|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 22:34:07   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: skačica

rabim en mal pomoči. Skupaj z drugimi mamici iz Mame bomo naročile Pedipedke, da si bomo delile stroške in to in zdej me zanima katera velikost bi bila primerna za mojo malo.
Žabika in tinaaja, mislim, da sta se vidve nekaj zanimale za te čeveljce oz. jih je žabika že naročila. Jaz mislim, da bi bila M ustrezna, ker je od 12-18 mesecev, ampak piše, da je to evropska 20 št. Iza pa zdaj nosi 19, se pravi S.
So pa res luštni.


http://www.pediped.com/sizing.pdf

upam, da veste, da je bo na vase narocilo se ddv in carina user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 22:42:00   
tejčica
 
user posted image  Tjaša in Aljaž, vse naj naj za 1. svečko.user posted image
 
 
 
user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 8:06:37   
malecka_mateja
jutro!

evo nas po dolgem času!
včeraj uspešno pihnili prvo svečko!

hodimo v vrtec in se borimo z boleznimi...že hodimo veselo znammo že tudi kaj več!je že zelo velika in pridna punca!

mami pridno hodi delat in je zlo malo časa!
drugače v polno smo na parceli kjer se bo počasi začela zidat hiška...
drugače smo po tastarem!

lep dan vam želim!

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 9:45:16   
draja
Jutro!

Ne morem verjeti kakšen lep dan je zunaj, ker ob 5-ih je bila taka megla, da nisem videla niti avtov pod oknom. Komaj čakam, da se Živa naspi, naje in jo mahnemo venuser posted image .

Bor in Ela cukra malauser posted image user posted image .

Še z zamudo voščim vse najboljše za prvo svečko Tjaši in Aljažu!!!
 
Pa vesela sem, da je imel Žiga lepo praznovanje in upam, da je zvečer hitro nehal jokati. Pa priden Svit, ki se je tako lepo obnašal na zabavi.

Cv105 ccccccc nepoboljšljiva mama si. A sploh veš kaj pomeni shopingirat ZASE????? Ne? Jaz tud neuser posted image . Sem upala, da me boš ti navdihnila, pol pa tkole zahinavišuser posted image .

Tricikli čakam da Tinaaja izbere in pol kupimo istega. Bo ziher najboljša izbirauser posted image .

Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 10:15:14   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Dskubin - ce se da fiksirat je verjetno bolje, ker itak dokler otrok ne vozi sam, tud ne rabi manevrirat,oz je to samo "problem".. ko pa sam vozi, pa verjetno ne rabis prakticno vec rocaja a prav razmisljam

Po mojih izkušnjah nimaš najbolj prav... Po moje je najboljš, da lahko manevriraš ti s palco, ker če nima te možnosti (enako, če fiksiraš sprednje kolo) moraš če zavijaš (sej se ne boste vozile samo naravnost) otroka dvignit samo na zadnja kolesa in tako zavit. Seveda tu predvidevam, da bi delala daljše ture zunaj (namesto z vozičkom). Ko pa sam vozi, ti pa ročaj rabi (mi smo Dražu zdej na kolo sami naredili ročaj), ker če ne ne prideš nikamor - otrok se ti ustavi kot pes, na vsakem kakcu in rožci, pa dol leze,... In glih takrat, ko se ti mudi, se otroku ne goni. Tko da palca zmeraj dobrodošla.

Mislim, da so zelo redki otroci, ki se ne obnašajo tako. Zdej pa, če maš veliko dvorišče in rabiš kolo samo za tam, je čisto vseeno kake funkcije ima. Drgač, če bi zbirala za otroka in ne zase, čimveč piskanja, glasbe, kičastih dodatkov in vseh teh porkarij - to je edino zanimivo njim na bi/tri-ciklu in s tem se zelo zelo zamotijo - jeb* **, life sucks sometimes. Mi smo Dražu kupli vse lepo obično, njemu so zanimive pa samo sosedove pojoče stvari, ob katerih se meni želodec obrača. user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 10:49:21   
cv105
dan

zunaj sonček ... user posted image  ... in burja ... user posted image  ... ostajava doma ... user posted image

ati smuča ... user posted image

noč katastrofalna ... jokal, kot, da ga nekaj boli, pa nisva mogla pogruntat kaj ... za tri ure je pomagalo pet kapljic calpola, zjutraj smo iz obupa še dlesni mazali .... joj v glavnem ... prej sva družno zalegla še eno urco in potem je komot pojedel in zdaj je ok ... malo me skrbi, ker se stalno za ušesa vlači, da ni spet kakšno vnetje ampak smo le 2 dni brez atb user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: draja
Cv105 ccccccc nepoboljšljiva mama si. A sploh veš kaj pomeni shopingirat ZASE????? Ne? Jaz tud neuser posted image . Sem upala, da me boš ti navdihnila, pol pa tkole zahinavišuser posted image .

Tricikli čakam da Tinaaja izbere in pol kupimo istega. Bo ziher najboljša izbirauser posted image .

Lepo nedeljo vsem!


mogoče bi nucalo, če greva skupaj ... me prav zanima, kaj bi nabavle user posted image

user posted image  ja, jaz tudi komaj čakam, da tinaaja nabavi bicikl in ga sproba ...


knjigice Medo Jaka ... včeraj sem kupila še 3 ... morje, gradbišče in kmetija ... otroku sem tako veselje naredila, da mi kar solza v uč stopi, ko zdaj že eno uro prebira in komentira najnovejšo literaturo user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 10:53:42   
Sibil_
Tricikli-jaz nisem nek navdušenec.Ker meni na sprehodu poonavadi v vozičku otrok zaspi (sva zunaj po tri ure in ni čudno)-tako da tricikel odpade za daljše sprehode.Za samo ven pa malo po dvorišču pred blokom pa ne vem če je smiselno.PAtrik je imel dva-eno raco, ki je bila res slaba in je romala po mesecu dni v smeti, pa enega drugega., ki je sicer še v kleti nekje in celo cel, ampak ne vem, se mi ne zdi uporaben.user posted image

Kako ga pa nameratvate uporabljat ve?Oziroma tiste s prakso-kdaj se vam je najbolj obnesel?Recimo moj nečak ga je pa gonil do nezavesti, pri njemu je bil res smiselen nakup.MAh, sem v dvomih kako in kaj...aja, definitivno pa moraš obvladat prvo kolo s palico, ker če ne ga dviguješ neprestano na zadnja kolesa.To so me opozorili že pred tremi leti.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 10:55:50   
cv105
joj, pozabla ... Tejčica user posted image user posted image  ... pridna si user posted image

jaz imam tudi v planu ta teden hišo v red dat ... mogoče bo pa uspelo ...

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 11:10:24   
tinaaja
Dskubin user posted image HVALA! Bom sprobala na enmu, kjer se balanca ne kontrolira, kako to zgleda. Ma kot pravim, idealnega ni.. Al so kolesa plasticna pa lahko s palco manevriras ali pa obratno.. mislim pa da letos kaksne daljse ture ziher ne bomo delal, trgovina, igrisce, do babic morda ...

Jaz pa na soncen dan garam doma user posted image Ma sem moja2 ven poslala, da imam mir in puacammmmmmmmm... Npr zadeve ala balkon user posted image user posted image user posted image Ampak mi sede user posted image Muzka spila jaz pa svicam ... neke vrste rekreacija user posted image
sibam na levo ...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 11:44:22   
malička
Dober dan- no najprej komaj sem vas našla....
Dolgo se že nisem javila ampak saj veste kako je...služba in potem še mala navihanka mi vzameta res veliko časa in komaj najdem kaj časa da se res uležem in počivam v popolnem miru, ampak tako to ppač je, no mi smo upihnili prvo svečko v krogu družine, imeli smo se lepo mala je zelo uživala, drugače pa smo tudi vredu zobka imamo še zmeraj le dva, prve samostojne korake je tudi že naredila, v glavnem faca od face, povedati zna že veliko besed; mama, ata baba, teta, deda, dudi pravi lida, očka je pa najbolj vesel ko sliši njegovo ime dani, prava razcartanka je ipična zna bit tud fajn lupčka že da, pa vdari tud pa poboža skratka polna energije.....nasledni teden nas čakajo spet preiskave pregledi, najprej posvetovalnica, odvzem krvi za imunoglobuline, razvojna ambulanta zaradi asimetrije ustnega kota, uz ledvičke ma polno vsega...bo že, zdaj pa vam še prilimam par nannoveših slikic, pa lep sončen pozdrav vsem skupaj, vsem malčkom pa sanja pošilja kup poljubčkov....
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 11:47:48   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: draja

in upam, da je zvečer hitro nehal jokati

Draja, na žalost te ni poslušal user posted image .
Zaspal je okrog 23h (običajno okrog 20h), se zbudil ob 2h in se jokal do 3:30 in zaspal do 7:20. Skupaj 7 ur spanca, a zjutraj ni kazal nobenih znakov neprespanosti (za razliko od naju z user posted image ). Ma user posted image  je, ko ne vemo kaj mu je. Pa včasih je zaleglo vsaj, če si ga nosil - zdej pa kr rita pa se zvija pa ne v naročju pa ne v posteljci pa ne,... user posted image  Skratka šuser posted image . Mu pa iz nosa teče non stop (čist redko) pa neki kašlja. Upam, da se ne bo kej razvilo iz tega. Zdej je nazaj zaspal. Bomo videl kok časa bo.

Zunaj je lepo sonce, škoda k ga mami Kati ne bo zaužila user posted image . Tak je življenje, kdaj tud ne vse tko kt smo si želeli...

Mejte se punce!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 13:06:55   
cv105
mali spi in s5 iščem bicikl ... sem iskala nazaj, pa nisem našla ... a tega smo že pokomentirale?

http://www.soncek.si/si/rolly-toys-09-158-4-trikolo-sving-vario-s-palico-i4908.shtml



Anja ... kaj za ene firme je vaš? mi je všeč ... a sem prav razumela, da si ga v Müllerju kupila?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 14:31:56   
Barči78
Ojoj kje smo že, zdej sem pa pošteno zadaj.

VSE NAJBOLJŠE vsem, ki ste praznovali te dni user posted image user posted image user posted image

Žal nimam več časa brat, ne spremljat. Danes Žan ponovno praznuje rojstni dan, sem mu spekla še eno torto, pa pomojem naslednji vikend pečem še eno, ker morava še kakšne prijatelje povabit, vsaj ta bližnje. Na cajte sem malo utrujena, priznam. Ampak, vse odtehta, ko pogledam dva nasmejana obrazka. V službi imam tolk dela, da sem šla v soboto za 4 ure v miru par stvari podelat, ker med tednom so non stop telefoni, pa to ne moreš nič narediti. Sodelavka se je poslovila, v petek je delala zadnji dan, no zares ji želim, da jo v novi službi ne bodo tako mučili, ker tole je pa norišnica. user posted image

Nič, grem do konca zrihtat narezke, potem pa pridno počakat goste.

Prilepim slikico našga pikeca.

Aha, jutri imava posvetovalnico, me prov zanima, če se je kaj poredil, ker spet tako pridno je. user posted image

No, lepo se mejte, se bom probala bolj pridno javljat.

Malička - ne odpre mi tvojih slikic user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
2.3.2008 14:32:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
2.3.2008 14:35:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   [Brisano sporočilo]
2.3.2008 14:43:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 16:10:10   
dskubin
Jaz sem pa prav ponosna nase danes. Zgodaj zjutraj skuhala juho, olupla in zrezala krompir in peteršiljčka, cunje sem oprala in dala sušit, okol hiše smo malo počistli, odtekla sem svojih 40 minut že, pojedla (je moj danes ribe prpravu), otroke in mojga spravla spat, medtem sem pometla in pobrisala po tleh in spekla biskvit za torto in kremo nardila - čaka samo še za skup dat. Zdej pa malo noge v luft, k je vse mokro. Pa iščem prostovoljca za peglat user posted image

knjigice Medo Jaka

Nimam pojma, kaj je v njih, ma Dražu so še zdej zanimive! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
Tricikli-jaz nisem nek navdušenec.Kako ga pa nameratvate uporabljat ve?Oziroma tiste s prakso-kdaj se vam je najbolj obnesel?

Nisem niti jaz navdušenec, ampak otroci so pa radi gor - je le ena sprememba od vozička. Npr. če greš v trgovino po kako manjšo stvar, al pa na pošto,... pa da veš, da takrat ni glih spalna ura, greš komot za celo uro ali pa tudi več. Pol sm navadno prišla domov in vzela voziček in sva šla ven še malo, da je zaspal. Aja, pa dokler je bil Draž še sam sem tudi namontirala tricikel zadaj na voziček, peljala vse do ravnega, tam se je fural, pol pa spet prigurala vse 3 v klanc (voziček, Draža in tricikel) user posted image . Zdej pa - aja, nisi me vidla zadnjič: Diti v ruzaku, Draž peške, jaz pa ruzak na hrbtu, za eno roko Draža, v tadrugi pa še poganjalca (Big Bobby car). Vse se da, če se hoče, pa da otroku malo veselja nardiš. Ne vem pa, kako bomo z dvemi poganjalci bi/tri-cikli. No ja, ni hudič, da bomo neki zmislili.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Al so kolesa plasticna pa lahko s palco manevriras ali pa obratno..

Za do igrišča so tudi plastik fantastik super, samo da ga lahko ti kontoliraš v nulo user posted image . No ja, ne vem, po kakih rovtah se cv105 vozi user posted image . Čeprav, če je cesta ful luknjasta, pa verjetno prav daleč itak ne boste šli. Drugo leto bomo pa itak delale doktorat iz koles in run bike-ov, po moje bojo ta vseeno malo več časa v uporabi.

IZVIRNO SPOROČILO: cv105
mali spi in s5 iščem bicikl ... sem iskala nazaj, pa nisem našla ... a tega smo že pokomentirale?
http://www.soncek.si/si/rolly-toys-09-158-4-trikolo-sving-vario-s-palico-i4908.shtml

Se ne spomnim, če smo ga obdelale, izgleda pa luškan.A mpak za to ceno bi moral sam naprej, pa mogu bi se dat sprogramirat, kje naj zavije, ne pa da ga boš mogla še rint user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kr_enamami
J ga nosi parkrat na teden, samo da je lepo vreme, gresta v hribe.

Madonca, pravi mali hribolazec. Mi pa nosimo našo v ruzaku k morju user posted image No, sej domov v hrib mormo tudi pol prlezt.




< Sporočilo je popravil dskubin -- 2.3.2008 16:15:48 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 16:42:15   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

mali spi in s5 iščem bicikl ... sem iskala nazaj, pa nisem našla ... a tega smo že pokomentirale?

http://www.soncek.si/si/rolly-toys-09-158-4-trikolo-sving-vario-s-palico-i4908.shtml



Anja ... kaj za ene firme je vaš? mi je všeč ... a sem prav razumela, da si ga v Müllerju kupila?


ti na linku so kao od 2,5let naprej user posted image
anjin je berchet in je od 10m naprej, so posebej narejeni/prilagojenji za razpon 10/12m-3/4let (odvisno od modela)... bom sla  v mullerja pogledat pa ti javim. sem se nekako zagrela zanj, sam me muci tale nemoznost obracanja balance user posted image

soncek klice ..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
2.3.2008 18:27:55   
tinaaja
se ena razlicica trikov
 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:29:38 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 18:31:09   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

joj, pozabla ... Tejčica user posted image user posted image  ... pridna si user posted image

jaz imam tudi v planu ta teden hišo v red dat ... mogoče bo pa uspelo ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  PRIDNI, pridni

Tudi mi smo včeraj lepo praznovali. Darila tudi uporban (za oba user posted image ). Danes smo pa doma in sami malo uživamo. smo šli prej sprobat kolesa. Žiga je itak užival, se mu je skoz smejal user posted image , ana pa malo manj, ker mora na ta novem kolesu "delat" - vrteti pedalo, kar pa ji še ne uspe user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 20:54:27   
Pikca
Žiga je itak užival, se mu je skoz smejal , ana pa malo manj, ker mora na ta novem kolesu "delat" - vrteti pedalo, kar pa ji še ne uspe
... sej bo počas, z malo vaje... se pa tudi Živa ful hitro naveliča poganjat, tako, da ima Dskubin čisto prav, zelo dolgo je uporaben ročaj...

mi smo pa danes pri babi videli poganjalčka, ki ga bo Jernej dobil za RD, lušten je, z ograjco in potisno palico, najbrž ne bomo še tricikla kupovali... no, bomo videli, kako se bo poganjalec  obnesel zunaj... nameravamo ga pa kar dosti uporabljat, ker se Jernej nič kaj rad ne vozi v vozičku...

Malička, lepo,da si se javila, kok je luštna Sanjauser posted image

Krenamami, fejst fant Maksuser posted image

Anja, tud luštne fotke, ful sta cukrauser posted image

pa še Vse naj naj za 1. svečko včerajšnjima slavljencema Tjaši in Aljažu

< Sporočilo je popravil Pikca -- 2.3.2008 21:10:02 >

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 21:26:16   
tinaaja
kr_enamami ... varnostni pas za kettlerja klik
Mika me predvsem tale, ki iam tud reviews zelo dobre (nizje na tej strani so reviews klik

 


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:30:06 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 21:33:11   
skačica
čer!

Iza duda tle v naročju, jaz pa z levo roko tipkamuser posted image . Mislim, da bo počasi čas za spanje.
Za nami krasen dan, bili na kosilu, pri mami,...skratka luštno. Jutri pa 1 delovni dan- zaenkrat me sploh ne grabi panika, HB za 4 ure, si sploh ne predstavljam, da bi delala po 8 ur, vsaj v tej firmi upam, da nikoli več.

Jutri držite pesti, ker ima moj mali nečakec preiskave na PK, ker je imel slabe izvide krvi. Upamo, da ni nič resnega in da se je res njegova dr. prenaglila z napotnico kot je mnenje druge P in našega bratranca, ki je tudi dr.. Pred odvzemom krvi je namreč prebolel 6. bolezen, ki naj bi vplivala na izvide.

tinaaja- imaš ZS.

Ja, jutri se pa začne nov ritem za našo družinico, upam, da se bosta z mojo mami fajn rihtali, družbo bratrančka bo vedno imela in ji ne bo dolgčas. Držim pesti, da se mami ne bo zmešal pri dveh mulčkihuser posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 21:37:26   
cv105
jokam ... M pripravljam nahrbtnik za ju3 ... sploh se ne morem skulirat in cvikam, da me bo ju3 al pa kadarkoli v vrtcu pred M zvilo ...

mislim, da je pred mano nekaj groznih dni ... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Za do igrišča so tudi plastik fantastik super, samo da ga lahko ti kontoliraš v nulo user posted image . No ja, ne vem, po kakih rovtah se cv105 vozi user posted image . Čeprav, če je cesta ful luknjasta, pa verjetno prav daleč itak ne boste šli.


rovte, ja rovte user posted image ... na 864 nmv so nam sicer položil nekaj asfalta ampak ni glih kvaliteten ... jaz sem si kolo zamislila za popoldanske sprehode ... ko bova iz vrtca pridirjala domov in potem peške v trgovino po kruh ... 1,5 km v eno smer ... pa ob poti je veliko motečih elementov, zaradi katerih bi nujno rabila jaz komandirat smer in ne M ... sicer ne bova daleč prišla user posted image  ... no, pa ograjica ali pa varnostni pas spada pod nujno opremo ... ker je tako otroka lažje krotiti user posted image  

... in ker bom to čudo vozila v glavnem jaz, mora biti tudi meni prijazen ... zato bi nekak prebavla tudi tistih 100 € ... mogoče, no ... kwa pa wem ... user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2008 21:47:55   
tinaaja
nadaljujem v stilu... direkt iz australije .. ta je tak, otroku prijazen, z velikooo dodatki user posted image  




< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:30:26 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?