|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Freestyle 3 XL Comfort
22.1.2008 15:43:52   
Julija08
Mene pa zanima, če ima katera ta voziček in kako je z njim zadovoljna? Razmišljam, da bi kupila nekaj takega skupaj s košaro in lupinico.

Ker s tem še nimam izkušenj bi bila res hvaležna kakšnih informacij. Lahko pa mi svetujete tudi kaj podobnega.

Hvala punce user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
22.1.2008 16:54:12   
Netopirčy81
Jaz sem kupila ta vozek s košarouser posted image . Danes smo šli prvič na kratek sprehod in morem rečt, da je super vozek. Res je fajn za vozit. Men ni žal, da sem ga kupila. Istega ima tudi moja kolegica+lupinco, in je ravno tako zelo zadovoljna user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
22.1.2008 17:27:08   
Irena88
Voziček je super, vendar moraš biti pazljiva, ker moraš imeti kar nekaj prostora, da ga lahko spraviš v avto in za moje pojme je kar težek za vzdigovanje...drugače pa same pohvale.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
22.1.2008 17:31:51   
travica
mi ga imamo in smo maksimalno zadovoljni. ful vodljiv in praktičen. živimo izven mesta in, ko grem na sprehod ga 123 sestavim in dam v avto (res pa je, da potem v prtljažniku ni prostora za čisto nič več). zgodilo se pa je že, da ni šel v lift in pa skozi vrata na pokopališče... pa smo vzeli dol stransko kolo (dobro, da je bil ati zraven) in je šlo. Košaro smo uporabljali do 3 meseca in je res prav prišla, ker je detece noter ful zaščiteno in mu nič ne piha. Sedaj ko pa je večji imamo vrečo in je tudi praktična (v hrbtem delu ima luknje skozi katere dojenčka pripneš).
še enkrat bi kupila enak voziček :)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
22.1.2008 22:03:26   
rožica81
Tudi mi ga imamo in je res super, sploh to, da lahko sedež obrneš user posted image  Pa super za po makadamu. Edina pomanjkljivost je ta, da je kar precej težek. Sicer pa user posted image  user posted image

LP

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
23.1.2008 13:56:44   
Taula
Jaz ga imam, ampak še čaka.user posted image  Res je malo težji, ampak mene to ne ovira.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
23.1.2008 16:45:19   
Pia77
Tudi najin Freestyle še čaka v pripravljenosti, smo ga pa danes ob krasnem soncnem vremenu stestirali na 6-mesečnem prostovoljcu. Vsi smo bili zadovoljni. Dobro se obnese tako po pločniku kot po makadamu, obračanje sedeža ali nameščanje zimske košare nista neka znanost. Je pa kar velik in težji, tako da ga bomo imeli v garaži in ga ne bomo vlekli po stopnicah.
Če sem prav slišala, pa so ga nehali izdelovat in bo šel počasi iz prodaje...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
23.1.2008 21:15:52   
ajja
Mi ga vozimo že 1 leto in kaj naj rečem: vse pohvale!user posted image user posted image user posted image  Super vodljiv, okreten, stabilen, po moji oceni udoben, ne ruka. Res je, da je nekoliko težji in v avtu zavzame kar precej prostora, ampak vse ostalo to odtehta. Aja, tudi po stopnicah se ga da super voziti, mi ga dnevno tudi večkrat vlačimo po stopnicah gor in dol.
Skratka, še enkrat bi se odločila zanj.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
23.1.2008 21:46:38   
pravljica
če imaš dovolj velik prtljažnik avtomobila in ti ga ne bo treba nosit ne vem kam po stopnicah, nimaš kaj razmišljat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
13.7.2008 14:37:07   
TRIŠ
Skoraj vsaka kupi še en voziček ko gre na dopust.Ker zavzame veliko prostora ,zame osebno pa je tudi pretežak.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
13.7.2008 19:00:59   
Annny
Meni osebno se zdi super in sem ga tudi naročila.Sicer pa preberi še spodnjo temo, kjer smo ta voziček 'analizirale v nulo'. Lp

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
14.7.2008 16:08:04   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

Voziček je super, vendar moraš biti pazljiva, ker moraš imeti kar nekaj prostora, da ga lahko spraviš v avto in za moje pojme je kar težek za vzdigovanje...drugače pa same pohvale.


Bi rekla enako, sedaj bom drugič rodila in sploh ne pomišljam, da bi ga zamenjali, samo sem pa tudi vesela, da imam Berlingota in mi ga sploh ni treba zlagat...to je njegova edina pomanjkljivost...aja, pa jaz res vozim po vsakršnem terenu in dostikrat predrem zračnico, sam ne vem al se me to smola drži ali pa tako pač je...

Mi je pa super voziček za poleti, ko odstraniš del strehice in user posted image  lepo pihlja, imamo še PP Pliko marelo, pa ni primerjave... v PP naša noče in noče zaspat, v Quinnyiju pa še zdaj pri 26m zaspi tudi za 3 ure, me kar skrbi, kako bo prenesla, da ta voziček ne bo več njenuser posted image  ker se res še vedno zelo rada vozi...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
14.7.2008 21:42:37   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja

aja, pa jaz res vozim po vsakršnem terenu in dostikrat predrem zračnico, sam ne vem al se me to smola drži ali pa tako pač je...



Gume nafilaj do toliko barov kot piše na njej pa jo boš zelo težko predrla. Meni je tudi 1x počla ko niso bile dovolj nafilane. Zdaj jih je napumpal vulkanizer user posted image  in je mir

Drugače pa res sami plusi za 3xl. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
27.5.2009 10:30:54   
šrimpf
nas je prodajalka v BC opozorila, da ima tale voziček ful ozek naslon in da ga otrok prehitro preraste. Kako je s tem, so bili vaši otročki res utesnjeni? Do katerega meseca oz. leta jim je bilo v njem še udobno? 

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
27.5.2009 10:38:52   
barika
jaz sem ga kupila za drugega user posted image , ampak se notri za 1x vozi moj 18 mesečnik.  ima ful prostora, pa tudi težek ni neki ful (marela ima 11 kguser posted image ), v dvigalo gre pa za milimetre.
vse pohvaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
27.5.2009 11:21:59   
ČebelicaMaja
pri nas se komot noter zbaše naša ta velika- pa je stara 3 leta in 1 mes.- in še vedno čist normalno sedi. v glavnem jaz ga ne zamenjam-meni je svetoven voziček...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
28.5.2009 19:31:47   
naomy
Drage moje,

od jutri naprej je v baby centru ta voziček znižan za 95 EUR, torej stane 280 EUR. Punce v akcijo, znižane so vse barve!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
28.5.2009 19:39:42   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: travica

mi ga imamo in smo maksimalno zadovoljni. ful vodljiv in praktičen. živimo izven mesta in, ko grem na sprehod ga 123 sestavim in dam v avto (res pa je, da potem v prtljažniku ni prostora za čisto nič več). zgodilo se pa je že, da ni šel v lift in pa skozi vrata na pokopališče... pa smo vzeli dol stransko kolo (dobro, da je bil ati zraven) in je šlo. Košaro smo uporabljali do 3 meseca in je res prav prišla, ker je detece noter ful zaščiteno in mu nič ne piha. Sedaj ko pa je večji imamo vrečo in je tudi praktična (v hrbtem delu ima luknje skozi katere dojenčka pripneš).
še enkrat bi kupila enak voziček :)


se podpišem - zdaj, ko uporabljamo še košaro, samo z vozičkom in lupinico čisto zapolnim avto (imam ibizo). V prtljažnik dam podvozje, s tem da moram sneti obe zadnji kolesi, košaro pa komaj stlačim na zadnji sedež poleg lupinice. Bomo videli, kako bo čez en mesec, ko prešaltamo na športni del. Se mi je pa zadnjič zgodilo, da nisem prišla skozi vrata od banke...
Sicer pa je krasno vodljiv, po makadamu gre tudi super, celo po šodru se ga da vozit. Košara je tudi krasna, ko je bilo še hladneje, je otroka dobro zaščitila. Kar se pa teže tiče, bi pa res lahko imel kakšen kg manj...

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 10:45:11   
šrimpf
no js sm ga kupla dans, res je cena v BC 279,90 eur. hvala, naomy, za info. zdej pa samo še čakamo uporabnika :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 11:18:10   
Bojana82
Punce v katerih barvah vse se pa tale voziček dobi?

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 11:19:50   
šrimpf
v črni, temno modri, rdeči in bež barvi

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 14:19:03   
ninocka
Mamo ze od l.05, noter sta se prevozila 2 otroka, nardila z njim km se pa se, zdaj pa caka se ne tretjega. Ce ne bi bila  zadovoljna, bi ga menjala, tko ga pa ne dam za nic na svetu.
Edino zna bit problem s prvim kolesom, ko zacne naenkrat stekat. Pri nam se je zgodilo vsem kolegicam, ker je pocil nek del - obroc (bil plasticen). Pol je pa en kolega nam vsem popravil,  dal kovinski del in vozicek super laufa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 16:14:39   
šrimpf
A ste uporabljale tudi košaro, glede na to, da se da naslon v vodoraven položaj?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 18:51:41   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

no js sm ga kupla dans, res je cena v BC 279,90 eur. hvala, naomy, za info. zdej pa samo še čakamo uporabnika :)


Jaz imam rezerviranega, ga grem kupit jutri, juhej :))))

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
29.5.2009 21:17:20   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

A ste uporabljale tudi košaro, glede na to, da se da naslon v vodoraven položaj?

jaz je ne bom

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?