|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 19:33:35   
Principeska_
Hey Aninimna mojo prijateljico je tudi zelo špikalo v hrbtenici ko je bla prvi mesec noseča še pred izostankom user posted image  potem pa je šla k dežurnemu pa ji je reko, da je po vsej verjetnosti noseča. Mogoče še počakaš malo pa narediš test...

Sunny24 držim pesti da boš kmalu zagledala en velik +. Vso srečo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 19:51:02   
svečka
Jaz nisem vedla,da sem noseča oz.da mi M zaostaja,ker nimam rednih ciklusov.Samo nič mi ni pasalo jest-sploh nisem imela apetita,pa ful sem bla utrujena,drugih znakov pa nisem imela.Dva dni po najdaljšem ciklusu sem naredila CB in pokazal je +.Upam, da bo tudi pri tebi in vseh ostalih,ki boste v nedeljo delale teste pokazal +.

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 19:54:30   
Principeska_
Hvala Svečka, srčno upam, da bo v nedeljo pokazal test +, upam da nebo tečke rdeče na spregled še naslednjih 9 mesecev user posted image

(odgovor članu svečka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 21:34:08   
_ancica_
Principeska_ Tri mesece nazaj sem bila 90% sigurna, da bo pozitiven, pa me je posteno razocaral. Upam, da bo ta mesec drugace.

Anonimen Imam podobne simptome...bolecine v krizu in spikanje v prsih (v predelu bradavick), ponavadi tega spikanja nimam pred user posted image ...iskreno upam, da se nam bo vsem posrecilo user posted image

ps: se opravicujem glede sumnikov in sicnikov...sem namrec v Kanadi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 8:37:12   
Principeska_
Jutro!

Jaz sem ravno dobila tečno user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim več sreče ostalim  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 11:14:46   
anchy82
Principeska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa more ta user posted image res vse pokvarit?! user posted image
Boš pa v januarju še mal bolj pridna kar se user posted image user posted image tiče, pa upam, da se ti že naslednji mesec pokažeuser posted image in da boš kmalu srečka user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image
O moji tečki user posted image pa še ne duha ne sluha...upam, da je to touser posted image Za test pa še nisem zbrala poguma - še kupit ga nisem šla...user posted image


(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 12:40:41   
Orhideje
Principeska!!!user posted image user posted image user posted image . Kaj pa je zdej to? Pa tko sem se odločila, da bom delala test skupaj s tabo v nedeljo.

Še enkrat user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 12:41:46   
Orhideje
Anchy82. Kolk ti zamuja?

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 15:16:47   
svečka
Principeska_  žal mi je,da se ja prikazalauser posted image .Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ko se tečkauser posted image poslovi pa veselo na delo,da drug mesec zagledašuser posted image .

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 15:55:05   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: Principeska_

Jutro!

Jaz sem ravno dobila tečno user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim več sreče ostalim  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


oooooooouser posted image ....nesramnica!!! Upam, da je naslednji ciklus ne bo!!! user posted image
Jaz pa se vedno cakam...

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 16:36:26   
meta21
Oh škoda, Principeska! Sicer smo vse malo pripravljene na to ampak vseeno šokira, ko pride ta packa user posted image . Držim pesti, da ti naslednji mesec uspe.

user posted image  očitno ni pomagala, mogoče bo pa user posted image ! Drži se in ne pozabi se nam kaj javit.

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 16:49:57   
Principeska_
Hvala punce za user posted image user posted image  user posted image  ampak zdaj se je situacija obrnila bila je samo ena rjava packa in pol nič več, strah me je ker sem vzela tableto proti bolečinam in sedaj me je strah da bo kaj narobe..... user posted image

Jaz sem že popolnoma zmedena. Test sem kupila in ga bom v nedeljo naredila in bom vidla kak bo. Upam na najboljše user posted image , da bo user posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 17:44:26   
Orhideje
user posted image user posted image user posted image Full držim pesti, da ugledaš user posted image . A pa boš zdržala do nedelje? Glede tabletke proti bolečinam, ni nič hudega. Ne vem, sicer katero si vzela ti, ampak lekadol npr. lahko vzameš, če te full boli.



Držimo pestke!!!!!

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 17:52:30   
bastian111
user posted image user posted image joj neučakanost me ubija! Dajte že povedat kako je z Vami. Želim Vsem vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 18:13:05   
sunny24
Pozdravček! No, pri meni se stanje ni še nič spremenilo, user posted image ni, vse me boli, živci mi  pokajo po šivih.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 18:52:35   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o punce, vidim da je veliko v podobni situaciji kot jaz, samo da meni še ne zamuja, mi je pa čudno, da čutim bolečine v križu že 9. dan po O ter v prsih in bradavicah me vsake toliko časa špikne (kot bi me nekdo z iglo špiknil). Da ne govorim, kako so 'zatečene'... matra me, da bi že kar zdaj delala test, ampak si ne upam, ker me je prejšnje mesece vedno prehitela user posted image , tako da mi testov še ni bilo treba delat user posted image

A tudi katero špika v prsih in bradavicah?



Na žalost se to meni dogaja vsak mesec. Dva tedna pred M (torej po O), narastejo, špikajo, bodejo, pečejo in so zatečene... Boli križ, me špika v jajčniku.. Mogoče zamudi kak dan ali dva, potem pa pride user posted image  user posted image  user posted image  
Za vas upam, da so to ta pravi znaki! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 19:23:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o punce, vidim da je veliko v podobni situaciji kot jaz, samo da meni še ne zamuja, mi je pa čudno, da čutim bolečine v križu že 9. dan po O ter v prsih in bradavicah me vsake toliko časa špikne (kot bi me nekdo z iglo špiknil). Da ne govorim, kako so 'zatečene'... matra me, da bi že kar zdaj delala test, ampak si ne upam, ker me je prejšnje mesece vedno prehitela user posted image , tako da mi testov še ni bilo treba delat user posted image

A tudi katero špika v prsih in bradavicah?



Na žalost se to meni dogaja vsak mesec. Dva tedna pred M (torej po O), narastejo, špikajo, bodejo, pečejo in so zatečene... Boli križ, me špika v jajčniku.. Mogoče zamudi kak dan ali dva, potem pa pride user posted image  user posted image  user posted image  
Za vas upam, da so to ta pravi znaki! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vsaka od nas je lahko drugačna. Ko sem imela jaz takšne znake kot ti anonimna, sem bila srečka user posted image , zato upam, da vam bo vsem puncam leto 2008 naklonjeno že v tem mesecu.

Mina

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 19:25:46   
skrivnost
Serendipidy - upam da čimprej ugledas user posted image !

navijam zate in za ostale borke!!! user posted image user posted image user posted image

Prijeten večer

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 22:16:44   
Principeska_
Ja bom probala zdržat do nedelje, upam user posted image  Vzela sem naprosin 375mg, katerega mi je G predpisala za krče pa dva dve prej mi je tud rekla da ga naj vzamem pa sem ga 29.12 in 30.12 vzela, upam, da ne bo kaj narobe, če bo +. A rjavi izcedek je nevaren pravijo, ne? jooo tako meje strahuser posted image user posted image

Tudi jaz upam, da bo + pri nama in pri vseh nas, ki si želimo biti srečke user posted image


(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
4.1.2008 22:30:35   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: Principeska_

Ja bom probala zdržat do nedelje, upam user posted image  Vzela sem naprosin 375mg, katerega mi je G predpisala za krče pa dva dve prej mi je tud rekla da ga naj vzamem pa sem ga 29.12 in 30.12 vzela, upam, da ne bo kaj narobe, če bo +. A rjavi izcedek je nevaren pravijo, ne? jooo tako meje strahuser posted image user posted image

Tudi jaz upam, da bo + pri nama in pri vseh nas, ki si želimo biti srečke user posted image




a pa mas se vedno ta izcedek? Upam, da bo vse ok. Drzim pesti user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 9:31:35   
meta21
Principeska, a je možno, da je samo vgnezditvena krvavitevuser posted image ? Sicer je malo pozno, ampak ...

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 10:32:21   
Principeska_
Ni ga več samo včeraj zjutraj je bil, tak rjavo rumeno roza, samo bolj rjavo. Drugače me pa v maternici kr boli na cajte, skor kot da bi bila bolana samo malo drugače. Jaz upam, da ne bo kaj narobe.

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 10:35:39   
METULJ1
Principeska_ - po moje si mela vgnezditveno krvavitev. Kdaj bi pa sicer morala dobit user posted image ? Jaz bi na tvojem mestu nardila test pa bi najboljš vedla pri čem si. Želi ti veliko sreče, pa da zagledaš user posted image  ali user posted image .


Pozdravčki

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 10:39:38   
Principeska_
user posted image  bi mogla dobit 31.12. (jaz srečnica lih na silvestrovo bi mogla imeti to zgago) Ja jutri ga bom naredila, da vidim pri čem sem. Če je kaj, upam, da bo vse vredu user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
5.1.2008 10:59:12   
METULJ1
Principeska_ - ti bod kr mirna. Jutr boš nardila test in boš zvedla, da si srečka user posted image . Tko da naj te ne bo nič strah. Tud s tvojo pikico bo vse ok.

Srečno pa poročaj

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?