|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 15:39:53   
Gio
imamo pa tudi tega, ker vem, da si enkrat spraševala po njem tinaaja. Sam ta je od 2 let naprej in ima samo pedala, nič potisne palice. JE v bistvu pravo kolo: klik

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:30:59 >


_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu Gio)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 15:46:13   
tinaaja
Unega oranznega sem si ogledovala, mi je bil kar ok. ampak se bolj nagibava oba k mini traxxu. sam mi je bed kr na uč kupit, bi ga ful vidla prej user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Gio)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 17:50:02   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Pocka, hvala. A s potisno palico lahko usmerjas sprednje kolo? Po sliki bi rekla, da ne user posted image Ker unga iz BC preko palice nadzorujes sprednje kolo.


ne, ne moreš, je fiksna palica, samo z balanco lahko ona sama zavijauser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 17:52:01   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Unega oranznega sem si ogledovala, mi je bil kar ok. ampak se bolj nagibava oba k mini traxxu. sam mi je bed kr na uč kupit, bi ga ful vidla prej user posted image


pridite na obalo na izlet, pa ga bo Taja posodila Brini za sprobat en kroguser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 19:18:58   
dskubin
samo z balanco lahko ona sama zavija

Uuuu, to pa ni glih najboljše - no, po ravnem in na veliki površini še gre, če pa moreš it po pločniku navzgor v klanec je obup. No ja, se da rešit tako, da otroka dvigneš na zadnja kolesa user posted image . Ampak vseeno terja veliko potrpljenja, ker otroci se kar pozno navadijo zavijat, še posebej v želeno smer (s tem še posebej mislim tisto, ki ti želiš). Draža še sedaj zanaša po svoje user posted image .

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 19:36:34   
skačica
dan!

Evo, mi smo bli spet na terenu, ogledali smo si terarij in akvarij v MB, Iza je z zanimanjem gledala ribe(ker se skoz premikajo, kače so ji ble bolj tko tko.)
Pol smo si privoščili še kosilo v mehiški, Iza je jedla koruzno juho, ki je njami, midva pa druge stvari.
Mal sva šla še pofirbcat v EP in sem od moža dobila en lep puloverček od Espritauser posted image  in dnevnik, ker sem se odločila, da ga spet pišem.Za blog se ne bom odločila, bom raje pisala dnevnik, ko bom imela čas in bo lep spomin kasneje.
Zdej sta moj in mala spodaj pri babi, jaz pa imam nekaj časa za RR.

tricikel- mi imamo tud od Pikola, takega kot ga je pikca nalimala, sam druge barve. Je čist ok, le kvaliteta mal šepauser posted image . Sicer se pa zelo rada vozi tud v poganjalčku, ki ima tud potisno palico in pasove pa še ograjico, da dol ne pade.

čeveljčki- Iza najraje nosi Superfitke, imamo pa tud dvojne cicibanke, ene so fajn mehke, ene pa vizualno zelo lepe, ampak trde tako, da jih imamo res redkokdaj. Sicer je pa doma še vedno samo v nogavičkah, pri moji mami pa v ciciban copatkih, ker ima zelo mrzla tla.Kupili smo tud ene super mehke Geoxke, ampak so ji še prevelike.

pikca- res lep avatar, itak, ko pa imaš taka luštna cukrauser posted image .

anja- luštna tvoja tamaučkauser posted image . Me pa zanima, kje se kupili tole gugalnico, ki ima tud fajno zaščito??? Mi moramo nekaj takega kupit za doma. Za RD bo od botra dobila peskovnik, od babice tobogan, midva bova pa gugalnico vzela.
za k moji mami bomo pa skupaj s sestrama kupile komplet gugalnic, tobogan in hiško leseno. Ampak je kar fejst drago. Katera pozna še kakšen link, kjer imajo kakšne luštne stvari?

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 19:38:43   
Naomi
cer,

...kako ste kej?...je kr slo u tem sivem dnevu...bolje kot uceri k sem mislna da me bo pobral user posted image ...
...bili pri Zigcu na RD, druscina je bila razigrana, torta je bla NAJBOLJSA- Svit jo je pojedu na podlago enega toasta cel kos al pa se vec user posted image user posted image , zdele zmazu se cokolino in ma da spi do pondelka user posted image ...ju3 pa no sugar day user posted image ...je pa popestril pot domov in se dru ibr, kej tazga se pa se ni zgodil...je hotu verjetn se mal zurkat...sam ura je cajt...user posted image
...da smo se zbudili ob 5h pa verjetn nobene ne zanima...mami ni hotla joske dat, je pa reku...OK bomo pa pokonc...in ob 6h se je dan zacel...ampak ga je oci prevzel, tko da je bla zame pod kozo ura 10 tuki tuki...

no, lep vecer..pa mirno nocko...

papa

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:30:37   
K_a_t_i
Obiski šli, vse tipi-topi pospravljeno, Naomi, mi bo še neroden user posted image , kaka fotka pride mogoče kasneje, ker...

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi
...je pa popestril pot domov in se dru ibr, kej tazga se pa se ni zgodil...je hotu verjetn se mal zurkat...sam ura je cajt...user posted image


...zdej Žiga za Svitom ponavlja user posted image .

Lušten je blo, darila sama super, družba pa sploh najboljša! Aja - pa Naomi skor nisem spoznala user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:31:58   
amy26
Me pa zanima, kje se kupili tole gugalnico, ki ima tud fajno zaščito??? Mi moramo nekaj takega kupit za doma.


skačica, tako gugalnico dobiš v BC no mi smo jo nabavili v Merkurju

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:43:34   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Pocka, hvala. A s potisno palico lahko usmerjas sprednje kolo? Po sliki bi rekla, da ne user posted image Ker unga iz BC preko palice nadzorujes sprednje kolo.


ne, ne moreš, je fiksna palica, samo z balanco lahko ona sama zavijauser posted image



se  da pa sprednje kolo fiksirat? sem bila ze cist odlocena, da bi tega, pol pa tole, da se ne da z rocajem kontrolirat kolesa user posted image ma spet ugotavljam - ni idealnega user posted image hehe itak a ne.. Dskubin - ce se da fiksirat je verjetno bolje, ker itak dokler otrok ne vozi sam, tud ne rabi manevrirat,oz je to samo "problem".. ko pa sam vozi, pa verjetno ne rabis prakticno vec rocaja user posted image a prav razmisljam

Skacica - a ti v pondeljek startas s sluzbo? gugalnik imajo en lusten v BC pa quelle,...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:46:17   
tinaaja
Aja - pa Naomi skor nisem spoznala .


ok, bom firbec.. zakaaaajjj user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:50:14   
cv105
čer ... lalala

šoping uspel user posted image ... v planu imela nakup parfuma, enih šulnov, enih športnih čevljev in vsaj dveh topov ali nobel majčk (vse zase) user posted image ...

no, kupila sem 6 bodijev za M, pižamo za M user posted image , superge za M, knjigice za M user posted image , puzzle za v vrtec ob rojstnem dnevu user posted image  in pregledala ene šest vrst triciklov ... un ta oranžen iz BC mi je bil še kar všeč ... samo gume ne ...

v glavnem ... za v službo nimam kaj obut, nimam skoraj kaj oblečt ... mislem ... aja, pa še k frizerju sem se naročila v torek, ko je napovedan sneg do nižin ... mi smo še kar v višinah, tako, da bom zihr šla ... japajade ...

Žiga, super, da je zabava uspela user posted image user posted image

nočko user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 20:50:41   
A-N-J-A
a se pri katerem trikolesniku blokirajo pedala?

Pri našmuuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 20:53:49   
A-N-J-A
Anja ... luštne slikce ... ... aja, zakaj si pa kupila še en voziček, če ima Bor motor doma?

Jaz sem nooooora na vozičkeuser posted image .Včasih sem sosedove otroke samo zato okol vozila,ker so se mi vozički dopadeluser posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 20:55:45   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Anja ... luštne slikce ... ... aja, zakaj si pa kupila še en voziček, če ima Bor motor doma?

Jaz sem nooooora na vozičkeuser posted image .Včasih sem sosedove otroke samo zato okol vozila,ker so se mi vozički dopadeluser posted image


ampak samo tiste, ki so imeli dobre vozicke.. separatorka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 20:59:18   
tinaaja
Za tiste, ki rade ustvarjate in kaj lepega napisete na voscilnice, bo tole verjetno zanimivo.. 30 gel pisal .. so takoj koncali pri meni user posted image
http://hofer.si/si/html/offers/2827_5809.htm 
4,5€ za 30kom... v petek sem gledala v prometeju enega, ki je stal 1€ .. je ornk racunica user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:31:19 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:09:34   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Anja ... luštne slikce ... ... aja, zakaj si pa kupila še en voziček, če ima Bor motor doma?

Jaz sem nooooora na vozičkeuser posted image .Včasih sem sosedove otroke samo zato okol vozila,ker so se mi vozički dopadeluser posted image


ampak samo tiste, ki so imeli dobre vozicke.. separatorka user posted image user posted image user posted image


A si mogla povedatuser posted image .

trikolesniki-pri našemu se da pa tud balanca fiksiratuser posted image .No pa da povem kakšne odlike ma še:sedež se premika naprej-nazaj 3x,ročaj je tud nastavljiv po višini 3x,kolesa so z trde pene,pedala se lahko fiksirajo in so namiru,lahko se vrtijo,ampak ko da otrok noge gor so na miru,in lahko se skoz vrtijo,ima bremzo(to ni lih fajn,B jo je že najduuser posted image ),in ima trotočkovni pas za privezat.....

skačica-super da si dobila očala,Iza je pravi šmeki.Gugalnica je pa iz Hoferja

kati-super da je zabava uspela in da ima Žigi same super igračeuser posted image


< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 1.3.2008 21:11:09 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:12:42   
tinaaja
trikolesniki-pri našemu se da pa tud balanca fiksirat .No pa da povem kakšne odlike ma še:sedež se premika naprej-nazaj 3x,ročaj je tud nastavljiv po višini 3x,kolesa so z trde pene,pedala se lahko fiksirajo in so namiru,lahko se vrtijo,ampak ko da otrok noge gor so na miru,in lahko se skoz vrtijo,ima bremzo(to ni lih fajn,B jo je že najdu ),in ima trotočkovni pas za privezat.....


a si ti mal vazna? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:13:51   
tinaaja
Anja, to je nekaj tazga kot je ta traxx, ki ga ima Pocka in ki ga jaz gledam. Vse kar si nastela, ima tud ta.. se mi zdi.. daj se enkrat kako fotko gor user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2008 21:15:01   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Aja - pa Naomi skor nisem spoznala .


ok, bom firbec.. zakaaaajjj user posted image


K se spreminja u Naomi user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:15:40   
Naomi
oooooo Anjaaaaaaaaaaaaa o tebi se mi sanjaaaaaaaaaaa nocooooooooooj...lalallalala

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:17:56   
A-N-J-A
user posted image  

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 14:31:36 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:19:49   
Naomi
http://www.craziness.com/games/play-love-tester/

...evo, da se prepricate, ce je res TO TO user posted image user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:20:17   
Naomi
...95 %...to je zastrasujoce user posted image user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
1.3.2008 21:22:03   
Naomi
...sam ne za druge probavat k boste razocarane user posted image ...

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?