|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Snubitev
5.1.2008 17:54:55   
žetev
čakam.....user posted image pa še vedno čakam....user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Snubitev
5.1.2008 18:36:23   
Anonimen
Taprvega sem v bistvu mogla kar sama user posted image  Sem ga čakala pa čakala, pol sva pa nekako le prišla do tega, da bi bilo fino, da se poročiva user posted image

S tadrugim sva pa po enem mesecu šla skupi na dopust in mi je (za enomesečnico) prinesel en ful velik kamen, kamor je napisal, da je to temeljni kamen najine ljubezni (sem šla prav pogledat, kaj piše) in tko sva se pol zmenila, da se greva, ko prideva v LJ prijavit za poroko. Poročila sva se dobra dva meseca po prvem zmenku. Poročila sva se pa v kavbojkah, ker je bla to za oba druga poroka in sama nisem imela niti najmanjše želje po neki fensi šmensi poroki. Pač, poroka v sredo 13. user posted image

(odgovor članu žetev)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Snubitev
5.1.2008 21:00:02   
Mariposa
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen


S tadrugim sva pa po enem mesecu šla skupi na dopust in mi je (za enomesečnico) prinesel en ful velik kamen, kamor je napisal, da je to temeljni kamen najine ljubezni (sem šla prav pogledat, kaj piše) in tko sva se pol zmenila, da se greva, ko prideva v LJ prijavit za poroko. Poročila sva se dobra dva meseca po prvem zmenku. Poročila sva se pa v kavbojkah, ker je bla to za oba druga poroka in sama nisem imela niti najmanjše želje po neki fensi šmensi poroki. Pač, poroka v sredo 13. user posted image


Carjauser posted image user posted image Koliko časa je zdaj že od poroke?


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Snubitev
5.1.2008 21:32:20   
Anonimen
Midva imava pa že zelo dolgo dogovor, da enkrat se pa bova... Jaz sem sicer prepričana, da ne in sem mu rekla, da na stara leta naj se spomni, kaj sem rekla. Mislim, da po 10 letih in dveh otrokih, pa res ni nobene sile več, da bi se mogla, če se do zdaj nisva.
Če bi se zdaj poročila, bi se edino, če greva sama na matični urad, ali pa nekje v tujini. Tako bi njegovi šparavni žlahti prihranila skrb za darilo in jim nebi bilo treba sedeti na najini zabavi. Za tisti denar pa b si privoščila nekaj, kar nama daje veselje, tako kot v bistvu počneva zdaj... Poroka mi pač ne pomeni veliko, vesela sem, da se po tolikih letih še tako močno ljubiva in razumeva.
Upam, da bova vedno skupaj, s poroko ali brez. No, on pa še vedno pravi, da enkrat pa ja...user posted image
Vsem, ki čakate na snubitev, želim da bi vam partner hitro pripravil eno romantično presenečenje, pa eno sanjsko poroko.user posted image

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Snubitev
6.1.2008 12:38:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen


S tadrugim sva pa po enem mesecu šla skupi na dopust in mi je (za enomesečnico) prinesel en ful velik kamen, kamor je napisal, da je to temeljni kamen najine ljubezni (sem šla prav pogledat, kaj piše) in tko sva se pol zmenila, da se greva, ko prideva v LJ prijavit za poroko. Poročila sva se dobra dva meseca po prvem zmenku. Poročila sva se pa v kavbojkah, ker je bla to za oba druga poroka in sama nisem imela niti najmanjše želje po neki fensi šmensi poroki. Pač, poroka v sredo 13. user posted image


Carjauser posted image user posted image Koliko časa je zdaj že od poroke?



Poročila sva se 13.10.2004, torej 3 leta pa še malo user posted image

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Snubitev
6.1.2008 14:13:11   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Ko je padel pred vas na kolena ali vam je tudi povedal kakšni so njegovi dohodki in kako misli uzdrževati družino?

Takrat sva že živel skupaj in nisva imela ločenih financ ampak skupne, tako da mi o tem ni rabil nič razlagat.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Snubitev
7.1.2008 7:43:21   
Lepotica
Ja zaročil me je 19.12.2007. Pod ognjemetom me je vprašal, če bi se poročila z njim, vzel v roke prstan im mi ga nataknil na levi prstanec. Skoraj kot v filmu. In vse skupaj sva še začinila v zevsovi kopeli.Torej?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Snubitev
7.1.2008 7:48:18   
NATAŠI
nama je naredil full dobro večerjo, svečke, vinček.... in me je povedal malo govora  in vprašal če se bom poročila. ni bil na kolenih, ker pač ni potrebe saj imava že otročka je bil pa prstan in z briljantom ... v glavnem se je full potrudil in načrtoval vse tako kot sem si želela. bilo je zelo lepo in v tem letu se poročiva

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Snubitev
7.1.2008 7:54:52   
NATAŠI
a še to- datum poroke imava pa točno na najino 7.obletnico

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Snubitev
7.1.2008 7:55:38   
Lepotica
Ajoj, moj je tud pozabil iti na kolena...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Snubitev
7.1.2008 8:00:32   
caillou
Pri nas pa ni bilo nič romantike. V tistem času sva ravno odhajala v Ameriko, med drugim tudi v Vegas in je gladko določil, da se bova tam poročila. Sploh ni kazalo, da imam kakršno koliko pravico do ugovora.
No, potem je pa revežu vse v vodo padel, ker mi je ginekolog prisodil rizično nosečnost .

In ker potem ni bilo govora več o poroki (jaz pa ne bodi ga len), sem se šla sama pozanimat na matični urad kako to sploh zgleda, določila datum, revežu doma povedala kako in kaj in ni imel druge, kot da se neko soboto v mašni obleki z mano pojavi pred matičarjem.

Pravi, da mi je še danes hvaležen za to potezouser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Snubitev
7.1.2008 9:00:43   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  full dobra poteza user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Snubitev
7.1.2008 12:13:59   
anabanana
user posted image user posted image user posted image  Svaka čast punce, no v bistvu svaka čast vašim moškim, res nisem pričakovala, da hodi toliko romantičarjev po naši deželiciuser posted image

No, jaz bom javila ko bo kaj novega v tem smislu ... in kako bo (če bo) potekalouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Snubitev
7.1.2008 12:18:01   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Ko je padel pred vas na kolena ali vam je tudi povedal kakšni so njegovi dohodki in kako misli uzdrževati družino?


Seveda, prav čakala sem, da bo dovolj bogat zame. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Snubitev
7.1.2008 22:34:38   
Dadi
Moj me je mogu kr dvakrat zasnubituser posted image ....Prvič je pokleknil pred mano na "najinem placu" in mi dal prstan... ampak takrat nisem še bla čist zihr če je to to. No prstan sem pa tudi izgubila..user posted image
V drugo me je pa zasnubil na Malti v eni romantični gostilnici po večerji...tam sicer ni pokleknil...smo pa od tam odšli 3-je

V tretje me je pa zasnubil na dan poroke, ko je pokleknil pred mano in vsemi zbranimi, ki so bili pač takrat v naši hiši in še javno povprašal če bom njegova ženka...user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Snubitev
8.1.2008 0:47:45   
Muca83
Jaz sem se pa zaročila komaj pred nekaj dnevi. To je bilo 26.12. Že kak mesec in pol prej sva se pogovarjala o zarokah, ker se je sodelavec zaročil. Pa sem rekla, da se mi zdi fajn, da se fino sliši in da tako in tako ni treba, da se v kratkem poročiš. Ker nama trenutno še ne znese in se tudi ne splača (prejemam družinsko pokojnino).

No 26.12. mi je rekel, da mi še ni utegnil kupit darila za božička in da mi je mislil kupit zaročni prstan. Pa sva šla v zlatarno, da sem ga sama zbrala user posted image Potem sva prišla domov, se usedla k smrekici in mi je rekel, da je ta prstan izkaz njegove ljubezni in za zaroko. In mi ga nataknil pa prst. Ampak vprašal me pa ni, če se sploh hočem, ker je itak jasno, da sem za user posted image Men se je vseen kr fajn zdel, čeprov mu je blo kr fajn nerodno user posted image

Kdaj bo poroka ne vem, mogoče celo v letu 2009. Bomo videli. Itak že 2 leti živiva skupaj in delava na user posted image tako da poroka ne bo ničesar spremenila.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Snubitev
8.1.2008 6:41:26   
daga11
Evo še moja zgodba!

Šla sem na aerobiko in kot vedno po arerobiki na čaj -pa mi je rekel moj dragi naj se mi ne mudi? Pridem domov vse temno v hiši?? Pa stopim skozi vrata pa same svečke po hodniku na obeh straneh(11m dolg hodnik) in potem so svečke vodile v dnevno in v dnevni še več svečk v krog njega ki je klečal na eni nogi in me čakal(za intermecu tudi kamin je gorel hehe). In me zasnubil aja vsepovsod so bile natroseni listi vrtnic-noro romantično in lepo. Pa šampanjček - v glavnem noro lepo se je potrudil!! Ampak največji štos da meni sploh ni potegnilo bil je glih 8. marec pa sem mislala da mi je za 8. marec naredil presenečenje hehe- pa ni bilo
Pa prstan ravno prav velik in še najbolj pomembno takšen kot sem si ga vedno želela - siv ankoja biser(vse prijateljice je menda zaposlil da so študirale kak prstan si želim- oziroma sej so vse vedele ker smo se že večkrat o tem pogovarjale- tud jaz vem za njih tak da bodoči možje vejo koga vprašat da ne bojo v temo brcnili- a ne??)
Bilo je lepo in z veseljem se spominjam najine zaroke, ki je bila le 5 mesecev pred poroko!
hehe

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Snubitev
8.1.2008 14:23:54   
anabanana
Joooooooj kako sem FOUŠ !!!!!  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Snubitev
11.1.2008 15:01:54   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

In ste vedno rekle ja user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Ne.

Tisti ''nepravi'' je dobil v odgovor ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Snubitev
11.1.2008 15:26:00   
mateyka
moj mož me je zaroču (tko on temu pravi) po 1,5 mesecu msn-janja in skajpa, ko sva se pogovarjala v stilu, kaj bi blo, če me ne bi nikol več slišal (se je zgleda mal ustrašu, da mu bom pobegnila al kaj) - no, in čez 1,5 meseca sva bla poročena. aja, on je šved btw user posted image

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Snubitev
11.1.2008 20:29:36   
Skratek46
No da jst povem kako me je moj dragi zasnubil.
Najprej me je peljal na nek noro romantičen grad v Italiji, pa potem v nek tropski park z raznimi živalcami(ker ve da jst to obožujem) in pol ko dveh urah,ko sva se na eni klopci ustavilaza si pogledat sončni zahod...mi je dal telefon, da naj si pogledam en posnetek...Posnetek je bil sestavljen iz najinih slik in na koncu je pisalo...Naredi me najsrečnejšega moškega na tem svetu...Prosim,poroči se z mano....Mene je seveda skori kap in ko sm se obrnla da mu dam ljubčka,se je pred mano lesketal prelep prstan z vgraviranimi L.&S.-najina imena.
Video si lahko pogledate tu spodaj...JE v italijanščini-sam bistvo je vseeno jasno in jasno je tudi da sm rekla 100x JAAAA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mq4tW2AOGS0

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Snubitev
11.1.2008 22:49:54   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Oh, jaz imam na vsakem prstu po pet snubcev, tako da si res nisem vseh teh prošenj zapomnila. Vse sorte je bilo.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Snubitev
12.1.2008 0:50:20   
Margareta
Deževen majski večer. Prišel me je čakat na avtobusno postajo in prav tam oz. v najbolj zanikrnem bifeju, po petih pivih, sva se kar zmenila. Romantično.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Snubitev
14.1.2008 15:15:41   
anabanana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma sem zadovoljna, da sem odprla to temo!!!!

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?