|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 13:17:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Hajli hajlo!

Pa mi je uspelo naredit nov album s fotkami mojega bušija, ki je že kar veeeeelik.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In ste šle vse na sončka uživat? Mi bomo tudi šli. Je treba izkoristit prijetne božajoče sončne žarke, ker so napovedi od torka dalje spet precej slabe.user posted image user posted image user posted image Upam, da snega pod 1500 m ne bo, ker obožujem pomlad in poletje. Misel na sneg pa...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zalazoya čestitke kolegici za punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja ja večkrat slišimo, da se glede spola včasih G še vedno zmotijo. Sicer jaz sem dvakrat tako očitno videla spol najinega zakladka, da upam, da je tako. Sicer pa po drugi strani glavno, da je otrok zdravuser posted image user posted image Pri barvah oblačil pa tudi jaz včasih le pogledam, da je za oba spola primerno.

A vse že veliko hodite po WC-ju ponoči? Jaz zaenkrat še ne, včasih grem enkrat. Jana81 tudi jaz se sprašujem kako bo potekalo nočno dojenjeuser posted image user posted image Upam, da ne bom zraven zaspala. Se bomo že privadile, a ne?

Edinaos upam, da bo današnji sonček pregnal tvoj glavobol.



Anitka: vauuuu user posted image kakšen velik bušiuser posted image user posted image . Drugače pa ja, očitno je sonček pomagal in pregnal moj glavoboluser posted image user posted image , grem nekaj popapcat in potem prebrati kar sem zamudilauser posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 13:56:49   
Estrella*
Zalazoya: čestitki kolegici za user posted image . Tudi jaz poznam 2 primera v zadnjeih mescih, ki sta se končala z drugim spolomuser posted image  Upam, da pri meni ne pride do tega, ker imam tolk cotk za user posted image , za fanta pol ne tolk.
 
Anitka: no, buši je res pošteno zraseluser posted image  Sedaj si me že skoraj ujela. user posted image Imaš kaj težav z dihanjem? Vpraša zato, ker se mi zdi, da ga imaš  precej visoko.
 
Jaz sedaj šibam na hiško in se vrnem zvečer. Čauči

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 14:19:19   
Anitka
Oj!

No hvala za pohvale glede mojega bušijauser posted image user posted image Verjetno je tako velik zato, ker je šlo teh 8 kil izključno v trebuh. Moja ta zadnja, roke in noge so še vedno koščene kot prej.

Estrella  zaenkrat še nisem opazila večjih težav z dihanjem, čeprav ga (bušija) imam res precej visoko. Je res, da se precej hitro utrudim, sploh na stopnicah. Prehodim kakšnih 20 pa se moram kar ustaviti in globoko nadihati in sapo loviti. Glede na to, da sem se prej precej ukvarjala s športnimi aktivnostmi me to kar jezi.Pa tudi naše dete me brca čisto zgoraj v desni strani.

Kodrana upam, da bomo res dočakale kakšno tvojo fotkouser posted image

No kak fajn Edinaos, da je sonek odpihnil tvoj glavoboluser posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Anitka -- 2.3.2008 14:22:21 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 14:36:17   
Anonimen
Vidim, da ste vse majčice ušle na sončka user posted image , no prav peljem tudi jaz svojo princesko na sprehoduser posted image .

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 14:50:38   
špelin@
edinaos, super, da je glavobol minil user posted image
 
Mi smo se fino najedli, potem pa sta se punci še krepko zdivjali zunaj user posted image
 
Anitka, čudovit trebušček user posted image user posted image
 
kodrana, tudi tole vreme pozitivno vpliva na počutje user posted image user posted image
 
O nočnih odhodih na wc pa raje ne bi user posted image  Danes ponoči sem šla 4x user posted image
 
zalazoya, čestitke tvoji prijateljici za user posted image  Niko user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Bomo pa kar doma kuhali- beri možiček bo naredil svojo specialiteto; morski list in kuskus z zelenjavo....


Bravo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 15:08:10   
katy82
Čau mačkice madonca smo divje,v mescu in pol smo naklofale 2.del,smo res pridne a ne?

Midva z lubijem greva na kavico h kolegici,da se mal posončva na terasi,kumi čakam,čeprav mal piha.

Me pa že mal skrbi za **** k se nč ne jav joj upam da bo vse kul.

Glede  wc-ja je pa pr men tko različen enkrat moram it dvakrat,kako noč pa tud skor celo prespim.

OK se pol še kej pišemo k prideva nazaj papa


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 16:12:19   
tally
Čav,

morm vas pohvlit res ste pridne s pisanjem, men se pa dons nč ne da. Čeprav je odzuni tak lep sonček sem jst tooolk zaspana pa prespala sem celo noč, pa še sama sm doma, moj user posted image dela popoldne user posted image .

Anitka lep trebušček.
Jst sm se že navadila, da grem na wc kr miže user posted image ,  ali pa samo en uč odprem, čist zares, ker včasih ful težko nazaj zaspim.

Zdej se bom pa prislila da grem malo vn, dokler je še kaj sončka, pa se pišemo kasneje.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 16:43:36   
barbaw
Anitka lep buši.

Naš škrat se je zunaj zdivjal, zdaj pa je prišel noter s prijateljico, kjer se lepo v sobi igrata in sestavljata puzzle (trenutno).

Mene pa danes spet nekaj trebuh muči. Se bom z lubijem pogovorila, če lahko jutri zjutraj poskrbi za škrata, da grem malo prej na pregled (že spet), ker mi tole ni nič všeč. Me vsak dan boli spodnji del trebuha. Sedim pa počivam kolikor se da, pa nič ne pomaga. user posted image

Kar pa se spola tiče bi pa pri nas bil problem edino voziček. Ostale stvari so vse nevtralne, tistih nekaj cotik, ki sem jih dobila za punčko bi pa že naprej lifrala, če bi se zmotili. Pri nas se je na NS in morfo tak dobro videla špranjica, da bi se težko zmotili. Vem kako zgledajo jajčke na UZ in to ni bilo nič podobno temu. user posted image  Še dobro, da sem mahnjena na take vbarve, ki se dajo za oba spola ponucat.

Sprehodi na WC pa takole, če se ne zbudim zaradi sebe se moram zaradi škrata, ki v temi ne hodi sam na stranišče, ker je šel cel blesav. user posted image   Hodim minimalno 1-krat pa do 4-krat. Sicer pa je to fajna vaja za kasnejše hranjenje. user posted image  Bomo videli katera bo imela večjo srečo in bo njen user posted image  hitro spal celo noč.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 16:47:31   
Čmrlika
Nič niste pridne, ste vse na sončku kaj, kdo bo pa klofal? user posted image
pa jaz ne morem nehat mislit o ****, pa zakaj se ne javi na sms-e joj dragica držim pestike za vaju, da je vse ok...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 18:01:55   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
valentina jst ga vprašam če bo kavo pil, pa reče ja ,in pol skuham kavo pa ga morem še 6x vmes poklicat da je kuhana če se misl vstat.


jana81: Pr ns užge user posted image ... user posted image  user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: zalazoya
Danes je prijateljica rodila punčko Niko


zalazoya: user posted image  user posted image  user posted image  prijateljici za user posted image  punčko.


IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
moje pučutje je kar precej boljše. očitno sem bila le preveč utrujena in nervozna.


kodrana: Me veseli, da je počutje boljše... user posted image  user posted image  user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Tudi danes ne bomo jedli kosila doma, ker moj stric časti za RD user posted image


špelin@: Upam, da ste uživali.... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Pa mi je uspelo naredit nov album s fotkami mojega bušija,


Anitka: LEPPPPP buši... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 18:31:19   
valentina2006
Joj punce, smo dons tko užival na user posted image ... Mi je kr hudo user posted image , ko pomislim kaj napovedujejo za ta teden... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 18:46:41   
barbaw
Valentina po moje pa ne bo tako hudo. Ohladilo pa se verjetno bo.

Joj, ne vem, če ne bi jaz jutri letala okrog s papirji. Bom še videla kako bo stanje na fronti. user posted image  Se mi ni za nikamor za hodit (ta trenutek) pa moram bolniški list odnest, dvakrat v enem tednu se pa mi tud ni za vozit v mesto. Imam kaj bolj pametnega za delat kot se vozit okrog pa še s parkiranjem je cel user posted image .

< Sporočilo je popravil barbaw -- 2.3.2008 18:47:03 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 19:11:32   
aurora28
Pozdravljene!

Anitka krasen in velik buši user posted image user posted image user posted image , srečnica ti, da so kile šle samo v bušija. Jaz sem se ravno danes gledala v ogledalo in me je kar groza koliko izboklin od spredaj in zadaj. user posted image user posted image

Zalazoya čestitke za tvojo prijateljico. user posted image user posted image user posted image

Barbaw ti pa le pojdi na pregled, ker tudi meni ni všeč tvoja bolečina. user posted image

Da vam še malo poročam:
Kosilo uspelo, bilo je super, so me danes pri Korenu zelo pozitivno presenetili, ker je bila južna zelo dobra, za prste lizat. user posted image Po kosilu smo še šli malo naokrog, do tašče, do mojih staršev....skratka super nedelja. user posted image

Saj veste, da moja tašča ne mara ravno najine user posted image in ko sva prišla k njej sva psičko pred hišo spustila in je tašči vso njivo zorala user posted image user posted image user posted image . Tašča je bila kar brez besed. Good dog! user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 19:40:03   
barbaw
Aurora user posted image user posted image  za kosilo in psičko. user posted image user posted image  Zdaj ko ima tašča njivo preorano pa lahko še pobrana in poseje. user posted image  Kar pa se moje  bolečine tiče pa sem odločena, da se grem jutri pokazat. Za škrata ne vem, če bi ga dala v vrtec. Vročine nima, boli pa ga tudi ne. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:24:59   
barbaw
KU KU, a nobene ni tu? user posted image

Mi smo se že umili, škratek gleda risnako in potem aja tutaja. user posted image  Vmes pa še vse procedure lulanja in pitja. user posted image  

Klofam kar v tri dni. Čakam na novice o **** pa nič. user posted image  
user posted image user posted image user posted image  za ****.

Pametnega pa nimam nič za povedat. Grem rajše po netu kaj brskat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:29:50   
MARTINA25
ČAU MAJČICE!!!
Jeeeej smo že na trojki!!!!!
Včeri sva odšla z user posted image  na štajersko k mojim staršem, tko da sem se pomoje spet zredila za dve kili....hehehe

KATINA, nč ni blo iz šopingom v Avstriji, kolegica si je zadnji trenutek premislila-očitno se je res mau ustrašla da neb res še kje rodilauser posted image

NATY drži se in počivaj...v mislih smo s tabouser posted image

Drgač pa sem bila v soboto pri osebni zdravnici (bila je dežurna) da bi mi zaključila bolniško, pa mi reče frajerka da mi bo napisala še en teden bolniška, da se res spočijem, da se mi za tri dni ne splača bit na bolniški!!user posted image user posted image
Meni je prav...user posted image

Nč grem pod tuš, potem pa še mau pred tv....uživajte!!user posted image user posted image


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:30:39   
špelin@
Ojej, punce, a ste videle: rodila je še ena aprilčica... Zdaj se pa res bliža...
aurora28, bravo za user posted image  user posted image  user posted image
 
Jaz sem ravnokar naredila seznam vseh oblačilc, ki jih imam za prve mesece. Opažam, da imam kar dosti vsega, enih reči še preveč user posted image  - mi pa manjka kakšna pižamica, ker sem vse razen ene (pa še tista je v roza user posted image ) dala naprej user posted image  Imela sem tiste fino praktične iz Mothercare, ki ga zdaj ni več v Sloveniji user posted image
 
barbaw, jutri dobro opravi user posted image  In še ena user posted image  za tvojega škratka user posted image
 
Za jutri pa pestke za TamaroJ in zalazoyo user posted image user posted image
 
Pa še cel živalski vrt za **** user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:32:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25
Drgač pa sem bila v soboto pri osebni zdravnici (bila je dežurna) da bi mi zaključila bolniško, pa mi reče frajerka da mi bo napisala še en teden bolniška, da se res spočijem, da se mi za tri dni ne splača bit na bolniški!!user posted image user posted image
Meni je prav...user posted image

Izkoristi priliko in počivaj, se sprosti, fino naspi ter uživaj user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:37:31   
barbaw
Martina user posted image  za dobro zdravnico, ki ti je dala bolniško.

Špelin@ sem videla post o tisti aprilčici. Čas se nezadržno približuje in vedno več nas je za prvi vlak v Rim. user posted image  Bo treba še malo pazit, da nas ne bo preveč v aprilu končalo. user posted image

Za oblekice pa imam res srečo, ker sem še planirala enega pamža user posted image  in imam vse in še dobila sem pa sem si spravila ta boljše stvari, ki so jih nosile punčke. user posted image  Ko pa bo pikica zrasla pa vse dam naprej in upam, da si ne bom premislila. user posted image  Bi kar pri dveh ostala. Za sive lae sta dva čisto dovolj. user posted image

Mother care pa se mi zdi, da je imel samo Emporium, ki pa sploh ne vem kako še zgleda. V MB je bil tako uspešen, da so ga skrčili na pol in potem čisto zaprli. user posted image  Pač se ene stvari ne obnesejo. HM pa ne bodo nikoli zaprli. user posted image  


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 20:52:56   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Valentina po moje pa ne bo tako hudo. Ohladilo pa se verjetno bo.


barbaw: Tale vreme nas je zadnje čase dobesedno razvaju... No, bomo preživel. Važn, da bo maja sonček, da momo lahko vozičkale...


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
ko sva prišla k njej sva psičko pred hišo spustila in je tašči vso njivo zorala user posted image user posted image user posted image .


aurora28: user posted image  za kosilo... in user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image ... je pa faca user posted image  user posted image  user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25
še en teden bolniška, da se res spočijem, da se mi za tri dni ne splača bit na bolniški!!user posted image user posted image


MARTINA25: user posted image  za zdravnico... uživajjjjjj na bolniški user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 21:06:58   
Anitka
Dober večer klepetuljiceuser posted image user posted image

Jaz sem pa kar malce žalsotna, ker grem jutri spet delatuser posted image user posted image n ne bom mogla dopoldne klepetat z vami kot prejšnji tedenuser posted image user posted image

A apriličice so že na vrsti????? Ojoj kako čas beži, bodo kmalu do Rima potovati začele tudi majčice. No jaz upam, da bodo počakale vsaj tam do sredine/konca aprila.

Barbaw jutri dobro opravi.

Pa upam, da je z našo **** vse v najlepšem redu. Se večkrat na dan spomnim nanjo. Naj le dobro poskrbijo zanjo.

MARTINA uživaj v naslednjem tednu.user posted image

Ja pestke za Zalazoyo in TamaroJ bom držala tudi jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aurora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image in fino kosilce.user posted image

Valentina jaz upam, da razen manjše ohladitve ne bo groznega poslabšanja vremena, ker sem se že navadila na pomlad, pa zvončke, telohe, pa tulipani in narcise kukajo iz zemlje vsak dan bolj. Ja danes je bilo pri nas kar 20 stopinj, jutri pravijo da bo tam nekje do 17 v naših krajih, v torek pa user posted image user posted image

Nič drage moje, uživajte, lepo spančakjte in če bom zadosti zgodaj vstala vas bom pred službo prišla pozdravit.

Lahko noč in vaski eno bolho na pomočuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 21:07:09   
valentina2006
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  jutri za GP in UZ user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
TamaraJ in Zalazoya
 
 
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 21:14:44   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Jaz sem pa kar malce žalsotna, ker grem jutri spet delatuser posted image user posted image

Jest tud user posted image  user posted image  user posted image


Pa upam, da je z našo **** vse v najlepšem redu. Se večkrat na dan spomnim nanjo. Naj le dobro poskrbijo zanjo.

Tud sama tokrat nanjo pomislim. user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 21:48:21   
jana81
dober večer ...
 
sem se ravn fuuuul najedla, sem sposobna še sam na kavču ležat, pa kej natipkat...user posted image
 
sva cel dan uživala na sončku..kak je blo fajn..
 
ej punce eno vprašanje...a ve pijete samo magnesol iz lekarne, al tud kera pije magnezijeve šumeče tablete (huxol, al kere druge)..mislim da je že aurora enkrat to askala.
Men je magnesol predrag in pol si kupim kr te druge, pa tm piše da je priporočena ena šumenka na dan, jst pa spijem 3-4.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.3.2008 21:56:06   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
a ve pijete samo magnesol iz lekarne,


jana81: Jest pijem samo Magnesol iz lekarne, 2 tbl./ dan... Full so drage.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?