil.....jaz bom spekla kruh, piškote in jagodni tiramisu....



btw: vhodi so hodi.....


_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?