|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne poje niti žličke
12.2.2008 20:53:44   
žarnica
NO,sedaj je naša pupa stara 5 mesecev (in par dni). ŽE malo po dopolnjenem 4.mesecu sem ji poskusila dati jabolko, pa korenček... in ni niti žličke pojedla. OK,sem počakala 2tedna in smo poskusili ponovno. Spet ni pojedla nič.

Sedaj spet poskušamo: probala sem z jabolkom,korenčkom,hruško,banano,juhico-pa ne  spravi nič dol.

Zdaj pa nevem,a je še prehitro pri 5.mesecih? ŠE malo počakamo?

KEr starejša hčerka je pri 5.mesecih že veliko tega jedla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 20:57:01   
Maleal
Počakaj še do 6 meseca in potem probaj,otroci so si različni,po mojem še ni pripravljena.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 20:57:02   
katra55
verjetno še ni pripravljena, jaz bi na tvjem mestu počakala do šestega meseca.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 20:59:10   
2 Sraki
Počasi se daleč pride. Morda bo za začetek dovolj, da samo žličko pomočiš v sok od jabolka ali druge zadeve, da se počasi navadi na žličko in na sprejemanje novih okusov. Eni so bolj zahtevni, drugi manj, nimamo kaj, se jim je treba prilagajat.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 21:00:16   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Počakaj še do 6 meseca in potem probaj,otroci so si različni,po mojem še ni pripravljena.

Se strinjam. Naša taprva je takoj sprejela vse pri 6 mesecih, a naš tadrugi lumpek pa še sedaj pri 9 mesecih najraje papca mleko. vsak rabi svoj čas, zato nič ne hiti.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 21:04:37   
Hans
Kaj pa sadne kašice, mi smo začeli s Hippovimi kašicami.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 21:07:13   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

Kaj pa sadne kašice, mi smo začeli s Hippovimi kašicami.


sem tudi s temi poskusila,pa noče.

SAj ni,da jo silim. ČE noče pač noče. Bomo že počakali. Samo čudno se mi zdi,da ne poje niti malo.user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 21:56:22   
mateyka
naša tud ni hotla jest nič, čist vse je ven splunla al pa sploh ni hotla ust odpret. do par tednov nazaj (pol se je pa naenkrat zgodil čudež in zdej se trese ko vidi, da bo papala.. sam je še vedno kr zbirčna punca - po mamici user posted image )

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne poje niti žličke
12.2.2008 22:07:43   
Bombažek
ne se preveč obremenjevat. Mojuser posted image  ni hotel do 7 meseca skoraj nič, potem pa je kar sam od sebe začel odpirati usta. Sedaj kar lepo papca, še vedno pa ne gre brez mlekeca pri mamici.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne poje niti žličke
13.2.2008 10:08:53   
ana b
Mi bomo konec tedna stari 6 mesecev in nam je hrajenje po žlički znanstvena fantastikauser posted image .
Bo že, enkrat do šoleuser posted image

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne poje niti žličke
13.2.2008 11:17:06   
Češnca
Kar lepo počasi. So si pač različni. Naš je sicer takoj začel jest, poznam pa 11mesečnika, ki žlice še vedno ne sprejme, pije le mleko in razredčeno kašo po steklenički, če je sreča sprejme kakšno žlico jogurta.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne poje niti žličke
13.2.2008 19:09:53   
Anonimen
Moj Jure je bil do 7. mesecev izključno dojen, ker ni hotel jest po žlički. Zato pusti otroka, da se odloči. Nič ni narobe.





(odgovor članu Češnca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne poje niti žličke
13.2.2008 22:08:50   
ŠpelaP
Otroci so si res različni, predvsem pa sami pokažejo, kdaj so pripravljeni za kaj novega. Naša druga pikica je bila pravkar stara 8 mesecev, pa je kolikor toliko začela odpirati usta za GH pred dobrima dvema tednoma. Še vedno pa ji je največji zakon mamina ziza. Prvi je bil pa kot dojenček in malček ful ješč, je pa zdaj pri štirih ena prava izbirčna grinta. user posted image
Tako, da bodi kar potrpežljiva, se ji bo že "odprlo". Samo siliti je ne, da se ji žlička ne bo "zamirila", še preden bi jo dobro sprejela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne poje niti žličke
14.2.2008 9:31:58   
r1ta
Jaz ti svetujem da še počakaš. Jaz sem začela z uvajanjem pri 4 mesecih. Neuspešno. Pa sem se kakšen mesec trudila in jezila in obupavala, nato pa dala času čas. Pri dobrih šestih mesecih je začela jesti brez težav. Pravijo, da je dete pripravljeno na GH ko podvoji svojo rojstno težo. 

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne poje niti žličke
14.2.2008 12:30:37   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Pravijo, da je dete pripravljeno na GH ko podvoji svojo rojstno težo. 


To bo pa kar držalo! Saj je naša ravno nekje takrat (enkrat po sedmem mesecu starosti), ko je podvojila svojo porodno težo, začela bolj veselo jesti GH!

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne poje niti žličke
15.2.2008 12:47:56   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP
Pravijo, da je dete pripravljeno na GH ko podvoji svojo rojstno težo. 


NO,prii nas ne drži. PO enem tednu sem ji danes dala bučko,pa spet nič. JE začela pljuvat okoli. Ah,bo že.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne poje niti žličke
17.2.2008 8:39:05   
Žabika

Pravijo, da je dete pripravljeno na GH ko podvoji svojo rojstno težo. 


No tudi pri nas to ni držalo.
Jest je začela pri 9 mesecih, prej so bili le majhni poskusi. Tako, da mene so izkušene mame pomirjale s stavkomoma:
1. Še vsak je enkrat začel jesti.
2. Ponudi otroku tisto, kar ima rad, tudi če je to dvakrat na dan isto.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne poje niti žličke
17.2.2008 10:03:56   
Ronči
Jaz mislim, da ni panike. Bo jedla, ko bo pripraavljena.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?