|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 22:57:43   
Anonimen
skutke niso tako umetne kot ostale in da se ne čudi


Tole mi pa ni najbolj razumljivo. Ali je pol P "za" ali "proti" tem skutkam? Zakaj se pol ne čudi? user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FruchtZwerge-jagoda
28.2.2008 9:04:26   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: Lantea

To sem se tud jaz spraševala, preden sem ji prvič dala (če lahko jagodnega). Pa sem ji, nekje pri 7,5m. Sem mislila, če se ji bo pa kaj spustilo, bom pa opustila...pa se ni. Drugače sem pa pri 7m začela te mlečne izdelke dajat.


enako

začeli smo z žlico puste skute v pire z zelenjavo, potem žlico kisle smetane vmešane v zelenjavo, potem jogurt navadni z banano pasirano, sedaj dajemo pa že sadne skutke - stari smo 7,5M

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: FruchtZwerge-jagoda
28.2.2008 15:10:06   
kaya2007
alergologinja mi je rekla, da me posebej svari pred fruhctzwergi in ostalo prehrambeno šaro z veliko Ejev


ravno zato sem dala link na f. stran, na embalaži ni napisanega nobenega Eja! sem pa preverila še ostale podobne zadeve, nekatere prav tako od danona, na katerih pa piše, da vsebujejo Eje...dajte malo embalaže prebrat no..bom pa hvaležna za kakšno bolj "strokovno" mnenje o F. user posted image

pa me ne zanima zato, ker bi bila zagovornik f. in podobnih zadev, naš pediater tudi odsvetuje vse kar ni bele barve. ampak naša user posted image  ne mara navadnih jogurtov, niti sadja, tako da smo pač probali tudi s tem-in v bistvu sem bila presenečena, ko sem ugotovila, da je f. bolj "naraven" kot sem mislila da je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: FruchtZwerge-jagoda
29.2.2008 11:13:36   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

alergologinja mi je rekla, da me posebej svari pred fruhctzwergi in ostalo prehrambeno šaro z veliko Ejev


ravno zato sem dala link na f. stran, na embalaži ni napisanega nobenega Eja! sem pa preverila še ostale podobne zadeve, nekatere prav tako od danona, na katerih pa piše, da vsebujejo Eje...dajte malo embalaže prebrat no..bom pa hvaležna za kakšno bolj "strokovno" mnenje o F. user posted image

pa me ne zanima zato, ker bi bila zagovornik f. in podobnih zadev, naš pediater tudi odsvetuje vse kar ni bele barve. ampak naša user posted image  ne mara navadnih jogurtov, niti sadja, tako da smo pač probali tudi s tem-in v bistvu sem bila presenečena, ko sem ugotovila, da je f. bolj "naraven" kot sem mislila da je.



kje sem napisala da imajop fruchtzwergi e-je??

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FruchtZwerge-jagoda
29.2.2008 13:49:09   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Sej ni spraševala, katera je za in katera proti user posted image

Sama sem se jagodnih skut in jogurtov hotela kar nekaj izogibat, ampak je res, da jagode so itak samo šle mimo skute user posted image  To je samo koncentrat jagode. Res pa je, da sem ji dajala od LM, tele pa šele zdaj občasno dajem, ko je že krepko čez 1 leto stara.


sklepam, da od LM ker misliš da je v njih mleko slovenskih krav- žal te moram razočarat da ni- naši kmetje prodajajo mleko v tujino, ker jim ga bolje odkupijo, pri nas pa mlekarne kupujejo madžarsko mlekouser posted image ups, sem se odaljila od temeuser posted image


Ja res si se oddaljila od teme. Pa me nisi nič razočarala, ker dajem tamali res redko te skute. user posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FruchtZwerge-jagoda
29.2.2008 13:50:39   
Naja30
kaya, za strokovno mnenje se boš morala pa kam drugam obrnit, ne na forum. Tukaj ene zagovarjajo eno, druge drugo. Vsi user posted image  bodo pa prav tako zrastli gor, ali s F. ali LM user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FruchtZwerge-jagoda
29.2.2008 14:35:14   
kaya2007
no,k strokovno je bilo itak v narekovajih, ne? vseeno pa se lahko tudi na forumu najde kdo, ki se malo bolje spozna na take zadeve, ne pa da se gremo kdo dela prav in kdo ne..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FruchtZwerge-jagoda
29.2.2008 16:42:57   
Naja30
Ja, imaš prav. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?