|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:40:40   
Anonimen
ja ravno predvčerejšnjem sem se vprašala ravno to..da je v tej državi OČITNO najbolj trapasto in naivno biti pošten, poročen državljan, ki želi preživeti in mogoče celo živeti dobro na pošten način s pošteno prisluženim denarjem. in kaj me je vzpodbudilo k temu razmišljanju. to da sem slučajno zvedla, da moram CSD obvestiti, da je moja tavelka punca začela obiskovat vrtec v septembru. tega nisem vedela in tako sem poštena naivna jaz klicala na CSD in seveda jim obrazložila situacijo, se sama spoznala in predla kot krivo zato, da mi bodo zdaj trgal od doklad, ki jih je že tako 5 fičnikov še tistih 20% kar jih več dobijo starši, ki imajo otroke doma. in res si mi je zdelo trapasto! namesto da bi mi dali malo več, ker plačujem že tako svinjsko drag vrtec. in potem druga zadeva, ki me je vzpodbudila k temu razmišljanju. gledam položnico za vrtec v decembru. skoraj pol dni v septembru so bili otroci odsotni iz vrtca zaradi praznikov..a poglej ga no zlomka! cena programa je ostala ista ne glede na to ali se z mojim otrokom tam kvazi ukvarjajo 20 dni v mesecu ali pa 10. in take zadeve me res podražijo. in potem še za nameček to, ko vidim, da mi za dan odsotnosti otroka v vrtcu odštejejo za prehrano celih 0,69€. a mi lahko razložijo s katero čarovnijo lahko s 0,69 € nahranijo otroka z dvema malicama, kosilom in zajtrkom. ker s tako vsoto bi tudi jaz želela nafutrat moje mulce. in res se mi zdi trapasto.

seveda se ne bom šla zarad tega ločit. ampak tej državi res fali nek poostren nadzor nad temi stvarmi! lažnimi samohranilkami in podobnimi. še najbolj me podražijo tisti, ki so kaki fini privatniki, ki bi kamot plačevali vrtec pa je žena lažna samohranilka brez prihodkov in z satonj vrtcem. taki mi gredo pa res na bruh.
tako da ne..ni rešitev v zagnjanju lažnega samohranilstva..rešitev je vse prej kje drugje in le ta je na strani države, ki bi mogla nekaj nardit, da sploh ne bi bilo interesa po lažnem samohranilstvu, le to pa vsekakor strogo preganjat! kake pa so kazni če te dobijo? verjetno ne omembne vredne! v glavem poden od podna!

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:41:00   
kovač
Naj dela vsak po svoji vesti. Če želi krasti naj krade, če želi biti pošten na bo pošten. Itak se enkrat vse plača, kako pa.......pa sami premislite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:41:29   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Plačam pa jst več davka.

Pa madona nehite že govor o tem kdo se znajde. To ni znajdt se. Znajdt se je najdt nišo, odpret podjetje in služit k norc. Krast in kršit zakone pa ni znajdt seuser posted image



Bravo Karin.user posted image user posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: kovač

A ne razumete, da so tudi zakoni zato, da se kršijo.


Neverjetno ampak naivnost je res stvar inteligence. Karin, kar uporabi to za svoj podpis.

V vsakem sistemu obstajajo ljudje, ki kršijo zakon. Rečemo jim kriminalci in v pravni državi morajo obstajati mehanizmi za sankcioniranje takšnih dejanj.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:42:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
kake pa so kazni če te dobijo? verjetno ne omembne vredne!

Vrnt morš, kar si dubu, pa z obrestmi vred. Tko, da je čist odvisn, za kolk si jih okradu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:42:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Naj dela vsak po svoji vesti. Če želi krasti naj krade, če želi biti pošten na bo pošten. Itak se enkrat vse plača, kako pa.......pa sami premislite.


Me zanima, če boš isto komentirala, ko bo nekdo tebi osebno nekaj vkradel....Mogoče boš takrat razumela.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:44:06   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Se ponavljam - poslance smo izvolili mi - saj je vendar demokracija, kajne. Torej smo si čisto sami krivi za državo kakršno imamo. In spet - jeseni so volitve. Možnost za spremembe.



A so poslanci krivi za lažne samohranilke? Ja, mogoče so krivi zato, ker ni učinkovitega nadzora nad njimi.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: LARA
kake pa so kazni če te dobijo? verjetno ne omembne vredne!

Vrnt morš, kar si dubu, pa z obrestmi vred. Tko, da je čist odvisn, za kolk si jih okradu.


no taka kazen pa res ni omembe vredna...res ne vem zakaj pol ne bi kradu! brezveze!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
res ne vem zakaj pol ne bi kradu!

Uni, k kradejo, tut ne vejo, zakaj NE BI kradl. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:48:31   
kovač
Ampak eni so še vedno tako pametni, da jim tudi zakoni ne morejo do živega.

Luknje v zakonih!

In nekateri so zelo pametni in se tako znajdejo.

In kaj sedaj? Ampak, tu je veliko tudi intelektualcev, ki so načitani in jim nihče nič ne more.

Veliko je tu predvsem pravnikov, ki so dobro plačani in podobni in kaj jim boste naredili?


(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:48:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Se ponavljam - poslance smo izvolili mi - saj je vendar demokracija, kajne. Torej smo si čisto sami krivi za državo kakršno imamo. In spet - jeseni so volitve. Možnost za spremembe.



A so poslanci krivi za lažne samohranilke? Ja, mogoče so krivi zato, ker ni učinkovitega nadzora nad njimi.


Krivi so za pomanjkanje zakonodaje, s katero bi se problematika socialnih transferjev reševala in nadzirala. Še zdaleč ne za lažne samohranilkeuser posted image

(odgovor članu Rok_LM)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:49:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač
Veliko je tu predvsem pravnikov, ki so dobro plačani in podobni in kaj jim boste naredili?

Ponudš jim pou socialne podpore, če te zastopajo tolk cajta, da jo boš dubu. user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:51:45   
kovač
Me zanima, če boš isto komentirala, ko bo nekdo tebi osebno nekaj vkradel....Mogoče boš takrat razumela.


Sem jasno napisala, da se vse enkrat plača, če ne tko, pa tko. Štekaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:52:40   
Anonimen
Sve se vrača, sve se plača... al pa po naše - za usako rt šiba raste... pa usaka palca ma dva konca, kukr čte.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:54:58   
kovač
Ja itak Darja, zato je pa brez veze tok čvekanja.


Če ne bo v arest pršu, bo pa po štengah orenk padu na betico............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:56:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: LARA
kake pa so kazni če te dobijo? verjetno ne omembne vredne!

Vrnt morš, kar si dubu, pa z obrestmi vred. Tko, da je čist odvisn, za kolk si jih okradu.


To je če imaš srečo. V bistvu te lahko obtožijo goljufije in greš kar lepo mal se na sodišče zagovarjat.

In ponavljam da to ni luknja v zakonu ampak načrtna goljufija. Kaznivo dejanje. Kaj vam ni jasnouser posted image

Rok ne bom vzela podpisa. Mam enga bulšga.
Neumnost je najhujša bolezen.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 20:57:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Neumnost je najhujša bolezen.user posted image

Ne pa ni. Ker sploh nč ne boli. To pa mnde ja vem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:00:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Neumnost je najhujša bolezen.user posted image

Ne pa ni. Ker sploh nč ne boli. To pa mnde ja vem. user posted image


Tebe ne. Boli pa mene k jo beremuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:01:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Tebe ne. Boli pa mene k jo beremuser posted image

Kva pa pol bereš? A si mazohistka? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:02:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Neumnost je najhujša bolezen.user posted image

Ne pa ni. Ker sploh nč ne boli. To pa mnde ja vem. user posted image


Tebe ne. Boli pa mene k jo beremuser posted image



Ajs!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:10:51   
Anonimen
Mene pa samo še zanima, če se bo Patriška (avtorica posta) ločila ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:16:30   
Anonimen
Stroški ločitve znajo bit pa krepko več kukr je kkšna socialna podpora ali pa otroški dodatk. Vem. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:28:45   
Olivija
Ne, ne greva se tega, čeprav nisva poročena in tudi naj kraj pameti mi ne pade, da bi se šla lažno samohranilko. Mi je zadnjič prijateljica povedala, kako to zgleda na sodišču. Ženski je bilo blazno nerodno, zmenila sta se za neko minimalno preživnino (plača njegova je pa 2000 evrov user posted image ) in jo je sodnica še vprašala, če mislita resno. Na koncu je celo sodnica bila mnenja, da bi ju morala prijaviti na CSD.

Žalostno in moje osebno mnenje je, da smo zaradi takih ljudi tam kjer smo (globalno gledano). 

(odgovor članu Patriška)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 21:34:42   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

Take smo izvolili na prejšnjih volitvah. Letos bodo pa nove volitve. Vse je v naših rokah, mar neuser posted image



Jaz jih nisem volila..torej nimam nič s tem, kdo je na oblasti.Nedolžna sem.V naslednjih pa...sploh ne vem, če bom šla, ker so vsi butasti.Zoprna situacija.
Drugač pa, ne bi glumila samohranilke,ker se mi ne bi splačalo.Če bi pa bila v situaciji, da bi imel moj partner minimalno plačo, pa da bi komaj shajal, bi se pa ziher odločila za to možnostuser posted image .V normalnih okoliščinah pa ne.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
12.1.2008 21:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ločitev - v korist družine in ne države
12.1.2008 22:09:31   
LoCa
upam, da ste vse, k tolko kritizirate tele lažne samohranilke in ki tudi poznate ali veste za kakšno tut tolko moralno zavezane lastni čisti vesti in zakonu in jih prjavte. ker če jih ne, je vse vaše besedičenje o zakonih in podobnem brezpomensko in navadno klamfanje. ne vem glih kolko je v skladu z zakonom, da veš da nekdo krade,  in si lepo tiho.
pa da si ne bi mislne da sem za to kar te počnejo, ker js ne bi nikoli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?