|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 20:41:39   
scorpiogirl
no, pa še tle pozdravim user posted image

mislim, da bo TOLE link do našega čveka user posted image
ni pa še zaklenjeno, tko da mal golfamo user posted image

Ketrin, si name pozabila user posted image user posted image
dobrodošle vse nove user posted image zmeraj več nas je user posted image user posted image user posted image

Tosja, kakšen lep zajček user posted image

itak spet pozabila, kaj sem hotla skomentirat (ementaler user posted image user posted image user posted image ) ... tko da grem počasi (je bil tko al tko že dosežek, da mi je uspelo prebrat) se crkljat user posted image
lepo in lahko noč vsem user posted image

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 20:57:59   
trnuljčica
Ketrin če ne boš več vedela katera je katera, sedaj ko nas je tukaj skoraj sto: ti si samo zapomni, da je le trnuljčica originalni ementaleruser posted image .

Glede lokacije za CE ( sicer nisem od tam): enkrat smo se z družbo zbrali v Planetu TUŠ. No za nas od drugje je taka vidna točka, razsvetljena...user posted image Sicer bo najbolje, da predlagajo lokacijo celjanke.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 21:15:47   
lepa posadka
Dober večer!

Danes ste pa prinesle za cele praznike not s pisanjem.

Še jaz dodam par vrstic:

100 nas je prijavljenih za aprila...pa verjetno jih je še nekaj, ki jih ni na forumu... to bodo vse porodnišnice pokale po šivih???!!! Se že veselim.

Jabolko...imaš korajžna fantiča z lepimi imeni.

Tosja...res si pridna, da tako resno slediš vse inofrmacije. Naj ti še jaz dodam nove: vidim, da nimaš mojih let napisanih...junija bom 32, pa napiši kar hočeš :-) Sem pa imela danes pregled in so mi še zadnjič vzeli kri za toxo, pa hemoglobin...v roku enega tedna bodo izvidi. Če kaj en bo OK, me bodo že poklicali. Sicer pa smo anredili tudi UZ in G pravi, da je vse super. Glavica je že dol in verjetno bo kar tako ostalo... Velikost je tednom primerna. Tako je bilo vse bp, da sva oba pozabila na papirje. Šele sedaj, ko druge pišete, sem se spomnila, da sva se zadnjič dogovorila, da mi da danes vse papirje za na CSD... No, glede na to, da mislim še čakat januarsko plačo, pa da imam naslednji pregled že 25.2., bom morda kar počakala do takrat. Saj je še dovolj zgodaj.

Srečanje...meni morda bolj ustreza 8.3., če že sprašujete :-))) Kaj pa ura?

- ena je spraševala...sicer sem že pisala o tem...Jaz sem prvič hodila na vsa predavanja...potem pa vsako nosečnost samo na prvega, ko se gre tudi na ogled porodnih sob...pa povejo, če je kaj novega...pa še mož se počasi začne zavedat, da je vse zelooo blizu. Prvič sem šla v sedmem mesecu. Potem pa sem šla vsakič par tednov pred rokom. Glede na to, da imam sedaj rok 1.4., bom šla verjetno an prvo marčevsko srečanje. Meni je vedno luštno it, k imamo tako simpatično babico, ki srečanja vodi in jo je luštno poslušat. Pa še bolj simpatično je pogledat prvorodke, ki kar s strahom vse skupaj opazujejo :-))) Sploh v porodni, hihi. Malce sem poredna, saj vem...

Morda še kaj...pa se ne spomnim...danes je bil tak hecen dan...po mojem si zasluži že zaključka :-)))) Ja, pa škoda, ker nisem prej videla za akcijo v BC-ju...

Lahko noč.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 21:32:44   
NiLe
Čeeer ... madonca, saj vas ne sfolgam ... danes ste bile pa res produktivne user posted image user posted image user posted image

Mi smo danes šli malo do Dobrne, kjer mi je dr. Ocvirkova naredila 3D UZ, sem imela poln mehur in popila liter tekočine, tako da sem komaj preživela tistih 15 minuser posted image . Čeprav se spet ni videlo ne vem kako, je bila naša user posted image v tako čudnem položaju, sem saj izvedela, da je pikica težka 1400 gr in kar je najpomembneje: moja mlajša hči je bila tako navdušena (na morfologijo sem vzela starejšega sina) nad dojenčkom v trebuhu, da kar nisem mogla verjeti. Nič ji ni bilo treba razlagat, ona je vse vedela, kje so nogice, rokice user posted image user posted image user posted image

Nove aprilčice: dobrodošle, kje ste se pa prej skrivale user posted image user posted image ?

Lepa posadka; super prigoda, sem se nasmejala user posted image ... ampak važno je, da je bil konec srečen in da sta imela še kaj od večera user posted image user posted image

Srečanje; če moram izbirati datum, potem je 1.3., saj 8.3. moja pupa praznuje 3.RD. 

Utrujena sem ... zato vam kličem lahkoooo nooooč user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 21:40:35   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Aprilčice najdem tu pri tej temi ali tudi še kje drugje?

Od danes naprej smo na tej temi. Tista tema - aprilčice - bo pa baje zaklenjena.

Še eno pomočko: kako narediš, da se pojavijo te slikice po tvojim sporočilom in sličica levo pod tvojim uporabniškim imenom? In kako dodaš čisto spodaj misel pod vodoravno črto? Joj, res sem neroda, prav nič se ne znajdem sama...

Greš pod MOJA RINGARAJA, izbereš Moj profil in tam vse najdeš. Podpis, za ticker (to je tisti trakec, koliko si noseča ... to moraš iti na kakšno spletno stran, kjer to imajo (www.lilipie.com) in tudi avatar oz. sličico, ki jo želiš imeti pod svojim Nickom). To je to. Če ti kaj ne bo šlo, pa kar vprašaj .



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 8:21:04   
zolika
Dobro jutro punce moje...

Lep Prešernov dan želim! Hvala bogu, da je bil - je vsaj sraj dan!user posted image  Glede na to, da sem prva - ekola izvolite eno jutranjo user posted image  !

Drugače pa sem danes slabo spala - me mučijo kolki. Bolijo... user posted image  ampak se tolažim, da še 2,5 meseca! user posted image

Sicer pa smo se resnično povečale (aprilčice) bo treba v porodnišnice sporočit kaj jih čaka - invazija nosečnic! user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa upam, da je moj mož že iz trgovine da gremo jest - sem že pšteno lačna! Celo noč  nisem jedla...vsako jutro ko se zbudim - prvo hrana!user posted image

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 8:45:28   
sasy20
Dobro jutro!

user posted image  za 2 del....no pa smo ga dočakale.

Dobrodošle nove aprilčice...madonca vas je da sedaj ko nisem redno na RR kar ne dohajam kaj vse novega se tukaj dogaja.

Srečanje bom mogla na žalost spet spustiti user posted image  saj veste da moram počivati in se paziti...no upam pa da saj do takrat zdržim 2 v 1 user posted image . Ve pa uživajte na srečanju.

Danes se kaže da bo spet en lep dan tako da ga max izkoristimo, da se malo pomartinčkamo na sončku.

Aja za seznam Tosja naslednji pregled imam 27.2.08 .
 
Toliko od mene pa lepo se imejte. Papa

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 9:07:35   
tasyo
Dobro jutro!

Me veseli, da ste bile včeraj tako pridne in naklofale še tisto stran, ki je manjkala...

Midva sva pa včeraj začela z MŠ in je bilo proti vsem pričakovanjem ful luštno. Babica je taka življenjska in ne poslušamo kakšnih bedarij oz. "pametnih stvari iz knjig". Še moj mož je bil presenečen, kako je fajn.user posted image Naša princeska je pa očitno tudi uživala, je mela take akrobacije... Ja, pa babica nam je naročila, da moramo 8 ur v kosu spat - user posted image  Kako naj pa to izvedemo, pa ni znala čist dobro povedat...Naslednjič nam predava zobozdravnica, pa fantje se bodo naučili, kako lahko aktivno pomagajo pri porodu in tehnik masaže- to bo gotovo smeha... Smo pa skoraj same aprilčice in razen 2 vse prvorodke. Po ogledu porodne sobe so se še dve odločile, da rodijo v NM in ne v Brežicah - verjetno je pripomoglo to, da imajo do obeh porodnišnic približno enako, jaz pa sem jasno in glasno zatrdila, da je NM neprimerno lepša in bolje opremljena porodnišnica. Sploh nisem mogla verjet, da je tako blizu mene še kaj tako starinskega - soba v belih ploščicah, v njej dve porodni mizi, ki sta ločeni Z ZAVESO!!!! Se opravičujem, ampak to si zasluži krik... Skratka, pri meni itak ni bilo nikoli dileme, kam grem rodit, nekatere pa se bodo po moje še premislile...
No, na koncu so nas še pogostili s sadjem in rogljički, potem pa sva jo midva mahnila še malo ven - nabrat zvončke, zvečer pa sva obiskala še moževo babico, ki je včeraj prišla iz bolnice.

Srečanje - meni bi 1.3. bolj ustrezal, ampak tudi 8. pridem. Samo pri nas je še vedno običaj, da 8. marca mamice in babice dobijo obisk in rožico, tako da bom takrat bolj hitro zapustila prizorišče... Zdaj pa Celjanke, na dan z lokacijo!

Evo, Trnuljčica, tudi moj spomin je čisto ementalarski, tako da sem pozabila, kaj vse sem želela še komentirat... Sem pa danes že oprala en stroj perila, zdaj grem pa še tisto jogi rjuhico dokončat, potem pa na obisk v porodnišnico. Spet se bom naslajala... Se vidi, da moža ni doma, pa se moram zaposlit! Lepo preživite tale dan - pri nas sicer še ni sončka, mogoče se pa še pokaže...

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 9:35:06   
SpeliG
Aprilske čvekice, pozdravljene!
Vidim da smo že na novi strani, bravo za april!
Pri nas je že od osmih zjutraj tako lepo sonce, da sem si prav zaželela nekam it, sicer pa me trga za morje, ki ga imam tako rada. A ni fino, da bomo rodile spomladi, da bomo lahko naše user posted image  že peljale na morje..
Spala sem zelo slabo, ne najdem si primerne lege, ampak danes ni panike, ker mi ni bilo treba prav zgodaj vstat in se uštulit v doooooolgo vrsto vozil proti Ljubljani.
Škoda ker se Katka nič ne oglasi, upam da je vse OK in da njena otročka pridno čakata vsaj marec, če že ne april.
Danes si privoščite kakšen lep izlet in uživajte v krasnem vremenu!

(še vse sorte sem hotela napisat, pa sem vse pozabila, toliko o spominu...)

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 9:35:49   
zokica
No, tako...jaz sem ostala sama domauser posted image  ostali so šli podirat v šumo, tako, da sva doma samo jaz in naš Dinouser posted image
Punce, če verjamete ali ne, včeraj sem skoraj spustila hišo v zrakuser posted image
Kuhala sem kosilo, meso sem lepo že naredila in sem ga odstavila, nato pa sem še samo prepražila torteline in sem jih pustila na plati in ker sem seveda user posted image  bila prepričana, da sem plin ugasnila, sem šla gledat tv do takrat ko pride moj srček domov. In tako jaz lepo gledam tv, ko naenkrat zavoham, da nekaj smrdi po posmojenem, pa grem gledat na hodnik pa voham pa odprem kuhinjska vrata in glej ga zlomka, cela kuhinja je bila bela od dimauser posted image  in potem vidim da nisem plina ugasnila. Bilo pa je tako zakajeno, da sem komaj do okne prišla, ker nisem vidla nič!!!
Pa da še to povem, ravno, ko sem končevala  s kosilom sem mislila na to, da so ene pisale, da jim  nekaj spomin nagaja in mi ni jasno kako sem lahko pozabila, ker sem bila 100 % prepričana, da sem ugasnila plin.
Zdaj seveda še luftam, tako da je fajn sveže v hiši.
Glede MŠ, midva jo imava v našem zdravstvenem domu, prejšnji petek smo imeli drugič, predavala nam je babica, naslednji petek pa imamo še zadnjič, takrat pa bomo imeli otroško sestro, ki bo govorila o negi otroka. Zadnjič smo dobili Nukove paketke z nekaj vzorci. Moram povedati, da MŠ traja tam nekje uro in pol, v porodnišnicah pa baje tam nekje do šest ur.
No, to bo zaenkrat vse, grem počasi malo pospravit, nato pa malo na kavčuser posted image
Uživajte!

_____________________________

Mamici v veselje, atiju v ponos
pokukal si na svet brez zobkov in bos.
Vedno boš naš sonček mali,
saj smo te komaj dočakali.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 10:17:58   
Lubici
Živjo, res že dolgo nisem nič vprašala na forumu, vas pa redno spremljam. Ful se vsem dogaja, res lepo!
 
user posted image Abdominalna dekompresija user posted image
mi lahko katera pove več o tem? Kako to zgleda, je več punc v isti sobi, se je potrebno slečt? Malce sem sramežljiva, bi pa ful rada šla, ker je zastonj pa še koristi sem slišala... čeprav ne vem točno čemu. Hvala za vse odgovore in namige!
 
LP in pazite nase!

(odgovor članu zokica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 10:32:35   
scorpiogirl
Dannnnnnnnnnnn user posted image

sonček imamo user posted image user posted image user posted image pa user posted image je doma ... je tole en tak fajn dan user posted image

Lubici, TOLE si preberi, je nekaj na to temo user posted image

jooooooj, pozabila že včeraj povedat (ementaler, kaj pa drugega user posted image ), da je moja naj prijateljica rodila punčko user posted image seveda komaj čakam, da jo vidim user posted image
aja, 8. 3. imam ene dve al tri stvari, tko zame ne bo šlo ... sicer mi nasplošno sobote ne ustrezajo najbolj, ker je samo takrat user posted image doma, tko da, če se boste zmenile za soboto, odpovedujem svojo udeležbo user posted image kakšen drug dan pa zame ni problema ... pa druge povejte user posted image

se še kej beremo ... do takrat se imejte pa krasno ... pa pazite nase in svoje user posted image

(odgovor članu Lubici)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 10:33:20   
JABOLKO3
Lep praznični dan vsem!

Pri nas bo danes bolj v znamenju pakiranja za na počitnice - malo na sprehod jo bomo pa vseeno mahnili, ta pogled na Kamniške alpe v soncu - te kar samo vleče ven.

Je pa za mano spet ena obupna noč - ali me boli križ, ali kolki, ali imam zamašen nos, ali me daje zgaga....pa bo že, saj ne bo več prav dolgo.

Lepa posadka - tamali je bil tudi v vrtcu pohvaljen za tako korajžen izbor maske - je rekla vzgojiteljica, da so v glavnem vsi fantje bili neki 'bojevniki'. Je pa zelo užival že medtem, ko sem šivala, potem je hotel biti pa kar skoz oblečen. Res mu je nadvse pristajalo.
Glede prigode tvojega moža - sem se nasmejala, ker bi bilo kaj takega tudi mojemu nadvse podobno - si ga lahko prav predstavljam.

Sedaj pa moram začet počasi delat, da ne bomo spet vse zadnji trenutek vlačili v avto.

(odgovor članu zokica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 10:35:14   
petty82
IZVIRNO SPOROČILO: Lubici

Živjo, res že dolgo nisem nič vprašala na forumu, vas pa redno spremljam. Ful se vsem dogaja, res lepo!
 
user posted image Abdominalna dekompresija user posted image
mi lahko katera pove več o tem? Kako to zgleda, je več punc v isti sobi, se je potrebno slečt? Malce sem sramežljiva, bi pa ful rada šla, ker je zastonj pa še koristi sem slišala... čeprav ne vem točno čemu. Hvala za vse odgovore in namige!
 
LP in pazite nase!


dekompresija zgleda tako da se oblečen spraviš v eno vrečo na stolu in tam sediš...sta pa mislim da 2 stola v lj...ni nič hudega...je pa sestra rekla da je fajn če pridš bolj v kakšni trenerki...jaz se tud mislm naročit drug teden...
pozdravček


_____________________________

Prihajam novembra!!!

(odgovor članu Lubici)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 11:26:05   
barby78
Ojla!
Vidim,da vse jamrate glede spanja.pa se vam pridružim še jaz.vedno bolj razmišljam o nakupu blazine za dojenje,ker se ponoči sučem kot kakšna vrtavka.in moji kolki-ufffffffff,boli!
Tiste,ki imate to blazino,povejte kako ste kaj zadovoljne z njo.mi je kr mal žal ,da jo nisem včeri na e-trgovini BC-ja naročla,ko je bla kot dnevna akcija.

Zokica,upam da je s kuhinjo vse OK.user posted image  še sreča,da se ni kaj hujšega zgodilo.

Punce uživajte
se čujemo,PA-PA
user posted image


_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu petty82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 13:50:03   
NaTaŠa*
Pozdravljene punce

Evo pa se še jaz malo oglasim. Včerajšni izpit ja za mano, moram povedat da imam kar dober filing in mislim da bo pozitivno. Rezultat pa zvem jutr. Po izpitu sem šla pa v MŠ in je blo kar zanimivo. Nam je priporočila flaške od tommee tippe ker je cucelj najbolj podoben prsni bradavici pa še cucelj je mahek, bolj kukr pa pr aventovih. No tako zdaj pa šibam južno kuhat.

Spomin tudi mne zapušča, mam občutek da imam starostno demenco user posted image , upam da bo po porodu bolje in me spomin ne bo več zapuščau.

Aja, a zdaj nadaljujemo na tej strani al še kj na stari strani?

Lep sončen dan še naprej.

Pa-pa


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 13:55:58   
barby78
Vidim,da se vse aprilčice martinčkate na sončku user posted image user posted image user posted image .
Pa,saj mate prav,ko pa je tako lepo vreme.sem se odločila,da še jaz malo stopim na luft,itak mam že dost tega ležanja user posted image .
Moja 2 sta šla na kolo,jaz grem pa mal našega user posted image  požulit.

Lepo se imejte in uživajte
se čujemo
user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 13:56:29   
simvir
Živjo!

En sončen pozdravček še od mene.

Barby jaz imam to blazino, ki je bila včeraj v akciji v BC. V prvi user posted image  je nisem imela, zdaj pa nimam toliko drugih nakupov in sem jo kupila (pa starejši povšter, ki sem ga takrat uporabljala sem že prej vrgla v smeti). Meni je fajn, najprej sem jo imela na kavču, zdaj je pa že kakšen mesec pri meni v postelji in se zaradi majhnih granul lepo prilagodi položaju (spim dobesedno objeta z blazinouser posted image ). Meni je super tudi zato, ker sta tako prevleka kot tudi notranji del z granulami pralna (npr. če jo user posted image  pobruha...).
Moram rečt, da jaz zaenkrat sploh nimam težav s križem, kolki... Pa ne vem ali je to zaradi blazine ali zaradi jogija, ki sva ga zamenjala pred slabim letom.

Nana jaz verjetno v drugo ne bom šla na MŠ, sva jo oba z možem obiskovala pred dvema letoma.

Zokica samo, da ni bilo še kaj hujšega. Tudi jaz sem prejle slučajno ugotovila, da imam vklopljen plin na min. in že precej časa pogrevam, naše kosilouser posted image . Ampak bo še užitnouser posted image .

Jaz se zaenkrat ne prijavljam na srečanje, morda pa si kasneje še premislim. Bom videla kakšno bo takrat moje počutje.

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 14:02:13   
barby78
Simvir,hvala za pomoč glede blazine.jaz si jo bom kar nabavla.itak bo še pol prišla prav za user posted image .



Pa še nekaj-sem hotela vprašat,če katero moti,ker že na vsak post dam slikico?
lepo se imejte
PA-PA

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 15:40:13   
Ketrin
1. NiLe
2. Srečka
3. Tasyo
4. Sinska
5. Trnuljčica
6. Darja
7. Urška
8. Jabolko
9. Lepa posadka
10. Krista
11. Nana
12. Scorpiogirl Pardon!
13. Ketrin

No, se mi zdi da je zaenkrat v prevladi sobota 1.3. in lokacija Celje.... Meni tudi tako bolje ustreza, saj je tudi pri nas tradicija ob dnevu žena... Seveda dobimo punce vedno rožice, zvečer pa si privoščimo še večerjo (same babe) Kot v socializmu...user posted image
Barby, mene slikice nič ne motijo, so luškane, ti kar limaj slikice....user posted image user posted image

Zokica, hvala bogu, da si pravi čas ugotovila... Da le ni kaj narobe.

NiLe, fino za 3D. Zdaj si opravila tudi s tem.

Nana, jaz sem začela hodit ta teden na Mš. In je prav luštno... Drugače bi šla marca, ampak takrat ne bom mogla vzet dopusta... Pa zdaj malo bluzim in koristim...user posted image Pa kok sem se nasmejala in sem se ti prav predstavljala kako šibaš od enga Dr. do druzga.... Sej ni smešno, je pa prikupno....user posted image
Violica, bravo za izpit.... Ti tooook privoščim, da ti tole vse uspe. Ker si bla zdej res fuuuuuul pridna!user posted image

Abdominalna dekompresija meni se tudi sanja ne kaj sploh to je!? Kj koristnega? Naj ena na hitrco pove kaj sploh to je...user posted image user posted image user posted image
Jabolko, lepo pakirajte. Če se ne pišemo predno greste, se imejte lepoooooo!!


Špeli, upam, da ti uspe priti do morja.... Jaz tudi težim in težim da me lubi pelje mal na sprostitev...user posted image

Tasyo, super dan si imela. Pridna!
Sasy, se nam pa pridružiš ko bomo z user posted image a ne? Uff, veš kok bo to hitro! Ti zdej sam počivaj in se sproščaj!

Trnuljčica, tebe sem si že zapomnila....Ementaler deluje....user posted image user posted image user posted image

To je to zaenkrat punce moje....

Uživajte na sončku pa se pišemo zvečer....

Lupčkaaaaaa



(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 17:41:15   
barby78
Ojla punce!

Jaz pa ne vem kaj naj user posted image
Al naj grem k dežurnemu al še do torka počakam,ko imam GP.Skoz mi neki ven teče,pa ne vem al je to plodovnica al kaj,pa ful me špika spodi,včasih kr orng.a ma še katera podobne težave?

PA-PA

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 18:10:46   
NaTaŠa*
barby kva pa če bi se šla vseeno pokazat h G? Tako boš vsaj pomirjena. Pa sporoč če si šla, pa kaj ti je rekel.

Pa-pa


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 18:16:02   
kekec in mojca
Barby, jaz bi se tudi šla tja pokazat... boš vsaj mirna.

Glede srečanja v Celju se bom opravičla (sicer me tak ni na seznamu). Problem je v tem, da se tja moram vozit vsaj pol ure po avtocesti, mene je pa vožnje zdaj že tako strah, da sem se začela vozit res samo na zelo kratki relaciji dom - vrtec - dom. Ostalo koristim avtobus ali pa grem raje peš.

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 18:36:04   
scorpiogirl
Barby, nam je na MŠ rekla, da naj se pridemo pokazat, če nismo sigurne, tko da jst bi šla že zarad boljšega občutka. pa držim pesti, da je vse ok user posted image user posted image user posted image

Kekec in mojca, iz kje pa si? mogoče pride pa katera na srečanje mimo tebe, pa te lahko pobere user posted image

Ketrinuser posted image sem te mal morala pohecat user posted image
sva šla prej z user posted image na tak fajn sprehod po sončku user posted image naš pesjanar je bil pa tud čist vesel user posted image sem se pa zdejle spomnla, da je bil tak lep dan, da bi lahko šla na Bled al pa v Bohinj user posted image pa sm mal smotana, k se jst to tolk pozno spomnim ... jutr greva pa na mačjo razstavo pa nazdravit za user posted image od moje prijateljice user posted image

škoda, k se Katka nič ne javi user posted image user posted image

fajn se imejte, pa nobenih težav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
8.2.2008 20:45:40   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Barby, jaz bi se tudi šla tja pokazat... boš vsaj mirna.

Glede srečanja v Celju se bom opravičla (sicer me tak ni na seznamu). Problem je v tem, da se tja moram vozit vsaj pol ure po avtocesti, mene je pa vožnje zdaj že tako strah, da sem se začela vozit res samo na zelo kratki relaciji dom - vrtec - dom. Ostalo koristim avtobus ali pa grem raje peš.



Se mi zdi da je Trnuljčica tudi iz MB pa ji ni problem priti do CE.... Mogoče se lahko skupaj vse mariborčanke pripeljete....

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?