|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:38:50   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

ni kaj čakati če misliva ša kakšnegauser posted image user posted image user posted image .



Kapo doluser posted image  al kako se že to reče! Pri nas smo ravno nasprotje tebi, vprašanje kdaj bo taka odločitev nastopila - pa saj še imamo čas.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:40:41   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

in ajja
se poznava?



Sem malo pofirbcala po tvojih albumih in ugotovila, da vem, kdo si. Tako da na videz se že poznava.user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:43:36   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara
Ajja user posted image za uspešen prvi del žurke. Tudi mi smo imeli septembra tako v dveh delih, pa mi je bil drug dan (40ljudi) res prenaporen. Tako, da drugo leto bolj na easy. Vam pa uspešno praznovanje še naprej, pa kakšna sliikca tud ne bi škodilauser posted image .

Oh, naša bo 3-delna.user posted image user posted image  Kaka slikica bo pa tudi, sam moram se zraven spravit, to pa malo traja.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:52:19   
žanek
user posted image ste me nasmejale, še vedno sem tukaj. Z Jančiko sva prav lepo čvekale, lahko vam je žal da niste prišle user posted image .

Adrijana.sara sem ti poslala mail, pa mi piše, da ga nisi dobila user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:56:59   
shooo
ajja
hočeš povedati da ti poznaš mene, (vsaj na videz)user posted image user posted image
grem še jaz v tvoje kukatuser posted image user posted image
drugače me pa kar pocukaj za rokav če me kje srečaš.

sam ne pozabi da sem sedaj v 27tuser posted image in sem že kar lepo zaokrožena.
mogoče me boš lažje spoznla po specifični račji hojiuser posted image
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 22:57:53   
shooo
peh,  zaupas geslo?

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:03:42   
Jančika_
Tak, kot sem jaz danes zakopala pred bajto od Žaneka, uhuser posted image - po moje mi punca ne bi pustila, da jo peljem v prodnišnico, pa če bi morala sicer it pešuser posted image . Ne, res - tisti hrib jeuser posted image ! Sem tak zakopala, da je pesek vrglo na sosednji breg po mojeuser posted image .

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:07:18   
adrijana.sara
Žanek, res nisem nič dobila. Ti pošljem drug mail naslov na zs.

In kako se držiš? Kaj znakov za nizek štart?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:08:51   
žanek
user posted image Jančika ni panike, nisi prva in tudi zadnja ne, ko je pred bajto zakopala. Iščem link o smrčki pa ne najdem, pomagaj.

Vse je ok zaenkrat, moje dete še očitno ne bo kmal zunaj user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:18:30   
Jančika_
Evo, ti zdajle razložim, kak pridešš do oddaje. Čaki sekundo.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:22:28   
Jančika_
http://www.rtvslo.si/

Greš na AVDIO/VIDEO (temno rdeč kvadratek zgoraj). Tam klikneš na Arhiv (v zgornji vrstici - poleg Domov, Priporočamo itd). Izbereš črko S, potem pa Slovensko kroniko. In izbereš oddajo 11.1.. Prispevek je nekje malo pred polovico (če se s kurzorjem postaviš na tipko Fast forward - točno nad njo je). Tak je meni Ropotuljica razložila in sem našla.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:26:04   
žanek
Hvala, našla.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.1.2008 23:28:45   
Jančika_
No fajn. Jaz sama nisem čisto nič našla, sem rabila trotlziher navodilauser posted image .

Ja nič, jaz grem spat, Žanek, ti pa lahko greš po planu če čez dobre pol ure rodit, a neuser posted image .

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 7:40:16   
snorlax
Evo, se javim, da ne boste tiralice za mano razpisale. user posted image

Pa po vrsti.

Berem vas vsak dan na brzino, pa nimam časa kaj dosti klofat, ker sem bolj prisotna pri hujšaricah. Zaenkrat mi uspeva držat se diete, kile so se pa ustavile. Pri moji kilaži (ali bi raje rekla tonaži user posted image ) se na prvi pogled nič kaj ne vidi sprememb, a jaz opazim, da si hlače bolj na komot zaprem.user posted image Najbolj sem se smejala komentarju moje dobre prijateljice iz službe, ko je rekla, da se mi oči bolj ven vidijo (iz debelega obraza) user posted image user posted image user posted image . Me je spomnilo na un vic, ko so se trije pogovarjali, katera mama je bolj debela, pa je Janezek rekel, da ima njegova mama modre oči, drugo je pa sama rit.user posted image

Pa pustimo kile. Vesela sem, da se nam je pridružilo toliko novih čvekic. user posted image user posted image user posted image Celjski debatni krožek ne bo propadel, sploh zdaj, ko smo "tastare" začele špricat srečanja. Jaz sem že Jančiki napisala, da me verjetno ne bo. Včeraj sem bila spet v službi, zgodaj zjutraj sem peljala malega k mami in potem šla ponj. Pol je bila pa ura 5. popoldan, ko sem prišla domov in skuhala kosilo. Al večerjo.user posted image Al vse skupaj. V glavnem, fajn da ste se načvekale.

Žanek, tebi pa želim, da ti porod mine čim hitreje in čim lažje (bemti, tale "čim" nikoli ne vem, al se piše skupaj z besedo ali ne, Ropotuljica, Jančika, help!!!). Pa glej, da boš javila, takoj ko se ti bojo roke nehale trest toliko, da boš lahko tipkala na telefon. user posted image

HuAnita, uspešno smuko, pa čim manj (bemti, spet ta čim!!!user posted image ) podrtih kolov (lahko pa podereš kakega fejst smučarja).user posted image

V glavnem, upam, da se kmalu vidimo, tudi z novinkami. Pa držte pesti, da mi rata. Na naslednje srečanje prinesem slikce. Sem šla zadnjič brskat za starimi slikami od takrat, ko sem zgubila 30 kg. Sem bila kar dobra mrha.user posted image Zdaj jih nosim skoz s seboj za motivacijo!

Zdaj grem pa Smrčko gledat!

Bodite zdrave, pa vaša deca in prikolice tudi! Love you!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 7:48:46   
snorlax
Evo, našla Smrčko!user posted image user posted image user posted image Samo uni napovedovalki bi pa moral nekdo povedat, kako se naglasijo Polule.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 8:20:05   
Naty*Taja
Ajja - na katerem področju delaš stokovni izpit? Mogoče v bližnji prihodnosti tudi mene tole čaka, pa me zanima,kje se dobi literaturo za to sranje?
Huanita aA tvoj pa kr pozabi na tvoj rojstni dan? Madona no. Ko pride domov, ga pričakaj z litrom šampanjca, mogoče se bo pa spomnil  - Al pa bo mislil, da je zanj? user posted image Kdaj pa imaš rd? Sej tudi jaz ne vem! user posted image

Jaz firbec sem tudi vidla našo Smrčko

Snorlax - bravo in čimveč uspeha  (po moje je tak prav)

Evo grem zdej se zakopat v priprave....user posted image






_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 9:16:13   
žanek
Evo punce, me je strašen krč v nogo zagrabu (da sem se zbudla  pred osmo user posted image ), sedaj se pa nekaj dogaja. Nič jaz grem v bolnico, ve bodite pa pridne user posted image . Ko bomo 4je se pa slišimo user posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 9:19:12   
snorlax
Srečno, Žanek! user posted image user posted image user posted image Bom mislila nate in stiskala pesti. Pa javi čimprej kaj lepega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 9:45:58   
Bonnie_RR
Srečno, žanek! user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 9:58:18   
teta beta
jutro!

Danes sem si vzela čas in prebrala tole temo. Sproti se pogovarjam z mojim in mu rečem, da je bila ena včasih iz Dramelj (on tudi). ko sem mu dala še malo več podatkov, je ugotovil, da je to pa najbrž N. Ko je bil v 7. in ti v 6. razredu, sta se menda klicala in si pela pesmi po telefonu user posted image . Če si prava, seveda.

Drugače pa imamo doma skoraj 28 mesečnico in pričakujemo še enega člana konec junija. Saj ne vem, kaj naj še drugega pametnega napišem, najbrž ne bom preveč aktivna, občasno še moje septembrke komaj sfolgam. No, kakor kdaj, včasih imam pa toliko cajta, da v luft gledam (likanje pa čaka user posted image ).

Aja, smučanje - mi smo bili čez novo leto na smučanju in smo tudi dali Dašo na smučke, plastične. Je ful uživala in se je tudi že sama spustila kakšnih 5,6 m od enega do drugega. pa jaz sem jo malo peljala plug med nogami, sama se še ni, tudi za vlečnico (zajlo) še nima dovolj moči. glavno, da ima veselje in da je pogruntala drsenje. Tudi jaz sem kkljub nosečnosti smučala tri dni po kakšne tri ure, bolj penzionistično sicer, a vseeno, je pasalo!

Tako, sem se pofočkala, zdaj moram pa posodo pomit (pomivalca prižgat user posted image ). Lp!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 10:02:32   
skuštrana
Zanek navijamouser posted image user posted image user posted image

Snorči,držim psti za tebe..moj dragi se je tudi odločil da mora kako kilo (beri 20) dol datuser posted image ker sva že kot dva upokojenca ko delava tiste stvariuser posted image on je kot kit (mene kar strah postane, da bi se name spraviluser posted image user posted image user posted image ) jaz pa vsa zakrnela, za zjokatuser posted image

No, jaz sem pa prehlajena za znoret, še joške me bolijo..pa jajčniki..skratka vseuser posted image

Nič, sem samo prišla pokukat kako je z zanek, zdej še smrčko pogledam pol grem pa nekam kje je mir ..ja, malo morgenuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 10:09:31   
skuštrana
Ha, ha, saj ni čudno da ni placa, sam tale ćvek poglejte, skoraj same napihnjenkeuser posted image sej je prav tako, na deci svet stojiuser posted image

Smrčka, Liza je takoj priletela ko je čula triletni Gašper je šel septembra v vrtecuser posted image ...smešno..pa tebe se je seveda spomnila...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 11:01:13   
adrijana.sara
Dan, dan!


Žanek user posted image  SREČNO POT DO MALE BEBICE!!!! Še meni je vroče postala, kaj šele tebiuser posted image .

Smrček sem šla nazaj iskat - Gašper je včeraj praznoval, ne? VSE NAJBOLJŠEuser posted image !!!




(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 13:33:07   
Naja30
Žanek, srečno! user posted image

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.1.2008 13:47:16   
Bonnie_RR
Pa še user posted image vsem, ki ste praznovali oz. praznujete! user posted image user posted image user posted image


LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?