|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:20:13   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Skye



Ja saj vem....že planiram finančno kako bo to šlo...bomo morali pas pač drugje zategniti, ampak mislim, da ne bo problema.
No ena pozitivna stvar naše zlate države je ta, da je potrdila predlog, da je drugi otrok, ki je sočasno v vrtcu brezplačenuser posted image user posted image user posted image user posted image


Super, ker sem ravno danes oba vpisala v vrtec user posted image user posted image user posted image una tajnica pa ni nič vedela o tem user posted image

ti imaš dva v trebuščku, tako da +17 kg je oproščeno user posted image

Če vas zanima, kateri bruto je pravi za izračun porodniške vzemite osnovo za izračun prispevkov, se pravi 22,10% od bruto plače so prispevki. (prispevki skupaj * 100)/22,10 = bruto osnova .... tako boste najlažje s pomočjo plačilne liste našle pravi bruto, ki se upošteva tudi za porodniško. Upam, da sem vam je kaj v pomoč.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:25:00   
barbaw
Skye za tole da ima drugi otrok vrtec brezplačen pa res velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kar ne moreš verjet, da so se gospodje lahko tako odločili. Razlika med osnovno bruto in bruto plačo pa je razlike več kot 80 eurov. Odvisno od meseca.

Kasso hvala za pomoč.


< Sporočilo je popravil barbaw -- 3.3.2008 19:26:14 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:30:51   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Upam, da sem vam je kaj v pomoč.


kasso: ZLATA SI user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:32:09   
kasso
barbaw verjetno imaš kot osnovno bruto plačo napisano tisto, ki jo imaš v pogodbi. Potem pa se pri samem obračunu plače upošteva še stimulacije, dodatke na prisotnost, minulo delo in pride bruto večji, tako da se za izračun neto plače in prispevkov upošteva ta višji bruto.

skye, v prvi nosečnosti sem ful mirkala, da sem vedno spala na levem boku, ker nam je G v MŠ tako svetoval, da je najbolje, v drugi nosečnosti sem se vsake tolko spomnila in zdaj v tretji pa spim večinoma na hrbtu user posted image , ker mi tako najbolj paše.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:33:12   
Estrella*
user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +9kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:116cm, +12Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +9Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:95cm, +13,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; +9kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +8,5kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +1kg?)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +8kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +7,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +5,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:100cm, +10kg) 

user posted image   mixi,user posted image :user posted image , KP 

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:100 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:100cm, +4kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:91cm /+21cm/; +8kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image  
sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008  
             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:105cm, +5-6kg)  
user posted image   
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:97 cm /+30 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +8kg)
  
user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +10kg)
user posted image   Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +7kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 76 SREČK user posted image        

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfekuser posted image , aradejuser posted image , murva, KAHLOuser posted image , maskauser posted image , mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 16Xuser posted image ,user posted image : 17Xuser posted image  in user posted image : 43X user posted image



(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:38:27   
Estrella*
skye: evo, popravljeno! Da te potolažim, jaz sem tudi na +30cm in to samo z eno user posted image . Tebi  je oproščenouser posted image
Kilce pa tudi pri meni sigurno niso več na +10kg, bom povedala v petek, ko stopim na user posted image  ginekološko vago. Jaz bi jo ukinila s spiska pripomočkov v G ambulanti. Z user posted image user posted image , pa je itak teža vsaj za 5-7 kg večja kot pri enemu.
 
Valentina: ja spet so jo zagodli ti gorenjski poštarji. Verjetno mu je tako dišal in ga je popapcal predno je prišel do tebeuser posted image
 
KOdrana: nič nisem pipala tvojih mer. Čakam na poročilo user posted image
 
Špelin@: a kaj veš, zakaj se nataša34 ne oglasi več na forum???

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:41:06   
aurora28
Sem šla gledat in je res aprilčica Zolika v 33. tednu rodila fantka Vida, težek 1790 g in velik 43 cm. user posted image user posted image

Povejte mi, a če se otroček rodi v 33. tednu a mora biti še v inkubatorjuuser posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:53:41   
Estrella*
Aurora: mislim da lahko ja ali pa tudi ne. Odvisno koliko ima razvita pljuča. Se mizdi, da je ravno **** govorila, da okoli 33t je že možno brez inkubatorja. Sam pa nisem sigurna.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:56:39   
valentina2006
Mi imamo danes user posted image tednov... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:58:27   
Estrella*
Aurora: našla sem ; citiram Puškota: "otroci rojeni po 32 tednu, običajno nimajo večjih težav z dihanjem, sesanjem in ohranjanjem telesne temperature.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:00:11   
MARTINA25
Punce mene pa neki zanima....do zdej sem bila na dveh pregledih (nuhalna in morfo) pri dr. Strah-ovi, kjer mi je dvakrat rekla, da bomo dobili punčko.
Potem pa mi reče oseba, katera mi je do zdej že vse zadela (glede prihodnosti), da bomo sigurno dobili fantka. In to mi je napovedal že na začetku nosečnosti, pa dvakat vmes, nazadnje danes. OK, vse lepo in prav, najbolj valda da verjamem zdravstvu....potem pa začnem razmišljat, da dejansko poznam velik parov,pri katerih so se zmotili glede spola...in vseen bo mau smešn če bom fantka oblačila v vse možne odtenke rozauser posted image   

Upam da nisem preveč zamorila....hormoni mi špilajo sto na urouser posted image  Kakšno je vaše mnenje okol tega?

**** ful sem vesela, da sta vidva OK, pazi nase še naprej...pa pogrešali smo teuser posted image  

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:00:16   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Sem kupila nov sesalc


Estrella*: KERGA... Nm je tastar crkuser posted image ... pa kupujemo novga. 

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:00:45   
Estrella*
VALENTINA: ČESTITKE ZA 28 TEDNOV. ŠE  12 TEDNOV PA BO!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:07:10   
Estrella*
Valentina: kupila se od GORENJA compakt clean space, čisto običajnega(možnost z ali brez vrečke) za suho sesanje. Tisti vodni so mi sicer OK, pa vendar pretežki in štorasti. Se mi ne da to veliko težko šaro vlečt naokroguser posted image  Pa menjam ga na cca.3 leta.
MARTINA: Možno je vse. Mene je tud prešinila misel kaj pa če ne bo user posted image  jaz pa tolk roza cunjic. Mislim, da najbolje, da pozabiš na napovedi in enostavno počakaš dan ko se bo tvoja lai tvoj odločil pokazat. Nimaš druge izbire. Kakšen imaš pa občutek?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:10:34   
Čmrlika
Sem šla gledat in je res aprilčica Zolika v 33. tednu rodila fantka Vida, težek 1790 g in velik 43 cm.


A ti to meni ne verjameš? user posted image Hec....
****- sem vesela za vaju, me je skrbelo in sem skoz hodla kukat na RR za novičkami...user posted image user posted image user posted image

Martina, ne ti mene zdaj strašit, jaz tud na cajte podvomim v 2 krat user posted image , in upam, da ni lulek zrasel...sem pa preventivno pustila na vseh punčkastih cotikah etikete, pa bom pol pač na RR prodajala user posted image , pa moji hormončki tud tak divjajo ----------sem danes že ene trikrat jokala za bedarije user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 3.3.2008 20:11:57 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:15:40   
špelin@
****, meni se je skala odvalila od srca!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:23:48   
Anitka
Ojla čveke!

Joj koliko ste danes napisale, vas spet komaj dohajam zdaj ko sem ponovno v službi. Vidim, da se je naša vremenarka narava vrnila. A nam boš podala kakšno lepšo prognozo za naslednje dni? Vsi napovedujejo zelo slabo in jaz sem že kar depresivna, sem že želela zimske jakne pospravitiuser posted image Jaz še kar ne morem razumeti kako je lahko bilo danes 21 stopinj, jutri bo pa le kakšnih 7.

Pa danes sem izvedela, da je dvema mojima soborkama s foruma Zanositev uspelo zagledati pluseke in sem bila zelo vesela. Bravo Bety upa in bravo Mijavček še tukajuser posted image user posted image

Pa z našo **** je boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image Res sem vesela za vaju. IN si polubčkala Samio?user posted image

Estrella naše dete je tudi še kar hiperaktivno. Telovadi in razgraja sto na uro. Kaj šele bo, ko bo zunaj?user posted image user posted image

Barbaw pridno počivaj in pridno pij magnezij. A kaj proti krčem pa nisi dobila? Meni je zadnjič moja G zaradi tega otrdevanja predpisala kar Spasmex. Je pa tudi moj MV o.k., otrdelost pa včasih kar traja in traja.

Aurora user posted image user posted image user posted image za tvoja zapestja.

Skye tudi jaz včasih ne vem več kako naj ležim. MI je pa v veliko pomoč ta blazina za dojenje, ki si jo namestim med noge in pred trebuhom pa je dosti lažje. In od takrat me tudi križ ne boli več. Tebi se kilce razporejajo po telesu, meni gre pa vse v trebuh. A si pogledala na slikah kakšen je že?user posted image

A vam povem kaj se mi je ponoči sanjalo? Sem bila na GP in reče moja G da gremo pa mi rodit. Najprej sem jo s sklenjenimi rokami prosila za njeno prisotnos in je potem privolila. Bila pa sem potem v neki ogromni sobani, popadkov nisem imela, kaj dosti večjega trebuha tudi ne, voda mi ni odtekla in cel čas v strahu le kako bom rodila, če pa še nisem tako daleč. Sem se cela mokra prebudila od more.

Nič grem pod tuš in ležat, ker sem v vrtcu danes precej časa presedla na otroškem stolčku , ki mi ne paše preveč.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:29:10   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25

Punce mene pa neki zanima....do zdej sem bila na dveh pregledih (nuhalna in morfo) pri dr. Strah-ovi, kjer mi je dvakrat rekla, da bomo dobili punčko.
Potem pa mi reče oseba, katera mi je do zdej že vse zadela (glede prihodnosti), da bomo sigurno dobili fantka. In to mi je napovedal že na začetku nosečnosti, pa dvakat vmes, nazadnje danes. OK, vse lepo in prav, najbolj valda da verjamem zdravstvu....potem pa začnem razmišljat, da dejansko poznam velik parov,pri katerih so se zmotili glede spola...in vseen bo mau smešn če bom fantka oblačila v vse možne odtenke rozauser posted image   

Upam da nisem preveč zamorila....hormoni mi špilajo sto na urouser posted image  Kakšno je vaše mnenje okol tega?



Oprosti, ampak ne morem zadržat user posted image , ne vem zakaj.... drugače pa 100% ni za verjet nobenemu!!! Ko pride ven, šele vemo kaj je!

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:34:10   
Estrella*
MARTINA: da boš lažje dočakala rojstvo, reši kviz in izvedela boš kaj se skriva v bušiju. Lahko pa poslikaš bušija in ga daš v album, pa ti bomo majčice napovedale kaj bo!

http://www.babyzone.com/quizzes/quiz.asp?quizid=77

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:36:07   
MARTINA25
ESTRELLA občutek imam da je punčka...zato ker imam to že tri mesece v glavi!!!
Kasso verjamem da je smešn...mogoče se bom jst tud temu čez dan ali dva smejala, trenutno sem pa res mau zmedena....sej pravim...hormoni!!!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:39:58   
valentina2006
Estrella*: HVALA user posted image

Sicer sem pa tud jest vedno bolj v dvomih, da bomo mel user posted image ... No sej mi je čist vsen kaj bo, samo zdrav naj bo. Tko da, Estrella*, ti kr zbriš Matevž. user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:42:11   
MARTINA25
Hm...pri meni pa še pusti Tjašauser posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:42:45   
Estrella*
No, sem se šla malo pozabavat na ta link in mi je dal možnost 50:50. Torej moji pupi lahko zraste lulček?user posted image
A se kateri da pozabavat???

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:44:08   
barbaw
Valentina user posted image user posted image  za 28t.

Aurora jaz sem nekje brala, da tudi ne rabijo vsi otroci rojeni prezgodaj inkubatorja. Tako kot je Estrella našla od Puškota je tudi tam pisalo, da je odvisno od pljučk. Eni otroci dihajo brez pomoči. Pač je odvisno od fizične "pripravljenosti" otroka na zunanji svet.

jana jaz imam tudi občutek, da je moja pika nizko. Včasih jo čutim na sramni kosti, res pa je da ne vedno. Po UZ pa ni "preveč" nizko. Če pa tebe bolijo sramne kosti pa že kar lepo user posted image  pristiska nanje. Jaz moram trkat, da razen občasnega zbadnja v nožnici in občasnega naslanjanja pikine noge/roke ali kaj jaz vem kaj nimam okrog sramnih kosti.

Martina daj za hec še poglej v tisto napoved kitajske dinastije Ching al kaj je. Me prav zanima kaj ti bo tam napovedalo. Meni je prav za prejšnjič in za zdaj.

Anitka spasmex ali buscopan po potrebi. Jaz se ga izogibam, včeraj sem pa res enega vzela, ker me je preveč bolelo. Niti sedeti nisem več mogla. Jaz pa zraven otroka glih ne morem ležat. Že tako sem hvaležna, da se toliko sam igra in da je kar razumevajoč glede mojega stanja. Ti se boš pa mogla z otroškega stolčka preselit na blazine na tla. Vem kako je neudobno sedeti na tistih stolih. Meni e zdaj zdi, da imam samo še trtico gor, ostali del riti mi pa čez visi. user posted image

KLIK

KLIK

Da vidim, če sem se naučila od Špeline. user posted image



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 20:50:37   
barbaw
Estrella meni je napisalo, da je punčka. Trikrat smo videli lulo, tudi na lastne oči sem to videla in vem, da drugega ne more biti. Imam tako dobro G, da je danes še enkrat pogledala ne da bi kaj omenila in je potrdila. Tudi po vseh testih in ... je punčka. Jaz sem danes kupila dve oblekici, ki bi ju jau nosila, če bi bili v moji velikosti. Bom ju poslikalo brž ko bo možno (nič prej kot jutri) in ju dala v album. Nekaj kompletkov pa sem že dobila od tašče. user posted image  Sicer imam kar nekaj starih stvari, ki so že malo znošene in preprane, ker je šlo skozi x roke, tiste moje nevtralne pa so še super. Ne morem se upreti oblekicam. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?