|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
2.3.2008 22:22:44   
majas
Čer!

Samo da vas pozdravim in smuknem po dodejo, ker že na velikoooo user posted image ...

Danes bil tako lep sonček, sve bile kar 3ure zunaj. Ati pa je že ob 15ih spet šel.  Res smo vse manj skupaj user posted image ta teden sem se samo enkrat lahko zvečer stisnila k njemu in se zjutraj zbudila zraven njega. AH saj bo boljše...

Danes sem gledala malo videa za nazaj in komaj takrat vidim kako so se spremenili, zrastli naši sončki.

Kpanje, še vedno hvalabogu obužujemo. Jo pa kopam 1X na teden, drugače se samo stuširave. Ko pa ji umivam glavico pa tudi joka. Je pa danes 1. pustila postrižti nohteke. sem ji govorila kako ima umazane od zemlje ko je rovala po njej in da je to grdo..pa je lepo pustila da sve jih postrigle user posted image sem bila prav vesela. Zdaj že od 20ih spi. Zbujamo pa se tudi mi vsak dan okoli 8,9ih... če se zbudi kdaj prej ji hitro flaško nardim pa spimo naprej---že trkam.

Joj jutri sem pa fraj, sem prav vesela.

Lepo pančkajte, lahko noč



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: November 2006 - 3. del
2.3.2008 22:24:18   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: max81



ja odštevanje dnevov se je res začelo, kr ne morem verjet, da bo 123 prišel dan D...v bistvu me kr mal zvijauser posted image


vse bo vredu... kdaj točno imaš že pdp?


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: November 2006 - 3. del
2.3.2008 22:46:38   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: max81



ja odštevanje dnevov se je res začelo, kr ne morem verjet, da bo 123 prišel dan D...v bistvu me kr mal zvijauser posted image


vse bo vredu... kdaj točno imaš že pdp?




20.3....bomo vidl, kdaj se bo najavil maliuser posted image
nič jest vas zapuščam, grem pančkat, mala je ravni+okar nekaj sanjala, pa sta z atijem uštimala

tko da bejbe želim vam mirno in naspano noč

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: November 2006 - 3. del
2.3.2008 22:54:59   
krfjolca
Čer, punce.

max, zdaj te pa res že stiska, kaj user posted image . Vse bo kul, nič bat! Bomo tako stiskale pesti zate, da še zajavkat ne boš utegnila, ko bo tako hitro mimo ;)

Da še jaz malo mojega lumpa pohvalim. Ta vikend je bil ekstremno priden, razen včeraj je bil precej razdražen, ker smo bili na enem rojstnem dnevu, kjer so ful pokali baloni (so jih do konca napihnili in so kar sami od sebe pokali, vsakih 5 minut eden) user posted image  in se je ful bal. Tako da smo kmalu šli. Tako da v bodoče veva, da na naših rojstnih dnevih NEMA balonov.

Je pa začel šprehati na veliko. Ne morem verjet, kako hitro se uči govora! Čisto vsako besedo ponovi, pa potrudi se prav za vsako! Smo mu rekli za foro, naj reče otorinolaringolog, pa je rekel "ogologo"! Buča mala. Ogromno besed že pozna (ko ga vprašaš, kaj je to - recimo živali), seveda je kaka težja beseda še malo nerazločna, ampak se kar razume. Recimo mua (muha), bea (čebela), bula (čebula), son (slon), kawa (krava), itd. Včeraj se je nekaj matral z izgovorjavo r-ja, sva se ful smejala, ko je pogrkoval pri besedi "oru" (orel). Je pa začel že tvoriti preproste stavke - reče npr. Iš piu, iš jedu (iš je krajšano za Anže, ker ga je tako začel klicati bratranec, pa je žal ostalo pri tem), danes je rekel: "Mami, iš dol." (ko je hotel dol iz naročja). Pa preklinja user posted image ! Mu je avtomobilček padel z balkona, pa je ful jezno rekel: "Duš!" (je mene slišal, očitno user posted image )

Očitno ima po meni to. (Čeprav naj bi punčke prej začele govorit) Mami pravi, da sem jaz pri tej starosti, oz. še mesec prej, rekla: "Ea mami ada, mami ada eo." (Eva rada mami, mami rada Evo) user posted image . Malo pred drugim RD sem pa čisto razločno in z lepim r-jem rekla "markacija"! user posted image  Ima mami vse črno na belem. user posted image  


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 8:48:45   
majas
Jutro! Evo pa je medalja moja, pa še kavica za vas... malo velika...

user posted image

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 8:49:32   
majas
Kaja še spančka, jaz pa grem likat. Tako da - lepo preživite dan.

papa


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 8:57:50   
max81
max, zdaj te pa res že stiska, kaj . Vse bo kul, nič bat! Bomo tako stiskale pesti zate, da še zajavkat ne boš utegnila, ko bo tako hitro mimo ;)


ja upam, da navte zatajileuser posted image

drugače pa dobro jutro, sicer smo že kr en čas pokonci, mala je trenutno pri atiju in gledata knjigouser posted image user posted image , jest sem šla pa kr zgodej spat, pa sem še kr čudna, kr neki me dol tiši, pa kofi sem spila, ah brez učinkauser posted image ..pa še sonček je uzuni, pa me nič ne dvigne gor

čez ene pol ure pa hitr med piskre, ker gremo pol od doma, da ne bo šel tastar slučajn lačen na šihtuser posted image ...še malo pa bomo imeli južno za fruštk....ne sej to bo samo danesuser posted image

ja naša miška tudi non stop neki žlobodra..non stop neki čvekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 10:31:20   
Zamima
dan,...
nam gre tud vsak dan malo boljše v vrtcu, ni pa na srečo preveč hude krize, danes npr. ko sem jo oddala sploh ni jokala nič, ko sem pa prišla po njo pa pa je nekaj malo tulila user posted image , verjetno zato, ker so morali sedet na miru in poslušat pravljico, naša pa na miru??? user posted image user posted image user posted image , no, saj verjetno so to take 5 minutne pravljice, ampak naša še minute ne zdrži na miru user posted image .

Drugače sem pa kar zadovoljna, bo kmalu čist ok user posted image .

Jaz sem danes tud malo boljše (že trkam), tak, da upam, da bom vsak dan malo bolje user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 12:52:14   
urška76
Dan!
Evo mene opet na bolniški user posted image . Tokrat sta mi jo zakuhala oba. Miha je bil že prejšni teden nekaj na slabem glasu, v soboto se je še nekako držal, včeraj je pa zakuhal. Pol pa še Špela rata sitna pa jo pobožam in je bla ko pečka. Upam, da ju hitro mine, sem sicerplanirala za ta zteden da bom kak dan doma, sam ne zarad otrok in bolezni.
Max sej bo, zdej morš počakat, da še tale sneg mine, da te nav jutr po zametih tvoj tastar okol vozu.
Ej ne morm verjet da za jutr sneg napovedujejo. Pr nas na balkonu je 16 stopinj. Sam je pa začel full pihat.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 14:30:50   
Zamima
moja mala je imala pa zdaj generalko v kuhinji user posted image vse drobtine je stresla po tleh, bo treba res neke močne magnete naštimat na vrata user posted image .
Zdaj sva pa papcali, zdaj pa gre mati malo zleknit pred TV, dokler se tamala igra user posted image (kak dolgo se pa bo pa vprašanje), jo moram imet na očeh, če nočem da mi vse natakne user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 14:33:59   
Aja1
Dan.

Urška user posted image user posted image user posted image  za tvoja sončka. Upam, da se Čimprej pozdravita.

Krfjolca, Anže je pa res pravi govorec user posted image . Naša še ne govori razločno. Zastopim jo samo: PAPA, JA, NE, AM, DEJ ŠE user posted image  in podobno.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 16:51:30   
atanja
Dan!
Pri naš še ničččč ne govorimo. Smo pa danes dobili 9 zobek...
JAz mam pa probleme s prebavo. V soboto sem mela vročino pa sem vzela tablete in glej v nedeljo zjutraj driska.... do danes... NA pol ure... Vse gre čez rit... Pa bolečine mam v trbuhu. NO danes je boljše sam včer je blo pa grozen se ud premaknt nisem mela kam. ŠE dobr da je mami lahko tamalga mela k ni na miru niti sekundo in ga nisem mogla sledit. Moj je koselo skuhal, pol pa pospravu ker je tamalga z babi pa dedijem ven poslal. Pol pa itak šel na hokej... Sam se je vsaj dobre volje vrnil....

Zdaj moram pa na Wc spetuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 16:51:33   
Zamima
super za male čvekače user posted image , jaz sem pri enem letu baje že skoraj vse lepo razločno govorila (ko smo se preselili sem bila stara 1 leto, pa sem mami rekla: kdaj gremo domov? user posted image ) , naša pa še kar štrajka, saj reče par besed, ampak to ona bolj po svoje user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 18:53:43   
majas
Tudi mi smo bolj slabi pri govorjenju... pa se ne sekiram, zato ker so si otroci tako različni..eni že pri enem letu drugi začnejo komaj pri 3eh. drugi pri enem čebljaju, pri treh pa nočejo več nič povedati... Tako da imajo še za vse čas.
Ker mi gredo naživce vprašanja-kaj še nič ne govori. user posted image mislim... glavno da reče mama pa ami-ami user posted image

Jaz sem pa tako utrujena, sem šla danes po nečaka v vrtec (13M) pa sem bila 2uri z njim in Kajo, sta se naigrala-a kaj ko sem ju morala imeti skos na očeh, če kake ne ušpičita pa se tepeta, a joj joj. Sem prav utrujena zdaj. Kaja pa mi je že zaspala, ker danes ni nič popoldan zatisnila učk.

Jaz pa se tudi poknem pred tv, ker se mi res več nič ne da.

Lahko noč


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 19:37:01   
krfjolca
Tudi meni gredo taka vprašanja na jetra. Ker tudi, če Anže kar precej stvari že pove, je v "javnosti" vedno bolj ko ne tiho ko miška - ali pa kar nekaj blebeta po svoje. Ponavadi potem odgovorim, da smo v družini sami poligloti in da smo otroka najprej naučili kitajščine in esperanta, da bo imel na faksu manj problemov. Je pa z govorom res tako, da te tam do 3h let sploh nima kaj skrbet. Eni prej, eni kasneje, eni osvojijo najprej ena področja, drugi pa druga. Pri določeni starosti se pa nekako ujamejo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 19:50:14   
Aja1
Čer.

Zgleda, da sem zdaj dva tedna Nejo dajala prepozno spat. Danes sem jo spokala ob 18.15 in je prav brez problemov zaspala user posted image user posted image user posted image .

Mi smo pa flašo (magični lonček) zgubili. Pojma nimam kje user posted image . Pokrovček imamo, flaše pa ne...torej bi morala biti kje doma, ampak sva čist vse preiskala, pa je ni. Zdaj razmišljava, da jo je mogoče Neja vrgla v smeti user posted image . Jutri ji bomo kupili kar eno na slamico za v vrtec (doma itak skoraj vedno pije z kozarca - en ji mora malo pomagat držat kozarec). Mislite da bo ta ok? Jo ima katera? KLIK 
A ima mogoče katera tega? Tukaj na sliki ne vidim točno kakšen je. KLIK

< Sporočilo je popravil Aja1 -- 3.3.2008 19:51:01 >


_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 20:03:12   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Mi smo pa flašo (magični lonček) zgubili. Pojma nimam kje user posted image .


Vprašaj Nejo, kam ga je dala, mogoče ti bo pokazala.
Živa nonstop nosi naokrog daljinca od televizije in potem ga midva navadno iščeva, ampak ko jo vprašava, kje je, vedno pokaže ali pa ga prinese od tam, kjer ga je pustila.

Živa tudi veliko brblja v svojem jeziku, ampak tudi že fajn poskuša ponavljat besede (zadnje je ben dan za dober dan). Midva jo kar veliko razumeva, v bistvu skoraj vse, večje probleme pa imajo drugi, ki niso toliko z njo in njenega jezika ne razumejo, kar je seveda razumljivo. Kako pa naj nekdo ve, da npr. gaga poleg račke pomeni tudi hvala? user posted image

Danes so klicali taščo iz LJ, da mora priti v ponedeljek na presaditev KM. Drugače je ozdravljena (je imela ravno pred mesecem pregled kostnega mozga), ampak ji presaditev zelo priporočajo, ker je imela tako vrsto levkemije, ki se zelo rada ponovi.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 3.3.2008 20:04:06 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 20:07:14   
ircica
Naš se je pa odločil, da se bo najprej z živalmi sporazumeval. In je včeraj prvičlepo oponašal besedo, no, zvok. In sicer: kukuriku. Samo da se je slišalo bolj kot ko-o-o-ho, ampak intonacija za babičinim petelinom pa je bila perfektna.
Bo že spregovoril, ko bo imel kaj za pripomnit. Čeprav se mi včasih zdi, da bo kar prekipel od vsega, kar bi rad sporočil, smo glede na izoblikovane zloge še daleč od stavkov.

Baje da ga je danes en v vrtcu ugriznil v obraz. Vidi se več nič pa tudi jokal ni. Sploh je dobrovoljno dete, naš Kostja, čeprav tega ne bi verjeli, če ga na cesti srečate. Danes sva porabila pol ure od zunanjega stopnišča do vhodnih vrat in vse sosede je sprejel na kolenih, ker je štrajkal, da še ne gre domov. Ali pa je jajca valil, kako naj vem, če nič ne reče????

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 20:29:00   
Aja1
Nogavica, lonček iščemo že od sobote. Sicer sem Nejo vprašala, kam ga je dala, ampak ni trznila... Ah, bomo kupili pa novega. Samo ne bi rada, da bo vse puščalo. Smo ji danes dali za silo enega drugega (ga je uporabila samo 2x, ker pušča) in je bila v vrtcu 2x preoblečena, ker je bila mokra.

_____________________________




(odgovor članu ircica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 20:46:34   
urška76
Čer!
Moj otroc spijo. Mata mal vročine, sam ni več panike. Upam, da bo mala to noč kaj bolje spala, kot minulo, čeprav rahlo dvomim, ker je imela že dva izpada.
A kje že kaj sneži user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 20:52:04   
urška76
Aja če je Neja založila lonček, naj ji dajo pa v vrtcu iz kozarčka pit. Naša tako pije že od začetka, ko ni hotela pit po nobeni flaši ali lončku. S tem, da smo naknadno ugotovili, da ji vrtčevski čaj ne prija (ker je sladkan user posted image  ) in zdaj pije vodo user posted image .
Ircica ti si pa res čudna mama, ko ne pustiš sinku valiti jajc. user posted image  Sej naša je ista, pa zulujščina je še najbližje temu, kar ona govori user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 21:00:24   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Aja če je Neja založila lonček, naj ji dajo pa v vrtcu iz kozarčka pit. Naša tako pije že od začetka, ko ni hotela pit po nobeni flaši ali lončku. S tem, da smo naknadno ugotovili, da ji vrtčevski čaj ne prija (ker je sladkan user posted image  ) in zdaj pije vodo user posted image .



Doma pije iz kozarca, ampak ji ga pomagamo držat, ker se drugače polije in ga potem zabriše nekam user posted image . V vrtcu pa dvomim, da se bodo ubadali s tem.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 21:03:15   
Aja1
Ircica, tvoji posti so user posted image  user posted image

Prinas še ne sneži. Upam, da ga ne bo preveč zapadlo po nižinah. Naj ga pa napade čimveč na smučiščih. Midva imava še kar 8 kart od Cerknega....Drugo leto bo treba za karto doplačat kar 16€ user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 21:07:10   
krfjolca
Mi smo tudi ukinili flašo, ker se samo zeza z njo in šprica naokrog. Samo še pred spanje spije mleko, to je pa to. Čez dan pije iz kozarčka - sam, nič ne polije user posted image .Če pa kam gremo, mu dam pa Jana vodo - tisto flaško z nastavkom za pitje. Pa je tudi že čisto sam, sploh ne pusti, da bi ga jaz hranila. Kar je kar packarija pri kaki juhi naprimer. user posted image

Drugače pa ful sodeluje, sam pripravi mizico za malico, odnese tja pribor, pogrinjek, kozarček, pomaga sadje olupit in narezat (seveda s pomočjo in nenevarnimi pripomočki), ampak načeloma vedno bolj samostojno. Obvezno hoče malicat za svojo mizico. Potem pospravi za sabo - odnese v smeti, posodo pomije (malo počofota z gobico, pa je to to user posted image ) itd. Ful uživa pri tem. Smo te stvari  in ideje pobrali v Montessori igralnici, kamor hodimo. Pa so res odlične - ker se zabava, pa še razvija se motorično in umsko. Ker je otrok vsega tega sposoben zelo kmalu, samo če mu daš možnost in ga ne podcenjuješ.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 21:37:30   
ircica
Kostja pije mleko po flaški (lonček nima šanse), sok po magičnem lončku (flaša nima šanse) in vse, kar imam jaz v kozarcu iz mojega kozarca (razen alkohola). Sam po kozarčku noče pit, kar zvrne po sebi ali prek rame. Kavo mora nujno pogledat in malo pridigat o škdljivosti kofeina (kaže s prstom in pravi prrrrrrrrr (kot za smeti).
Pa naj ima zaradi mene magični lonec, pri vsej svinjariji, ki jo naredi pri hrani, imam vsaj eno skrb manj. In ko govorim o svinjariji mislim čisto resno: če eno kapljico polije po mizi, ji pridruži še celo žlico in poem s prstom riše po tistem. Če mu hočem pobrisat, pa mi zapleni cunjo in briše sam. Da lahko na novo nakaplja. Pravi performance, kake risbice neki.
Ko smo že pri risbicah - Kostja je 8ugtovil, da mu jaz nastavljam papir zato, da ve česa ne sme porisati in barva okrog papirja po tleh.

Pospravi pa tudi sam, samo pomiva ne, ker ne doseže umivalnika. Poleg tega se mu pri odprti pipi vedno strga in hoče spravit noge pod vodo. Tako da dokler ne bo mogel z nogami pomivat žal nima šanse. Je pa sposoben celo stanovanje prekontrolirat z ročnim sesalcem in bog obvaruj, da bi alarm od pomivalnega stroja tulil v prazno. Še posodo pomaga ven zložit, enako s perilom.  Pridno gospodinjsko pomočnico si vzgajam, ni kaj.

< Sporočilo je popravil ircica -- 3.3.2008 21:39:25 >

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?