|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 13:45:44   
narava
no pa zacnimo user posted image

kolkokrat na teden so ta predavanja?
zakaj potrebujem te nalepke? jih kam lepim al kaj?
a lahko kaksno predavanje preskocim?
a lahko moj, ce recimo ne bo mogel priti na vsa predavanja, gre na tista, na katera bo lahko sel + na tisti predavanji, ki sta samo za bodoce ocete?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 13:52:37   
jana81
vidim da mate v Lj drugače MŠ kot pr nas v Ce, pri nas traja 3x na teden po 4 ure, in moj lubi je bil samo prvič zraven (potem ni mogel zarad službe) in je dobil štampiljko v materinsko knjižico.
Jst se predavanja o psihologiji nisem udeležila, ker nisem bila ravn razpoložena takrat.
 
narava drgač pa jst 10000x raje cote zlagam v omare, kot pa pucam.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:15:25   
tancho
IZVIRNO SPOROČILO: narava

no pa zacnimo user posted image

kolkokrat na teden so ta predavanja?
zakaj potrebujem te nalepke? jih kam lepim al kaj?
a lahko kaksno predavanje preskocim?
a lahko moj, ce recimo ne bo mogel priti na vsa predavanja, gre na tista, na katera bo lahko sel + na tisti predavanji, ki sta samo za bodoce ocete?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
1. predavanja so 2x do 3x na teden - danes boš dobila razpored predavanj ter si izbrala v katero skupino boš hodila. Dve sta ob 9h, dve ob 16h in ena ob 18.15. Če kdaj ne boš mogla tisti dan pridt, greš lahko tudi k drugi skupini poslušat predavanje...
2. Nalepke danes ne potrebuješ (vsaj nam je ni vzela)-jih pa moraš naslednjič dati babici
3. user posted image  seveda - lahko preskočiš vsa, roditi boš še vedno mogla, tvoj user posted image  pa mora biti nujno prisoten le na predavanju o prvi in drugi porodni dobi, če želi biti prisoten pri porodu - ostalo po želji

tko, pa smo...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:17:41   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: tancho
1. predavanja so 2x do 3x na teden


kolk tednov? user posted image  hvala za pejsns user posted image

ja rodit bom vseen mogla user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:21:48   
MARTINA25
Nama se tud približuje MŠ...in sicer v sredo....v Kranju potekajo 5x po dve uri...
Drugače pa imam danes očitno delo diš....že ceu dan pospravljam!!!
Pa čist kislo vreme imamo.....očitno bo dež user posted image
Pa še 88 dni do Rima!!!!!heheheh

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:29:35   
tancho
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: tancho
1. predavanja so 2x do 3x na teden


kolk tednov? user posted image  hvala za pejsns user posted image

ja rodit bom vseen mogla user posted image


okuser posted image , ubistvu trajajo predavanja 4 tedne po 2x na teden :
+ naslednji teden je še eno predavanje - fizioterapija
+13.3. ob 14:30 predavanje pediatra - za vse skupine
+ 20.3. ob 14.30 predavanje anesteziologa -za vse skupina oz. po želji

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:31:05   
80kaja
no dekleta...vas še kaja pozdravi na hitro....user posted image user posted image user posted image za ****....
vse ostale pa ste uredu; vsaj zdi se mi po prebranem.... user posted image  super, le tako naprej....
jaz sem tudi še kar ok...vstopili smo v 30.teden...uf, se pa že kar dobro sliši,kajne.... upam,da se dete v meni obrne na glavo do naslednjega pregleda ter,da se naraščanje kg-mčkov čimprej ustavi....midva sva MŠ dala že čez in obema je bilo fino....za moške sploh ni nujno,da pridejo na vsa predavanja....naj pa pride z vami na tisto porodno dobo..(obakrat; saj takrat tudi preveri prisotnost)..drgač pa ste lahko leteče po skupinah....in se same prilagajate urnikom....babice so pa tudi ful uredu; tko da dolgčas vam ne bo...sploh vsem tistim,ki boste kot jaz..rodile prvič....
imejte lep teden in vse dobro Vam želim
kaja

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:31:49   
Katina
Tancho, a se ti mogoe da napisat razpored predavanj? Saj ga bom popoldan dobila tudi jaz, samo bi rada splanirala kako naj kaj pokombiniram. Plizz.

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:38:01   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Tancho, a se ti mogoe da napisat razpored predavanj? Saj ga bom popoldan dobila tudi jaz, samo bi rada splanirala kako naj kaj pokombiniram. Plizz.


user posted image
joj, katina, a ves, da si mi vzela vprasanje iz ust t.j. posta? user posted image  ampak, mi je blo ze kar nerodno prosit se za to, pa sem bila raje tiho user posted image  


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:38:32   
narava
uuu, kaja pa tut ze sitno broji user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:40:00   
tancho
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Tancho, a se ti mogoe da napisat razpored predavanj? Saj ga bom popoldan dobila tudi jaz, samo bi rada splanirala kako naj kaj pokombiniram. Plizz.


user posted image user posted image  hehehe...sam tega je fulllllllll...razpredelnica 5.skupin x 9 predavanj...različni dnevi...a te mogoče zanima dol. ura, npr. ob 9h, 16h ali 18h?

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:42:49   
tancho
iskreno povedano se mi vsega ne da prepisovati...sej čas za planiranje imaš potem do naslednjič...nam se ni bilo potrebno danes odločiti...prideš naslednjič v skupino, ki ti najbolj ustreza ... pa kot sem že rekla, si lahko potem ša naknadno zmišljuješ...

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:49:03   
kasso
Ojla, tolko sem utrujena od vsega čakanja..user posted image . sem se načakala, da sem končno dobila injekcijo v rito (ker sem RH- neg), pa še do G sem morala po potrdilo o PDP za socilano, ker je bil prejšnji teden preveč zmeden in je pozabil, pa na socialno po vse možne papirje in informacije, pa v vrtec vpisat otroka, v trgovino....in zdaj sem končno doma,, da si malo odpočijem....potem pa šibam v TS, ker je bilo v soboto zaprto (danes vsaj ne bom vozila 100 km zastonj). user posted image

edinaos, upam, da se te zdravnica usmili in ti podaljša bolniško, ker da se moraš vozit 150 km na dan...hmmm je pa skoraj preveč za nosečko....

Superca user posted image user posted image user posted image za ****, da si ji je pritisk umiril in da bo kmalu doma pri hčerkici..

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 14:59:44   
sesil
barbaw, škoda da ne bo solidarnostne pomoči. kaj delaš pri kakšnem privatniku? jaz sem v vzgoji in izobraž. pa tud zgleda da mi ne mislijo nakazat. bom pa tudi jaz prošnje pisala.
super da se je endomy stanje umirilo.
kasso, koliko časa si čakala v porodnišnici za inekcijo? jaz nameravam tja v petek

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 15:08:56   
kasso
sesil, najprej ti vzamejo kri in pošljejo v laboratorij (to sem jaz pozabila) (bila sem tam okrog enajstih), ob 13:00 pa prideš še po inekcijo in ne prej...no, jaz sem jo dobila po 14:00, ker so zamujali... 

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 15:12:47   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

sesil, najprej ti vzamejo kri in pošljejo v laboratorij (to sem jaz pozabila) (bila sem tam okrog enajstih), ob 13:00 pa prideš še po inekcijo in ne prej...no, jaz sem jo dobila po 14:00, ker so zamujali... 


tega pa mi moja G ni rekla. samo da naj grem v porodnišnico in da dobim samo 1 inekcijo.. kdaj mi potem svetuješ naj se tam narišem?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 15:18:34   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

sesil, najprej ti vzamejo kri in pošljejo v laboratorij (to sem jaz pozabila) (bila sem tam okrog enajstih), ob 13:00 pa prideš še po inekcijo in ne prej...no, jaz sem jo dobila po 14:00, ker so zamujali... 


tega pa mi moja G ni rekla. samo da naj grem v porodnišnico in da dobim samo 1 inekcijo.. kdaj mi potem svetuješ naj se tam narišem?

najbolje, da si tam malo pred 12:00, da ti vzamejo kri (sprejemna sestra), vmes greš na kosilo, ali po drugih opravkih in prideš ob 13:00 nazaj......
sigurno pa ne dobiš le inekcije... sem jim rekla, da sem jo dobila že petkrat in ali mi morajo vsakič kri kontrolirat in ja, vsakič morajo, zakaj pa nimam pojma....


< Sporočilo je popravil kasso -- 3.3.2008 15:20:28 >

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 15:32:28   
valentina2006
OJLA user posted image ...

Sem že doma... Čeprav delam šele 1 mesec, sem že tko sita te službe in vožnje...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Sicer pa sem doma s Timijem, ker imamo juser posted image user posted image user posted image user posted image rotavirus.


TamaraJ: Upam, da se Timi čimprej pozdravi...user posted image  user posted image


narava, Naty*: HVALA za informacije o **** 

****: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Soncnica Sandra ***: HVala za info o Mg tabletih

barbaw: user posted image  user posted image  za pregled... in user posted image  za solidarnostno pomoč (zakaj je ne dobiš?)

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 15:45:46   
barbaw
sesil delam v privat firmi ja, samo se prvič nisem niti poglabljala v kolektivno pogodbo. Noter sem videla, da je solidarnostna pomoč in sem poslala prošnjo. Potem pa sem šla danes še enkrat brat in lepo piše zaradi daljše bolezni, ki pa pri meni ravno. Ker mi piše na bolniške listu neopredeljeno stanje povezano z nosečnostjo. To pa glih ni bolezen. user posted image

Narava meni je pa tako luštno v omare pospravljat pa brskat po oblekah. user posted image  Še po svoji uživam, ker pozabim kaj je sploh noter. user posted image  Bom morala spet generalko delat po porodu. Jaz se na leto 2-krat spustim v omare in ven pomečem stvari, ki se ne nosijo. Sicer nakupujem ne veliko oblek, ampak se vedno kaj najde kar je ponošeno, neuporabno, ... V škratovi omari pa sem večkrat, ker tako hitro rastejo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:13:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Bejbe, da vam takoj poročam...zdele me je klicala ****!
 
Je v bolnici, pritisk so ji uspeli normalizirat, tko da če bo vse po sreč, bo šla danes domov. Ni pa prej sporočila, ker ma nov telefon, tko da je zdej vse vredu user posted image .
 
Vse pozdravlja, takoj ko bo pa doma, se bo pa javila na forum.


Naty*, najlepša hvala za tole novico user posted image user posted image
 
Bravo, ****!!!! user posted image user posted image user posted image
 
edinaos, smola tole s tvojo službo user posted image user posted image  Pa imaš šanse, da bi zaprosila za ponovno podaljšanje bolniške? Točno te razumem user posted image
 
barbaw, user posted image  za pregled. In user posted image user posted image user posted image  zaradi solidarnostne user posted image
 
kasso, imaš pa nooroooo user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:25:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tancho
tvoj user posted image  pa mora biti nujno prisoten le na predavanju o prvi in drugi porodni dobi, če želi biti prisoten pri porodu - ostalo po želji


Ni res. Če user posted image  na predavanja ne hodi in posledično nima potrdila o tem, pač plača nekaj več kot očka, ki je predavanja dal skozi. Ni pa obiskovanje teh predavanj pogoj za odobreno prisotnost pri porodu!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:51:35   
barbaw
Jaz pa imam eno trapasto vprašanje. user posted image user posted image   Pri izračunu za starševsko nadomestilo se piše bruto plača oz. osnova od katere so zaračunani prispevki. Kaj pa je ta osnova od katere so zaračunani prispevki??? Kaj je lahko to tudi bruto plača v primeru bolniške???
 
So nam dvignili bruto plačo in če lahko to vpisujejo za starševsko nadomestilo tudi v primeru bolniške, potem bom jaz počakala. Pa saj sama več ne vem kaj je  treba pisat. Pa še v kadrovski sem narobe povedala mesece. user posted image  Me ful daje tale SNP. Še malo pa ne bo več SNP ampak preobremenjenost z dvema otrokoma. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:53:18   
aurora28
Vidim, da imate materinsko šolo bolje organizirano v Ljubljani kot pri nas v Velenju. Pri nas materinska šola zajema samo 4 predavanja user posted image in telovadba za user posted image je samo 2-krat. To je res škoda. Ko gledaš filme vidiš kako izvajajo MŠ in potem si  misliš, da bo pri nas tudi tako, ja itak, da bo. user posted image

Lahko bi bilo tako organizirano, da bi oba z očetom otroka skupaj hodila na telovadbo, skupaj dihala, skupaj previjali dojenčke....ampak to je vse samo v filmu. user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:55:50   
aurora28
Barbaw za izračun porodniške se vpisuje samo bruto in tudi če si v bolniški se ti šteje bolniška v bruto. Vsaj mislim, lahko pa me katera popravi, ker nisem ravno maher v tem user posted image   Kako si povedala narobne mesece user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 16:58:26   
barbaw
Rekla sem sicer prav kakor se spomnim, napisala si je narobe naša administratorka. Jaz pa koza sem potrdila. Jo moram jutri poklicat, ker je imela gužvo in ziher še ni napisala papirjev. Če se bruto šteje potem bom pa počakala.  Se je bruto povečal odkar sem na porodniški.user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?