|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 21:34:41   
atanja
Ja Aja jaz tudiiiuser posted image . Midva še sojga gospodinjstva nimava. Grozn... Čakava pa na dokumente, pa sploh ne veva če bova dobil odobritev...user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 22:02:32   
Nogavica
Ja, sama sva štrihala. No, bolj dragi, jaz sem enih par likov narisala, ostalo pa on. Tudi ploščice sta polagala sama z maminim dragim. Zdaj pa še moramo preurediti notranje stopnišče, ki več ne bo v uporabi, potem pa sledi terasa, ki se je veselim najbolj od vsega. Velika je malo več kot 40m2 in že sanjarim, kako si jo bova uredila.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 8:21:25   
Anonimen
Nogavica, super stopnišče, kapo dol! user posted image user posted image user posted image
Jaz sem zdaj spila ogromno skodelico kapučina, me bo vsak čas razneslo. hihi
Komaj čakam poletje, da se odpre kopalna sezona in uživancija na bazenu za hišo. user posted image


(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 8:50:20   
max81
o Nogavica sem vedla, da bosta ful dobr nardilauser posted image user posted image user posted image ...res je dobr

evo naspala sem se, treaba bo it v trgovino, moj je frej...danes je tudi naša mala spala ok, nos sem ji pred spanjem še enkrat sprala s fiziološko, pa pol svečke sem ji dala in je spala kot polhek do jutra...pa tud iz nosa ji danes ne teče tako kot včerajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 9:00:58   
Nogavica
Hvala, punce. user posted image

MucaMaca, zgodaj si se odločila nas rajcat z vašim bazenom. user posted image  Sicer pa tudi jaz komaj čakam, da se bomo namakali. 

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 9:45:35   
Žiga
Hoj

Smo malo offline pa se bom malo javil iz službe: Miha je že v vrtcu, Urša je pa ravno zdajle pri dohtarci s tamalo. Še kar ni k sebi prišla. Vročina je ravno na meji 37.1, 37.2... Ful kašlja... Danes je celo celo noč prespala, tako da ji gre očitno na bolje. Itak je pri nas tako, da otroc ozdravijo, čim se pri dohtarju najavimo...

Evo, pa še tole, en nov komad: Mariah Carey: Ken Lee
Sem se skoraj v hlače od smeha...

LP
Ž.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 10:36:50   
Zamima
dan,...

danes sva bili spet v vrtcu, je kar ok, joka samo ko jo oddam, potem pa se zamoti in se igra, v pon. ostane do kosila user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 10:46:19   
Zamima
nogavica super sta zrihtala, zdaj pa morava res enkrat prit na obisk user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 11:00:55   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA


Tud mi spimo v troje, sicer sam zaspi v svoji posteljici, nato pa ga sred noči, ko se prebudi prestavim  k nama.




Pri nas je isto user posted image


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 11:02:47   
majas
Jaz pa sem zbolela, včeraj sem se komaj po koncu držala, grlo me je bolelo, vročina, pa še vsi deli telesa so bili bolječi user posted image pa sem šla vseeno delat. Danes sem že polna dalerona pa je malo boljše, vročine ni pa saj gor se lahko držim. Grem pa komaj ob 15ih delat, tako da ravno prav da še malo k sebi pridem.
Saj jutri je že petek, pa bo spet vikend in počitek user posted image

Kaja papca hrenovko in kruh, jaz pa sem hitro malo skočila vas pozdravit-pridna ne. Ker včeraj sem bila že ob 20ih v pojstli.

Nogavica kako dobro stopnišče. Noro dobro res user posted image user posted image vauuuu... prideve tudi midve s kajo na kavio-prav user posted image Vaju pa res že tako dolgo nisve videle, pa tako blizu smo no.

Pozdravim se pa se zmenimo za kavico. user posted image




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 11:03:55   
marella1
Nogavica: stopnišče je res krasno. Kapo dol.


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 11:10:31   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Nekaj me zanima. A uporabljate mogoče kje DM-ove Babylove plenice? 


tudi mi imammo njihove plenice in so mi super, res user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 14:29:48   
Zamima
Majas, upam, da boš kmalu bolje user posted image user posted image ,... danes je pa spet zatišje tukaj user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 15:15:20   
Anonimen
SREČANJE????

Sej vem, da ni vljudno pisat z velikimi črkami, ampak tako klavrno se dogovarjamo za tole bogo srečanje, da ni za verjet.
No dajmo se nekaj zmenit, a ni že skrajni čas, punce?


(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 15:35:50   
Zamima
ne, ker bo še sneg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 15:40:59   
Nogavica
Kaj nismo zadnjč govorile, da bi bilo fajn spomladi, ko bo topleje, da bodo malčki lahko zunaj noreli?

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 15:54:03   
Zamima
ja, ker drugače se bo meni tud zmešalo noter, pa bom tud jaz norela user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 19:46:38   
Aja1
Čer. Na novembru kaj novega? Veliko verjetno ne, ker tako malo pišete. user posted image

Midva sva šla danes smučat. Verjetno zadnjič to sezono. Bilo je kar mrzlo in pihalo je kot  user posted image . Brrrr.  Ni bila prijetna smuka.user posted image  Sem pol časa preživela v tisti koči na vrhu smučšča in pila čaj, moj je pa smučal.
Zdaj bi pa tudi jaz rada sončka....

Mi je pa danes Neja padla iz stola user posted image . Sedela mi je v naročju in gledala Telebajske na računalniku (zadnji čas, da kupimo DVD snemalnik!). Ker je imela smrkav nos, sem hotela po robčke (en meter stran), njo sem pa posedla na stol. Samo obrnila sem se, pa je počilo in začela na ves glas jokat...jaz pa tudi user posted image user posted image user posted image . Ima modro buško na čelu user posted image . Sicer je nehala jokat takoj (svaka ji čast - res se hitro potolaži), ko sem ji dala dudo, ampak jaz si kar ne morem oprostit, da sem bila tako neumna user posted image

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 20:17:43   
Zamima
Ojej boga Neja user posted image , samo, da ni kaj hujšega.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 20:38:47   
Anonimen
Vidim, da ideja o srečanju ni bila najbolj toplo sprejeta. Pol pa nič. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 20:41:38   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Vidim, da ideja o srečanju ni bila najbolj toplo sprejeta. Pol pa nič. user posted image  user posted image  user posted image


Spomladi user posted image . Tam enkrat maja. Mogoče ZOO?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 21:23:14   
urška76
Čer!
Evo mi smo spet na liniji! user posted image
A ste si ogledale tist filmčel k ga je Žiga prpopal. Jest sem se tud skor polulala. user posted image
Max nč nav s kofetom in našim sankanjem. Smo ugotovil da je Vitranc v soboto, pa da je naslednjo Planica. Bomo počakal na naslednji sneg. A ga ma kera v kakih drugih koncih kaj. Miha bi se sankal. user posted image
Muca maca user posted image  za kilogramčke. Meni se tud počasi topijo. Poudarek je na počasi. Zdej sem že pod 61. Še ene tri kilce, pa bo. Še ene dve leti pa mi bo ratal user posted image  Srečanje pa itak da je toplo sprejeto, sam zuni je mraz, pa nam pol vnema hit pomrzne user posted image  Boš vidla, aprila bomo zihr skvačkale en dobr miting. Pa še en let več bom mela pa bom tortico zrihtala user posted image
Nogavica noro dobro stopnišče. Ko bomo mi tok daleč bom kar tebe poklicala za notranjo dekorerko. user posted image
Atanja vidm da teb vrtec neki ni usojen. Sam je kkar v več vrtcih navada, da je po spanju samo še pomočnica. Tud pr nas je tako, s tem si pomagata s pomočnico iz sosednje skupine. Pr nas so tko igralnice narejene, da je ena kopalnica za dve igralnici in sta igralnici s kopalnico tud povezani. Pa jim kar gre. Ti pa lepo prijazno omeni, da Ted zelo rd pije, pa če bi se dal, da mu dajo za pit tudi izven rednih obrokov. Škodit ne more, lahko pa pomaga.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: November 2006 - 3. del
6.3.2008 21:56:38   
atanja
Ma ne vem no men se zdi mal preveč za eno da porihta 14 otrok od tega dva še ne hodta. Ma sej najbž je mal tud zaradi tega ker smo slabo začel. sej vse z razervo jemlem sam včasih pa zbruhne ven.
Glede pitja sem omenila in moram rečt da zdaj dajeta pa tud mali ni več tok žejen. user posted image user posted image No sej upam da dobim pri nas septembra ker pač se ne ujamemo. tolaži me edin to da nisem edina.

Jaz sem pa likala. mam pa jutri popldne službo ker moram zjutri nujno uredit nekja pa še v vse trgovine moram nest za 10.marec za dan mučenikov tako d sam upam da mi bo vse uspelo.

Lepo spite

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 9:38:18   
Zamima
malecka je v vrtcu, danes ni bilo nič joka, še celo zajtrk je jedla user posted image ,... jo bom pustila do kosila, da vidimo, če bo jedla, potem jo pa lahko tud že daj časa pustim user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 10:02:31   
max81
dan, no da se vam malo javimuser posted image ...vidim, da je ratalo pravo zatišje tuki goruser posted image
 
no današnja noč je bila grozna in sem mislila, da je čas da bova odracala proti P..............matralo me je zvečer na 15 minut, ko sem pa zaspala se je stanje umirilo...moj je bil že čisto naspidiran in v nizkem štartu, da momo kr leteluser posted image user posted image ....jest pa vse presrana, pa hudo mi je blo, da bom mogla miško pustit samouser posted image user posted image , joj prov groza me je
 
evo zdejle mi je pa ratal olupit krompir, malo sem kr v stajico postavila, ker če ne mi non stop v kihinji nagaja, pa se mi ne da več za njo pospravlatuser posted image ...za kosilo bomo imeli pa danes pire, ter malancane s faširanim mesom pečene v pečici.......pol gre pa moj spet fotru pomagat, tko da bova spet sami cel danuser posted image user posted image
 
stroj mi bo kamalu opral, tko da še obesim cote, pa tamalo morm nekak zmatrat, da bo ob 1h zaspala  v svoji postelji....včeraj je bila tako zmatrana, da jo je moj slekel, prestavil v posteljo in se ni nič zbudilauser posted image user posted image , pa še spala je 2uriuser posted image user posted image ..ne vem kako mu to ratauser posted image
 
Zamimauser posted image user posted image user posted image  za vrtec, sem vesela za vaju
Urška, škoda, no pa kdaj drugič, sej ste itak skoz neki letečiuser posted image , pa se bomo dobil......ja sej pol bo pa že tko toplo, da gremo v ZOO, a ne?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Druga nosečnost
пеперутка16

Koliko časa po prvi nosečnosti in carskem rezu delati na drugi nosečnosti?

6 mesecev je zadostna doba. (8%)

Približno 9 mesecev kasneje. (8%)

Najmanj eno leto. (38%)

Več kot eno leto. (46%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!