|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
15.2.2008 22:14:54   
Blacky30
Lex, bejž se učit, si nam že lahko noč rekla.user posted image user posted image user posted image

Samo kapo dol, ti pa res NE kompliciraš. Priznam, sem večji komplikator kot ti, uf, če pomislim, veliko večji.user posted image user posted image user posted image  Jaz sem vedno imela toplo vodo v mali termovki zraven, ko smo kam šli, da sem mu lahko toplo mleko pripravila.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julijke II. - 2008
15.2.2008 22:18:16   
lex
jaz sem mela mrzlo pa mi je v gostilni prinesla krigl od piva z vročo vodo iz kafe avtomata je bilo v 3min. toplo

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julijke II. - 2008
15.2.2008 23:40:12   
Anonimen
No vidim, da včasih vsi ti pripomočki res niso najbolj praktični. 7 minut za gretje stekleničke zna verjetno res trajati, če se mali kričač dere zraven na vse grlo.user posted image

Sej pri drugem gre lažje kot pri prvem, ker si že mal zverziranuser posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 9:02:00   
frutka_
Dobro jutro julije!

Tako smotana sem bila, da sem pozabila povedat NAJpomembnejšo novico o Valentinovem. Brce čutim že kar nekaj časas ampak na Valentinov večer, po vseh pripetljajih, je brcike prvič lahko začutil tudi moj moži. Full sva bila vesela! In potem sva se spomnila vsega kar naju čakauser posted image ...od previjanja, kolik, dojenja in bolečih bradavic, jokanja...Ampak vseeno komaj čakava da pride in daga dobimo!user posted image user posted image user posted image

Mamice tebuščki vam pridno rastejo?user posted image user posted image user posted image
Mojga user posted image  sem slikala in bom ga kasneje v album dala. Zdaj grem po malega ker je spal pri babici včeraj.

Lex glede dovoljenj je pri nama zadeva res komplicirana dodatno še zato, ker živimo v zaščitenem delu MB in so vsi haklik ko se kaj dela. Sicer je bajta cela vegasta (počasi jo rihtamo z ostalimi lastniki) ampak lokacija pa je fajna. Pa še krasne čveke imam blizu!user posted image

No, kaj vam naj rečem jejte kar želite. Božajte bušije, cartajte možije in škrate ki jih morebiti že imate doma! Lepo soboto! Pa eno dobro kavico!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 10:30:55   
sasi13
malab to bo moj prvi otrok ampak pri nas bomo dobila dva naenkrat user posted image
inigo v moji žlahti so se tudi eni poročili in imeli krst skupaj, tako da se to da. midva boma mela letos skupaj od mojega praznovanje 30. letnice in krsta (oktobra). škoda da nista bla vidva izbrana, mogoče pa drugo leto.



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 10:36:23   
sasi13
joj pozabla sem vam povedat da sm bla včeraj v celju v h&m in imajo na otroškem oddelku full znižano in se kr splača. hotla sm vam pokazat kaj sma kupla ampak ne znam prilepit slike gor, a mi lahk kira pomaga kaj morm nardit?


(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 10:52:11   
lindy
sasi13 a majo nosečniška oblačila že kaj nove kolekcije, a si kej pogledala?Slikice pa samo naložiš v svoj album, tam gor ko piše moj ringaraja greš v moji albumi in si tam narediš album!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 10:55:57   
sasi13
za nosečniško kolekcijio pa nisem nič pogledla, ampak verjetno že majo kej na novo ker je na vseh oddelkih stara roba znižana in je že nova notri. lindy jz sm misla da bi sliko dala tu gor ko pišem, ker album si pa znam nardit

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 10:57:32   
sasi13
klarazan a boš šla ti v materinsko šolo? jz sm se prijavla za zdle marca v žalcu, 4 marca se začne.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 11:13:57   
klarazan
Zdravo sasi13,
v materinsko šolo ne bom šla, nisem šla ne prvič ne drugič, ker sem imela zelo veliko izkušenj o dojenčkih, ker imam 13 let mlajšega brata in 15 let mlajšo sestro, tak da tudi zadaj, po dveh že svojih skoraj da nimam več kaj novega zvedet.
Pa saj to že veš, da tud neki cajta nimam.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 11:21:04   
sasi13
midva pa morma it da dobima potrdilo da bo moj lahk zraven pri porodu, če bo naravno če bo pa carski pa tk ne sme bit zraven. sej drugač se mi je tk zdelo da ne boš šla ampak sm vseen vprašala. sej ura je pa kr glupa 14.30 - 16.30, tk da nevem če bo moj lahk vedno šel prej domov in bom šla kr sama. in kok je zdej s pritiskom se ti je kej zrihtalo?

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 11:48:20   
24julij
ojla drage julijke,kako ste kaj?jaz sem bla danes nekam zalostna hormoncki,sedaj je pa ze boljse pa se soncek je zunaj?berem da se ze zanimate za otrosko opremo,mi bomo tudi pocasi zaceli,glede vozickov pa karkoli pokazem mojmu nobeden mu ni usecuser posted image ne vem kaksnega bom pol imeliuser posted image pozdravcek pa se se kaj javim

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 12:04:15   
frutka_
Sliice najlažje lepiš, če jih daš  v album. Jaz naredim tako, da si v datotekah ustvarim en album, v njem slikice pomanjšam na email velkost, potem si odprem album tukaj in slikice nalagam gor. Album lahko tudi zakleneš.

V materinsko menda ne bom šla. Saj velja, če si že hodil?!

24julij glede opreme je pač tako, da je to dražji del prihoda novega člana in se mi zdi bolje, če nabavljaš sproti, ker sicer lahko bankrotiraš. Sploh če nimaš nikogar, da bi ti kaj šenkal. In moraš kupiti vse sam. jaz imam od prvega praktično vse, tudi voziček ampak bi imela novega, pa previjalno mizo sem si zamislila malce širšo. tako da bom morala kupiti novo previjalno podlago. Pa ostale drobnarije seveda. To mi je tako fajn, ko kupuješ tiste male cotike,faškice, copatke,...

Katera je že bila na 3D UZ in kako je zgledalo? Jaz bi rada šla pa ne vem kam. Sem iz MB.

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 13:07:12   
rovar_ka
Punce, ko sem jaz imela nuhalno v MB, mi je prijazna sestra povedala, da imajo že kako leto 3D in 4D ultrazvok, in da naj lepo prosim ginekologa, če mi naredi  tak UZ. In mi ga jeuser posted image (in to v 13. tednu)Zato ne vem, zakaj vse hodijo na Ptuj, v Ljubljano..in plačujejo mastne denarce, če imamo to tukaj - ZASTONJ! Vem, da če si naročen, lahko prosiš da ti naredijo, ne vem pa če se lahko kr samoiniciativno naročiš samo za to.
Sem sestro tudi vprašala, zakaj potem vsi hodijo nekam in plačujejo, če je to možno zastonj in v MB... Je rekla, da ljudje vedno silijo tja, ker morajo čimveč plačat..

Tak da MB nosečke, naslednjič se ne bojte povprašat po 3D UZ.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 13:20:19   
lex
Slikice jaz lepim tu gor tako, da si na www.shrani.si naložim tiste slikice, ki jih hočem (če ti napiše tisto stran, da ni povezave,... daš samo osveži in te bo vrglo nazaj na shrani.si, sicer ti lahko napiše, da si nisi shranila nič, pa si si vseeno, ker meni to vedno napiše pa mam vedno fotkice gor), potem pa kopiraš tisto kodo: za forum s predogledom in daš copy, tu pa v sporočilu paste in je. Čist simpl.

Jaz bom ziher vsaj 1 stvarco kupila, ker se ne znam zadržat. Po moje oblekco za domov. Pa flaške, ker majo zdaj vsak svojo, pa dude. Vse ostalo pa mam

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 13:44:27   
klarazan
sasi13, s pritiskom ni nič bolje, ampak, ko sem bila na pregledu mi je G rekla, da moj primer trenutno še ni nevaren za bebico, ker je posteljica še vredu prekrvavljena in s tem dobi tudi dovolj kisika, zelo nevarno pa je lahko za mene, ker imam pogost omotice in se lahko kar iznenada zgrudim po tleh, zato mi je priporočala čim manj hitrih gibov, nobebe lestve in plezanja na višino ali kakšnega pohoda v hribe, ker bi posledično lahko na takšen način pri padcu na trebuh poškodovala tudi otroka.
Glede materinske šole pa se nič ne sekiraj, saj ni potrebno, da je tvoj zmeraj na predavanju, to bodo razumeli, važno je da si tam ti, no vsaj trikrat pa le naj bo prisoten, da dobita potrdilo ( tega mu ni treba povedat, naj se čim večkrat potrudi in gre s stabo).

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 14:14:45   
lex
Pri nama je bilo tako, da sem bila 1x sama , 1x pa on na MŠ, ker sem bila v bolnici. Sem padla na trebuh, pa me je potem neki bolelo, pa niso ugotovili kaj

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 14:28:40   
klarazan
Aja pa še to sasi13, a to glede materinske je sedaj tako strogo, da če ne hodta, pol ne more bit zraven pri porodu?
Midva nisva nikol, pa je bil moj pri obeh zraven, brez da bi kdo kaj težil, seveda bo tudi pri tretjem, razen če bi se tak na hitrco zgodil, kar pa ne verjamem, glede na prva dva poroda, ki sta trajala brez konca.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 14:37:22   
netki
midva bova pa najbrž šla v materinsko šolo, saj mi pri prvem porodu ni nič nucalo in nisem tega znanja mogla uporabit ker sem imela nujen CR.
tako da mi bo kakšna informacija prav prišla......v bistvu kot bi rodila prvič, sploh ne vem kako je če se odpiraš, kakšen je popadek......user posted image


(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   [Brisano sporočilo]
16.2.2008 15:38:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 15:39:29   
Blacky30
Frutka, glede 3D in 4D lahko greš k mojemu g. v Ptujske toplice. To res ni daleč, 20 minut vožnje. Jaz imam morfologijo + 3D + 4D UZ 3. marca. Komaj čakam! Če boš imela interes, samo reci, ti javim št., da se naročiš. Cena pa je 30€.user posted image


rovar_ka, velika razlika je, če ti pri rednem pregledu pogleda otročka tudi malo z 3D UZ (kar meni naredi vedno in sprinta tudi slikico) ali pa ti naredi konkretni 3D in 4D UZ, kar pomeni, da traja najmanj 30-45 minut in ti nato zapeče še DVD, da lahko dejansko gibanje otročka gledaš kasneje doma na TV. Za to pa se splača dati 30€, vsaj jaz tako menim.user posted image
Če ima dr. licenco za NS ali 3D, 4D UZ, se lahko katerakoli naroči pri njem in ne rabi biti njegova pacientka. Dvomim, da bi tudi tvoj g. z veseljem zastonj delal 3D UZ vsaki user posted image , ki bi se zdaj na to spomnila in prišla k njemu. Verjetno to naredi svojim pacientkam ob rednem pregledu, a to traja po 5 minut, tako kot to stalno naredi pri meni.


Sasi13, pri nas v zdr. domu MB je bilo potrebno, da je bil partner prisoten le na enem obisku od mislim, da osmih obiskov, ker je takrat dobil potrdilo. Na vse ostale smo večinoma user posted image  hodile same.


Klarazan, v MB porodnišnici partnerja ne spustijo v porodno sobo, če nima potrdila.


Tako, jaz imam za seboj veliko porcijo sladoleda, zdaj pa počasi na kavč. Mali spančka in je malo miru pri hiši.user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 16:56:03   
lex
V Slovenj Gradcu ni potrebno imet potrdila.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   [Brisano sporočilo]
16.2.2008 20:34:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julijke II. - 2008
16.2.2008 20:44:22   
lex
hruška a mi podariš vsaj tole 1,5 uro spanja? Plizuser posted image  kdaj sem jaz že nazadnje spala do 12H????????????????????????????????????????? Nisem ti fauš samo jaz bi tuduser posted image user posted image user posted image user posted image . Ti samo spi, saj boš pol tud sam ne do 12h. No moja dva sončka sta tud potegnila do 8huser posted image , pol smo se lepo zrihtali pozajtrkovali in šli v Hofer zapravljat porodniško penzijouser posted image . Sta bla ful pridna. Aleks je pomagal stvari zlagat v vpziček in mi v trgovini sploh ne trmari. Se mi zdi da bo mis bolj znala začet tulit za kako stvar. Ker že zdaj ko ji kaj vzameš začne cepetatuser posted image . Prej je mela leseno kuhalnico (kuhlo), pa si je ta ozek del v usta tišala, ko sem ji vzela, da bi ji obrnila, pa je cvilal ko bi ji kdo vse laske hotel izpipat. No midva sva mislila danes it ven, pa sva mela moje na obisku (ker jih cel teden ni blo)user posted image , pol je bil pa princ že tak tečen, da sva rekla brezveze da ga zdaj v zgornji štuk tišia, ker bi samo 1 uro najedal zakaj. Boma si doma kokice spekla pa kak film pogledala in se spet doma šla romantiko. Jaz pa tak pogrešam folk.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   Julijke II. - 2008
16.2.2008 20:48:23   
dzanika
Ja res se pozna da je vikend pa še lepo vreme. Ste se vse martinčkale na sončku. Midva z mojim sva pa tut šla zjutri mal na kavico, pol pa kosilo, pol je pa mogu moj dragi v službo js sem pa sama ostala doma. user posted image In pol sem mela delavno akcijo. Sem celo kopalnico zribala po dolgem in počez... Zdej pa čakam k vsak čas pride iz službe da greva mal na kavč pred tv sam mam občutek da me bo kaj hitro zmanjkalo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?