|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 18:25:49   
pajek
A si dobila danes pošto ? Koliko časa je hodilo ?
Kdaj greš na morfologijo ? Ali greš še na kakšen pregled prej ?
Pozdravčke in še enkrat čestitke iz vsega srca !!!user posted image

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 18:39:08   
Taula
Plodek čestitamuser posted image user posted image
Sedaj pa uživaj v user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 19:13:32   
Ryssa
ČESTITAM plodek user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 19:14:38   
Acjom1
Plodek čestitam. user posted image Res sem vesela zate. A si zvedela tudi spol?
Držim pesti, da se bo tudi ostalim srečno izšlo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 19:47:07   
gajka
Držim pesti za vse tiste s slabimi rezultati z NS! user posted image  In pa seveda čestitke, plodek! user posted image

Ne morem rečt, da točno vem, kaj preživljate, imam pa mogoče vseeno vsaj malo podobno situacijo. Rezultati na NS so bili precej dobri, je pa danes G na MF odkrila sumljivo zelo povečan žolčnik. Ker ji ni jasno, kaj bi to pomenilo, sem čez 10 dni naročena še na drugo mnenje v KC pri prim. Cerarju. Seveda še vedno upam na najboljše! Je pa res kruto, ko že zelo dobro čutiš gibe user posted image  in postane več kot del tebe, razmišljati o tem, da bi utegnilo biti kaj narobe...

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 20:21:13   
dodi
Čestitam! Kar odleglo mi je,ko si napisala,da je z user posted image  vse vredu....user posted image user posted image user posted image

Gajka- pri. Cerar je velik strokovnjak in meni osebno je zelo drag,saj sem samo zaradi njega rodila naravno,kajti obe moji princeski sta bili obrnjeni narobe...pri meni je zapisan z zlatimi črkami,tudi zato,ker me ni silil v AC kljub temu,da sem imela zelo porazno NS (Vida je iomela 1:16 oz 3,8mm do 4,2mm)vedno mi je bil na razpolago za vsa vprašanja ki sem jih imela mi je potrpežljivo odgovarjal,me bodril in ko sem bila na tleh me je tolažil....res ga nekateri kritizirajo,a jaz mu nimam reči žal besede,,,kar brez skrbi k njemu.

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 20:31:49   
Taula
Jaz sem pri njem delala AC, in nimam pripomb.

Gajka..srečnouser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.3.2008 23:16:26   
tančk
No, saj sem vedela, da bo vse o.k. To je res super!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem, kakšne muke so to, ker sva midva tudi to skozi dala in je zdaj vse o.k. z najinim user posted image .
Res zem vesela zate in za vse.
Lp

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: povišana nuhalna svetlina
22.3.2008 9:16:52   
urši*
user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajuser posted image !!!

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: povišana nuhalna svetlina
22.3.2008 9:32:30   
Shorty_
tudi jaz ti čestitam iz srca zdaj pa uživaj v nosečnosti naprej in pusti se razvajat saj si vse nosečke to zaslužiteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: povišana nuhalna svetlina
22.3.2008 14:16:26   
Leiah
Plodek čestitke tudi z moje strani,  user posted image user posted image user posted image  saj sem ti rekla da bo vse v redu!

Uzivaj in sprosti se, nosečnost bo minila kot bi mignila!

_____________________________

Lp

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: povišana nuhalna svetlina
22.3.2008 16:26:40   
lana38
plodek!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: povišana nuhalna svetlina
23.3.2008 6:43:59   
Balonchy
Bravo plodek!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.3.2008 16:06:10   
gloria
Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.3.2008 18:23:32   
*anč*
user posted image user posted image user posted image plodek! prelepe novice! uživaj v user posted image !

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.3.2008 19:45:14   
plodek
user posted image hVALA VAM PUNČICE ZA VSE APLAVZE.....vam pa od nas enega srečkota user posted image  (pajceka)

Pajek...po skoraj štirih tednih so me na prošnjo le poklicali nazaj in mi povedali da je kardiotip o.k. Vse ostalo naj bi dobila ta teden po pošti. Ja...kar dolgo je trajalo...tako dolgo da smo že v 16. tednuuser posted image .
Ta teden bom v Domžalah in močno upam, da bom že jutri uspela dobiti dr. Strahovo in se z njo pomeniti kako naprej. Jaz bi si želela še intenzivnega uz pregleda in čimprejšnji kardiološki in morfološki pregled. Mislim pa, da bo vseeno treba počakati z morfologijo vsaj do dvajsetega tedna.
Takoj ko se konec tedna vrnem napišem kaj več prav?user posted image
Drži se pozitivno in se kmalu spet slišimo...user posted image

_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: povišana nuhalna svetlina
26.3.2008 21:20:51   
tančk
jaz sem mela prvikrat pregled za nuhalno svetlino pri dr. Tanja Premru Sršen, potem sva pa hotela še eno mnenje in sem šla k dr. Strahovi v Domžale. Ona je mela še slabše mnenje glede otroka, da je nekaj hudo narobe in mi je rekla, da se vidiva pri drugi nosečnosti, kar me je ful potrlo.
Pa vendar sem rodila zdravega fantka, res pa je, da je imel kirurški poseg na pljučkih,ampak je zdej vse o.k.
Tko, da nič se sekirat, vem kako je to težko, saj prestajaš pravi pekel.
Želim vama vse naj, naj.user posted image user posted image user posted image user posted image  in lepo user posted image  ter še lepšega in zdravega user posted image .   

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: povišana nuhalna svetlina
31.3.2008 19:50:54   
plodek
Hvala Tančk....res spodbudne in prevesele novičke za vajinega junakca...user posted image user posted image user posted image

Danes mi je le uspelo ujeti dr. Strahovo ( je bila na dopustu) in sva se dogovorili za temeljit uz pregled ( vsi organčki ) že na začetku devetnajstega tedna, tako da bova lahko določili optimalni čas za pregled srčka pri kardiologu. Potem pa seveda še morfologija v LJ tam nekje 22. tedna. Je še dolgo ampak veliko lažje tole čakanje...V četrtek imam še pregled pri mojem ginekologu in upam, da ga bova malo pošpegala spet, pa kakšno slikco stoustala.user posted image  

Pajek še malo počakat pa bo...saj se boš še kaj oglasila ne? Mislim nate in ti pošiljam en velikanski srčniuser posted image .



_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: povišana nuhalna svetlina
31.3.2008 20:12:43   
pajek
Hvala Plodek, zlata si !!! Do danes sem bila čisto v redu, danes pa me je začelo zvijati. Vedno, ko zazvoni telefon se mi začne mešati in mi postane slabo. Danes sta 2 tedna od posega. Neznansko si želim, da bi bilo vse v redu .
Lepe pozdravčke in lepo se imej !!!user posted image   ( ko bo pa kaj novega, pa javim )

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: povišana nuhalna svetlina
31.3.2008 21:26:27   
tančk
Pajek, vem kako ti je.Jaz imam za vse poznane svojo melodijo in ko je zvonila nepoznana melodija, se mi je srce ustavilo, ampak niso klicali iz porodnišnice,hvala bogu.Tri tedne sem doživljala pravi pekel.
Želim ti vse naj, najuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: povišana nuhalna svetlina
1.4.2008 7:23:51   
srki
Super, plodek,  samo da je vse OK, sedaj pa navijamo še za ostale, da bo vse OKuser posted image .

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 9:10:05   
Ryssa
Sporočam, da sem dobila izvide in je vse ok, imamo fantka user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 9:40:24   
dodi
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdaj pa mirno in lepo nosečnost,ter potem hiter porod,s čimmanj bolečin.
Vesela sem za vse,da imate dobre rezultateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 10:15:06   
srki
Superuser posted image .

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 10:26:23   
maybebaby
Jojjjj super Ryssa!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image
Bravo fantalin...user posted image
Uživajta v tandemčku sedaj....user posted image

_____________________________

caučk...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?