|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranili so mi pregrado!
28.3.2008 11:24:25   
miklarom
ni kaj sem človek , ki rada pomaga vsem če je le mogoče. saj pravim midva se trudiva že nekaj let pa še vedno vztrajama. user posted image user posted image user posted image
dala sva že vse mogoče čez , tak da če bi katera rada karkoli vedela me le naj vpraša in z veseljem bom pomagala.
saj se vendar vse borimo zauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Odstranili so mi pregrado!
28.3.2008 20:23:54   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

ni kaj sem človek , ki rada pomaga vsem če je le mogoče. saj pravim midva se trudiva že nekaj let pa še vedno vztrajama. user posted image user posted image user posted image
dala sva že vse mogoče čez , tak da če bi katera rada karkoli vedela me le naj vpraša in z veseljem bom pomagala.
saj se vendar vse borimo zauser posted image user posted image user posted image user posted image

si tak prijazna,in vem da ti bo kmalu uspelo.nam  vsem

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.4.2008 13:40:10   
crvicek
Punce, danes je ravno 1 mesec od moje operacije, M je tudi že mimo in danes sem začela opažati prve znake bližajoče ovulacije (napihnjen trebuh in špikanje v jajčnikih). Po eni strani se full veselim, da lahko začneva spet delati na user posted image , po drugi strani pa me je groza, da se spet kaj zgodi moji pikici in se sprašujem, kaj pa če ni bila pregrada vzrok za ss?
Nevem kaj naj, preplavljajo me mešani občutki.

Saj vem, da ne smem tako razmišlajti in da sem jaz tista, ki vam težim da morate biti pozitivne, ampak vseeno sem vam hotela zaupati svoje skrbi.

Zadnjič sem zasledila, da enim puncam G niso priporočali zanositev takoj po operaciji, ampak po dveh M, da se sluznica lepo odebeli. Jaz sem naročena na pregled šele po ovulaciji, tako da ne morem povprašati moje G o mnenju. Pa še nekaj, moj dragi me je presenetil s prvomajskim potovanjem v Dubai, tako, da če bi zdaj res pri prvi ovulaciji zanosila, bi bila na potovanju v 6 t in glede na to, da sem že lani na poletnem dopustu imela ss, imam full slab občutek že zaradi tega. Vem, da je zelo majhna možnost da nama uspe v prvo, pa vendar se ponavadi zgodi, ko najmanj pričakuješ. Tudi samo letenje vem da ni nevarno za nosečnost, bolj me skrbi temperatura, prehrana in zdravstvena oskrba.

Danes se bom pogovorila še s svojim dragim, ma jaz bi najraje počakala in začela delati na user posted image v naslednjem ciklusu.

Lep sončen pozdravček vsem RR!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.4.2008 14:45:38   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Saj vem, da ne smem tako razmišlajti in da sem jaz tista, ki vam težim da morate biti pozitivne, ampak vseeno sem vam hotela zaupati svoje skrbi.

Zadnjič sem zasledila, da enim puncam G niso priporočali zanositev takoj po operaciji, ampak po dveh M, da se sluznica lepo odebeli. 
Tudi samo letenje vem da ni nevarno za nosečnost, bolj me skrbi temperatura, prehrana in zdravstvena oskrba.

Danes se bom pogovorila še s svojim dragim, ma jaz bi najraje počakala in začela delati na user posted image v naslednjem ciklusu.



crvicek, ti, ti, kot si napisala kaj je zdaj s temi slabimi mislimi, pregrada je odstranjena, vzrokov za skrbi ni, res je, da mogoče pregrada ni bila vzrok ampak, ker ti nisi imela problemov z prazno GV, ali odmrtje ploda zelo zgodaj itd. je res manjša možnost, da je bil vzrok kaj drugega. Te pa vse razumemo, da te skrbi, vendar jaz se tolažim s tem, da kar nam je usojeno, to se bo zgodilo.

Glede temp. hrane ne bi skrbela, saj boš lahko sama izbirala kaj boš jedla, glede zdravstva pa naj te ne skrbi, ker so v arabskem svetu znani po svoji strokovnosti.

Je pa res, da če te zelo skrbi morda res ni napačno, da počakaš še en mesec, greš na potovanje in takrat začneš z user posted image  

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.4.2008 15:15:19   
crvicek
tane, hvala za tvoje besede.

Saj vem, ampak me je res zelo strah. Mogoče že zaradi tega, ker sem imela ravno lani na poletnih počitnicah na Hrvaškem ss in imam zdaj slab občutek, če bi šla spet noseča na potovanje. Sploh se ne bi sprostila, ker bi bila nonstop v skrbeh za svojo pikico. Sem pa glih malo računala kako nanese naslednja O in bo ravno takrat na počitnicah. Pa kot sem rekla, me tudi zaradi sluznice skrbi, tako da bi bilo najbolje verjetno res počakati še en mesec. Saj kaj mi pomeni en mesec več čakanja, če bo to lahko koristilo user posted image .  

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.4.2008 17:53:03   
tane
aha, še to sem ti pozabila napisat, jaz sem takrat omenila, da mi je dr. ribič rekla na pregledu, da je treba počakat 2user posted image , vendar pa vem da pa je dr. tomaževič vesnyci rekel, da naj čaka le 1user posted image .
a ti niso nič rekli po operaciji.

sicer pa glede na tvoj strah kar ni dobro, morda res počakaš na maj in lepo uživatauser posted image na dopustu.user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.4.2008 7:32:27   
crvicek
tane, meni je tudi dr. Tomaževič rekel da naj čakam 1user posted image , ma moja G mi je še pred operacijo rekla da je bolje počakati 2 user posted image , da se sluznica lepo obnovi. Tako, da vsak pravi drugače. Ampak, če sluznica ni dovolj debela, obstaja večja verjetnost za splav, a ni tako?

V glavnem midva sva se včeraj pogovorila in sva se odločila, da greva v akcijo za user posted image v naslednjem ciklusu, tako da bova imela zelo aktivne prvomajske počitnice.user posted image Aja, pa še moje železo lepo narašča, tako da bo do takrat že na normalnih vrednostih.



(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.4.2008 10:01:22   
tane
Bravo crvicek, mislim, da je to kar dobra odločitev, bo potem tudi lepa zgodbica za user posted image , ko mu povesta kje je bil/a spočet. Se nam lahko pridružiš pri M ne pričakujemo junijauser posted image ,  smo same take tam, ki čakamo na maj, da začnemo, jaz pa sem največja optimistka po mojem, ker imam šele 13.5. OP pregrade ampak...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.4.2008 10:20:57   
crvicek
Z veseljem se vam pridružim.

Se beremo.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Odstranili so mi pregrado!
9.4.2008 12:31:35   
rebit
Pozdravljene punce

Tudi meni so odstranili pregrado, vendar več kot to ne vem ničesar. Na odpustnici mi prav tako nič ne piše. A je to normalno? Ste ve imele napisano velikost pregrade na odpustnici?
Lp,
R.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Odstranili so mi pregrado!
9.4.2008 14:17:29   
crvicek
ja meni je pisalo na odpustnici, da mi je bila recesirana 3 cm pregrada

kje pa si bila operirana?

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Odstranili so mi pregrado!
9.4.2008 14:28:56   
tane
rebit, kje so te pa operirali, če ni skrivnost, pa kdo?
kaj nisi dobila nobenih navodil, koliko bolniške, kdaj lahko zanosiš itd.?

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Odstranili so mi pregrado!
9.4.2008 16:26:13   
rebit
tane Dobila sem navodila. Da moram počivat najmanj en teden oziroma več, če je potrebno. Da ne smem dvigovat težkih stvari, da se pazim 4-6 tednov, brez slončkanja vsaj 4 tedne, pregled pri g. v roku 4-6 tednov. Ali je bila pregrada razlog, da ne morem zanost pa ni bilo rečeno. Prav tako ne, kako velika je bila pregrada in kaj je v mojem primeru to pomenilo. Operirana pa sem bila v CE, dr. Salobir. Na bebici pa lahko začnemo delat v nasljednjem ciklusu. To je vse... Najbolj sem jezna nase, ker nisem čisto nič vprašala v zdravnike. Tako da, moram počakat naslednji pregled, da zvem kaj več.
Najhuje pa je, da sem zelo obremenjena s tem, da nam tudi po tem ne bo ratalo. Bljak... sem kr slabe volje. Ker sem na bolniški, imam cajt razmišljat in se samo je bolj pogrezam v negativne misli. Moram nazaj v službo, da odmislim!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Odstranili so mi pregrado!
16.6.2008 11:40:18   
giotti
Pupe, olja, tiste, ki ste dale odstranitev skozi in če se še spomnite.
Kdaj ste dobile prvo svojo M potem, ko ste prenehale jesti tabletke za tanko sluznico in pač dobile tisto krvavitev po tabletkah? Normalno kot pred tabletkami ali je bilo karkšnokoli odstopanje?
Meni je danes že 30. dan in sem kar mal slabe volje, ker se še nikoli ni zgodilo, da bi M bila tako pozna, največ 29. dan je prišla. Sem imela izreden odpor do teh tabletk, ker ne verjamem, da nimajo nobenega vpliva, navsezadnje so to hormonske tableke, in evo, prvič v n letih ni M kot ponavadi. Al gre za čisto naključje ravno ta mesec?

Hvala za odgovore, če se še spomnite ta specifičen podatek user posted image

(odgovor članu rebit)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Odstranili so mi pregrado!
16.6.2008 15:58:38   
crvicek
Giotti,

jaz sem dobila krvavitev po 3 dnevih, ko sem popila zadnjo tbl. Prava M pa je prišla naslednji mesec na 30. dan, ponavadi pa imam M na 28. dan, sem pa full močno krvavela.

Ma iz tvojega posta ne razumem, če si al nisi pila tabletke?

Upam da sem ti kaj pomagala.


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Odstranili so mi pregrado!
16.6.2008 16:19:30   
giotti
O, crvicek, hvala!
Ja, seveda si mi pomagala, ker si zelo natančno odgovorila na moje vprašanje user posted image

Ja, sem jemala tabletke en mesec, ker pač je to bilo v dani situaciji seveda najboljše, saj veš. Samo sem pa hkrati imela ful odpor, ker me je bilo strah, da se mi bo zamešal cikel in zdaj res ni M user posted image  No, pa vidim, da je tudi tebi čist mal zamujala, tako da upam, da ni nič takega in se bo uredilo.

Po tabletkah sem tudi jaz dobila krvavitev tretji dan.

Še vedno držim pesti za tebe user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Odstranili so mi pregrado!
16.6.2008 22:10:20   
crvicek
Hvala giotti,

saj vas skoz berem, ampak ne počutim se da bi pisala o kakšnih simptomih, saj se res trudim da misli usmerjam drugam in spoznavam da mi je tako lažje.

Glede user posted image , pa ti lahko še to povem, da so moje M po operaciji močnejše kot prej, ciklusi pa so med 28. in 29. dnem.

Tudi jaz navijam zate.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Odstranili so mi pregrado!
17.6.2008 11:16:18   
giotti
Ti dam čisto prav, Crvicek. user posted image
Tudi sama ne verjamem v simptome ali znake ali karkoli, to pa že zato, ker prvič ni bilo absolutno nobenega znaka razen izzostanka M.

No, pa naj povem, da je M potem včeraj zvečer mičkeno prišla, danes je tudi ful malo, je pa kar močna vztrajna bolečina že od jutra. Ponavadi je samo kakšni dve uri, danes pa že celo jutro in dopoldne user posted image  Pa še te bolečine ponavadi ni bilo, če sem se veliko gibala, zdaj pa kljub temu, da ful tečem zadnje čase, ker grem na en maraton, me ful boli. Sem kar žalostna zarad tega, ker nisem za nikamor in ful težko delam.

No, ja, tudi to sodi zraven k vsem našim ženskim težavicam. Ma, važno, da smo sicer zdrave!!!!

Pa srečno obema, kajne user posted image


(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Odstranili so mi pregrado!
30.6.2008 13:39:43   
giotti
Dragi Crvicek, kako je s teboj? Ful me zanima, če si postala nosečka srečka. No, upam, ma ne upam, ti si nosečka, čestitam user posted image

Mene je potem med M tako bolelo, da sem šla za dva dni na bolniško user posted image

Zdaj je okej, O je tud že mimo, samo nismo nič še delali na bebici, ker mi je bila M tako boleča, da hočem da gre še ena mimo.

Pa srečno user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 244
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?