|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
18.6.2009 15:22:21   
kroky
živjo.

No tudi mi imamo tale voziček in je res super - zelooo praktičen. Zanima me samo ali mogoče tudi vam sprednje kolo kaj zeventila tako levo in desno in ne najde smeri, če greš prehitro? verjetno je bolje za kaj hitrejšega kar kolo fiksirat ane? ker i smo drugače res ful zadoovoljni z njim, edino tole rukanje levo in desno - na vsake toliko časa, me bega - ker če to ni ok, potem ga bom malo na servis peljala - itak je že čas:-)

Lp, in ga es svetujem prav vsem - tudi kolega serviser za vozičke je rekel, da boljšega vozička niso še nikoli naredili in da je prav škoda, ker so ga nehali delat.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
18.6.2009 15:35:15   
Klaudia
kroky - ob teku ali rolanju moraš prvo kolo fiksirati drugače takoj začne "refetat". Tudi naš je tako narejen user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
20.6.2009 22:18:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
24.6.2009 22:28:53   
nikita*
Če se smem pridružiti. Mi smo imeli tudi ta voziček in ga bomo imeli tudi za naslednjega otroka. Z njim sva bila res zelo zelo zadovoljnauser posted image user posted image . Je zelo funkcionalen in z njim greš lahko po asvaltu, gozdu in makedamu,...je vse stranski user posted image user posted image user posted image .Ga ne zamenjam, čeprav je pa res, da zavzame veliko prostora v avtu.

Kar se pa tiče košare jo pri prvem otroku nisem imela, pri drugemu pa jo bom dokupila. Imela sva smo lupinico dokler je bil otrok majhen in se mi je zdela preveč stisnjena sploh poleti, ko je bilo vroče.






_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
27.6.2009 17:27:05   
katuska
Mi smo tudi kupili ta voziček,me pa zanima kaj bi bilo bolje kupiti za zraven košaro ali zimsko vrečo? Lupinico sicer imamo od Maxi cosi vendar ga ne mislim preveč vozit v njej razen če bo nuja. Rok imam pa v začetku septembra.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
27.6.2009 18:06:11   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: katuska

Mi smo tudi kupili ta voziček,me pa zanima kaj bi bilo bolje kupiti za zraven košaro ali zimsko vrečo? Lupinico sicer imamo od Maxi cosi vendar ga ne mislim preveč vozit v njej razen če bo nuja. Rok imam pa v začetku septembra.

jaz imam rok v začetku septembra in bom uporabljala zimsko vrečo. Pa verjetno bom za kakšne hitre sprehode  (trgovina) kombinirala z lupinico. Če se bo pa pojavila potreba po košari, si jo bom pa sposodila.

(odgovor članu katuska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
26.8.2009 17:00:14   
Tira
Ojla!

Sem šele sedaj opazila tole temo.... Tudi mi imamo Freestyla 3XL. Moram rečt, da sem z njim zadovoljna, samo mi je pa tko kot ste že ostale povedale, čisto pretežak. In ker ga skoraj vsak dan tlačim v prtljažnik svojega majhnega avta, sem se odločila, da ga zamenjam. Če ga katera še potrebuje, naj me kontaktira na ZS.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
16.4.2011 17:06:44   
Lady5
Ali kdo ve kje se da kupiti adapterje za ta voziček, lupinico imam pa maxi cosi?

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
16.4.2011 19:52:32   
Klemy82
Jaz sem jih kupila v baby centru.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Lady5)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
10.6.2011 17:38:01   
m_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lady5

Ali kdo ve kje se da kupiti adapterje za ta voziček, lupinico imam pa maxi cosi?


Jih imam če jih kdo rabi.


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Lady5)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
12.1.2012 13:50:00   
Tinyt
Ali mogoče še obstajajo ti nastavki za jajčko?

hvala za odgovor in lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 14:30:46   
prestica
Ker se nagibam k nakupu tega vozička, me zanima ali se ga da kupiti še kje drugje kot v baby centru in trgovini Mali vragci? V BC nimajo košare, v MV pa trenutno ni na zalogi. Morda katera ve?

(odgovor članu Tinyt)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 14:41:22   
zaspančka
http://www.kidsroom.de/epages/Kidsroom.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/Kidsroom/Products/65803440S/SubProducts/65803440S-74219

Mi smo ga tukaj naročili. Je bil precej cenejši kot v BC, pa dostava je bila tudi kar hitra.

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 14:45:38   
prestica
Na točne te strani sem ga tudi jaz gledala. Koliko pa pride poštnina? Sem našla eno tarifo cca 15 € + nekaj glede na težo. Ne znam nemško, pa potem malce ugibam. : ) Barva je pa le črna in rjava, kaj ne?
Edini problem, ki ga jaz vidim, kar se večjih nakupov tiče v tujini, je uveljavljanje reklamacije. Si se mogoče pozanimala kako je s tem? Bi ti bila zelo hvaležna za odgovor.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 14:52:37   
zaspančka
Mi smo naročali že tri leta nazaj tako, da se bolj malo spomnim.user posted image Zgleda, da je res samo rjava in črna. Ko sva midva naročala, sva dobila modrega. Reklamacij na srečo nismo potrebovali, saj voziček dela kot urca. user posted image

Drugače imaš možnost tudi stran v angleškem jeziku (zgoraj klikni na angleško zastavo).

Evo, zdej sem preverila. Za ta voziček te pride poštnina 24,28 eur, ampak če plačaš preko predračuna (nakažeš na njihov račun), dobiš še 14,35 eur popusta, tako da te pride voziček s košaro vred in poštnino 463,93 eur.

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 14:56:27   
prestica
Hvala za odgovor. V spletni trgovini Mali vragci ga prodajajo za 490 €. Razlika ni prav velika. Plus za MV je edino v reklamaciji, če slučajno pride do nje.

< Sporočilo je popravil prestica -- 3.4.2012 14:57:17 >

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
3.4.2012 15:01:49   
lilip
Prestica, sem ti poslala zs:-)


(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
4.4.2012 13:10:54   
prestica
Zdaj sem govorila z eno kolegico, ki ima sicer Hartana (skater S), ampak je rekla, da je imela znanka quinnyja in da je bolj tako vikl vakl. Da ni stabilen, da gre kolo kar nekaj po svoje, ... Zdaj me pa zanima kok je kaj na temu. Razlika v ceni med tema dvema vozičkoma je precejšnja. Ali se vam zdi da je quinny za ta denar dober (velja pregovor: kolikor denarja, toliko muzke) ampak, če bi imeli več denarja na voljo bi vzeli drugega?

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Comfort
4.4.2012 13:45:21   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: prestica

vikl vakl



user posted image  to pa je beseda

Jaz sem ful fenica QF, sem že dve kolegici prepričala, da sta ga kupili, za eno je bil to celo že drugi voziček. Ga imam sedaj za drugega otroka in ga ne zamenjam. Pri prvem nisem niti košare rabila ker je bil poletni. Res sprednje kolo zavibrira, če greš ful hitro (z rolarji)  ampak ga z eno potezo zakleneš in je kul.

Sem poskusila tudi tega hartana, voziček je lažji, me pa ostalo ni prepričalo sploh pa ne gume

(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?