|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
14.5.2008 17:44:41   
ursalara
Med nosečnostjo sem se zredila za 15 kg takoj po pordu izgubila 8 kg!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
19.5.2008 23:35:26   
massylou
Med nosečnostjo sem se zredila za !khm! 32 kg, po porodu 9 kg dol, z dojenjem in antialergijsko+protikolik dieto še 12kg dol do 6m. Potem 6 kg gor (zima pa zaloge in to user posted image ), sedaj pa celokupno načrtno najedam 23. kilo (tamala stara 13m).

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
21.5.2008 7:36:14   
aprilčica07
Zredila sem se za 14 kg, takoj po porodu sem jih imela 8 manj:):), ostalo je šlo dol v dobrega pol leta, dojila nisem :(. Zdaj sem lih taka kot pred  porodom, mali ima  pa 13 mesecev:):):) 

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
21.5.2008 8:53:53   
BUBICA17
Med nosečnostjo sem dobila približno 15 kg, malo manj kot 5 tednov po porodu sem se tehtala in glej ga zlomka...sem na kg pred nosečnostjo. Bubi pa sam dojim.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
22.5.2008 23:08:33   
Clavdy
Zredila sem se za 23 kil, po porodu sem v 15 dneh izgubila 17 kil, ker sem imela ful vode, potem sem se zredila za 4 kile in tu smo ostali, po skoraj enem letu imam še vedno preveč kil. Men dojenje ni nč pomagal. 
Naj še to dodam, do 4. meseca sem otroke trenirala karate, potem sem hodila na telovadbo za nosečnice do vključno 8.meseca.  Nisem se nažirala, mastne hrane že tako skor ne jem, nikoli nisem jedla ponoči, redkokdaj pa po šesti uri zvečer.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
23.5.2008 7:29:33   
spps
Pridobila sem +17 kg,po porodu izgubila 5kg,nato pa sem izgubila skor 15kg-dojenje in neprespane nočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
24.5.2008 14:28:20   
modrookica
v nosečnosti sem se zredila za slabih 11kg, ob prihodu iz porodnišnice sem jih imela 7kg minusa, zdaj 9 tednov po porodu pa sem že 2kg v minusu od začetne teže pred porodom. Mojega sončka pa samo dojim in se zaenkrat prehranjujem še precej kalorično, ko bom počasi začela z bolj vitaminsko sadno zelenjavno prehrano pa bo šlo verjetno še malo dol. lp

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
25.5.2008 18:39:44   
Anonimen
Med to zadnjo nosečnostjo, sem pridobila 12kg. 6 dni po porodu imam -10 kg.

(odgovor članu oktoberka)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
25.5.2008 19:49:41   
pršut
Ob zanositvi 72 kg, začetek 9. meseca 91 kg (rodila sem 1 mesec prej), po porodu 13 kg manj. Zdaj po 5. mesecih 74 kg. Torej, še dve kilci zbiti pa bo, a ne.user posted image

< Sporočilo je popravil pršut -- 25.5.2008 19:52:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
28.5.2008 13:23:05   
helenav
Zredila sem se za 18 kg......sedaj po 9 mesecih, sem že na -1 in še gre dol...user posted image user posted image user posted image dojenje je meni ful pomagalo...sedaj pa pazim pri prehrani....

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu pršut)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
10.6.2008 12:34:06   
sashy
87, ko sem šla rodit in 78 ko sem prišla domov. Sem 5 tednov po porodu in od takrat ostaja enako kljub polnemu dojenju in pazljivosti kaj jemuser posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
12.6.2008 11:15:44   
yaris
V prvi nosečnosti sem se zredila 22 kg.Vse kg so šle kar hitro dol.Ostale so mi dve kile.Sedaj sem rodila drugič,v razmiku dveh let.Spet sem se zredila 22 kg in sedaj slab mesec po porodu mi je ostalo 8 kg viška.S tem da na žalost ne spravim nobenih hlač nase.So se boki ojačali.Zaenkrat jo dojim.In upam da bodo kg začeli padat in da bo trebušček počasi izginil.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
12.6.2008 13:45:12   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: Calena


Kar je šlo 9 mesecev gor ima čas da gre 9 mesecev dol.



tole z 9m up in 9m down si pa lepo povedala... user posted image  jaz sem sicer šele v 6m, imam pa 5,5 kg. Pa se ne sikiram preveč - vsaj ne še user posted image  

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
23.6.2008 14:28:53   
Srčekgirll
Imela sem 85 kg preden sem rodila (zredila sem se 23 kg) ko sm pršla domov sm mela mislm da 80 kg, tam neki, zdej mam 70 kg in gre še dol. Komaj čakam da pridem na svojo težo al pa kak kg manj se ne bom branilauser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
24.6.2008 10:28:23   
Jelcy
Jaz sem se zredila za 30 kg user posted image po porodu sem jih zgubila 10, nato po 2 mes se 5 in zdaj kar stoji...torej imam se 15 kg viska ampak pocasi bouser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
21.7.2008 12:37:58   
Pingvinčica*
Zredila 23 kg, po dveh mesecih samo še 3 kg viška, ki tudi  počasi kopnijouser posted image  Veliko sprehodov in zdrava hrana 4 x dnevno.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
21.7.2008 13:21:12   
lana8
Zredila sem se za 16 kg, rodila 8 dni PDP, domov iz P prišla -9, sedaj 3mes. po porodu pa so še 4kg ostali.  lp

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
21.7.2008 13:39:43   
BUBICA17
Zredila 15 kg...po treh mesecih po porodu imam dva kg v minusu. Nosim pet let stara oblačila, ker so mi bila vmes pretesnauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
27.8.2008 8:56:26   
pepa6
Jaz sem se zredila za 22 kg, ko sem šla iz porodnišnice sem imela 6 kg manj, 14 dni po porodu sem izgubila še 6 kg. Zdaj mesec in pol po porodu pa se je izguba teže ustavila.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
27.8.2008 11:06:22   
mucka25
Najprej zarad slabosti v začetku nosečnosti izgubila 8 kg, nato pa pridobila 8 nazaj, iz porodnišnice sem šla z -10kg in sedaj po osmih mesecih še  -3kguser posted image .

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
27.8.2008 16:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mucka25)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
27.8.2008 23:26:12   
Anonimen
Drugi dan po prihodu iz P sem imela -3kg, pa je imel samo otrok 3,5kg... user posted image user posted image user posted image Zredila pa sem se 16kg, im skoraj vse zadnja dva meseca. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
28.8.2008 19:10:39   
redhouse
Zredila sem se 12 kg, danes sem en teden po porodu in imam sem zgubila 7 kg,user posted image user posted image od tega v zadnje tri dni 3 kg.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
28.8.2008 20:17:42   
blaža
Prva nosečnost najprej -11 in pol+17, po porodu pa -9
Druga nosečnost najprej-12 in pol+14 in po porodu -6
Sedaj sem pa na ločevalni in sem - 8.700 in imam trenutno 59.500 kg!user posted image  Še dve kilci in polgrem doluser posted image  in bomuser posted image

(odgovor članu redhouse)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
28.8.2008 20:44:11   
Skye
Takoj po porodu sem izgubila 11 kg...naslednje dni še 5, ostali odvečni 4 kg pa se me držijo še danes (3 mesece po porodu)user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?