|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 14:19:58   
giotti
Aja, jaz želim k Požlepovi. Samo enkrat sem jo videla, tisti dan na urgenci, ko se mi je zgodil splav, in mi je bila totalno všeč. Ful imam zaupanje vanjo in že ko sem jo videla, sem takoj rekla, hočem njo za mojo ginekologinjo, pa naj stane, kolkor hoče. Tako da takoj tretjega septembra takoj zjutraj se bom odločila za njo kot mojo ginekologinjo, 31. marca pa grem k njej samoplačniško. Komaj čakam user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 14:28:10   
tane
giotti, a ti si govorila za dr. požlepovo, sem mislila, da za dr. ribičevo, nisem vedela, da tudi ona operira, jaz si pa tudi nameravam poiskati novo G, ker je moja v KR pa jaz zdaj živim v LJ, pa še ker mi je zamolčala to mojo pregrado, ki jo je odkrila že leta 2004.
no, glede let sva pa na istem, res lahko gledamo tudiiz tega vidika, da bomo kar lepo doma, zaradi let pa še zaradi že nega SSja, no čeprav jaz kar rada hodim v službo, tko, da bom videla kako in kaj...no, seveda bo pa najprej treba zanosit.

res je lep, pa topel dan, jaz sem že iz kosila, veliko user posted image user posted image user posted image vsem borkam, pa seveda tudi bodičim mamicam

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 14:55:52   
kimmii
Kaj, čakati se mora tako dolgo, to pa je res katastrofalno.
jaz grem na operacijo k dr. Bokalovi in sem zelo kmalu prišla na vrsto za pregled in za operacijo.
Pa ne mi zdaj nič pisarit, da ona pa ni fajn, pa bla bla bla, ker to me nič ne zanima, jaz sem bila pri njej in sem zadovolja in grem že na operacijo.......
Vsem ki čakate za operacijo želim veliko sreče, pa da boste čim prej na vrsti.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 15:33:20   
Barachiel
giotti hvala bogu da si se znašla na tak način, sej gre za tvoje zdravje. Tud jaz sem mislila, da govoriš o dr.Ribičevi user posted image Sicer sem pa tudi jaz že ene dve vezi ponucala, da sem mogoče čakala malo manj, čeprav mi je bilo grozno, ampak žal so danes razmere res tako katastrofalne, da si obsojen ali na veze ali plačilo, drugače pa čakaš, čakaš, čakaš........user posted image
Sem že tudi sama razmišljala, da bi šla mogoče ene 2x na leto kar samoplačniško na ginekološki pregled, ker se mi zdi, da pa le mogoče ni tako površno, ker imam sama že kar precej slabih izkušenj z G.
tane h komu si se potem odločila ti iti na operacijo (sm vmes mal nehala spremljat tvojo zgodbo)user posted image

pa še eno vprašanje: ali gre katera mogoče na histero ali laparoskopijo v LJ 18.3.?


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 15:54:53   
giotti
Gotovo so čakalne vrste odvisne tudi od tega, h komu želiš na pregled. In gotovo je ogromno ginekologov, ki dela to operacijo povsod po Sloveniji, tako da se strinjam, da nikakor to ni ednina možnost.
Je pa tako, da sem sama pač začutila eno močno zaupanje do te zdravnice in sloh mi je bila zelo simpatična, ker je ravno na dan splava bila ob meni in se resnično potrudila, da je ugotovila, če je vse okej z menoj in pa to pregrado. Ne vem, en poseben odnos je imela in zdaj razumljivo da želim k njej. In kot sem že večkrat rekla, razumem tudi da se čaka, kajti več kot dela ne more. In če dela nadpovprečno veliko, potem je za to tudi plačana (to je pa ta samoplačniška varianta), kar je prav.

Saj je povsod isto. Pri najboljših ali pa bolje rečeno najbolj renomiranih (sploh ni nujno, da so res najboljši) zdravnikih so pač čakalne vrste, ni kaj. Gotovo pa jih je cel kup, ki jih ne poznamo in kjer se ne čaka in so tudi zelo dobri. To je kot z izdelki na policah, če imaš na izbiro, se boš odločil za tistega, za katerega si nekje že slišal (reklama), pa četudi je dražji. Zato so reklame tako zelo velik bussines. Niti najmanj pa to pomeni, da je ta izdelek tudi najboljši.

En velik user posted image  za vse!



(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Odstranili so mi pregrado!
26.2.2008 16:07:38   
tane
kiimmi, če si bla zadovoljna z njo se sploh ne ozirat na to, če bo kdo napisal, da je imel slabe izkušnje z njo, ti pojdi na operacijo PA NE POZABI, mi sporočit kako je bilo, ker morda se pa tudi jaz odločim za njo, ker

barachiel, zdaj še ne vem h komu grem, bom marca ko dobimuser posted image , klicala kot so mi rekli in videla ali dobim datum operacije za dr. ribičevo v aprilu, in če ga ne dobim v aprilu bom šla po vsej verjetnosti kar h komu drugemu, ali bo dr. bokalova (čakam na kiimmino poročilo) ali bo to dr. zorn, ker je ena bla pri njem, skratka se bom odločila takrat, do takrat pa nočem preveč razmišljat o tem.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 12:54:14   
tane
da tole temo spet malo oživimo...danes ima operacijo pregrade crvicek, tako, da upam, da bo vse o.k. in da se nam čimpreje javi kako je z njo.

ta mesec pa čakamo še na operacijo pregrade od kimmii, 6.3, pa še od barachiel 18.3, pa če ima še katera marca oz. je dala operaciji uspešno skozi, naj se javi in pove kako je bilo in kaj so ji naročili.

jaz šele čakam na datum, moram poklicat marca, ko dobimuser posted image  in močno upam, da dobim datum že aprila.


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 12:57:30   
Polynesia
Se vam pridružujem tudi jaz, mojim sotrpinkam.

A naše pupe imajo že operacije, no vidte kako je šlo hitro mimo a ne.

Danes navijamo za crvicka in smo z mislimi z njo user posted image .

tane hitro čas beži a ne, še malo pa boš tudi ti na vrsti.

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 3.3.2008 13:00:15 >

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 13:03:12   
lunica 85
punce veliko sreče .pa ne obupajte sem z mislim pr vas.sama sem to že prestala in držim pestke z avami.
lp


(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 13:48:26   
OLjica
živjo punce

27.2.2008 so mi v LJ odstranili pregrado, zdej sem doma in počivam.

Tudi jaz držim pesti za vse punce ki bodo imele laparo in histero v marcu.

LP

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 14:37:42   
Barachiel
user posted image  evo mene tud jest bom držala pesti za crvicka in težko čakala, da se bo javila s svojimi izkušnjami user posted image

kimmii a si že kej naučakana user posted image  ?

Polynesia na neki drugi temi sem prebrala, da v teh dneh NE pričakuješ user posted image  še zate držim pesti user posted image  

< Sporočilo je popravil Barachiel -- 3.3.2008 14:40:46 >


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 15:42:17   
tane
Oljica, praviš, da so ti 27.2. odstarnili pregrado v LJ, kdo pa ti jo je, če smem vprašati, kakšna so bila tvoja navodila po operaciji, kdaj lahko začneta delat nauser posted image ?
A je bila operacija in cel postopek enak kot so že pisale tu?

no, pa še urškaj čaka ampak revca šele aprila...

za polynesio pa itak navijamo med M ne pričakujemo marca, jutri je THE dan!!! stiskamo pestke da user posted image  danes ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image sem za vsako, ki ji uspe tako vesela kot bi šlo zame...

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 15:47:11   
Polynesia
tane user posted image user posted image user posted image jaz sem tudi za vsako toooooolk vesela ko sporoči da je nosečka, res, prav vsaka mi polepša dan...upam, a ga jutri jaz vam polepšam user posted image , če ne jutri pa  čez en mesec, sam obupati ne smemo user posted image ...madona sm pozitivna dons, hahahaha...upam da tko tudi ostaneuser posted image .
Aja tane upam da res dobiš že v aprilu datum, da potem tudi zate navijamo.

Oljica tudi mene zanima kdo te je operiral in kakšna si dobila navodila?

Barachiel me spremljaš a ne, hihihi user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 17:48:52   
...Martina...
Živijo.
Imam eno vprašanje. Jaz sem bila na operaciji 18.2. To je 14 dni nazaj. Takoj po operaciji nisem nič krvavela. Dva dni po tem pa sem pa malo krvavela. To zaradi tablet ki sem jih jemala. mislite da je to bila user posted image . Bolj da se orientiram in da vem kdaj bo naslednja?
Da si malo preračunam, kdaj bova lahko začela...

Polynesia, najboljše da ti jutri zjutraj držimo pesti, da zagledaš plusek. Pošiljam ti mnogo user posted image user posted image user posted image  za srečo.


(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Odstranili so mi pregrado!
3.3.2008 21:50:35   
Anonimen
prestavljeno iz druge teme:

barbaraj

MENE PA ZANIMA KAK DOLGO STE ČAKALE NA ODSTRANITEV PREGRADE?

----------------------------------------------------

Anonimen user posted image
user posted image
Odvisno v katerem kraju?

V Ljubljani sem čakala 3mesece...je pa čist odvisno kdo te operira, pri vsakemu so drugačne čakalne vrste. Drugače pa so v Ljubljani  čakalne dobre od 2-5 mesecev.

----------------------------------------------------------------------------

pupe user posted image

Jaz sem čakala 1 mesec v Lj, res pa je da je bilo to junija.
Je pa res kar je napisala anonimen da je čisto odvisno kdo te operira, Tomaževič ima res vrsto, dr. Zorn tudi vendar je malo krajša....
 
--------------------------------------------------------------------

kaly

user posted image  
Oj,
Od UZ, ki mi ga je opravil dr.Tomaževič meseca novembra pa do operacije, ki je bila opravljena meseca junija je minilo sedem mes. Vendar predhodno čakaš tudi na ustrezen datum UZ.

Če bi se odločila še enkrat bi jo prestavila vsaj na mesec september saj sem predolgo krvavela in po OP so se mi pojavljala sama vnetja tako,da sem bila še trikrat po tem na antibijotiku. Vse te težave pa skozi poletje.

lp
 
-----------------------------------------------------------------

...Martina... user posted image

user posted image


Na goriškem 3 mesece...

V glavnem sem jaz čakala zaradi obnovitve po splavu. En mesec za dobit tauser posted image , pol na pregled, počakat na datum, to pomeni, da mimo gre še enauser posted image , in ob naslednji user posted image  za začet pit tablete. In je lih tri. Mogoče, če ne bi blo splava bi to bilo prej.

srečno.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 3.3.2008 21:53:40 >

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 8:08:40   
lunica 85
polynesia a si že naredila test,je bil + pa si ne upaš sporočit,no naša sončica na m ne pričakujemo marca nam je sporočila da je danes zagledalauser posted image in sem tako vesela za njo.Daj sporoči kaj ti je pokazalo.lahko tudi na zs

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 11:47:51   
giotti
Tudi jaz držim pesti za vse, ki ste imele operacijo, da čimprej okrevate in pa za vse, ki še boste imele.
Tane, kdaj dobiš user posted image , da boš poklicala? Upam, da dobiš čimprejšnji datum! Kaj moraš potem jemati tabletke do operacije?

Jaz sem dobila v četrtek prvo user posted image  po splavu in konec meseca bo najbrž že druga. Na pregled za pregrado grem 31.3. To bo zelo verjetno več kot en teden po user posted image . Kaj mogoče katera ve, kdaj v ciklusu se najbolj vidi ta pregrada? Zdaj me kar skrbi, da mogoče to ne bo primeren datum, sam to itak nikogar ne zanima. Sestre, ki naročajo v Leonišču so obupne, nič ti ne pomagajo in so zelo nesramne in nerazumevajoče user posted image .

Pupe, držte se, navijam za vsako posebej zelo močno user posted image


(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 15:11:11   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Tudi jaz držim pesti za vse, ki ste imele operacijo, da čimprej okrevate in pa za vse, ki še boste imele.
Tane, kdaj dobiš user posted image , da boš poklicala? Upam, da dobiš čimprejšnji datum! Kaj moraš potem jemati tabletke do operacije?

Jaz sem dobila v četrtek prvo user posted image  po splavu in konec meseca bo najbrž že druga. Na pregled za pregrado grem 31.3. To bo zelo verjetno več kot en teden po user posted image . Kaj mogoče katera ve, kdaj v ciklusu se najbolj vidi ta pregrada? Zdaj me kar skrbi, da mogoče to ne bo primeren datum, sam to itak nikogar ne zanima. Sestre, ki naročajo v Leonišču so obupne, nič ti ne pomagajo in so zelo nesramne in nerazumevajoče user posted image .

Pupe, držte se, navijam za vsako posebej zelo močno user posted image




giotti, user posted image  pričakujem 16. 3 takrat moram poklicati v leonišče, tisto zoprno sestro, da preveri, če me lahko naroči za operacijo pri dr. ribičevi v aprilu, mi je pa specifično naročila, da naj stediril tabletk NE začnem jemati takoj, ko dobim user posted image  ampak moram najprej poklicati njo in če bo imela kakšen datum v aprilu potem začnem jemati tabletke, ponavadi te torej naročijo 3tedne od začetkauser posted image , ko poješ eno šklatlico tabletk.
v primeru, da aprila nima prosto, pa moram počakati na naslednjouser posted image , torej aprila in ponovno klicati in isti postopek za maj.
tako, da jaz sem se odločila, da če ko pokličem marca, ne dobim datuma v aprilu za dr. ribičevo bom šla pa k tistemu, ki bo imel prosto. Baje je to itak majhna, rutinska operacija tako, da je še nekaj G, ki to operirajo.
mi je pa ena znanka rekla, da pozna enega g-ja, ki se je učil pri dr. ribičevi, ki pa dela v Murski Soboti, da bi mi tam lahko kaj zrihtala, no ampak mislim, da je v LJ, primeren tudi še kakšen, kot so napisale punce.
npr. dr.zorn, dr. bokalova (čakamo na poročilo od Kiimmi)...
kot sem že napisal večkrat, upam, da katera ne zameri, je zadeva taka, da če  

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 15:15:25   
tane
sorči, danes imam tako gužvo v službi, da sploh ni cajta brat RR kaj šele pisat, pa so potem razne napakice.

giotti, najboljši čas za pregled, ali imaš pregrado je po user posted image , oz. čim bližje, se pravi 3-5 dni pred naslednjouser posted image , tako, da tistim sestran kar povej to in glede na to, da greš samoplačniško ti pa že morajo dati takšen datum, da bo o.k. ker če gledaš nepravi čas je velika verjetnost, da se sploh ne bo vidla.
pa ta pregled sploh ni nič posebnega, časovno ali drugače, en navaden vaginalni UZ, tako da mal jih user posted image  in jim to povej. držim pesti, sporoči

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 15:31:23   
giotti
Hvala, Tane, ker si tako prijazna in mi pomagaš.

Ja, pri teh sestrah sem že čist oplela, me po moje samo vidijo in so že čist negativno nastrojene proti meni. Sem bila včeraj še enkrat, da se naročim na redni pregled, ker so rekle, da 3.3. začnejo naročat za september, ker želim zamenjati ginekologinjo, pa ni hotela niti slišat, ker imam pač ta pregled konec marca in ker ŽE imam ginekologinjo. Halo!!! Pri tej ginekologinji sem bila po naključju in samo enkrat v življenju v svojih 32 letih in to je bilo tudi vse! In mi ni bila všeč in jo hočem zamenjat, valjda imam pravico! Ah, ne da se mi sploh razlagat, kako se ne da NIČ zmenit, sem se itak zjokala včeraj tam, ker nisem več prenesla takšnega hudega nerazumevanja in neprijaznosti. To, da pa bi si sama izbirala datum za pregled, lepo te prosim, samo odkimavale so. Zdaj je moj fant rekel, da bo, ko bo ta pregled konec meseca, za mano, da bo on šel z menoj in govoril s temi čudnimi bitji tam. Konec koncev, gre za najinega otroka.

Povej mi še Tane, kaj pa dr. Požlepova? Jaz pa želim samo njo in samo njo, kako smo različne user posted image

Cmokec vsem user posted image







(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 16:29:14   
tane
giotti, pa saj ne morem verjeti, da so ti skoraj prepovedale, da se naročiš k dr. požlepovi, kljub temu, da imaš kao že G-ja, pa saj imamo pravico zamenjatuser posted image . tale tvoja situacija me tko jezi, da bi šla najraje sama tja in jih totalno n****, pa kdo je ena sestra tam, da ima pravico odločat o tem, vem, da tole morda ni dober nasvet, ampak jaz bi šla tja in en cel halo naredila, pa zahtevala dr. požlepovo ali pa grozila, da naj mi dajo svoja imena in ime šefa, da se boš pritožila.
pa če so ti zadnjič rekli, da marca naročajo za september, pa glede 31.3 sem računala po koledarju če imaš cikel 28 dni a nimaš potem ravnouser posted image ? te morajo naročiti obvezno pouser posted image , ne boš plačevala zato, da ti bo rekla, da se nič ne vidi in da pridi še enkrat. PA SAJ NE MOREM VERJETI, to je za v cajtunge, v kakšni državi pa živimo.

giotti, res bi ti rada pomagala, ker vem kako je to...ampak drugega kot, da narediš halo in kot sem že napisala zgoraj res ne vem...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 16:32:56   
tane
giotti, p.s. za dr. požlepovo pa sem slišala na RR, da je ful dobra G, je na prvem mestu na mojem seznamu, ko sem malo gledala tu na RR, katere G-je punce pripročajo, ker tudi razmišljam da zamenjam, pa se še nisem čisto odločila.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 16:48:43   
tane
giotti, tale link http://nnn.kclj.si/index.php?m=5&s=3&odd=0&id=61&o=2 sem še prej iskala pa sem ga zdaj končno našla, jaz sem mislila koga od teh izbrat, če bodo seveda imeli 'frei'.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 16:54:10   
giotti
Hvala Tane, saj vem, da bi mi pomagala, itaq da bi me vse ena drugi vse bolečine popile in se kar med sabo zmenile, kdaj bo katera nosečka in to brž in čimprej in brez težav user posted image

Sem pa posebna mogoče v tem, da nekako sprejemam stvari malo bolj z distanco in pa z velikim zaupanje, da je v življenju vse, kar se mi zgodi, vredu zame in da je prav. Ne vem, ne znam ti razložiti na kratko svoje filozofije, mogoče kdaj ob kaki kavi, ko bodo te ovire za nami in bomo skupaj srečke nosečke... Seveda poskušam vse narediti zato, da bom odpravila problem in pa tudi prizadenejo me stvari, tako kot včeraj, ko sem res jokala kot dež tamle zunaj pred ginekološko... Ampak je trajalo vse skupaj deset minut, nato sem zelo hitro prišla k sebi in spet polna ljubezni in nasmejana korakala proti Trubarjevi na kavico.

Sem potem še razmišljala, ali uporabiti nadaljna orodja (navsezadnje sem novinarka, čeprav neaktvina, pa vendar... poleg tega imam prijatelja ginekologa in še enega drugega zdravnika poznam na kliničnem centru, ki je zelo cenjen... in pa moj fant, zanj točno vem, da bi zrihtal, ker je izredno retorično sposoben in inteligenten) ali ne. Pa sem se zdaj nekako pomirila in rekla zaenkrat ne, bom sprejela 31. marec za pregled in mogoče preko zdravnice same ali pa njene sestre prišla v sistem rednega pregledovanja na zavarovanje pri tej zdravnici. Vsekakor ti sporočim, kaj se bo zgodilo po tem pregledu.

Kar se tiče pa user posted image , pa sem zdaj tudi sama malo računala. Dobila sem jo 26 dni po ss, to je bilo 28. februarja. Imam jo na 24 do 28 dni, največrat 24. ali 26. dan. Torej, če bo še naprej tako, jo bom dobila med 23. in 25. marcom, pregled pa je 31. Mene v bistvu skrbi, da bo prepozno, da bo user posted image  že zdavnaj mimo, ker jo imam največ 4 dni in da bo počasi že ovulacija takrat, ko imam pregled.

Cmokec in še enkrat ful hvala za takšno prijaznost in razumevanje user posted image

 

Ja tako gle

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Odstranili so mi pregrado!
4.3.2008 17:37:01   
tane
giotti, še dobro, da si tak karakter, mene pa nepravica vedno takooo razjezi.
Pazi le, da ne boš šla zaman na pregled, ker med O se pregrada baje najslabše vidi. upm, da bo vse o.k.

Oljica!!!! čakamo na tvoj odgovor kdo je tebe operiral in kaj so ti kaj rekli?


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?