|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatek za nego
11.1.2008 16:18:44   
biba 78
Jupi, danes sem zelo dobre volje. Odobrili so nam namreč dodatek za nego otroka. Pa nič niso komplicirali. Ne morem verjet. Ker glede teh medicinsko tehničnih pripomočkov imamo kar naprej težave. Nič nočejo prav odobrit. No, vsaj nekaj je šlo brez težav.user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 16:22:12   
Noseckica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 16:24:11   
Afnica
Super! user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 20:12:48   
cicido
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 20:28:22   
Janeja
Super, saj si ga zaslužite. user posted image


(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 20:49:06   
biba 78
Jaz pa sem bila stoprocentna, da bodo komplicirali in bom mogla pisat pritožbo, pa ne vem kaj še. No, vsaj to mi je ratalo. Ker po pravici povedano, zadnje čase še samo pritožbe pišem, pol dneva sem na telefonu, tako, da že včasih ne vem, kje se me glava drži.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 21:18:06   
bibyzan
Joj, Biba če pa vam ne bi odobrili dodatka, komu pa potem bi?
Super!!
jst sem dala šele vlogo in že čakam, čeprav se onih 60 dni ko imajo pravico odgovarjat kar vleče.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 21:26:25   
biba 78
Jaz sem dala vlogo 28.11. pa sem danes dobila odgovor. Meni je kar hitro minilo to obdobje, res pa je, da sloh nisem nič o tem razmišljala, pa sem bila danes zelo prijetno presenečena.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dodatek za nego
11.1.2008 22:32:03   
* Mateja *
Ja pa če vedve nebi taga dobile, pol sem papež. Itak vam pripada. Za kok časa ste ga dobile? Glede na to, da imate kisik?
Četitke, vsak kovanc prav pride, ne?

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 0:26:18   
biba 78
Dobile sma ga za dve leti.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 8:38:06   
anajmad
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pol pa ,ko bo dve leti mim,pa spet dej. Tudi jst sem dala in so mi odobrili za eno leto.
Bi bilo pa res čudno,če ga pa ve ne bi dobile??????

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 11:30:59   
biba 78
Malo sem se prestrašila oz. bila v dvomih zaradi tega, ker sem tukaj na forumu dosti brala o tem dodatku in kako zavračajo in morjo mamice pritožbe pisat. Pa glede vseh teh vlog nimam nikoli sreče, da bi mi kaj odobrili. Zato sem bila v dvomih. Sem pa zdaj toliko bolj vesela. Prva stvar, ki mi jo je ratalo dobit. No razen otroškega dodatka, ki pa ga tako vsak dobi.

V glavnem, kar se financ tiče, nisem ravno rojena pod srečno zvezdo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 11:33:28   
karamela
Čestitke.user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 16:45:44   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan
čeprav se onih 60 dni ko imajo pravico odgovarjat kar vleče.


a 60 dni traja? Jaz sem pa mislila da morajo v 30-ih odgovorituser posted image

Ali mogoče veste-se ta dodatek izplača tudi za nazaj (tako kot otroški dodatek) ali samo od takrat ko je vloga odobrena?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 16:57:23   
bibyzan
Sisy-men so rekle na socialnem takole:vlogo sem dala zdaj januarja, pa mi je rekla, če mi odobrijo, bom dobila plačano s februarjem ,čeprav bo odgovor npr. marca. Če pa vložiš v roku 90 dni od rojstva pa dobiš plačano od rojstva-ampak vem, da si avgustovka, kot bi mogla bit jstuser posted image .

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 17:07:04   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Sisy-men so rekle na socialnem takole:vlogo sem dala zdaj januarja, pa mi je rekla, če mi odobrijo, bom dobila plačano s februarjem ,čeprav bo odgovor npr. marca. Če pa vložiš v roku 90 dni od rojstva pa dobiš plačano od rojstva-ampak vem, da si avgustovka, kot bi mogla bit jstuser posted image .


Kar meni ni logično....
Za nazaj torej ne boš dobila dodatka, bibyzan user posted image
 
Mi ga ne prejemamo, ker nimamo in nismo imeli nobene posebne nege. Hvala bogu, no.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 18:07:56   
melani99
biba78- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsaj nekaj, ne? Mogoče si je pa tvoja ''finančna zvezda'' kaj premislila....?user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 19:15:53   
bibyzan
JA, tako pač je. Prej nisem dala, ker smo imeli do konca leta kar nekaj pregledov.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 20:13:54   
emaa
bibyzan za nazaj dodatka za nego ne dobiš v nobenem primeru,le od dneva odobritve naprej. jaz sem rodila konec novembra, vlogo oddala konec decembra, odobrili so jo februarja od januarja naprej, in sem potem dobivala od januarja naprej. 

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:05:18   
bibyzan
Ja, to vem. Odgovorila sem nosečkii, ki je rekla, če je ne dobim za nazaj. Jst če imam odobreno dobim od februarja naprej, ker sem jo oddala januarja

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:08:28   
emaa
Važno je, da vsaj nekaj dobimo, a ne, še tisto tako težko dajo. 

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:15:59   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ja, to vem. Odgovorila sem nosečkii, ki je rekla, če je ne dobim za nazaj. Jst če imam odobreno dobim od februarja naprej, ker sem jo oddala januarja


Res se mi ne zdi prav, da ne odobrijo od rojstva naprej oz. od takrat, ko je otrok doma.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:35:28   
biba 78
Saj vsi vemo kako je, ča nam mora država kaj dat, so sami problemi, če pa smo mi njim kaj dolžni, pa te še prehitro najdejo in ti vstran poberejo. Žalostno to.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:40:42   
Kalina
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

bibyzan za nazaj dodatka za nego ne dobiš v nobenem primeru,le od dneva odobritve naprej. jaz sem rodila konec novembra, vlogo oddala konec decembra, odobrili so jo februarja od januarja naprej, in sem potem dobivala od januarja naprej. 


To pa ni res. Ce oddas v roku 90 dni po rojstvu in ti ga odobrijo, ti ga morjo izplacat od meseca rojstva. Tako tudi pise v zakonu al pravilnik karkoli ze je. Jst sm npr oddala glih tm nekje 88dan, pa se je fuuul zavleklo, ker so 2x izgubil izvide itd, vse skup je trajal kaksne pol leta, no na konc sm dobila odobreno za 2 leti in so mi nakazali vse za nazaj, se je kr nabral velik denarja, tm okol 900 ojrov.


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dodatek za nego
12.1.2008 21:42:46   
Kalina
Aja pa se to, sej so sprobal zmutit, so kao napisal v odlocbi, da mi pripada od tega pa tega dne, kao dneva odobritve, pa sm sla nazaj, da to ni prov, ker sem oddala v dolocenem roku 90 dni, in so se opraviceval in popravili, staro odlocbo raztrgali in naredili novo. Ker odlocbe izdaja CSD in je bila napaka referenta. Tko da emamair jst bi se kr sla mal pogovorit na CSD.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?