|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 22:00:49   
lyra*
ooo si nazajuser posted image ja moram priznat,res te pogrešam-nobene druge ni ti pa si prav fajna družbauser posted image user posted image user posted image
ah,jaz ko sem doma se najboljše počutim kar brez moderčka ali pa imam kar onega športnega,ker me kar fajn bolijouser posted image
jz pa bolj ko razmišljam,da bi šla v posteljo bolj se mi nedauser posted image ni mojga lubija,pa je postelja prevelika samo za meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 22:01:13   
lyra*
glede odvisnosti pa se ti pridružujem!user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 22:06:32   
Polynesia
Jaz pa zdej ko me tko bolijo si ne predstavljam da ga ne bi imela gor, bi umrla od bolečim, hihihi, imam pa tudi jaz trenutno doma tistega športnega, mi najbolj paše, pa zgleda bom tudi morala z njim začet spat če me bo ponoč preveč boleluser posted image .

Ja še eno nočko pa pride možek, še dobro da imaš kužka, da nisi sama, že zdej ste štirje doma v bistvu, hahaha user posted image .

Ja tale odvisnost je pa res prava reč....uf, kje bi tole mož sploh lahko razumel, ni šans user posted image .

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.3.2008 22:14:03   
lyra*
mene moj vedno znova sprašuje kaj za hudiča je tok zanimivega tu gor,da tolko tičim za računalnikomuser posted image user posted image sem mu rekla naj gre pogledat pa se je samo nasmejal. raje gleda nogometuser posted image
veš kaj te moram vprašat. a maž že ti kaj slabosti ipd?

ja še eno noč pa prideuser posted image user posted image
ja že zdaj smo 4user posted image ampak še vedno nisem dojela,da bom imela dva user posted image user posted image !
mogoče pa se mi ti tudi pridružišuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 6:47:00   
pika74
Jst se poslavljam...user posted image . Pr men je konc...

dijo

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 8:54:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
Jst se poslavljam...user posted image . Pr men je konc...

dijo


user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Vsak dan sem navijala zate in zadrževala dih ob postih... user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 9:06:44   
ANIME
oktoberka - kako je šla operacija? upam, da je vse uredu (kolikor je pač v taki situaciji lahko). Mislimo nate!

gugu - dobrodošla tudi iz moje strani. Tudi jaz sem iz postopka in sem te spremljala na IVF/ICSI temi! Želim ti lepo in mirno nosečnost!!!

polynesia - tudi jaz sem ugotovila, da se slabo počutim, če sem lačna. Tako rahko vrtoglavico imam pa neprijeten občutek v trebuhu.

Pika - user posted image user posted image user posted image  škoda, zelo mi je žal.

Jaz še vedno nobenih konkretnih znakov. Malo me popoldanska utrujenost daje in rada za kakšno urco zaspim. Pa čez dan sem začela dobivat rahlo vrtoglavico (kot bi imela zelo nizek pritisk), samo ne vem ali je to samo trenutno razpoloženje ali je treba pripisat nosečnosti.
Drugače sva pa midva ta vikend doma povedala in seveda zabičala, da ne sme it iz hiše saj je še prezgodaj. So oboji bili full veseli, saj bo za obe družini to prvi vnuček in ga seveda čakajo že kar nekaj časa (sicer nisva povedala da delava na tem, ampak po letih sodeč so nekako upali, da bo kmalu). Full je bil dober občutek povedat - pa seveda sva zraven povedala, da je velika nevarnost SS.

No lep uspešen začetek tedna vsem!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 9:45:44   
ANIME
Sporočam v vednost ...

Naslednji tečaj za zgodnjo nosečnost bo 28.03. ob 16. uri. Traja 3 ure.

Opis:
Namen tečaja je seznaniti nosečnice
na začetku nosečnosti s potekom
nosečnosti, z zdravim načinom
življenja, s pravilno prehrano, s higieno
in reakcijo v času nosečnosti zato, da
bi nosečnost normalno potekala.
Predavanje, ki traja tri ure, je ob
16.00 v predavalnici Šole za starše,
Šlajmerjeva 3a, Ljubljana.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 9:54:08   
Mijavček
O anime hvala, a se je treba kaj naročit?

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 10:11:43   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

O anime hvala, a se je treba kaj naročit?


Pa a je to zastonj? Joj tri ure, kar dolga, čeprav verjemam, da zelo poučno, a gremo? user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 10:13:43   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Jst se poslavljam...user posted image . Pr men je konc...

dijo


Pikica user posted image   Ne bit žalostna, mislimo nate in držimo pestke, da čiiiiimprej rata user posted image .

user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 10:42:13   
ANIME
za tečaj...

Jaz sem poleg našla tole številko: 522 60 48 (od 13. do 15. ure). Če se bom le spomnila danes na to, bom poklicala. Mislim, da je brezplačno in jaz bom verjetno šla. Mogoče pa še kaj izvem, kar do sedaj še nisem slišala. Ravno pred tem bom imela še drugi UZ, tako da bo (če bo) nosečnost še bolj potrjena.


Jaz pa ne vem, ali sem malo nora ampak sem tako v tej nosečnosti, da že gledam ocene vozičkov, lupinic ... prav grozna sem.
Za enkrat imam plan kupit rabljen voziček, saj so mi cene čisto predrage (nekako imam ogledanega Hartan ZX II, ki stane z mehkimi vrečami 720 € user posted image user posted image user posted image  (za toliko se dobi avto!!!).
Lupinice pa, če ne dobim od koga znanega, bom sigurno kupila novo, saj se nikoli ne ve, kaj se je z njo dogajalo.
Previjalno sem že kolegici naročila, da prinese iz IKEE (v Gradcu nimajo več na zalogi tistih zložljivih stenskih). Če se slučajno kaj zalomi, jo bom pa prodala! Ampak imava res tako majhno kopalnico, da bi jo res potrebovala. Posteljico bom tudi kupila rabljeno. Kaj več pa za enkrat še nisem premišljevala ...

Kako ve kaj preživljate "nakupovalne oglede" ... a sem samo jaz tako groznauser posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 11:48:04   
Polynesia
ANIME se mi zdi tvoje ogledovanje otroški stvari popolnoma normalno, ker sem jaz ista, že pri prvi nosečnosti sem gledala kako in kaj, tko da sem zdej pa ista in moram pa to nosečnost spreljat do KONCAuser posted image .
Drugače pa midva bova kupila vse novo, lupinica in voziček se mi zdita kot zame postelja in v teh dveh stvareh je otrok veliko in si želim da je vse novo in čisto, ker bomo potem to uporabljali tudi za drugega otročka, ko bo seveda za to čas.
Ne vem no, jaz sicer nisem za rabljene vozičke in lupinice, to je zame isto, kot da bi zase kupila rabljeno posteljo in jogi, ne bi mogla.
Sicer vem, da je vse skupaj fuuuuuuul velik finanlni zalogaj, popolnoma razumljivo, ampak sej se lahko dobijo že res poceni vozički in so tudi zelo dobri, če si recimo ne moreš privoščiti tistega za 700€ so zeloooo zeloooo lepi in dobri tudi do 200€...no, ampak to je seveda moje mnenje, tko da brez zamere.
Jaz imam tudi že ogledan voziček in lupinico, ampak bom o "sanjarnjenju" počakala še 14dni ko imam prvi pregled.

Kar se pa tiče tega predavanja se mi pa zdi super, dej če boš poklicala sporoči kaj so rekli.

No drugače pa me joškice bolijo iz dneva v dan, pa tud nabrekle mam, tko da ne vem kaj šele bo user posted image user posted image user posted image .

Kje ste zdej ostale čveke?!?! A vse spiteuser posted image .

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 12:42:59   
emina83
dan!

evo da se še jaz mal oglasim. vidim da vas ene par ful pridno čveka  user posted image user posted image user posted image tak je prav!  sej jst bi tud bla mal več gor, če bi mi le čas in tale moj mali škratek dopuščal, tako pa ...user posted image

no pa sej za vsak ko sem gor pa itak da kaj napišem, vas ne spustim mimo brez kakšnega komentarja.

no evo, to je to za zdaj...

pridne bodite in še naprej pridno čvekajte!


(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 13:13:42   
varci
Pozdravljene čveke user posted image !
kako ste kaj, jaz redko pridem do računalnika, da kaj napišem. V službi tudi slučajno ni časa, ko pa pridem domov sem pa tako crknjena, da samo dol padem.
Sporočam moj 1. datum pregleda in sicer 1. april. To pa je datumuser posted image user posted image . Sem upala, da me bo prej naročila, ampak je 1 teden prej ravno in in tako bom že v 9. tednu za prvi pregled. Joj kako se bodo vlekli teli dnevi do pregleda user posted image .

Pridne bodite.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 14:46:55   
Polynesia
Čveke kje ste, a ste vse tkoooo pridne user posted image .

lyra*  ti si šla pa verjetno po možeka a neuser posted image .

Po službi greva pa midva do taščice na kosilo user posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 15:47:46   
oktoberka
Čao punce, tuki user posted image od oktoberke... zdej smo že doma, oktoberka se dobro počuti, jutri gremo k zdravniku, da ji vzamejo ven šive.

Zdle nekaj časa ne bomo mogli imet user posted image , ampak nismo obupali, bomo čez kako leto spet delali na tem, ko si telo popolnoma opomore. Smo zelo optimistični in nič razočarani. Važno da je oktoberka preživela.

Želimo vam mirno in zdravo nosečnost, ter lahek porod in lepo božajte svoje trebuščke...

LP


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 17:16:55   
Mijavček
oktoberka, mi je res žal, na en hug user posted image

Zdaj pa se še jaz uradno pofočkam:

Mijavček; PDP 04.11, 1user posted image , 0user posted image , 32 let, LJ, pregled 17.03. 

Zanosila sem po 3. IVF, danes sem že imela sicer UZ, ker je moja G nekaj sumila na IMN, ampak je danes, ko sem 5t in 6d vidla gestacijsko vrečko 13mm. A kera ve, a je to OK? Mal me skrbi, ker plodka še ni blo videt, sej vem,da je še zgodaj, ampak ...

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 19:16:41   
SSheila
Ojla!

mislim, da me ni bilo gor 4 ali 5 dni pa vidim, da sm kar dosti zamudila....

Oktobrerka: tudi meni je žal, sem pa vesela, da gledate ioptimistično. tudi to je nekaj! user posted image user posted image

Čestitke vsem, i ste zagledale user posted image ali srčka ali pa celo dve pikici! Čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

Jaz imam v sredo pregled in me je kar malo strah. Le srček upam, da bom zagledala! Hm... po eni strani se mi zdi, da se nisem še čisto nič navezala na nosečnost, ker se bojim, da bi se spet slabo končalo, po drugi strani pa se mi zdi pa zdi, da sem že prav navezana. Čudno?user posted image

Ej da vas vprašam: kaj imate tudi ve tako čudne sanje? jaz nisem nikoli toliko in tako sanjala kot zadnji teden. No, sej nekej sem slišala, da so čudne sanje kar malo značilne za nosečnico...

Kako ste drugači?

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 19:45:16   
varci
Oktobrka, me veseli, da je stabo vse Ok in lepo je slišat, da sta optimistična še naprej. Čim prej se pozdravi potem pa v nove boje. Držim pesti user posted image user posted image .
SSheila ,a ti imaš tudi take čudne sanje, jaz tudi. Zdaj že cel prejšnji teden sanjam neke otroke, danes sem pa sanjala, da je od svaka žena dobila popadke, pa sploh še ne delata na user posted image . Noro user posted image .
Drugače se pa danes ne počutim najbolje. Že ves dan imam v grlu cmok, sploh ne vem a mi je slabo ali mi ni. Pa želodcu ni prav, če je prazen niti, če je poln.
No ampak vse za naše pikice. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 21:00:36   
lyra*
pika  javi se še kaj,če boš lahko,da te nebomo preveč pogrešali!user posted image user posted image user posted image user posted image

polynesia  midva se že na veliko cartama z mojim!user posted image user posted image user posted image

ma jaz sem danes tidi imela grozne sanje! prava nočna morauser posted image user posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 21:00:56   
lyra*
oktoberka  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.3.2008 21:12:16   
Polynesia
Evo z možekom sva prišla od taščice, mmmm sva se najedla dobrega kosila, kako to paše ko ti nekdo po službi že naredi kosilo, ko bi bilo le vsak dan tako user posted image user posted image user posted image uf, bi blo luštnouser posted image .

oktoberka zelooo lepo te je slišati tako pozitivno, sicer se nam pa še javi, bomo zelo zelo vesele user posted image .

lyra zdej si pa dobila dozo crkljanja kaj, hahahaha user posted image

Jaz sem se ravno prej skopala, zdej si grem pa počas še lase posušit...spet se mi je danes ceeeeel daaaaan user posted image , prov spala al pa dremuckala bi lahko po cel dan user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.3.2008 8:51:51   
ANIME


user posted image


PDP        Ime               (št. , št. )        starost        kraj          pregledi  
================================================
 
01.11.    Anime user posted image user posted image     (1user posted image ,0user posted image )       28 let,       LJ            UZ 20.03.

02.11.    varci                (3user posted image ,?user posted image )        28 let,         LJ          pregled

02.11.    Iyra*user posted image user posted image       (?user posted image ,0user posted image )        27 let        MB          UZ 07.03.

02.11.    emina83          (2user posted image ,1user posted image )        25 let         CE         UZ 26.03.

04.11.    murva             (5user posted image ,2user posted image        35 let         kraj        pregled


04.11.    Mijavček         (1user posted image  ,0user posted image )          32 let         LJ          UZ 17.03.
 
10.11.    Pebi                (?user posted image ,1user posted image )         ?? let        kraj         pregled

11.11.    Polynesia       (2user posted image ,0user posted image        28 let         LJ           UZ 26.03.
 
11.11.    pat13             (?user posted image ,?user posted image )          ?? let        kraj         pregled

13.11.    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )          42 let        PO          pregled

??          Ssheila
           (?user posted image ,?user posted image )          ?? let         kraj       
UZ 12.03.

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )          ?? let         kraj        UZ 03.04.

??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )          ?? let       kraj          pregled


??          gugu               (2user posted image ,2user posted image )        32 let    Gorenjska    UZ 20.03





Z nami je pot začela: oktoberkauser posted image user posted image






PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!        



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.3.2008 9:14:30   
ANIME
Pozdravljena Mijavček - tudi tebe sem čakala, kdaj se nam boš pridružila. Kot za gugu, sem tudi zate stiskala pesti med postopki. Zato dobrodošla in mirno nosečnost ti želim.
Tudi meni se še ni videlo bitje srčka, ampak če bi bilo kaj narobe z velikostjo gestacijske vrečke, bi ti verjetno že kaj omenili. Kar počakaj na redni pregled. Takrat ti bo sigurno že povedala kakšne dobre novice!

Oktoberka - samo da je s teboj vse OK. Želim ti čim prejšnje okrevanje in hvala, da ste se javili in nas vsaj malo pomirili!

Kako ostale?

Jaz opažam, da sem malo bolj zaspana čez dan, da imam malo manj energije. Pa da ne smem imeti praznega želodca, ker mi malo slabo postane.
Drugače sem še vedno kot rožica - kot da ne bi bila noseča.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?