|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 10:54:03   
Taula
Čestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maybebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 11:02:27   
plodek
Ryssa bravo!user posted image user posted image user posted image ...Zdaj pa le korajžno naprej!user posted image

Tudi mi imamo lepo novičko..smo jo včeraj po pošti dobili...Izvid je pokazal poleg 46 kromosomčkov še oznako XX, kar pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...oprostite mi, samo sem tako srečna, da si ne morem pomagat...

_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 11:51:27   
srki
Lepo, plodek. Zdaj vsaj veš, kaj bo in lahko že ime izbereš.

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: povišana nuhalna svetlina
3.4.2008 17:33:30   
pajek
Plodek, iskrene čestitke za punčko !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ryssa tebi pa iskrene čestitke za rezultat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem na drogem forumu videla, da greš na 3D, pa me zanima kam greš, glede da si iz Celja :

Pozdravčke vsem in hvala za lepe želje !!!

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: povišana nuhalna svetlina
4.4.2008 8:22:54   
Ryssa
Hvala za čestitke!

plodek čestitam za punčko user posted image  user posted image

pajek na 3D grem pa na Ptuj, bomo imeli malo izleta user posted image Mislim pa da najbližje Celju delajo 3D na Dobrni.



(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: povišana nuhalna svetlina
4.4.2008 12:17:01   
tančk
No, evo sej sem vedla, da bo vse o.k. Obema čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: povišana nuhalna svetlina
7.4.2008 10:51:44   
plodek
Pajek danes je pa že tri tedne kajne?user posted image  Pa še nič....
Ti kar pokliči v laboratorij- saj čisto prijazno povejo ali je že ali ne...Pa korajžno...user posted image
Tukaj so user posted image še user posted image  in še user posted image  za vas vse.

_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: povišana nuhalna svetlina
7.4.2008 16:14:59   
pajek
Ja Plodek, res je že cele 3 tedne. Sem mislila danes poklicat, pa me je strah user posted image
Mogoče se bom pa jutri opogumila.
Lepe pozdravčke !!!user posted image

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: povišana nuhalna svetlina
7.4.2008 21:06:16   
tančk
Pajek, to je zelo dobr znak, ker so meni rekli, če bo kaj narobe, vas pokličemo v 14 dneh, če pa bo vse o.k. pa dobite po pošti v roku 3 do 4 tednov.In sem dobila po 4 tednih domov po pošti in vse je bilo o.k.
Tko da jaz mislim, da je vse o.k. in ti želim zdravega user posted image

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: povišana nuhalna svetlina
7.4.2008 21:06:43   
Katina
Plodek, Ryssa user posted image user posted image user posted image za dobre rezultate.

Tudi sama vem, kako je akanje ubijajoče, zato dobro razumem vajino srečo.

Pajek, glede na to, da je minilo že 3 tedne bo vse Ok. Kmalu boš v rokah držala izvid in vesela sporočala novico. Za dobro vago pa še user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu maybebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: povišana nuhalna svetlina
10.4.2008 12:16:24   
pajek
No moja novica pa na žalost ni dobra. Moja pikica je umrla.user posted image user posted image
Sem v ponedeljek ponoči zakrvavela, šla v bolnico, kjer so ugotovili, da srček ne bije več.
Kljub temu, da bodo rezultati iz Lj verjetno dobri, je bilo očitno nekaj drugega hudo narobe.
Drage punce, želim vem lepo in srečno nosečnost, še posebej pa držim pesti zate Plodek in ti iz srca želim, da bo vse v redu !!!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: povišana nuhalna svetlina
10.4.2008 12:54:36   
gajka
Joj, pajek, user posted image ! Držim pesti zate, da bosta kmalu spet ugledala user posted image  in da boš čim prej dočakala štručko v svojem naročju! user posted image

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: povišana nuhalna svetlina
10.4.2008 14:43:24   
plodek
Oh Pajekuser posted image user posted image user posted image .
Žal mi je...
Morda je pa bilo nekaj narobe in je narava tako naredila...
Veš...zdaj ko bosta v drugo čakala pikico bo vse šlo o.k.. Ker statistično ni mogoče, da bi se dvakrat borila s slabimi rezultati na nuhalni. Smola se bo zdaj končala in potem pride lahko samo še sreča.

Naju bo vse do konca skrbelo, če je res vse o.k. Tudi uspešen kardi. in morfološki pregled ne more dati zagotovila da bo otroček zdrav.

Mislim na vaju in vajuuser posted image . Oglasi se še med nas prav?user posted image

_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: povišana nuhalna svetlina
11.4.2008 16:56:29   
dodi
Oh........Pajek...moje sožalje ob tako veliki izgubi,,,boli...vem...in nikoli ga ne boš pozabila....verjemi,vem in razumem...
user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: povišana nuhalna svetlina
12.4.2008 21:16:38   
tančk
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image , vem, da ni besed, ki bi te potolažile, pa vseeno BODI MOČNA in ne obupaj.Tvoja pikica je zdaj med user posted image  in pazi nate.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: povišana nuhalna svetlina
14.4.2008 12:50:59   
pajek
Punce, HVALA VAM, zlate ste.
Kot ste rekle,so prišli rezultati res v redu. Torej plodek ( bil je fantek ) res ni imel kromosomskih napak. Plod in posteljico so poslali tudi na histološke preiskave in čez približno 4 tedne naj bi bil rezultat. Je pa zdravnica rekla, da ni nujno, da kaj odkrijejo.
V bistvu se s tem ne obremenjujem preveč. Kljub temu, da sem v petih mesecih izgubila dva sončka (prvega v 12. t. ), sem optimistična in poskušam vse to pustiti za sabo (kolikor se pač da ). Veselim se že, da bom šla v službo, pa da bomo šli na morje, pa da si odpočijem od vsega tega stresa in psihoze, ki se je začela že takoj na začetku te nosečnosti.
Upam pa , da bom čez kakšnega pol leta spet zanosila.
Lepo se imejte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: povišana nuhalna svetlina
19.4.2008 19:41:10   
plodek
Pajek najprej tebi eno lepo poletnouser posted image ...
Seveda se še slišimo in to s samimi dobrimi novicami!!!user posted image
Mi smo imeli v četrtek zelo podrobno morfologijo pri dr. Strahovi in res naju je bilo pošteno strahhhh...
Vendar je dečvica čisto presenetila z dobrimi odkritji. user posted image  Tudi dr. Stahova je bila optimistična in si je zaželela ene njene slikice v najinem naročju. Za enkrat v rundi dve kaže dobro...sedaj pa še kardiolog in dr. Cerar pred prvo majskimi prazniki. Da slučajno nebi pozabili stiskati pesti!user posted image

_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
19.4.2008 20:38:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu plodek)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: povišana nuhalna svetlina
21.4.2008 22:45:17   
dodi
Plodek.prim. Cerar je res dober-boš videla...nekatere ga sicer ne marajo,a zame je najboljši ginekolog,ki mi je prirasel k srcu,saj me je s svojo potrpežljivostjo,svojimi razlagami in odgovori..pa s svojim smislom za humor,vedno znova dvignil in mi vlil moč in voljo...in skupaj sva prišla,do srečnega konca in do dveh zlatih deklic...

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.4.2008 9:25:59   
plodek
Vsak dan me je bilo strah, da bom pisala epilog zgodbi "plodek".

Življenje naše male zvezdice se bo ustavilo... ima namreč tako hudo srčno napako s katero ni mogoče živeti.

Sedaj smo izvedeli zakaj povišana nuhalna in da smo padli v 0.5% možnosti da se nama zgodi to obolenje glede na zdrave prednike. Višji faktor tveganja je na žalost tudi IVF - odkrili so namreč več nepravilnosti pri plodih ki so bili spočeti umetno. Na tem mestu naj se zahvalim vsem zdravnikom ki so bili več kot...najboljši.

Hvala za vaše misli in ne morem povedat kako sem srečna za pikice ki so to nuhalno premagali. So redki in izbranci in pravi čudeži. Naj poudarim, da so izhodi v veliko primerih s povišano nuhalno pogosto slabi- a o tem je težko pisati. Vsak se bori in  žaluje po svoje...
Še enkrat vam hvala za objemčke in stisnjene pesti...Tebi moja draga prijateljica ki me tudi bereš pa obljubim da se slišiva takoj ko bo malo lažje .



_____________________________

lep pozdrav in sončen dan

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.4.2008 10:37:07   
Taula
Plodek sem ostala brez besed.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.4.2008 10:38:07   
špelin@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ob vseh teh bolečih izgubah enostavno nimam več besed...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.4.2008 12:50:47   
afnica mala
joj, Plodek- žal mi je. user posted image user posted image
Sem te spremljala in vlivala si mi upanje- čakam rezultate BHC. 

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.4.2008 23:14:03   
pajek
Draga Plodek, tako sem upala in držala pesti, da bo pri tebi pa vse v redu. Kar ne morem verjet, da ni. Naj ti povem, kako globoko mi je žal za tvojo pikico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes je ravno dva tedna, kar moje pikice ni več. je hudo, ampak rada bi ti povedala, da sem se tisti dan, ko sem prišla iz bolnice odločila, da se bom kar najhitrje pobrala. in sem se res. pretočila sem veliko solz, še zdaj jokam, kadar mi je hudo, a življenje gre naprej in jaz sem zelo optimistična.
Vem, da vsak preboli bolečino na svoj način in da smo si ljudje zelo različni med sabo. Iz vsega srca ti želim, da bi kar najhitreje in čim lažje prešla to bolečino in izgubo.
Mislim nate in ti želim vse dobro !!!!!!!

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: povišana nuhalna svetlina
25.4.2008 23:01:59   
dodi
Oh Plodek...žal mi je...user posted image user posted image user posted image
Tako se še bolj zavedam kakšen čudež imam...in takoj zdaj grem polubčkat moji dve pikici............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?