|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 17:04:29   
barbaw
Prej sem razmišljala o tem kako hitro bi jaz rada vse uredila, zdaj pa bolj ko gledam papirje bolj sem user posted image user posted image . Če se piše smao bruto bi pa jaz počakala do zadnjega dneva pred porodniško. Bom mogla na CSD poklicat in se malo pozanimat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 17:57:26   
Čmrlika
Vam povem, da je Rim vedno bližje...user posted image
Meni sploh in danes zvem da je ena aprilčica, postala marčica in pred dnevi ŽE rodila, rok pa je imela 3 dni pred mano...ajajaj grem jaz dalje gnezdit....user posted image
Lp vsem pa če mi ne verjamete poglejte pod rodili smo, pa še mariborčanka je.saj ne da me panika na trenutke..user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:04:53   
Anonimen
Dober dan.

Jaz sem, oziroma midva sva doma.Imava dieto in pa redno kontrolo pritiska 2 do 3x na dan ter seveda nič napora in stresa...
No sedaj je vse v mejah še dovoljenega in upam da tako ostane.

Vsem vam najlepša hvala za skrb.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In pa se opravičujem,ker se nisem javila, interneta tam nimajouser posted image user posted image user posted image  Vsaj mislim da ne. Telefonsko in telefon pa imam nov in sem šele danes zvedela da imam na starem sporočila in klice..
Res še enkrat vam hvala za skrb, kaj več pa povem ko se nagledam svoje Samie in ko jo bom totalno prelubčkala. Mislim da se ji danes ne bo treba niti kopat ko jo bom tok poslinila...user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav se pišemo kasneje inshallah

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:08:53   
jana81
**** kok sem vesela da si nazaj...user posted image ..bi kr plesala...user posted image
zdej se pa le pazi, da se bomo lahk še kej dobile na čveku...

čmrlika do konc meseca še nimaš odpustnice...user posted image

< Sporočilo je popravil jana81 -- 3.3.2008 18:11:33 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:11:25   
valentina2006
****: user posted image ... Me veseli, da sta ti in tvoj user posted image  uredu in, da sta spet doma.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:17:29   
Skye
No pa da se še jaz mal pofočkam po dolgem časuuser posted image

Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image punce za 3. del.....mislim, da so majčice največje čveke...me prav zanima kakšni bodo naši user posted image ...uh če bodo vsaj 1/2 tokašne čveke bo že pestrouser posted image

Potem moram izreči toplo dobrodošlico novim majčicam user posted image user posted image user posted image .......številka se lepo večauser posted image


Kaj sem to prebrala o naši ****user posted image ....sem se kar ustrašila.....no najvažneje je, da je v dobrih rokah...in da so ji uspeli pristisk normalizirati. **** in user posted image držita se...mislimo na vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Barbaw sam da je MV v plusu...se mi zdi, da je to navažnejeuser posted image user posted image Uh imaš pa že pravo korenjakinjo...1600 g...lepo, lepouser posted image user posted image


TamaraJ
bogi tvoj sinek....naj se čim prej pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čmrlika
sorry za danes... v tretje gre rado...kot pravijo.....tako da   user posted image ne uideuser posted image


Glede otrdevanja trebuha je men moj G rekel, da je to čisto normalno, dokler ga ne spremljajo bolečine, in da ni preveč pogosto. V kolikor ga spremljajo bolečine, je treba preveriti dolžino MV in če je ta OK ni panike.
Men ponavadi otrdi, ko dlje časa ležim oz. sedim in se potem vstanem. Drugače ni panike.


Punce a imeta že kaj težav z spanjem? Meni položaj na boku sploh ne paše, saj me po določenem času začne hrbtenica boleti - predvsem če ležim na desnem. Najbolj ironično pa je, da je balzam za moje telo ležanje na hrbtu...a kaj ko to ni priporočljivouser posted image
Pa še lulat hodim ponoči vedno pogosteje....uh kako to mrzim, ko moram vstati iz tople postelje.


Glede brcik...moji dve sta pravi akrobatki....sploh zgornji štok je aktivenuser posted image .....čutim vsak premik, kaj šele brco - pa ne samo čutim, tud vidno je na kilometer...trebuh mi kar valovi...so že tud sodelavci opaziliuser posted image user posted image .  Najbolj moteče pa je, ko me binca v rebra...imam občutek, da mi bo kar kakšna ven pogledalauser posted image


Vidim, da je govora o materinski šoli....no moja se začne jutri....imamo pa jo 7x po 2 uri. Sem že prav firbčna kaj pametnega bom izvedlauser posted image

No moram se še mal pohvaliti....sobica je končno dokončana (stene, parket)user posted image user posted image .......dobili voziček, ki pa je še v škatli, ker oči nima časa, da ga sestaviuser posted image ...ampak ta vikend mu ne uideuser posted image   Naročili smo tudi posteljici in previjalno mizo...ampak na to pa še moram čakati, tam nekje do konca marca. Se spomnim, da je bilo govora o gnezditvenem sindromu....no mene je vsekakor uloviluser posted image

Komaj čakam...še samo par dni pa neham delatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...uh kako sem veselauser posted image

No toliko od mene za enkrat, da ne boste mislile, da se mi je utrgalo, v smislu..."najprej ni ne duha ne sluha o njej, pol bi pa rada kar roman napisala"user posted image user posted image

Lep pozdravček
Skye












< Sporočilo je popravil Skye -- 3.3.2008 18:21:36 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:19:16   
Estrella*
barbaw:user posted image  za pregled. Lepa novica, da je z MV vse OK. Ampak, a nas tudi ti misliš zapustit maja in se preselit v april???user posted image  Pupa pridno raste in to je najbolj pomembno.
 
aurora: žal na rotavirus ni imunosti. Moj ga je 2x fasal, samo lansko leto je bil že tolk velik, da se mu je dalo dopovedat, da mora pit, da ni bilo spet dehidracije. user posted image  za 8 mesec!!!
 
tancho: sta bila pa pridna, da sta šla v šolo. Meni se kar ne greuser posted image  Sem bila prvič tako razočarana, da ne vem, če bom sedaj sploh šla.
 
****: welcome back! Ti se kar naužij časa s svojo princesko, pol pa še nas pridi kaj pozdravi¨!
 
Jaz sem nazaj iz šopinga v Merkurju. Sem kupila nov sesalc in lustre za novo hiško!!! Sem tako vesela, da sem se znebila nekaj evrčkovuser posted image  Sedak+j pa moram povečerjat, ker sem lačna kort volk!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:33:33   
Estrella*

user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +9kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:116cm, +12Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +9Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:95cm, +13,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; +9kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +8,5kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +1kg?)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +8kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +7,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +5,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:100cm, +10kg) 

user posted image   mixi,user posted image :user posted image , KP 

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:100 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:100cm, +4kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:91cm /+21cm/; +8kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image  
sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008  
             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:105cm, +5-6kg)  
user posted image   
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+13,5 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +8kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +10kg)
user posted image   Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +7kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 76 SREČK user posted image        

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfekuser posted image , aradejuser posted image , murva, KAHLOuser posted image , maskauser posted image , mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 16Xuser posted image ,user posted image : 17Xuser posted image  in user posted image : 43X user posted image



(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:35:03   
kodrana
ojla majčice moje.

**** user posted image
veš kako sem vesela, da sta z user posted image ok. cel čas smo se spraševale, kako je z vama.. samo,da sta ok. podrobnosti pa le napiši, ker me zelo zanima, kaj so ti delali. so ti dali tudi kako zdravilo? ali je bilo samo opazovanje?

meni buši tud kar lepo raste.. sem že bolj okorna in počasna. joj, kaj še bo. pa še bolijo me vezi spodaj, ko hodim ali stojim. energije mi pa vseeno ne manjka, smao hitro se utrudim. skos nekaj pospravljamuser posted image .

zdajle sme kar dobre volje, ker vem kaj pa kako naprej z diplomsko nalogo. imma končno zamisel, kako naj bi izgledalo vse skup. jupi zameuser posted image .

Čmrlika, ti še kar ostani tukaj z nami. se še nikamor ne mudi v rim. je pa vedno bližje, to pa. za vse..

edinaos, kot so ti že punce svetovale.. jamraj.. brez veze se sedaj matrat. ker tudi sama si ne predstavljam, kljub temu da imam še status študenta, da bi morala sedaj it pa delat. sploh pa se vozit nekam daleč in da je še šef zoprn. brrr.. stiskam pesti,da dobiš še bolniškouser posted image user posted image user posted image .

barbaw meni je tudi luštno po omarah brskat in pospravljat. samo kaj, ko se meni zdipa vsega škoda. pa še mislim si..saj bom malo shujšala, pa bom lahko oblekla še.. ja, vrajt.
user posted image da je bilo na pregledu vse ok. upam,da se ti tole otrdevanje malo umiri.

jana in valentina
jaz tudi kupujem že od začetka šumenke iz dm-ja in mi pomaga. kajti trebuh mi ne otrdeva več toliko. edino kar me metra je, da me je zdaj že parkrat krč v noge in vedno zajokam v spanju.. se moj user posted image takoj zbudi in mi zmasira nogo. zdaj že veuser posted image . mi pa zelo pomaga, če pojem veliko mlečnega čez dan. in če pijem mleko. potem ni krčevuser posted image .

Tamara tale rotavirus kar razsaja sedaj. pazi,da se ne nalezeš. bi kar rabila razkužilo za roke.. pa da se Timi čim prej pozdraviuser posted image user posted image user posted image

mene čaka materinska šola nekje aprila šele..user posted image pa do začetka maja zaključimo. to bom mela že ogromen bušiuser posted image .

no, zdaj grem pa mal počint.

za večerjo bodo pa palačinke z domačo skuto in domačo slivovo marmelado. njami njami. in bela kava.

kilce pri meni astronomsko naraščajo.. zdaj se je pa začelo..user posted image








_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:36:26   
barbaw
**** user posted image samo da si nazaj in da je vse ok. Ta dva meseca se boš malo pazila, pa me bomo pazile nate pa bo. user posted image  Ti se kar pocartaj s Samio in jo celo prelubčkaj. Ljubezni ni nikoli dovolj.

Skye dokler ti ležanje na hrbtu ne otežuje dihanje naj ne bi bil prevelik problem. Je pa res, da so obremenjene ledvice in vse ostalo pa še pritisk na veno se poveča. Pri tebi kar dvojno. Glede lulanja pa je po eni strani prav dobro, da hodimo, ker bo potem tudi treba vstajat.   user posted image  za sobico za princeski. user posted image  za to, da boš končno nehala delat. user posted image  Boš lahko malo več čvekala z nami. user posted image

Estrella jaz bi kar ostala v maju, samo ne bi rada rodila na PDP (kar je itak redko) ampak malo prej recimo na ponedeljek. user posted image  Si zmišljujem kaj?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:37:26   
Estrella*
user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
04.03.2008: Katina (GP)
 
05.03.2008: barbaw (GP), Taula (GP)
 
06.03. 2008: . muki. (GP), Jana81 (GP)
 
07.03.2008: Estrella* (GP), Sashy (GP), Tally (GP), Čmrlika (GP)
 
10.03.2008:  MARTINA25 (GP), edinaos (GP)
 
11.03.2008: Hijenca (GP), Pepita (GP)
 
12.03.2008: Suzy85 (GP)
 
13.03.2008: Kodrana (GP)
 
14.03.2008: **** (GP), Aurora28 (GP)
 
17.03.2008: Špelin@ (GP)
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
02.04.2008: narava (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP)

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:37:39   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Prej sem razmišljala o tem kako hitro bi jaz rada vse uredila, zdaj pa bolj ko gledam papirje bolj sem user posted image user posted image . Če se piše smao bruto bi pa jaz počakala do zadnjega dneva pred porodniško. Bom mogla na CSD poklicat in se malo pozanimat.

Kaj te tako matra ta bruto? Osnova - bruto se upošteva zadnjih 12 mesecev pred nastopom porodniške oz. po domače povedano npr. če greš na porodniško meseca aprila in daš vlogo aprila, se upošteva še zadnja obračunana bruto plača (ali bruto osnova bolniške) se pravi obračunana plača od marca 07 do marca 08. Marca 08 pa je obračunana februarska plača!!!! ( Se pravi je to plača od februarja 07 do februarja 08) .... sem zakomplicirala?
Če še kaj ni jasno pa kar vprašaj, zato smo tu!

**** , res sem vessela, da si doma in lupčkaš Samiio (so se mi kar orosile oči) ... vidve se kar cartajta danes, jutri pa boš imela več časa za čvek 

špelina, ja res je pester dan...no, zdaj sem že iz TS (poranbim cca urco in pol, tja in nazaj).... sem pa nazaj doma pred mojim, ki je seveda izkoristil priliko in šel na pir ... zdaj grem še pomfri narest in solatko, juho in mesko pa imam od včeraj, da se bomo napapcali . Se mi je pa ziher obrnila in to včeraj zvečer, tako da je zdaj na glavci in me veselo brca v rebra in želodec. Me je že začelo skrbet, da ne bo prišla na svet po ritki (še upam, da ne ). Ali je tak porod precej težji? Malo sem brala in menda ti ne uide rezanje in šivanje....


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:42:16   
kodrana
Skye, če ti paše ležat na hrbtu, zakaj ne? na hrbtu in na trebuhu lahko ležiš dokler ti je lagodno. ko le-to ne bo več "zdravo" se boš nagonsko obrnila in si poiskala ustreznejši položaj. le brez skrbi. jaz še vedno spim na pol na trebuhuuser posted image . zdaj, ko smo bili v Celju, sme videla dvojčici (sem se nate spomnila).. mali pupiki stari okrog 2meseca. tako luškani, kar vzela bi si eno ali pa kar obe za domovuser posted image . ampak, saj bomo kmalu imele svoje user posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:43:29   
Estrella*
barbaw: ja jaz tudi delam račune brez krčmarja. Nekako sem si zamislila datum 15.5.08user posted image  Bomo videli, mogoče pa rata. Veš pri sineku sem imela rok 23.12., pa sem sestri rekla, da grem 15.12. rodit in ne boš verjela sem šla res , sicer ob 21h.
Od kod ti ideja za nick???
skye: user posted image  za sobico! Imaš pa revca kar dvojne stroške. Upam, da ti kdo finančno pomaga.
 
Definitivno pri majčicah ni odpustnic vsaj do začetka aprila. Tako sedaj pa ahtat kaj počenjate, da ne bo neljubih prekrškov!!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:45:09   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
kilce pri meni astronomsko naraščajo.. zdaj se je pa začelo..user posted image



Mislim, da si jaz počasi zaslužim kakšno nagrado za pravo mesti pri pridobljenih kguser posted image user posted image user posted image Me je kar groza vam povedati, koliko plusa sem pridelala....no pa ker ste tko fejs punce vam bom....gromozanskih 17 kguser posted image user posted image user posted image Še dobro, da je pristisk ok, in vsi drugi izvidi tud, ker drugače bi že mislila da je nakj hudo narobe. Še hvala bogu, da mi gredo kilce v celo telo in v bistvu nihče ne verjame, da sem se res toliko zredilauser posted image

Tko da kodrana, mirno kri....superSkye pridno vodiuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:46:10   
barbaw
kasso če bi ti videla mojo plačilno listo ti tudi ne bi bilo nič več jasno. Malo me muči ja. user posted image  Imam na plačilni listi napisano osnovno bruto in pa potem še bruto plačo. Pol se pa znajdi. No saj zdaj sem po vseh nasvetih in brskanju že znašla. Mi tole računovodstvo in obračunavanje plač nikoli ni šlo od rok. Zato tudi faksa nimam narejenega. user posted image  Sem obupala.

TamaraJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in za Timija. Da se čimprej pozdravi. V našem vrtcu se je dobro izšlo, ker sta bila samo dva primera. Še dobro, da veliko pije, pa čeprav bruha. Nekaj pa le ostane v želodčku. Drugega razen mlečnih bakterij oz. linexa pa ne poznam, da bi kaj pomagalo.

Estrella moja ideja za nick ni nič originalna. Je sestavljena iz imena in ene črke priimka. user posted image

Skye jaz sem s kilami takoj za tabo, pa imam samo eno princesko. user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 3.3.2008 18:47:41 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:47:37   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

skye:user posted image  za sobico! Imaš pa revca kar dvojne stroške. Upam, da ti kdo finančno pomaga.


Ja res je...stroški so kar dvojni...tako da še sreča da imam tako radodarne babice in prababice...do zdaj so nosile večino stroškov, tko da nama znese. Drugače bi šlo pa na ozko.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:49:43   
barbaw
Skye user posted image user posted image  za babice in dedke in pra... Vsaj malo vama olajša zadeve. Upam, da bodo ostali še naprej tako radodarni, ker tole nakupovanje se hitro ne konča. Naj ti namignem: vsake tri mesece nova oblačila in novi čevlji do cca 2,5 leta. Potem pa se tale doba malo podaljšuje ampak ne pretirano. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:50:42   
valentina2006
Estrella*: Na kero pošto si oddala v soboto štrudl...jest nisem še nč dobila user posted image  user posted image  user posted image ... Zdej pa zares... ker sesalc si kupila, ker je nam star cruser posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:52:03   
kodrana
Skye ti imaš vsaj dve user posted image user posted image v trebuhu. pa že prej si bila bolj drobna, če se prav spomnim.
jaz imam že od prej kak kg preveč. pa še včeraj sem se tehtala, sicer zvečer in po zelo obilnem obroku .. in mi je pokazalo +12kguser posted image user posted image . sicer meni teže tako niha. še vedno. zjutaj imam sigurno 2-3kg manj, kot zvečer..tako da.. Estrella,da ne boš popravljala seznama z mojimi kilcami, ker ta naša vaga zihr lažeuser posted image . bom sporočila meritve iz g.p. čez dober tedenuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:56:18   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Skye user posted image user posted image  za babice in dedke in pra... Vsaj malo vama olajša zadeve. Upam, da bodo ostali še naprej tako radodarni, ker tole nakupovanje se hitro ne konča. Naj ti namignem: vsake tri mesece nova oblačila in novi čevlji do cca 2,5 leta. Potem pa se tale doba malo podaljšuje ampak ne pretirano. user posted image


Ja saj vem....že planiram finančno kako bo to šlo...bomo morali pas pač drugje zategniti, ampak mislim, da ne bo problema.
No ena pozitivna stvar naše zlate države je ta, da je potrdila predlog, da je drugi otrok, ki je sočasno v vrtcu brezplačenuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 18:58:40   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

Skye ti imaš vsaj dve user posted image user posted image v trebuhu. pa že prej si bila bolj drobna, če se prav spomnim.
jaz imam že od prej kak kg preveč. pa še včeraj sem se tehtala, sicer zvečer in po zelo obilnem obroku .. in mi je pokazalo +12kguser posted image user posted image . sicer meni teže tako niha. še vedno. zjutaj imam sigurno 2-3kg manj, kot zvečer..tako da.. Estrella,da ne boš popravljala seznama z mojimi kilcami, ker ta naša vaga zihr lažeuser posted image . bom sporočila meritve iz g.p. čez dober tedenuser posted image .



Da ti po pravici povem...jaz se sploh doma ne tehtam več....samo na G pregledu se še tehtam...me rezultat na tehtnici lahko spravi prav v slabo voljo, sploh ko pomislim, da je priporočena pridobitev kg v nosečnosti 12 kg. Le kdo so je to izmisliluser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:01:36   
aurora28
Jaz imam tudi občutek, da bom malo prej rodila, ker je moj sinek kar nizko naštiman in včasih orong pritiska dol. Še posebej ponoči ko vsatjam za lulanje, me oring bolijo kosti in sramna kost, ker me z glavo tišči. Zadnjič mi je pa ponoči zaril komolec  jajčnik, ni pomagal ne desni ne levi bok...nič sem se morala vstati iz postelje in počakati 5 minut, da ga je umaknil. user posted image user posted image

Meni po pravici povedano kar paše nočno vstajanje, imamo priprave na pol, ko se bomo zbujale na 2-3 uri.

**** zate sem resnično vesela, sam da sta vidva z bebijem ok. user posted image user posted image user posted image

Sem se pogovarjala s kolegico, ki je rodila z Ultivo in je rekla, da jo je dobila ko je bila 3-4 prste odprta, najprej je morala 10 popadkov predihati, nato je dobila  ultivo, še trikrat pritisnala in hčerkica je bila zunaj. user posted image user posted image user posted image Skratka rekla je, da je ultivo zakon. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:03:31   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

kasso če bi ti videla mojo plačilno listo ti tudi ne bi bilo nič več jasno. Malo me muči ja. user posted image  Imam na plačilni listi napisano osnovno bruto in pa potem še bruto plačo. Pol se pa znajdi.


Sem zdaj šla gledati mojo plačilno listo......jaz imam sam bruto plačo napisano...nobene osnovne bruto plače user posted image
In kakšna je vrednostna razlika med osnovno bruto plačo in samo bruto plačo pri tebi?

Estrella prosim če popraviš pri meni podatke...pridobila do zdaj 17 kg, obseg pasu 97 cm (skupaj 30 cm plusa)user posted image

< Sporočilo je popravil Skye -- 3.3.2008 19:06:18 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.3.2008 19:07:16   
valentina2006
Skye: Joj si dobra z 2 user posted image  user posted image ... Jest mam težave s spanjem že dolgooo... še predn sem mela kej trebuha... Ne paše na L, ne paše na D boku... KATASTROFA. Če ti paše na hrbtu pa tko lež, sam merki pri vstajanju, da se ti ne zavrti...
user posted image  user posted image  za sobico in voziček in naročene stvari user posted image  user posted image
Jest delam še do konc mesca, pa ne vem če bom zdržala user posted image . user posted image  user posted image  za tvoj konec službe.

IZVIRNO SPOROČILO: Skye
Mislim, da si jaz počasi zaslužim kakšno nagrado za pravo mesti pri pridobljenih kguser posted image user posted image user posted image

Odlična si...glede na to, da maš 2 user posted image  user posted image ... Jest bi bla že na +40.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?