|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 22:36:27   
Anonimen
Čer!

Najprej MATIC VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!!!  user posted image

MAMICI SEVEDA user posted image

(odgovor članu Margit)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: FEBRUARČKI 2007
5.2.2008 22:58:57   
Anonimen
No, zdej pa eno hitro poročilo: danes smo bili na povorki v celju in smo zaradi iskanja parkinga zamudili 3/4 user posted image Ampak ok, kolikor smo videli je itak bilo dovolj, da se je Alen tako zjoku, da je noro! Ful se je ustrašu batmanovega avta, ker je tolk pokalo iz auspuha user posted image Pa polno dojenčkov okol, vsi ok, samo Alen  user posted image

Mateja user posted image za friseur! Pa ne bi taka, dej slikice gor, da te vidimo! user posted image

Helimaša user posted image user posted image user posted image da lažje zdržiš v službi!

Kolumbo a je kaj novega glede službe? Jaz imam za jutri plan poslat 14 prošenj, tako da držte pesti! Sem rekla če rata mi dobit eno ok službo, da "prestavimo" drugega user posted image za par let. Bolje da vam ne povem reakcijo mojega dragega user posted image Ampak službo si itak moram iskat, če nič drugega, zaradi zavoda, a ne? Al je to zdej vseeno, glede na to, da nič ne dobim od CSD? user posted image A sploh morm bit na zavodu?user posted image

Drugače pri nas ni nič novega, počutje še vedno za silo, ampak bo že. Do zdravnika še zdej nism prišla...user posted image

Moj je že šel spat, tako da grem tudi jaz počasi. Se slišimo jutri, bom bolj zgovorna! Lepo pančkajte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 6:54:26   
malecka_mateja
jutro!
evo  na sod 6 dalje!
sploh nevem kje je zaspana tjaša ko je spala do 9 desetihuser posted image user posted image ma sej bo!
evo za zajterk sem že user posted image  dobila!pa me zvija!

ampak danes bo sončen dan in mene nič ne boli!ter bo super dan!user posted image user posted image user posted image samo pozitivno moramo mislit!user posted image

fižolova juha se že kuha!user posted image zraven pa nevem kaj ker je post!user posted image sicer moj se ga itak ne  držži!

jasna nič slikicuser posted image mogoče zvečer"ker bi se še mogla poslikat!bom videla!

darca kako ste?

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 7:25:06   
Margit
Jutro!
Tudi mi smo že pokonci. Pri nas je MAtiček tud začel nekam zgodaj vstajat. Včasih je spal tja do devetih al pa še dlje. Zadnje čase pa kar nekaj ob sedmih auf. Mogče se  sem pa tja naredi kakšen čudež.

Mateja, zraven fižolovo juhe lahko narediš šmorn al pa palačinke in kompot.

Si grem kavo skuhat, pa pridem nazaj.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 8:19:16   
Bubilu
Maj tud že od 6ih "sveti", sam to ni za njega nč novega. Se mi pa zdi, da je prehlad boljš. Full se mu čisti nos. Jst sm pa slabo spala, k je že ponoč prišuuser posted image .
Boma pa danes jedla sejtan - tofujev golaž s kislo smetano in polento.


_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 8:47:36   
Anonimen
Jutro!

Tudi mi smo že od 7h auf. Pa saj je tako skoraj vsako jutro. Spi nekje od 21h pa do 7h, včasih potegne do 8.15h.

Komi čakam sonce danes! Nama je posvetilo v spalnico in sma se zbudila z Alenom sem bila tooolk vesela. Komi čakam vozičkanje po sončku! user posted image

Js danes ne vem če bom sploh kaj kuhala, mam pa še murke od včeraj (tople kumare).

morm it, ker alen pleza vsepovsod!

(odgovor članu Bubilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 8:52:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 9:02:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 9:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 9:24:15   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Komi čakam vozičkanje po sončku! user posted image




Pri nas ga pa še ni :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 9:37:39   
Margit
Matic se vam zahvaljuje za vse čestitke user posted image .

Maša mu je spekla borovničev kolač.

user posted image

user posted image

Čez vikend bomo eno torto spekli za babice in dedke. Žurka za vso preostalo žlahto pa bo spomladi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 9:43:19   
Margit
user posted image

user posted image

Tacgale Bruderja pa je dobil od prababice :) Kolumbu bo sigurno všeč user posted image

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 10:13:37   
Darca_k
Zdravo!
No tudi pri nas se je izza megle pokazal sonček... Mogoče pa bo pregnal tudi te viruse, ki nas obdajajo.
Kaj naj rečem zase? Bilo je i boljih dana (a bilo je i loših user posted image ).
V službi še nisem (grem v ponedeljek), je pa danes uspelo moji namestnici (ki je bila sedaj 'glavna' namesto mene) vliti občutek krivde name... Včeraj se namreč ni oglasila na moj klic (pa sem o odsotnosti obvestila drugo sodelavko in po mailu šefa, ki ga trenutno ni), danes pa me kliče kje te hodim! Da je ona celo bolana prišla sedaj v službo, ker je mislila da bom tam in da bo pač ona mogla sedaj naredit stvari namesto mene... bla bla... Govori namreč o projektu, ki ji je bil že zdavnaj delegiran, vendar je čakala name, sedaj ji pa voda v grlo teče... Skratka razjezi me to, ker ravno to me čaka ko se vrnem... Nekateri se nikoli ne spremenijo user posted image ...

Mali je zaspal od vsega hudega user posted image , ko se zbudi bomo verjetno šli malo ven na sončka. Praznovanje s kolegi smo scenslali (bomo kasneje, ko bomo bolj zdravi), familija pa se bo zbrala v soboto... Treba je iti ven po novo energijo, saj bo, če smo zmogli do sedaj, še bomo pa naprej, ne?

UŽIVAJTE V SONČKU!

Malecka_Mateja, če bomo v petek kaj pri volji in če bo čas, se lahko mogoče dobiva na kaki kavi? user posted image

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 10:23:49   
visnjaaa
MATIC  VSE NAJBOLJŠE!user posted image
 
Jaz sem tud zrela...šla v trgovino in si za kosilo umislila goveje zrezke....pol ma pa Malecka_mateja spomne, da je danes post.
Še dobr, da si napisala, ker jaz sem čist pozabla.
No bom pa nardila francoski krompir in solato.

Drgač pa nič novega. Jaz tud komaj čakam sonce in vozičkanjeuser posted image

lp


(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 10:57:31   
Margit
MAŠA VSE NAJBOLJŠE!
 
user posted image

user posted image pa še za mamico tale šopek!

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 11:25:38   
Bubilu
Maši VSE NAJBOLJŠE za 1. rojstni dan.
 
user posted image

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 11:32:31   
barmaz
Ja, pa smo stari eno leto!! Naša Katja se je rodila pred enim letom ob 4.41 zjutraj!!

Vidim, da pri enih še kar preganjate viruse. Mi smo za zdaj vredu. Jaz sem v službi že 10 dni in sem se že tako navadila, da sem že čisto notri.

Danes bomo praznovali sami. Naročila sem eno majhno torto. Za sorodnike bomo enkrat ko bo topleje naredili piknik pred hišo.

Jaz sicer vstajam ob pol šestih. Zrihtam sebe, potem zbudim Katjo (navadno se kar sama že zbudi) in spravim še njo. Potem pa v avto in k mojim staršem. Za starejšo Urško poskrbi ati in jo odpelje v vrtec. Katja že od rojstva spi zelo malo in tudi zdaj spi nekako od 21h do 6h in potem še čez dan kako uro in pol.



Davidu, Maticu in Maši vse najboljše ob rojstnem dnevu!!user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte!!

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 11:46:54   
atena777
Maši in Katji vse najboljše!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:53:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu atena777)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 12:54:35   
Bubilu
user posted image

Katja, vse najboljše!!!

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 13:51:00   
ribicau
Maša, Katja, Matic, vse najboljše user posted image !

nimam cajta nč drucga zdele napisat, ampak mam pa vprašanje....kako se reče tisti igrači, ki je u bistvu plastična tabla, po kateri s priloženim svinčnikom pišeš, potem je pa spodaj en gumbek, pa se ga potegne v eno stran in se tisto, kar je narisano zbriše.....joj, ne vem kako naj vam napišem! A katera najde kakšen link?

Tisočkrat thanks

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 14:01:04   
DeMer
Ribicau, a tole:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174982

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 14:04:01   
ribicau
DeMer, hvala za pomoč! Točno to sem iskala!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: FEBRUARČKI 2007
6.2.2008 14:21:27   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

MAŠA, KATJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  MAMICAM PA

user posted image

V


čestitam vsem, prav tako pa tum mojmu sončku MATICU user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://customglitters.com/cust/119676336983927.gif

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 14:31:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?