|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 7:50:32   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Skye, ne jaz sem strije fasala zaradi sedenja za računalnikom. user posted image user posted image user posted image user posted image


Uh potem bi moja rit mogla biti že ena velika strijaaaaaaaauser posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 7:54:05   
aurora28
Estrella*se strinjam s teboj, ti strokovnjaki enkrat rečejo, da je nekaj super, nato delajo neke raziskave in svoje mnenje spet spremenijo in to se ponavlja v nedogled. Meni je kengurujček zelo všeč in ga bova verjetno z mojim user posted image tudi nabavila.
Pa itak, če je otrok v kengurujčku po eno uro mu nič ne more škoditi.
Veš moja prijateljica je tamalo imela v jajčki zelo pogosto in to po več ur skupaj, pa je s tamalo vse ok. user posted image Brez veze poslušati te ˝strokovnjake˝ ker te lahko samo zmedejo.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:16:41   
barbaw
Aurora ti pa si bila pozna/zgodnja/nočna. user posted image  Zakaj ne bi mogla junija peljati psa sabo? Zdaj če je toliko ubogljiva da hodi zraven jo pelješ na kratek sprehod. Sicer pa prej ko jo boš navadila zraven vozička lažje ti bo. Vozeka se hitro ne boš znebila. Če pa res ne gre drugače pa na kratek sprehod, pa ko pride dragi domov pa na dolgega po kosilu. jaz sem našo prejšnjo psičko (husky) vozila zraven vozička in sploh ni bilo panike. Poslušna ni bila čisto nič, na sprehodu pa ni bilo panike. Verjetno te je bolj strah kaj bo in na koncu ne bo nič hudega. Naša psička je b ila stara 4 mesece.

Kengurujček naj ne bi bil primeren za majhne dojenčke, ker še nimajo utrjene hrbtenice. Chicco ima kenguruja za dojenčka od rojstva dalje. Jaz sem ga začela uporabljati kasneje, ker me meni tudi ne zdi ok za hrbtenico. Čisto odvisno kako je otrok noter "postavljen". 

Martina če žagaš ni nič hudega. Imaš dihalne poti neprehodne, kar pa je v nosečnosti čisto običajno. Jaz sem se zbudila na hrbtu in me je bolel križ kot user posted image . Sem se obrnila na bok, poušter med noge pa je bilo po 10 min takoj boljše. Nekaj pa ti le napoveduje punčko. Pri meni se niso zmotili, in je kar veliko staršev (po statistiki), da se ni zmotila napoved.

Skye hvala za kavico. V sodni ulici pa je bil laboratorij čisto prazen. Sploh nisem rabila čakat, razen tisto sestro na sprejemu, ki ji ni za delat.

Pri strokovnjakih je tudi deljeno mnenje pri čevljih. Do katerea leta obuvat ortopedske čevlje recimo. Jaz še zdaj vztrajam. Je pa res, da ne kupujem več cicibanovih, čeprav so mi ful lepi. Je vseeno malo preveč za moj žep. Do 2. leta ali tu nekje pa je res imel samo njihove. Copate pa ima še ena firma in so tudi ful dobri.

Na našem koncu že tudi sneži, samo ne pri nas. Še. Baje da bo jutri nehalo in se v četrtek nadaljevalo. user posted image  pa tako lepo smo se navadili na sončka in celo majico z dolgimi rokavi brez puloverja. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:25:40   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Skye hvala za kavico. V sodni ulici pa je bil laboratorij čisto prazen. Sploh nisem rabila čakat, razen tisto sestro na sprejemu, ki ji ni za delat.


Ker imam G na Ptuju, me v sodni ulici nočejo sprejeti z njegovo napotnico...pravijo, da nekaj zavarovalnica komplicira glede plačila user posted image Tako da mi ni preostalo drugega, kor UKCuser posted image
Saj to je bilo izjemoma, da sem šla v MB, drugače hodim na Ptuju.



Sem komaj zdaj opazila barbaw, da so ti z našega konca...kako sem tupauser posted image  V kolikor se nama z Čmrliko uspe zmeniti za kakšno user posted image , bi bila zelo vesela če se nama pridružila. Oz. ko boš kaj v centru, se lahko kaj zmenimouser posted image

< Sporočilo je popravil Skye -- 4.3.2008 8:28:50 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:37:40   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ženske a veste kaj sem v postelji razmišljala in potrebujem nasvet. Mojo user posted image odkar sem user posted image v času ko je moj dragi v službi sprehajata moja starša.  Torej v 8 urah ko je moj user posted image odsoten prideta po enkrat po njo in jo peljeta ven, ampak kako pa bo ko bosta moja starša šla na dopust. V juniju gresta v toplice za en teden in v septembru gresta na morje za en teden. user posted image user posted image Ker jaz je takrat ne morem sprehajati skupaj z user posted image , ker bo sinek še premajhen in naša psička je še preveč otročja, da bi bila umirjana, ampak jo vse zanima in je zeloooo živahna. Verjetno bi se dalo, da bo moj dragi junija vzel pravtako dopust ko bosta starša šla v toplice, ampak septembra pa nevem. Ker v skrajnem primeru, ko bo sinek star že nekaj mesecev in septembra bo še lepo vreme, jaz dam tamalega v vojzek in psičko  skupaj z nama peljem na majhen sprehod, toliko da opravi potrebo in potem jo peljem nazaj domov, midva z sinekom pa greva na potem sama. A mislite, da je to izvedljivo user posted image


Jaz nisem šla skoraj na noben sprehod z vozičkom in dojenčkom brez psice. Res ne vidim problema! Junija boš že veselo vozičkala in zraven lahko pelješ še psa. Če si v naselju, ga daš na povodec, ki ga držiš v roki, zraven pa še voziček furaš. Se pes hitro  navadi, da ne zadeva ob koleščka.
Jaz živim v zelo majhni vasi (10 hiš) in zadnja je naša.  Sprehajam se po  makadamu, kjer ni žive duše in gre psica komot zraven. Nimam je na povodcu, ker se nikoli ne odddaljuje, ne preganja divjadi, več ali manj uboga.... če pa grem do sosednje vasi, pa jo vedno privežem (ali pa v času gonitve) in gre lepo zraven.... tako da, lahko ti rečem le " vse se da, če je volja". Ko smo pa imeli še muca Ernesta, se nam je vedno pridružil še on na sprehodu. user posted image

Kar se pa tiče kengurujčka...hmmmm pri tem nič ne mislijo tudi na mamin hrbet!!! Jaz sem imela točno enkrat tamalga v kengurujčku in sicer tako, da sem ga zraven še držala k sebi (ni bil čisti z ritko naslonjen v kengurujčka)... po tem pa me je vse bolelo in nisem več prakticirala. Parkrat se ga dala v nahrbtnik (kasneje, ko je bil že večji) in šla s psico v sosednjo vas v trgovino. za nazaj pa sem mislila, da mi rame odpadejo user posted image   V glavnem, ni lih praktično.

Katina, dobro opravi danes user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 4.3.2008 8:49:00 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:47:12   
aurora28
Barbaw naša psička je , ne vem koliko poznaš pasmo nemški bokser, znani so namreč so unter hiperaktivnosti in odrastejo šele pri 2,5 leti. Najina psička je zdaj stara 18 mesecev in je še zelo otročja, vse jo zanima, če vidi kakšnega psa bi kar letela k njemu...skrbi me to, kako jo bom obvladovala jaz bom itak imela vojzek, ampak saj jo bom peljala na krajši sprehod, ko pa bo mož prišel domov pa bomo šli na daljši sprehod. Nekako bo že. user posted image user posted image

Kaj pa je bilo vašemu prvemu psičku, a je umrl? user posted image

Aja pa še nekaj do katere starosti se lahko uporablja kengurujček?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:51:41   
TamaraJ
Dobro jutro majčice

Hitro, dokler še ni Timija zraven in imam dostop do kompauser posted image

No, pri nas tudi že sneži... in upam, da je to t.i. ''siromakov..kaj že? No, da bi le hitro skopnel, ker meni na vrtu že vse poganja in se nič ne strinjam s kakšnim pretiranim mrazomuser posted image

No, hvala vsem za pikepoke in pestke.. vse izgleda ok, srček sva poslušala, zelo je aktiven... v številkah pa se bova pogovarjala od naslednjega pregleda naprej (teža, ...). So me pa prvič v tej nosečnosti napiuser posted image ..no, G v bistvu. Zredila sem se... hmmmm..no.... 4,5 kguser posted image user posted image user posted image user posted image . In je rekel, da ne smem banan (jaz pa imam tako bananamanijo..) in da naj res pazim. No, izgleda, da bom kar lepo nadomestila tisto počasno pridobivanje kg na začetku, na katerega sem bila tako ponosnauser posted image . Ja, zadnji stabilizator se kar lepo širiuser posted image . In bom imela kar nekaj dela potem po porodu. Kilometri z vozičkom in upam, da bo mali pikec pridno pil mlekca pri meni, da mi pomaga pri tem izgubljanju kg. Timi je bil zelo uspešen in sem šla zelo hitro dol.

Torej Estrella... Hmmm... pošteno piši +10 kg. (ali pa še pol kole za rezervo..)

Sicer pa je na srečo zudi naš Timi bistveno boljši in mislim, da smo preboleli. Zdaj pa počasi tuhtam, kaj naj kuham, da ne bo pretežko za ubogi trebušček. Hvala vsem za lepe misli user posted image user posted image

Aja,****... sem vesela, da si doma. Pa prav žalostna, ker je danes tako vreme.. sicer bi me zihr imela danes na Vrhniki dopoldne na kakavčku. Ker je pa takšno vreme... in ne vem, kaj lahko pričakujemo (baje pol metra snegauser posted image )...si kar ne upam danes od doma. Upam, da kmalu nadoknadimo.

Pa v MŠ danes žal ne morem, ker imam Timija. Zdaj je moj še doma.. potem gre pa delat in pride šele okoli polnoči. Mi bodo pa punce kaj poročal, če se kljub snegu odločijo udeležiti se predavanj.

OK, če mi bo Timi dopuščal... bom še prebrala kaj za nazaj. Sklepam, da ciljate pred majem začeti 4. deluser posted image , tako ste pridne.


Lep dan vam želim...kljub vremenu




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:52:16   
aurora28
Kasso se mi zdi, da brez veze kompliciramuser posted image , ampak prvi otrok in potem ne veš kako bo vse skupaj zgledalo. Jaz živim v pravem živ žavu, sredi centra v mestu in je psička vedno na povodcu, razen v zgodnjih jutranjih urah, ko še živ žav spi.

Ne me narobe razumeti, jaz si močno želim iti na sprehod z vozičkom in psičko, sploh si ne morem prestavljati, da bi psička ostala doma user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:53:55   
barbaw
Skye jaz pa že dolgo vem, da sta med majčicama vda mariborčanki. user posted image  Do mesta nimam daleč, samo v naslednjih dveh tednih se ne bomo mogle zmenit, kasneje pa že.

Aurora psičja je bila v bistvu od tasta in ko jaz več nisem mogla hoditi z njo na sprehod je niso več obvladali in je mogla od doma. Je bila hiperaktivna in je rabila ogromne sprehode. Jaz pa sem jo peljala dvakrat na dan za najmanj 1 uro. In to se je seveda psički poznalo in je začela noret, ko se ni dovolj naletala zunaj.

Nemškega boksarja poznam, se mi pa nikoli ni zdel hiperaktiven. Tudi pes ima svoj karakter. niso vsi psi iste pasme enaki.

Kengurujčka pa uporabljaš po kg kolikor je meni znano. Piše gor do katere kilaže je. Se žal ne spomnim več. Je pa meni bil fajn, ker tisti trak, ki se da okoli pasu, tako razporedil težo, da me ni nič hrbet bolel. Rabiš en čas, da si ga prav nastvaiš. Jaz sem si ga po nekaj uporabah.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 8:56:10   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Barbaw naša psička je , ne vem koliko poznaš pasmo nemški bokser, znani so namreč so unter hiperaktivnosti in odrastejo šele pri 2,5 leti. Najina psička je zdaj stara 18 mesecev in je še zelo otročja, vse jo zanima, če vidi kakšnega psa bi kar letela k njemu...skrbi me to, kako jo bom obvladovala jaz bom itak imela vojzek, ampak saj jo bom peljala na krajši sprehod, ko pa bo mož prišel domov pa bomo šli na daljši sprehod. Nekako bo že. user posted image user posted image



Vedno imej kako slastno salamco, sirček pri sebi in ko bo na vidiku kak pes in bo tvoja psička na povelje ostala mirna, ji takoj daj salamco in to vedno prakticiraj - zelo hitro bo obvladala in bila zelo pridna. Povezala bo pozitivno obnašanje - mirnost z nagrado - priboljškom. Nemški bokserji znajo bit ubogljivi tudi pred 2,5 letom starosti (kakor velja za vse ostale pasme), če se lastnik potrudi z vzgojo. Sama od sebe pri 2,5 letih ne bo nič bolj ubogljiva kot zdaj user posted image ... upam, da nisem preveč zatežila....
Drugače pa le lulat jo lahko pelješ (tistih 5 minutk) tudi medtem ko dojenček spi. Na daljši sprehod pa jo pelje tvoj, ko pride domov.

< Sporočilo je popravil kasso -- 4.3.2008 8:59:20 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 9:06:31   
aurora28
 
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Nemški bokserji znajo bit ubogljivi tudi pred 2,5 letom starosti (kakor velja za vse ostale pasme), če se lastnik potrudi z vzgojo. Sama od sebe pri 2,5 letih ne bo nič bolj ubogljiva kot zdaj user posted image ... upam, da nisem preveč zatežila....



Se stinjam, saj zato pa jo zdaj peljeva v šolo. Malo šolo že imamo za sabo, zdaj gremo pa naprej. Saj drugače je zelo ubogljiva, edino ˝poleg˝ še ne obvlada in včasih bi ji skoraj morala povedati po kitajsko, da bi me razumela user posted image , je po karakterju zelo hiperaktivna, kot da je naspidirana in na fedrih user posted image user posted image user posted image , je pa nežna in ljubeča. user posted image

Po moje ne bo problema, ampak zakaj bi bi bilo vse tako enostavno, če lahko malo zakompliciramo. user posted image user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 9:50:47   
MARTINA25
OJLA!!!
KAKO SNEŽI!!!!!UF....danes je pa idealen dan za poležavanje!!ŠE dobro da sem imela včeri delo diš, da bom lahko danes malo počivala!!!

AURORA kar predstavljam si tvojo zverinico kako ji mede ko gresta ven....jst sem imela dobermana z takim karakterjem...se mi je včasih zdelo, da mi bo roko iztrgal ko je zagledal kakšnega psa!!!Moje mnenje je, da boš res najlažje stvar izvedla z kengurujčkom, tko kot pravi Estrella.Taki sprehodi itak ponavadi ne trajajo dolgo, ravno toliko da se malo zlaufa in opravi potrebo, potem bosta pa že z tvojim možekom nadomestila.Z vozičkom je edina panika to, ker je velik in ko se psu zmeša ko vidi drugega psa ti lahko vozek še kje podre....pa še velik pes je.



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 9:55:29   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Resnično upam, da se bo tale sladkorna po porodu umirila, ker še na en pošten obisk ne morem it.



Katina, prav nič zavidljivo ni tole, kar pišeš... tudi jaz ti želim, da se bo po porodu zadeva umirila user posted image user posted image user posted image  


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No in mi je prekipelo, ter sem šla samoplačniško dati kri. Raje dam 10 €, kor pa tvegam, da še kaj fašem.



Skye, pametno, da si tako naredila. Pri nas v KR je fino, ker vzamejo kri kar na ginekološkem oddelku, zato si takoj na vrsti in je samo par nosečk vedno pred vrati. Ko sem enkrat v zgodnji user posted image  morala dat kri v laboratoriju in je bilo vse polno, pa cel kup enih pokašljujočih, sem šla raje kar na hodnik čakat, čim dlje od ostalih user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Kengurujček user posted image , pa zakaj ga tako ne odobravajo. Eni pravijo, da ni baje fajn za tako majhnega otorčka, ampak meni je pa tako kjut, ker imaš otročka tik ob svojem telesu in je še bolj pomirjen, saj posluša mamin utrip. Meni in mojmu je zelo všeč in moj bi ga tudi imel. user posted image



Meni so pa všeč tudi tiste vreče - cule za zavezat otroka spredaj. Samo ne vem, kaj je boljše kengurujček ali cula user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

 user posted image Brez veze poslušati te ˝strokovnjake˝ ker te lahko samo zmedejo.



ma ja, res je brezzveze preveč komplicirati... en pravi to, drugi pa drugače in na koncu ne veš več, kaj bi user posted image  najbolje je, kot pravi Estrella, da se ravnaš po svojih občutkih in otroku, pa bo.


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 9:59:56   
narava
Pozdravljene tetke!

Vreme v lj danes bolj "sam' se za spat!" user posted image  

Pocutje: beri zgoraj vremensko stanje.

Nekaj mi je slabo, se mi zdi, da vsakic ko popijem magnezijevo sumenko mi rata slabo user posted image  Spali smo dobro, a kaj ko je noc prekratka?? user posted image

Vceraj smo bili prvic na MS. Moj Bog, kolk folka! Se mi je zdel k, da sem spet na faksu in zamujam na predavanje, pol je pa predavalnica ze cist polna, jest uletim in me vsi bul'jo user posted image  tega nisem nikoli marala, sem prisla raje pet minut prej user posted image
Upam, da danes na tem terminu ne bo tolk folka user posted image

Tisto dihanje mi je bilo smesno user posted image  No ja, vceraj mi je bilo smesno, ko bo slo pa zares, mi pa sigurno ne bo smesno user posted image  Sva se z mojim zmenla, da bo on s sabo v P prinesel tiste grafe, da na'm pozabla kako se diha user posted image

Katina, nekaj nisem ravno najbolj sledila proti koncu. Me zanima, a je tisto predavanje danes ob 18.15 v isti predavalnici kot vceraj ali v stari babiski soli?

joj, kok sm tecna, k vreme user posted image
kaksn sneg ljudje, midva z mojim sva se odlocla, da snega po 20.2. ne bo! in ga tut ne bo! user posted image

****yyyyy, ja mislim, punca, hvala Bogu da si doma! zdej pa mirno kot v vojski, brez naglih ups and downs-ov, lepo pocasi do majskega Rima..user posted image
Tamara, bravo za Timija, je kar hitro prebolel..priden user posted image

no, se beremo se kasneje..


lp, n.


< Sporočilo je popravil narava -- 4.3.2008 10:02:55 >


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:09:52   
Aurea
Joj, kako snežiiiiii 


< Sporočilo je popravil Aurea -- 4.3.2008 10:11:08 >

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:11:55   
Anonimen
JUTROOOOOO majčice.

Ja, naš konec je tudi zamedlo (no ja bolj pljundra), a nič zato ker ga bo itak že danes zmanjkalouser posted image .

No naj povem, da sem včeraj šla na nenapovedan GP, ker me je fuul pekel, skrbel in bolel vse pkrog nožniceuser posted image . No skratka ta kokoš babji (moja G) je bila spet čisto presenečena, da kaj kompliciram in paničarim da jo to za nosečnice čisto nekaj normalnegauser posted image , vsakič jo bolj sovražim! A se nisem pustila motim, sem rekla da meni ni normalno da me to toliko srbi in peče! Tako, da mi je dala CANESTEN 3 (vaginalne tab.) in sem si že včeraj že eno vstavila čez noč, pa me danes še bolj peče. Ima katera izkušnje s CANESTENOM 3?? Sicer piše da je za nosečnice primerno, le če tako svetuje zdravnikuser posted image !

Ja, tudi skrb zaradi bolniške (beri podaljšano samo do 7.3) me ne skrbi več, bom dala pa en dan dopusta in spet na bolniško, na stroške delodajalcauser posted image .

No včeraj sva šla po najin vožiček. In moj user posted image ga je že  zmontiraluser posted image user posted image , tako da ja, se je fuul lepo zbuditi poleg sebe pa vse stvari za prihajajočega se otročka.

Naj še malo prekomentiram:

Katina, aurora
: ste pa res dve noseči sovi, Estrella tudi ti ne moreš spati? BOGICA, jaz se moram čez dan fuul zmatrat (sprehodi 10 km/dan) da potem lepo pančkam

TamaraJ: no samo da je tvoj sinko bolje, pa še zdaj ko sta doma bo v šusu čisto ozdravel

Narava
: ja dobro obiskovane MŠ so samo dokaz koliko user posted image nosečk nas je, mi notranjke hodimo v POSTOJNO in učilnica je tudi čisto polna.

Martina: žagašuser posted image user posted image user posted image , moj user posted image tud in JAZ TO SOVRAŽIMMMMMMMMMM

Punce še eno vprašanje: včeraj na GP mi je izberila težko naše princeske in to samo 890 g? SE VAM TO NE ZDI MALO ZA TA TEDEN???

No dosti nakladanja za enkrat


(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:14:10   
Aurea
Edinaos, kaj pa, če bi poskusila s čisto navadnim probiotičnim jogurtom - tampon pomočiš vanj in ga daš v nožnico. To je baje recept, ki pomaga pri teh vnetjih.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:17:15   
MARTINA25
EDINA sej moj user posted image  tud žaga in men gre to tud na živceuser posted image .....da ne boš mislila, jst tko ne priznam da smrčim....sam klinc je k se včasih zbudim ko tko ful zadrnjohamuser posted image ...smrčim samo takrat ko sem res fuuuullll utrujena...drgač pa sigurno da ne!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:21:04   
Aurea
TamaraJ, user posted image  za včerajšnji pregled. Tudi jaz sem ga imela in je vse ok, o kilaži pa raje ne bi ( sem pridelala več kot ti - 11 kg od začetka, saj tudi meni zelo paše jesti (ne samo banane, tudi čokolino in cuker v vseh oblikah user posted image ) Saj bo šlo vse dol poleti user posted image
Na UZ pa je bilo tudi vse super, primerno trajanju user posted image , je pa user posted image  obrnjen na glavico in pridno čaka user posted image , skratka - sem ful vesela.



(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:26:18   
jana81
lepo sneženi pozdravček ...

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

No, sem se šla malo pozabavat na ta link in mi je dal možnost 50:50. Torej moji pupi lahko zraste lulček?user posted image
A se kateri da pozabavat???


ja men se je dalo , pa je pršl user posted image
 
barbaw kje si pa ti zasledila da mene bolijo sramne kosti?user posted image
men sam trebuh otrdeva, pa včeri me je neki špikalo v nožnici, probelem s sramnimi kostmi pa ma aurora mislim.
 
aurora glede psičke ti lahko rečem le, da jo je moja prijateljica vozila na sprehod vsak dan , imela jo je na povodcu, zraven pa voziček, pa sta šle na sprehod, je pa res da njena ful uboga, in to je delala že drugi teden ko je rodila, ker nima nobenega drugega da bi jo vozil na sprehod.
 
edina veš te mere so samo približne, ni točno da je samo tolk težka, so tud že napovedali da ima otrok premajhno teo, potem se je pa rodil čist ok. tko da kr brez skrbi.
 
punce a mogoče ktera ve, če je v Cerknem kak šoping center?
 
komi sem vas prebrala, zdej pa grem na čokolešnik al pa na mlečni gres.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:28:50   
Anonimen
Dober dan.

Še enkrat hvala za vašo skrb. Res ste same super punce. Vse vas imam rada.user posted image user posted image user posted image

Katina, če bi prišla te ne bi jemala kot vohuna ampak, bi te bila vesela.

Vse ostalo pa... saj se mi sploh ne da pisat, sem samo zelo, zelo vesela da sem doma, čeprav pada dež in poslušam otožno glasbo in...user posted image user posted image

Ampak se čutim po vsem tem ko ste tok skrbele da vam kar moram poročat.user posted image user posted image

Evo takole je bilo:
Pritisk se mi ni znižal pa so me kar not vzeli na opazovanje,in naredili par preiskav da izključijo preeklampsijo. In alhamdolilah ( hvala Bogu) urin je uredu, in kri skoraj da recimo sprejemljiva. drugače pa UZ uredu in pa CTG vse skozi uredu. Pritisk je čudežno malce padel ampak ga moram hodit kontrolirat dvakrat na dan in če bi šel ponovno čez 150/95 moram takoj nazaj...
Drugače pa sedaj nimam nobenih zdravil.

Je pa rodila znanka in sem šla včeraj predno sem šla domov pogledat dojenčka in sem se kar zjokala...tok je lep.( mashallah) In vam bom povedala enkrat za eno napako ki jo je naredila pri porodu in se zaradi tega strgala. Mislim da vam bo koristil njen nasvet...

Sem pa imela super cimro in mi je čas kar hitro minil. Edino zelo mi je bilo hudo pri srcu, zanjo seveda. Ker ji je prvi dojenček - deklica Nika rojena zaradi preklampsije rojena v 30 tednu umrla po 4 dneh.user posted image user posted image user posted image
Sem bila čist paf...
No sedaj čaka že tretjouser posted image  in ima samo še 3 tedne pa bo rodila. In upam ter verjamem da bo vse o.k. ampak bom nestrpno čakala sms...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:35:04   
barbaw
Edinaos koliko tednov si user posted image ? user posted image  za vse si ne zapomnim, pa tickrja nimaš da bi pokukala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.3.2008 10:52:30   
špelin@
Uf, imam kar dosti za prebrat - včeraj zvečer sem samo na hitro preletela poste. In se razveselila ob javljanju naše zlate **** user posted image
 
Mene je doletela migrena - ja, vem, da sem se hvalila, kako je že od oktobra mir... user posted image  Celo noč sem se od bolečin zbujala, danes sem totalno sklofana in nesposobna kakršnegakoli dela user posted image  Še dobro, da je mala pika danes izredno pridna user posted image  Zdaj grem pa brat za nazaj user posted image
Skye, čudovito je brati o tvojih dveh princeskah user posted image  In super, da te od počitka loči le še par dni user posted image  Drugače pa tudi jaz kar dosti ležim na hrbtu, mi po novem to paše, ker na trebuhu več ne morem user posted image  Ampak me moj mali lump fajn nabrca, ko ima te lege dosti user posted image
Estrella*, tebe so bili pa v Merkurju veseli user posted image  Glavno, da se bliža selitev user posted image  Aja, moja kilaža se je dvignila še za eno kilo - zdaj imam +8 kg user posted image  nataso34 bom pa malo pobezala user posted image
 
kasso, tudi porod v zadnjični vstavi ni tak bavbav, kot se zdi od daleč user posted image  Moja prijateljica je rodila otroka v glavični vstavi in je bila svinjsko razmesarjena, potreben je bil tudi vakuum. V primerjavi z njo je bil moj porod v medenični vstavi milina user posted image
 
TamaraJ, kako je s Timijem?? user posted image  user posted image
 
Hja, tale brezplačen vrtec za drugega otroka je hudo dvorezen meč user posted image  Če imaš več kot recimo 3-letno razliko med otrokoma, te fino zajeuser posted image e.
 
valentina2006, zdrži še tale mesec user posted image  Če te bo kaj matralo, pa ne odlašaj z odhodom k zdravniku - čeprav z bolniškimi tako skoparijo...
 
MARTINA25, ja, več možnosti je, da punčki kaj zraste, kot da fantku kaj odpade user posted image  Možev sodelavec je bil prepričan, da bo punčka, potem pa je morala njegova partnerka dva dni pred porodom še na en UZ in so našli lulčka user posted image  Dokler ne bomo naših sončkov držale v naročju, ni nič 100% user posted image
 
Po "mamini" kitajski (al kakšni že) karti naj bi jaz nosila fantka. Mi pa prvič kaže pravilno user posted image  Recimo da.

It's a boy if:


  • You didn't experience morning sickness in early pregnancy ne
  • Your baby's heart rate is less than 140 beats per minute ne vem
  • You are carrying the extra weight out front ja
  • Your belly looks like a basketball ja (ampak je pri mali piki tudi)
  • Your areolas have darkened considerably ne
  • You are carrying low ja (ampak tudi pri mali piki)
  • You are craving salty or sour foods ne (žrla bi samo sladko in pekoče user posted image )
  • You are craving protein -- meats and cheese ne user posted image
  • Your feet are colder than they were before pregnancy ne (prej me je zeblo, zdaj mi stopala gorijo user posted image )
  • The hair on your legs has grown faster during pregnancy neeeeee
  • Your hands are very dry kaj pa vem...
  • Your pillow faces north when you sleep moj povšter je vedno obrnjen v isto smer - ne glede na nosečnost
  • Dad-to-be is gaining weight, right along with you ne (se je pa redil pri veliki piki)
  • Pregnancy has you looking better than ever ne
  • Your urine is bright yellow in color kakor kdaj
  • Your nose is spreading aaaaaa????
  • You hang your wedding ring over your belly and it moves in circles WTF?!
  • You are having headaches ou jes user posted image
  • You add your age at the time of conception and the number for the month you conceived and the sum is an even number da
    Po kvizu naj bil bil fantek. Ampak kaj imajo veze atove gate???
     
    Katina, dobro opravi danes user posted image user posted image user posted image  Imaš pa res krepko delo s tole sladkorno, še dobro, da si tak natančen tip user posted image
    aurora28, meni se je, kar se user posted image  tiče, fajn obneslo, ker smo bili z veliko piko prva dva meseca pri mojih starših, mož je takrat žal delal do 10h zvečer, ker so imeli v službi celo štalo user posted image , so selili del firme in skladišč user posted image  Očetovskega dopusta takrat še ni bilo. No, pri drugi piki je bil tri tedne doma. Sem pa imela vsakič srečo, ker je bilo krasno vreme in sem komot zjutraj šla ven z user posted image  in user posted image  Zdaj itak psičko pelje ven že velika pika in je user posted image  Naša user posted image  gre ven nekje na 5 ur, razen ponoči seveda.
     
    Pri nas snega na srečo ni (mož je rekel, da je zjutraj na Trojanah bil), je pa DEŽ, DEEEEEŽ user posted image user posted image  Grem za par minut nazaj poležat, glavo mi bo razneslo user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Skye)
  • Neposredna povezava do sporočila: 248
       RE: Majčice '08 - 3.del
    4.3.2008 10:56:49   
    Anonimen
    Špelin na hitro mi daj lekcijo... kako narediti KLIK! user posted image user posted image user posted image

    aha. šele sedaj prebrala imaš migreno...uffff.... kar počivaj. Pa da čim prej mine.user posted image user posted image

    (odgovor članu špelin@)
      Neposredna povezava do sporočila: 249
       RE: Majčice '08 - 3.del
    4.3.2008 11:03:42   
    Estrella*
    Meni so pa všeč tudi tiste vreče - cule za zavezat otroka spredaj. Samo ne vem, kaj je boljše kengurujček ali cula


    To je Štorklja. Meni se ni zdela praktična.
     
    edina: jaz sem jih že 3x dobila. Pomagale so za en kuser posted image . Pa še peklo me je po uporabiuser posted image če mi jih bo še enkrat predpisal jih ne vzamem!!
    Glede teže se ne obremenjuj! 890g je čisto OK. Lahko jih ima 990g, ker se pri tem lahko kar orng zmotjo. To je ocena teže in realni podatek.

    (odgovor članu barbaw)
    Neposredna povezava do sporočila: 250
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?