|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 14:50:39   
moya
Hvala, samo še to me zanima, ali si imela žabice do pasu v smislu hlačk kot tole
user posted image

ali žabice ki so bolj oprijete kot tole?


(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 14:52:52   
moya
kot tole:

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 15:01:35   
moya
eh, ne morem pripeti slikice, mislim na take debelejše oprijete žabice
user posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 15:02:32   
moya
ups, zdej je ratala čist prevelka slikica user posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 16:00:01   
Inigo
čau moya!

une taprve so bolj primerne. te majo ful lepe v H&M. tele druge pa za pozimi pod hlačke user posted image

< Sporočilo je popravil Inigo -- 11.5.2008 16:03:07 >

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 16:16:48   
nanka
Moya ta prve so prave, ja.

< Sporočilo je popravil nanka -- 11.5.2008 16:17:11 >

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 17:23:13   
moya
Ok, hvala, zdej mi je jasno, take žabice in body sem tudi kupila v H&M, pa še eno kiklco za čez - si nisem mogla pomagat ampak je bla tolk luštna user posted image , samo hlačke, ki so bile zraven za pod kiklico kot kaže ne bodo prišle prav. Pa še številka 56 bo kot praviš ta prava, ti kar zaupam po takšnih izkušnjah user posted image  !
Ikeina bombažna dekica pa je takšna: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80109713  

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 17:56:00   
Inigo
moya - tale link ne potegne user posted image user posted image

flower
- ful luštne in mehke dekce so mel v H&M. jst sm jo kupila našmu pobu beš. je zelo prijetna. pa eno sem kupila v Kiku - tam pri Pikapolonici v MB, je tut ful fajna.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 18:21:02   
moya
ups, pa res ne dela. tole je bombažna dekica (upam, da bo prijela fotka in ne bo spet ful velka) stane 12,5 eur:
user posted image

imajo pa še iz polyestra, ki stane 4,5 eur:
user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 18:47:15   
Inigo
u, tale pikasta je ful luštna user posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 19:21:26   
moya
ja, imajo tudi modro pikasto, ker vidim, da pričakuješ fanka user posted image  . men se zdi fajn ker je 100 % bombaž in se lahko pere na 60 stopinj.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 19:32:28   
moya
Dekica naj bo pa res tanka, oziroma jaz sem uporabljala za v voziček pleničke za pokrit.


no za tole pa imajo v Ikei takšne rdeče ali modre bombažne krpice 70x70 , pereš pa lahko na 95C, cena za 3 kom 3,5 eur, kar se mi zdi ful ugodno.
user posted image

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 20:24:44   
jocika
Hojla!
Bolj malo se vam pridružujem, ker enostavno ni in ni časa. Upam, da ste vse čimbolj ok. Nekaj me zanima...  
Brala sem, da se v nosečnosti zelo radi naredijo hemeroidi. Ker se mi je zdela do zdaj to tegoba starejših ljudi, me zanima, če je imela katera izkušnje s tem in kako naj bi to izgledalo - je to nekaj, kar mine?...


_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 20:33:23   
Inigo
uf, ja... hemeroidi. tešk je povedat kako izgleda. jih mam v familji, ampak jih za enkrat še nism staknila - že trkam! user posted image vem pa približno kako izgleda - po pričanju sorodnic.

črevo se prav ven obrne, da štrli iz danke. ni nujno, da je velik. lahko čisto malo ven prileze. lahko ga v topli vodi v banji lepo zmasiraš nazaj, če pa je hudo, pa je najbolje obiskati zdravnika pa ti bo povedal kako naprej. ponavadi boli zato, ker jih blato poškoduje. dobi se v lekarni ena kremca, ki tkivo zaceli, hemeroid pa ne izgine. moja babica si je te stvari mazala z navadno margarino - baje pomaga.

dobr se je tut izogibat tangicam in hlačkam, ki lezejo v rit... če si slučajno izpostavljena temu.

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 20:37:56   
Blacky30
Jocika, v user posted image  bi hemeroide dobila, če bi imela težave z zaprtjem ali pretirano drisko. Meni so se v prvi user posted image  naredili pri porodu od pritiskanja. So bili nadležni, verjetno so me tudi boleli, a nisem čutila, ker so me šivi bolj. V P so mi dali gor ledene obkladke, da je vse malo omrtvilo in nisem čutila bolečine. Doma pa je pomagala vsakodnevna higiena in krema Modulex. So šli nazaj v 3 tednih.
Nikoli prej in nikoli kasneje s tem nisem imela težav.

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 11.5.2008 20:39:50 >

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 21:05:04   
sasula
Živjo,

no , ker pričakujem prvega otroka mi je v materinski šoli fajn in veliko izvem in vse je zame novo. No nekaj že prebereš, vendar vseeno. Moram pa reči, da nekatere res hodijo tja brez veze in le motijo take, ki rabimo kaj izvedetiuser posted image  Takle mamo.

Sem se pa odločila, da bom vseeno na široko povija prve tri mesece, ne gled na to, da ni več obvezno.

lp, S

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 21:29:53   
ksenci
sm zdaj ugotovila, da sm obdarjena pol z vodo, pol pa s špehecemuser posted image

mojcek1 ne skrbi, moji sestri so isto rekli v 28. tednu in je bilo na naslednjem pregledu vse ok. poskusi se ne sekirati, ker boš tako najbolje pomagala svoji pupi.

vidim, da ste že vse pri nakupu drobnarij za user posted image , midva pa še kr nimava sobe prebarvane. si je moj zmislu, da če že barvama pol pa še boma ladiski pod prebrusla pa prelakirala. no pa še kr ni nič fertik, kr pač dela ko ni na šihtu-že 1 tedn mam vse na kupih, pol pa nč ne najdem!!!! pa kr neko orodje zdaj kopujeuser posted image , pravi, da ga bo še rabu, ko boma mela svojo bajto. jz sm mu pa rekla, da rab tapru svojo garažo, kamor bo to orodje parkiru, pa sva se ruknla.user posted image na konc sm mu  pa sam rekla, da če ne boma mela čist vse v roku 14 dneh pripravlen, pač sploh ne grem na morje. pika ja dans pa me je razp... al pa mene panika grabuser posted image
sej zdaj sva že ok, ko je oblubu da bo vse prav cajt, pa ga morm it zdaj čohat!user posted image

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 21:33:07   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

sej zdaj sva že ok, ko je oblubu da bo vse prav cajt, pa ga morm it zdaj čohat!user posted image



A ne bi bilo bolj prav obratno, da bi on tebe malo razvajal??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 21:45:03   
ksenci
dans sm jz na vrsi. ka pa to, ko je že zaspa!luser posted image user posted image user posted image user posted image pa še do postle nism prišlauser posted image user posted image
je mel včeri nočno, pa ni šel nč spat zjutri, pa že spi ko beba.
saj jutri pa on mene zmasirauser posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   [Brisano sporočilo]
11.5.2008 21:52:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4420
   [Brisano sporočilo]
11.5.2008 21:57:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 22:06:44   
Inigo
ful fajn! jst bi tut kj takega šla poslušat... pa ni nič kaj v tem smislu v MB, kaj šele v Velenju user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 22:09:25   
ksenci
pa tud v celju ni niuser posted image č
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

ful fajn! jst bi tut kj takega šla poslušat... pa ni nič kaj v tem smislu v MB, kaj šele v Velenju user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 22:10:07   
Inigo
ne vem... user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Julijke II. - 2008
11.5.2008 22:12:27   
Blacky30
Ksenci, fajn, da je zaspal, ne? Ker se tvoja dolžnost ne prenese na jutri, ampak bo jutri on na vrsti, da tebe razvaja.user posted image user posted image  Dobro imata to zmenjeno.

HD, imaš prav ja, hemeroidi nastanejo tudi zaradi pritiskanja otročka navzdol.
Glede masaže med popadki pa je ful različno. Meni je en trenutek ful pasalo, da me je masiral po križu, ko me je popadek zgrabil spredaj, naslednji popadek pa se je nakopičil v križ, pa sem skoraj znorela od bolečin, ko se je dotaknil križa. Tak da me je potem raje pustil pri miru. Se je bal, da mu še kaj zlomim od sile.user posted image user posted image  Itak sem mu tak roko stiskala, da še menda en teden ni mogel prav delati z njo.user posted image user posted image user posted image

Grem spat, nočko. user posted image  Danes bo slaba noč, ker bo moj "kozliček" bolj slabo spal. So vodene koze udarile na polno ven in je res grozno, srbi, peče, za znoret. Zdaj jih ima že preko 120, pa še se nove delajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?