|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 21:48:25   
atanja
irčica pri nas tudi je tudi na začetku vse okrog risal pol mu je pa moja mami helikopterja narisala...To je blo pa zakoonn. je pol še po ure hodil s sliko pa kazal kako helikopterl leti-mahal z listom pa brrrrrrrr...
No zdaj pa kar po listih riše sam ma ta velke da drugam ne dosežeuser posted image user posted image

(odgovor članu ircica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: November 2006 - 3. del
3.3.2008 23:28:14   
ircica
Sem že razmišljala o večjih listih, pa še nisem prišla do papirnice. Hvala za idejo, atanja.

Meni pa se do zdaj še ni zdelo, da bi mali razumel, kaj je na sliki. Mu rišem rožice in hiške in otroke, pa mi kar vzame papir in teče proč. Mogoče pa res ni prepoznavnouser posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 6:56:21   
Nogavica
Jutro!

Ja, mi smo že budni. In že navsezgodaj našpičeni.

Mi smo Živi za risanje kupili tisto magnetno tablico (riši-briši) in jo kar rada uporablja za kracanje. Pa midva ji morava risat in pisat Živa. Reče iiiii-aaa in kaže s palčko. Določene stvari kar prepozna, npr. ribico, rožico, žogo, čisto se ji pa strga, če nariševa Telebajska ali Fifi user posted image .

Btw, smo dali za to tablico v Leclercu 5,90€, Tomyjeva pa stane v otroških trgovinah 30€ user posted image  pa sploh ni neke razlike (sta približno enako veliki in obe imata zraven še neke magnetke za vzorčke delat, ampak smo jih zaenkrat pospravili, da jih ne bo pojedla).

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu ircica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 9:40:54   
Zamima
jutro user posted image , ponoči mi je tamala zakuhala na niti ne vem kolk stopinj, vroča je bila kot peč, ... jaz vsa panična, takoj sem ji dala svečko,... tamala je stokala, jaz pa nisem vedla, ali od vročine ali jo kaj boli user posted image ,...
potem sem bila vsa vesela, da se je celo smejat začela, se mi je kamen odvalil od srca, svečka je prijela, tamala je zaspala, jaz sem pa še najmanj 2 uri vsakih 5 minut preverjala, če je vročina spet narasla user posted image , pa ji na srečo ni,...

Danes nisva šli v vrtec, pa saj vreme je tudi za en hudič user posted image ,...

Zjutraj je pa bilo vse ok, kot, da nič ni bilo, tudi zdaj je vse vredu, nobenega sledu o vročini user posted image . Mogoče zobki?Ker ji res rinejo ven 100 na uro user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 9:48:17   
krfjolca
Ircica, za pomivanje posode dam jaz en lambar vode na tla, pa viledo v roke, pa pomiva posodo. Ali pa tamau stoji na stolu in pomiva, ko sem jaz zraven, da ga držim. Zdaj se učiva pretakati vodo ali sok iz steklenega vrčka v kozarček. So mi ful luštni pokovci v tem vrtcu, ko pri dveh letih tako spretno nalivajo pijačo, da niti kapljice ne polijejo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 9:49:12   
krfjolca
PS - pri nas sneži kot za stavo user posted image . Upam, da me ne bo zamedlo v službi.
Jaz pa v salonarjih user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 9:53:54   
Anonimen
Nekaj me zanima. A uporabljate mogoče kje DM-ove Babylove plenice? 

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 9:58:34   
Zamima
mucamaca, mi smo jih menda uporabljali, ampak je to že tako daleč, da se sploh ne spomnim kakšne so bile user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 4.3.2008 9:59:40 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 10:05:45   
max81
hej babe...pri nas sneži, padajo take velike snežinke, sam kaj ko ga bo 123 pobralo...brez veze da sploh padauser posted image ...

moje stanje učeri je bilo gozno, najprej me je začelo že zjutri neki dol tiščat, pol je bil mir, pol spet popoldan in da ne govorim od večera, da mi je ratal komi po štengahuser posted image  gor pridt do spalnice...sem mislila, da mi bo kr ven user posted image padu...pol se je pa umirilo ponoči je bilo ok...tko da sploh ne vem pri čem semuser posted image

Zamima objamček za Zalo, upam, da so res samo zobki, pri nas ima tudi vse nabuleno v ustih, tko da bo tudi še pestro

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 11:27:03   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Nekaj me zanima. A uporabljate mogoče kje DM-ove Babylove plenice? 


Ja, mi jih (spet) uporabljamo. So edine, ki nam ponoči ne premočijo. No, tu in tam se še zgodi (tako kot danes), ampak ne vsako noč, kot je bilo pri ostalih.

Živa pa zdaj po res dooolgem času spi dnevni spanec doma. Se sploh ne spomnim, kdaj je nazadnje, ker smo bili zdaj nekaj mesecev zaporedoma res vsak dan zunaj. Ampak danes pa vseeno malo preveč dežuje, da bi šetala okrog. Me prav zanima, kako dolgo bo spala. Včeraj je v vozičku spala malo manj kot 3 ure user posted image . To se je nazadnje zgodilo, ko je bila še dojenček user posted image .

Zamima, user posted image za Zalo.

max81, počasi se boš pa res morala pripraviti za odhod v Rim user posted image . Torbo že imaš pripravljeno?

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 12:09:34   
max81
max81, počasi se boš pa res morala pripraviti za odhod v Rim user posted image . Torbo že imaš pripravljeno?


o ja sam šlape morem še vržt not, pa smouser posted image  upremljen za na potuser posted image

Urška, da se škratka kmalu pozdravitauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 12:14:16   
urška76
Dan!
Max ne prehitevat, menda navš šla v tem metežu rodit. Sneg se bo pa obdržu, nč bat. Miha je že določu, da gremo za vikend v Kranjsko goro. user posted image  Če bomo res šli bomo pa še na eno kavico uletel, če nam novš ušla user posted image  Drgač pa ja , mej torbo pripravljeno, pa ta starga na pozivniku. user posted image
Naš otroc so pa tečni ko user posted image . Not sta že tretji dan, s tem da sta danes kar se vročine tiče glih na meji. Ne morem rečt, da mata vročino, sam topla sta pa vseen. No Miha je že skor dobr se mi zdi, mala je pa mal slabša, sam se je pr njej tud vse kasnej začelo.
Zamima sej bo, bodo zobki zunaj pa bo Zala spet tak srečen in dobrovoljen otrok.
Krfjolca a si nis skibuck sabo vzela? No boš že nekak pršla, upam da maš vsaj avto v zimskih škornjih.
Pr nas pa na naši nadmorski pada dež, pa vsake toliko je kaka snežinka vmes. Sej do dol se verjeten še te male zablodele stopijo user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 13:28:07   
Nogavica
Urška76, pozabila sem prej še tebi dve user posted image user posted image pripopat, da malčka čimprej ozdravita.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 13:33:29   
Zamima
ste ve danes tud tak zaspane, da je joj? user posted image   Jaz bi kar cel dan prespala, če bi bila Zala za to user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 14:26:19   
max81
Urška ni panike, če bom doma ŠEuser posted image  vi kr uletiteuser posted image ...moj gre tko delat...bo pa v kranjski na smučariji

jest bi šla tud spat, pa mala ne vem če bo zato.....je eno rundo že odspala, glih ko sva južnala s tastarimuser posted image

zdejle sem jo pa jo v stajico postavla po ene treh mesecih..in je clo miruser posted image user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 15:16:09   
Zamima
Naša je postala pa zdaj neka zoprna, ne vem, če ne bo kaj zbolela user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:13:48   
Zamima
 eno resno vprašanje:
kaj redi dovolj učinkovito (plus tega, da je okusno), da se lahko v kratkem času zredim za 3 kilograme? user posted image Toliko sem jih namreč zgubila zdaj ko sem bila tak boga user posted image .
mi je žal, da sem sploh na vago stopila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:21:57   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

eno resno vprašanje:
kaj redi dovolj učinkovito (plus tega, da je okusno)


McDonalds mogoče? Če ga imaš rada, seveda. user posted image Ali pa kake bogato obložene pice.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 4.3.2008 16:22:53 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:22:21   
Anonimen
Sladkarije, kruh, testenine, polenta, čips, hamburgerji, pecivo, keksi. Vse tisto, kar jaz ne smem jest. user posted image

Se moram pohvalit, sem lažja za 5 kg! user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:27:32   
Zamima
nogavica, mcdonalds, sounds good, samo bi po moje bankrotirala, če bi dosti tam jedla user posted image ,...

< Sporočilo je popravil Zamima -- 4.3.2008 16:28:16 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:30:01   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Sladkarije, kruh, testenine, polenta, čips, hamburgerji, pecivo, keksi. Vse tisto, kar jaz ne smem jest. user posted image

Se moram pohvalit, sem lažja za 5 kg! user posted image



sladkarije - imam rada čokolado, s tem, da je zdaj res že en čas nisem jedla
kruh - ja, njami žemljice user posted image
testenine - njami
polenta - njami
čips - njami
hamburger - njami
pecivo - ja kaki štrudelj njami
keksi - kaj pa vem, kake napolitanke user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:51:35   
Anonimen
Naš priljubljeni poba

user posted image



(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:52:19   
Anonimen
Zamima, nič me nisi pohvalila. user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 16:53:30   
Zamima
mucamaca, hvala user posted image ,...

pa pohvale za kg- user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 17:59:13   
max81
MucaMaca pohvaljena za - kilogramčke pridnauser posted image user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?