|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kamp oprema
17.6.2008 22:01:32   
Laubica
A se vam zdi res tako velik-joj ko nimam občutka-saj imamo res velik šotor od induplatov-koper 4-tak da se mi ta zdi čisto fajniuser posted image Pa misliš da ga je težko sestavit?

< Sporočilo je popravil Laubica -- 17.6.2008 22:06:54 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kamp oprema
17.6.2008 23:35:51   
zabrnek
kaj pa vem...treba je premislt če se rabi takšna velikost....če je nujno potrebna nimaš kaj razmišlat, če bi se pa dal tut s kakšnim manjšim prežvet je pa druga pesem.

lp

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kamp oprema
18.6.2008 7:58:31   
Laubica
Ja veš sva midva z možem ,en 10 letni član in en 8m član +psa še imamo-tak da mislim da bo kar treba-in za malčka imam prenosno zravenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kamp oprema
18.6.2008 10:31:15   
Mišni
Ja, laubica, če vas je toliko, potem pa res ne moreš manjšega. Edino ta postavitev, ko so spalnice ob straneh, meni ni tako zelo všeč. Pa pazi, ker je spalnica širine samo 125 cm, pazi na to, ker dve standarni blazini po 80 cm ti ne bosta šli notri. Po 60 blazin se ne dobi, 120 pa tudi ne vem če, razen če jih imajo mogoče v Sun&fun in če jo boste posebej za v ta šotor potem kupili.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kamp oprema
18.6.2008 10:45:41   
Mišni
Mi smo trije in imamo za 1-krat prespat kar tega, pa je prav fajn:

http://www.quelle.si/ecommerce/showartikel.asp?aid=80220&sparte=461&productpage=2



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kamp oprema
18.6.2008 13:15:30   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, laubica, če vas je toliko, potem pa res ne moreš manjšega. Edino ta postavitev, ko so spalnice ob straneh, meni ni tako zelo všeč. Pa pazi, ker je spalnica širine samo 125 cm, pazi na to, ker dve standarni blazini po 80 cm ti ne bosta šli notri. Po 60 blazin se ne dobi, 120 pa tudi ne vem če, razen če jih imajo mogoče v Sun&fun in če jo boste posebej za v ta šotor potem kupili.
Uf zdaj si me pa z temi blazinami zmedlauser posted image kaj vem kaj bomo-moram to mojemu možeku pokazat-saj ga še nismo kupili
Tvoj je pa super-za 3user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kamp oprema
21.6.2008 16:18:19   
Laubica
Da poročam-sva šla včeraj gledat šotor in piše mere spalnice 135 in smo ga danes kupili-in gre dvojna napihljiva blazina v eno spalnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -je pa šotor res velikuser posted image možeku se ful dopade -no saj meni tudi-zgleda da ne znamo nekaj minimalnega kupituser posted image -tak da smo ponosni lastniki novega šotorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -za vikend paketuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kamp oprema
7.7.2008 11:03:25   
pikecpokec
Evo, še slike z našega kampiranja:

kuhinja:
user posted image

spalnica:
user posted image

prostor za dnevni počitek pod oljkami:
user posted image

šotor in jedilnica:
user posted image

šotor še z druge strani:
user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kamp oprema
7.7.2008 11:05:56   
pikecpokec
Aja, še nekaj: fuuuul se nam je obnela prenosna posteljica, ker je tudi čez dan spal v njej. Lahko se uporabi tudi kot stajica, da ga imaš na očeh.
Potem, res fajn je bilo da smo vzeli pizza pan. Za krompir pečt je super, jaz sem v njem pekla tudi šnite in palačinke.
Za tamalega smo za sedet vzeli Bumbota in je kraljeval user posted image

< Sporočilo je popravil pikecpokec -- 7.7.2008 11:06:12 >


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kamp oprema
7.7.2008 18:22:36   
Pi-kica 1
Super urejeno. Smem vprašat, kje ste bili?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kamp oprema
7.7.2008 21:31:38   
pikecpokec
Bili smo na Murterju, v enem malem eko kampu Matija. Super kamp, senca pod oljkami, nič gužve, WC-ji v nulo čisti. In predvsem - nič Čehov user posted image (sem grda, ne? user posted image ).
Edino plaža ni ravno vrhunska. Večinoma so pomoli, pa vmes tu in tam malo peska.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kamp oprema
21.5.2009 12:03:46   
Rožica I
Če koga zanima, se je danes začela akcija samonapihljivih 5-cm blazin v Hoferju (15,99€)- pohitite user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kamp oprema
3.9.2009 22:14:52   
alamar
V Jysku v Ljubljani imajo 50% in več znižane šotore.

Recimo velik za 6 oseb in 3000mm je znižan iz 170 na 70 EUR...Imajo tudi manjše. Danes zvečer je bilo le še par kosov.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kamp oprema
8.9.2009 10:17:35   
tortis
Če že kopujete kako opremo za kampiranje, malo poglejte tukaj...
Jaz sem vedno našel izdelke totalno pod ceno če primerjamo z kakim hervisom al pa kaj ::)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kamp oprema
20.9.2009 8:55:53   
alamar
Če je kdo iz Postojne ali bližine. Na Hoferjevi otvoritvi 24.09.2009 bodo imeli zelo solidne šotore za 4 osebe znižane na 60 EUR. Gre za tale šotor
http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_11189.htm

Na voljo bo 100 komadov

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kamp oprema
23.2.2010 15:04:07   
fussy

Od opreme nam še manjka samo hladilnik! Odločava se za nakup mini hladilnika coolstar cs 46ha....link http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/artikel/15297/

Ima kdo mogoče identičnega, da bi podelil kakšno mnenje glede hlajenja, če je dovolj učinkovit in kvaliteten glede na ceno?

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kamp oprema
23.2.2010 15:20:15   
margot
mi imamo hladilno torbo na elekt. -zadovoljni!user posted image

(odgovor članu fussy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kamp oprema
24.2.2010 8:46:31   
alamar
fussy

Tile hladilniki hladijo ko šus. Imam podobnega in sem ga imel v šotoru na 4/5 nastavitvi in je še preveč hladil. Roba mi je napol zmrzovalauser posted image , kljub temu, da je bil na hudi vročini v šotoru. Super zadeva, če le imaš prostor v avtu in šotoru zanj. Sicer se da dobiti cenejšega, poglej v Tehnomarket, jaz sem ga tam lani kupil za 90 EUR z dvoletno garancijo, mislim, da je njihova znamka NEO.

edit: Tega imam
http://www.lovecnacene.si/nerazvrsceno-gospodinjski-aparati-neo-mini-hladilnik-bc-50/m/1006740/

Hladilna torba je brezveze, ne ohladi. Samo vzdržuje tempertaturo. Ne moreš imeti noter mesa, mlečnih izdelkov...

< Sporočilo je popravil alamar -- 24.2.2010 8:51:30 >

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kamp oprema
25.2.2010 20:42:05   
hiponzel
Zdravo!
Tudi mi smo novi na kampiranju in smo se odločali hladilnik ali hladilna torba. Kupili smo mini hladilnik coolstar (kot ga navajaš) na kratko - BOMBA. Kupil sem v Tehnomarketu (s popustom 110 EUR). Hladi ko šus, tako da je bila tudi druga hrana zmrznjena (ki je poleg zmrzovalnika)
LP

(odgovor članu fussy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kamp oprema
25.2.2010 22:20:23   
blazinca
Tudi mi imamo tak hladilnik, hladi kot strela. S torbo- hladilnik pa nismo bili zadovoljni, ker hladi samo spodaj pa še premajhna je. Tak hladilnik je zakon - za v kamp.

(odgovor članu hiponzel)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kamp oprema
26.2.2010 20:52:52   
fussy

Prou vesel sem za te odgovore.... user posted image

Tudi sam se nagibam k nakupu mini hladilnika in verjetno bo to prav coolstar. Če pa je še kakšen, pa kar na dan z besedo.

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kamp oprema
8.3.2010 17:23:51   
alamar
Zdaj imate priliko priti do poceni hladilnika za kampiranje. V Leclercu imajo akcijo za tale mini hladilnik znamke Hyundai , 46 litrski z mini zmrzovalnikom za 77 EUR z vključenim popustom. Ceneje ga verjetno ne boste dobili nikjer. Akcije pa se začne 10.03.

(odgovor članu fussy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kamp oprema
13.4.2010 21:49:05   
K.K.K.
Zdravo! Če imate par sekund časa vas prosim, da odgovorite na vprašanje, zastavljeno na naslednjem linku:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGFobFdJXzZtcnU3WTZzREdrdDNvMkE6MQ

Vaši odgovori mi bojo zelo pomagali pri izdelavi poslovnega načrta!
Hvala vsem!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kamp oprema
10.5.2010 1:22:27   
Simplicity
Vidim, da ste vsi super opremljeni. No, predstavnikom moškega spola moram predlagat še eno zadevo, ki je zelo uporabna, mal pa tudi za veselje:) kolegi so mi pred kratkim prav za kamping prinesli Gerber multifinkcijske klešče. Zadeva vsebuje klešče, rezilo za žice, nož, žaga, škarje, križni izvijač, klasični izvijač, odpirač za steklenice, odpirač za konzerve...skratka ni da ni,pa še fino skoraj nič prostora ne zavzame, pa vseeno imam s sabo vse, da lahko v muru odprem kakšen pirček ali pa kaj popravim:)

(odgovor članu K.K.K.)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kamp oprema
6.6.2010 17:59:12   
n4t4L1J4
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR


Pa še Mirna. Spodaj imamo Artiache, pa narejene imamo take posebne rjuhe "na predale", da blazine ne lezejo narazen, pa še oprat se da.


Mene zanima, kako zgleda to, da mate narete rjuhe "na predale"?


_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?