|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:30:39   
Polynesia
Zdej sem pa spet jest sama user posted image user posted image user posted image sem rekla da mamo čist napačen timing.

Aja še tole, zgaga me vsak dan peče za znort user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:30:54   
lyra*
nam na čelu pišeuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Polynesia

zgleda da resuser posted image user posted image user posted image
me je potem še celo kosilo čudno gledala,jaz pa sem tako srečna,da kar žari od meneuser posted image
kdaj pa imaš ti pregled? jaz bom domačim povedala po drugem pregledu.
no drugače,mene glava nič ne boli...joškice pa ja,oh jauser posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:31:49   
lyra*
pa spet sem nekaj zašuštralauser posted image

zgleda da resuser posted image user posted image user posted image
me je potem še celo kosilo čudno gledala,jaz pa sem tako srečna,da kar žari od meneuser posted image
kdaj pa imaš ti pregled? jaz bom domačim povedala po drugem pregledu.
no drugače,mene glava nič ne boli...joškice pa ja,oh jauser posted image



no to sem hotela napisatuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:32:09   
lyra*
ne ne nič batuser posted image  nisi samauser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:32:53   
Polynesia
jaz mam pregled šeleeee 26.03. ampak je vsa zjutraj 8:15 in tokrat si pa sploh ne upam niti pomisliti da bi šlo kaj narobe, vse mora biti tipi topi...midva bova verjetno staršem, povedala potem tisti vikend 29. ali 30.03. ko pridej k nam za rojstni dan in bova takrat povedala, in seveda zabičala da bodo do NS tiho, tko da vsem ostalim, prijatelji in služba pa po opravljeni NS.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:33:09   
pika74
no fajn čvekajte še naprej... jaz grem v miškovo deželo, ker mi roletke dol padajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nočko user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:33:56   
Polynesia
sem razumela ja, sem ti rekla kaj šele bo v teh 9.mesecih, boge me, kaj nam boš še zakuhala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:35:03   
Polynesia
pika74 nočkooooouser posted image , če te pa bolha pič, pa naju poklič, hahahaha, al kuko že gre user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:41:08   
lyra*
pika  nočkauser posted image    ju3 se nam še javi kaj!


polynesia od mene nikoli neveš,kaj lahko pričakuješuser posted image eh sej 26. bo kmalu tukaj! 3ךe greš spat pa 10× se obrneš pa nam že ti poročaš!user posted image user posted image
samo moja taščica je kot radio,da vse pove v roku 2ur po "prevzemu" novice! hehehe..sej ona si tudi želi vnuka tadko,da se bom že mogla zmenit z njo,da izključi radio,vsaj za to novicouser posted image user posted image


(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:44:27   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

samo moja taščica je kot radio,da vse pove v roku 2ur po "prevzemu" novice! hehehe..sej ona si tudi želi vnuka tadko,da se bom že mogla zmenit z njo,da izključi radio,vsaj za to novicouser posted image user posted image




join the clubuser posted image user posted image user posted image ...moj mož jo bo najprej mal ukregal da naj bo tiho, ker pri prvi nosečnosti je vse strobezljala in nato je šlo vse narobe in seveda ti je potem še bolj hudo.
Tko da zdej ji bomo pa tist radio tud mi izključil, hahahahahauser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 20:49:35   
lyra*
no se moram jaz tudi malo z mojim zmenit,ker mene itak ne posluša!user posted image
mi je zdaj slabo postalouser posted image ju3 grem v ljubljano po mojega na letališčeuser posted image jupii domov pride..hehe...se grem stuširat pa se še čujema čez 15minut!user posted image  

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.3.2008 23:35:31   
Polynesia
Telih 15min sem pa pretvorla v samoooo 3urce user posted image user posted image user posted image sem gledala Gejšo, pismo mi je bil všeč film, mi je sekica rekla da je dobr in je bil res.
Ja moj možek pa pride čez kakšnih par uric, me bo itak zbudil ker ni vzel ključev s sabo user posted image in bo prvič vidu svojo ženko user posted image hihihihi.
Potem sva boli obe brez možekov, zato sva pa edini skos na netu, hahahahauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 13:31:28   
lyra*
hellow!

dobro,da samo 3urceuser posted image user posted image  Sej,če ti priznam mene tudi ni bilo več gor. Sem kar spat šlauser posted image  mene pa moj danes ob 7ih kliče,da še ne pride domov,ker imajo še en sestanekuser posted image še eno noč sama...dobr,da imam vsaj psauser posted image


kaj zdaj pika kje si? si rekla,da nas boš prišla pogledat!user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 15:22:21   
Polynesia
Mmmmm...z možekom sva pojedla kosilo, potamanila seveda še sladico user posted image zdej sem se pa prišla samo oglasit, ker že vidim sedežno in deko in user posted image ..zdej k sem sa najedla se mi seveda nič novega zeeeeha user posted image .
Grem kakšni kitico odspatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 16:19:02   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*
kaj zdaj pika kje si? si rekla,da nas boš prišla pogledat!user posted image


kuku user posted image

(obljuba dela dolg)

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 18:02:33   
lyra*
ooo pika! dober danuser posted image  sem danes mislila na tebe! Kdaj delaš test??user posted image user posted image


polynesia tudi jaz sem spala 2uriuser posted image user posted image sem zadnje čase kar bolj zaspana kot ponavadiuser posted image (le zakaj)user posted image  in kaj je tvoj možek reku,da si kaj drugačna zdj ko si user posted image ?? te je polupčku?user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 18:16:28   
Polynesia
No dobro jutrooooo user posted image user posted image user posted image -

Jaz sem toooolk skos zaspanauser posted image , zdej bi šla recimo spet lahko nazaj prec tv in bi kr mal dremuckala, mož je šel itak na hokej in seveda sem jaz takoj na RRuser posted image .
Drugač pa veš da me je možek polupčkal, pa skos mi govori nej se čuvava, v glavnem govori zdej kr v dvojiniuser posted image .

piko sem pa že jaz zadnjič spraševala kdaj dela test pa je po mojem spregledala.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 18:31:15   
lyra*
meni moj to kar govori v množini! pazite seuser posted image  se je že malo navadu na misel,da bomo 4user posted image  malo je samo problem,ker nimamo nevem koliko velikega stanovanja...pa še psa imamouser posted image  nora hišauser posted image

a se meni zamo zdi ali res samo mi2 klepetava na novemberkah?user posted image user posted image kar vse so zginle.user posted image



(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 18:33:37   
Polynesia
Ja sej tebi pa res lahko pravi v množini jauser posted image . Ej boste že nekak, vse se da, če se hoče, in to je resničnouser posted image .

Drugač pa ja, se mi zdi da sam midve klepetava user posted image , drugih sploh ni, prov noče se neki razživet tale naša tema, hmmm. Pa zaenkrat tud ni neki preveč nosečk, sicer je še čas, ampak vseeno.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 20:22:08   
pika74
Ma uradno bi ga mogla 17.3. na kliniki (krvni test). Drgač je pa vse odvisno od tega user posted image  izcedka, ki je vedno večji...user posted image . Prave M sicer še ni. Kar bo pa bo...user posted image . Če pride M, grem pa letos še mal bordat pa smučat za nagrado user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 20:23:32   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*
a se meni zamo zdi ali res samo mi2 klepetava na novemberkah?user posted image user posted image kar vse so zginle.user posted image


ne, nista same --> jst sm tud tuki user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 20:33:18   
lyra*
pardon tudi ti si še tukiuser posted image  a misliš da boš dobilauser posted image
in kaj delate babe?

na začetku se je še javljala katerauser posted image  zdj pa smo še samo3user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 20:44:25   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

pardon tudi ti si še tukiuser posted image  a misliš da boš dobilauser posted image
in kaj delate babe?

na začetku se je še javljala katerauser posted image  zdj pa smo še samo3user posted image


Ma ne vem... vse bi dala, da ne pride. Sam ta hudič je neizprosen... nič ne pali. Če pride, bosta pa še brez mene ostale user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 21:05:57   
lyra*
ufff pol bova šele samevali!user posted image  tako da jaz držim pesti da ostaneš do konca z namiuser posted image user posted image user posted image
mene tako noge bolijo...pa neda se mi it spatuser posted image

kje si polynesia??

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 21:54:11   
Polynesia
Evo me, a me že pogrešaš a neuser posted image ...zdej je pa že mož domov prišel jaz pa tipično spet na RRuser posted image sem ugotovila da sem že čisto prava odvisnica od tega RRuser posted image
Jaz sem se pa zdej preoblekla v pižamo in ko sem dala dol modrček, o hudooooo, matr me bolijo joškice, pa bradavičke jojjjjj user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?