|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 11:59:46   
ANIME
ja na tele preglede se res čisto predolgo čaka! Jaz sem imela samo 14 dni, pa sem mislila, da bom ponorela. Zdaj sem veliko bolj mirna, ko vsaj vem, da sta se usedla na pravo mesto in da sploh sta.

komaj čakam, da bo konec danes, da grem domov!!!!

Polynesia ... bi te kar prosila, če lahko popraviš in sicer:

- pebi ima PDP 10.11. (pa prestavit jo je treba višje)
- tvoj pregled 26.03.

ostalo pa mislim, da mi je upoštevalo!

upam, da tebi uspe, ker meni je že živce požrlo in sem pisala moderatorju kaj je s tem.

murva - si že dobila zvezo z G in datum za pregled?

Drugače sem slišala da obstaja en tečaj za starše za zgodnjo nosečnost. A mogoče katera kaj ve o tem?



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 12:10:15   
Polynesia
ANIME tudi meni nagaja tale seznam veš...hm, bom še mal poskusila user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 12:14:41   
pat13
Večarj smo naredili tes in je pokazal user posted image .
Tako, da bomo zibali 11.11.
Počutje uredu, razen bolečin v križu in bolečih joškic..

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:06:53   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: Polynesia

ANIME tudi meni nagaja tale seznam veš...hm, bom še mal poskusila user posted image


hihi ... no sem že mislila, da sem jaz malo nora! no vsaj poskusili sva!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:07:46   
ANIME
lyra ... vidim te na forumu ... hitro napiši kaj si izvedela!!!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:08:54   
ANIME




user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost    kraj       pregledi  
===============================================
 
01.11.    Animeuser posted image user posted image      (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ        UZ 20.03.
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        28 let,      LJ        pregled
 
02.11.    Iyra*             (?user posted image ,0user posted image        27 let       MB       UZ 07.03.
 
02.11.    emina83        (2user posted image ,1user posted image )        25 let       CE       UZ 26.03.

04.11.    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )       23 let       LJ        UZ 27.03

04.11.    murva            (5user posted image , 2user posted image     35 let      kraj       pregled

 
10.11.    Pebi                (?user posted image ,1user posted image )       ?? let       kraj      pregled

11.11.    Polynesia      (2user posted image ,0user posted image       28 let       LJ        UZ 26.03.
 
11.11.    pat13             (?user posted image  ,?user posted image )         ?? let       kraj     pregled

13.11.    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       42 let        PO      pregled

??          Ssheila
           (?user posted image ,?user posted image      ?? let       kraj      
pregled

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      UZ 03.04.

??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      pregled

 
 








PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image       



< Sporočilo je popravil ANIME -- 7.3.2008 14:21:10 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:22:51   
ANIME
dobrodošla pat13 user posted image user posted image user posted image user posted image

čim prej sporoči še ostale podatke za seznam (zdaj mi ga je končno uspelo posodobit in imam voljo user posted image )

Lepo in mirno nosečnost ti želim!!!!



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:24:47   
Oranža
Dan punce, sm vas sam pršla sam pozdravit, sm novemberka 2007, sicer sem pol rodila v decembru ampak se imam še zmer za novemberkouser posted image . Lepo nosečnost vam želim, pa velik božajte svoje bušijeuser posted image user posted image
pa pa

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:29:07   
lyra*
punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

kako smo kaj??? no jaz sem prišla ravno iz pregledauser posted image

in............................................................................



tudi mi imamo dve pikiciuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela moj pa je skoraj iz stola padel!
meni gre kar na jokuser posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:50:29   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

kako smo kaj??? no jaz sem prišla ravno iz pregledauser posted image

in............................................................................



tudi mi imamo dve pikiciuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela moj pa je skoraj iz stola padel!
meni gre kar na jokuser posted image



TTTTTTOOOOOOOOOOOOO lyra!!!!

ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image

i'm so happy!
pa še isto imava vse - kdaj imaš naslednji pregled?

imate dvojčke v družini ali si bila tudi v postopku?
kaj ti je G kaj povedal ... vse povej .. .sem radovedna!!!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 14:51:23   
ANIME



user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost    kraj       pregledi  
===============================================
 
01.11.    Animeuser posted image user posted image     (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ        UZ 20.03.
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        28 let,      LJ         pregled
 
02.11.    Iyra*user posted image user posted image      (?user posted image ,0user posted image       27 let       MB       UZ 07.03.
 
02.11.    emina83        (2user posted image ,1user posted image )        25 let       CE       UZ 26.03.

04.11.    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )       23 let       LJ         UZ 27.03

04.11.    murva            (5user posted image , 2user posted image     35 let      kraj       pregled

 
10.11.    Pebi                (?user posted image ,1user posted image )       ?? let       kraj      pregled

11.11.    Polynesia      (2user posted image ,0user posted image       28 let       LJ        UZ 26.03.
 
11.11.    pat13             (?user posted image  ,?user posted image )       ?? let       kraj     pregled

13.11.    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       42 let        PO      pregled

??          Ssheila
           (?user posted image ,?user posted image      ?? let       kraj      
pregled

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      UZ 03.04.

??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      pregled

 
 








PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image        



< Sporočilo je popravil ANIME -- 7.3.2008 14:56:19 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 15:04:36   
lyra*
hehe anime  bova skupi hodle z ogromnimi tebuhi okoli ko bodo še vse druge mele čisto maleuser posted image user posted image

naslednji pregled imam ali 20 ali pa 21 da vidimo pri čem sploh smo!user posted image

v družini so bili nekaj časa nazaj dvojčkiuser posted image  joj sem takooooo vesela da niti pisat ne morem!
ja G pa mi je rekel da se moram pazit do naslednjega pregleda,da se nebi kaj zalomilo!pa ne da nebi bilo kaj narobe ampak zatadi preventiveuser posted image
   drugače pa nama je čestitam in me vprašal če bom imela naravni porod na datum ali carskega prej! pa sem mu rekla da se mi še sanja ne,da je to še takooo dalečuser posted image

moj je pa malo skeptičen...zdaj kar naenkrat dve pikici...kako bova to zmogla,da je bilo vse skupaj nenačrtovano ampak se tudi njemu vidi da je zelo veselo presenečenuser posted image

a ve ste že komu povedle?? jaz še kakšnih 14dni 3tedne nebom nobenemu povedla! čeprav bi najraje zakričala celemu svetu!user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 15:21:58   
ANIME
pri nama je tudi moj bolj paničen, čeprav se je že malo "unesel".
Predvsem ga malo logistika skrbi (živiva na 30m2), pa kako dva mulca spravit iz višjega nadstropja, saj voziček skoraj sigirno ne bo šel v dvigalo, pa kako bova stanovanje premetala, da pridobiva nekaj prostora.
Pa kako bo s previjanjem in dojenjem in spanjem ...

Jaz se pa samo smejem in pravim ... bomo že!

Oba pa predvsem skrbi (razen da bo vse OK), kako bom sploh donosila dva, saj sem sicer kar velika (skoraj 180 cm) ampak naravno zelo suha.


Drugače tudi mene FULL mika, da bi povedala. Za enkrat vesta samo dva kolega, ki sta tudi vedela za postopek (njima sva povedala, da sva se imela vsaj s kom pogovarjat).

Jaz močno upam, da bom zdržala vsaj do naslednjega pregleda, predno poveva domačim. Ostalim pa sigurno šele po NS.

Lep vikend vama želim in lepo proslavita!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 16:14:24   
Polynesia
Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj lyra* kako sem veselaaaaaaa user posted image user posted image user posted image .
 
Kart dve dvojne srečke imamo, jupiiiiiiii, naj tako tudi ostane a prov, da se kar takoj zmenimo user posted image .

Ja pri nas v družini imamo s treh koncev dvojčke, tko da se zna tudi pri nas zgoditi enako, ampak bom čist zadovoljna z eno pikico al z dvema, mi je čist vseeno, samo da bo vse v redu.

Dons mene tko na wc poganja, na potrebo ampak k driska, ne vem a sem kaj fasala user posted image ..joškice pa čutim kako me bolj in bolj bolijo.
Midva bova počakala do 26.03. ko imam prvi pregled in če bo vse v redu, bova povedala staršem, ostalim prijateljem in v službi pa ko opravikm NS.

Jaz sem tko vesela da je vikend da bom lahko malo user posted image hihihi.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 17:41:09   
lyra*
   polynesia upam da tudi ti zagledaš 2pikiciuser posted image bomo kar 3user posted image  drugače pa meni je bilo tudi vseeno če sta dve ali samo ena glavno da sta zdraviuser posted image  mene tudi joškice bolijo pa danes se je z bruhanjem začelouser posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 18:51:51   
lyra*
pa kaj vse spite ali kaj?????user posted image

dajte malo oživit našo temo,nooouser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:05:26   
Polynesia
evo meeeeeeeeeeeeee....hahahaha, matr te ubogam kaj user posted image user posted image user posted image ...sicer mam še kakšne pol urce časa, potem pa pridejo tri prjatlce na obisk, možek je pa na smučanju, pride jutri, še en dan uživancije user posted image user posted image user posted image neee sej se hecam, komi čakam da prideuser posted image .



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:31:13   
evelinka
no super...sem te dobro naučila,da me moraš ubogat,ne?user posted image hec hec...
jaz sem tudi sama doma...pa mi je toooook dougi čas...nevem kaj naj grem delatuser posted image pa sm mislila da sem tu družbo dobla ampak ti tudi nimaš kaj dosti časauser posted image




a ve katera zakaj mi na teh lilypie tickers piše da imam do poroda 192dni na onih babystrology pa da imam do poroda 239!user posted image user posted image kaj je zdaj z tem?pa sem vse podatke enako vpisala

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:32:53   
lyra*
eh je bila sestra prej gor pa nisem vedela!
--------------------------------------------------------------------------------------------------


no super...sem te dobro naučila,da me moraš ubogat,ne?user posted image hec hec...
jaz sem tudi sama doma...pa mi je toooook dougi čas...nevem kaj naj grem delatuser posted image pa sm mislila da sem tu družbo dobla ampak ti tudi nimaš kaj dosti časauser posted image




a ve katera zakaj mi na teh lilypie tickers piše da imam do poroda 192dni na onih babystrology pa da imam do poroda 239!user posted image user posted image kaj je zdaj z tem?pa sem vse podatke enako vpisala

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:37:02   
Polynesia
user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa gledam pa gledam, pa nč jasn, hahahahaha....ja ti pa tvoja sekica sta pa dobreuser posted image user posted image ...
Dej probej še enkrat podatke vnest, mogoče si kej narobe nardila, ker mislim da je tist sto pa še ne vem kolk dni mal premal a ni?!

Jaz sem pa glih narezek prštimala, neki sem brala da kao mi ne bi smele pršuta jest, ampak sej tega sem dons kupila v trgovini in to je preverjeno a ne, tko da eno rezino pa bom...joj mi že zvonijo na vratihuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:43:17   
evelinka
noo pol pa se dobro najejte pa se se preveč najest da se neboš preveč zredilauser posted image user posted image  si mi zdj lušte naredlaaa..bi jaz tudi pršut!

ja sekica je bila prej na obisku pa sem se jaz tuširala pa je šla malo na rr pogledat pa ni zaprla pa tut odjavla se ni in jaz avtomatsko kar pišemuser posted image

sam tut ko sem pri anime gledala ima 192dni do konca. meni ni več nič jasnouser posted image
bom še 1× probala!

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:44:50   
lyra*
spet narobe!user posted image

a je kliknila da jo kar prijavi? ker sem zaprla rr...pa nevem se  pišemo pol ker grem počivat mi je spet slabo malo!

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:49:23   
lyra*
zakaj vedno ko odprem rr je kar prijavljen z drugim nickom???

pa sem tam odstranila tisto kljukico!!!!user posted image user posted image user posted image

matr sm jezna zdjuser posted image jo bom poklicala kaj je naredila!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:57:13   
Klaudia
Samo sporočim vam, da oktoberka čaka na operacijo, ker je imela izvenmaternično nosečnost. Držte pesti, da bo OP čimmanj boleča in da bo hitro spet pri svoji Zarji.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.3.2008 19:58:51   
lyra*
sem se že zmenila z mojo sister! sem jo tak nadrla ampak mi je povedla kaj je zamuštrala!user posted image


oktoberkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dajte punce zmigajte se malo na našo temo nouser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?