|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 9:36:32   
suncicica
ojla
se sem tukaj,nic bat. zdaj sem ze jaz obupala nad tema dvemauser posted image user posted image .ocitno se jima nikamor ne mudi.
nisem se vas utegnila prebrati,zato se s komentarji slisimo kasneje.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 13:12:35   
šmarnogorka
Hojla punčke!!

Suncicia - sila si, moramo se po tebi zgledovat!

Taškica - prebiram knjigice - še največ ponoči, kadar slabo spim, pa me ta literatura potem lepo uspava ;). Bom ful vesela, če boš res lahko prišla na obisk. Ampak ti v prvi vrsti poskrbi, da se boš tudi sama spočila in umirila tempo :). Čeprav ti čisto privoščim tvojo energijo in akcijo. Držim pesti, da bo na pregledu vse BP.
Kakorkoli obrnem, res počitek dobro dene!! Verjetno šele takrat, ko si primoran to spoznaš user posted image .

Lara Light - te popolnoma razumemo. Počitek in pozitiva in furamo naprej!user posted image  Oglasi se pa le. Bomo mislile nate. Jaz tudi vsak dan ali vsak drugi dan preberem tale naš forumček in se potem bolje počutim....

Pikatara - res upam, da se bomo enkra spoznale in zasedle pol Tivolija z velikimi vozički v pisani druščini. Pa še kužke boste pripeljale s seboj, to bo žur.
Je hecno, ko pridejo obiski in se ne morejo načuditi "kočiji" (beri - vozičku) za dvojčke - eni jih primerjajo s svojimi malimi avti ;).

Barbk - kako gre tebi v zaledju Šmarne gore? Si Manco pozdravila?

faj bodite!!user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 15:28:33   
Cembi
Snežinka4, hvala za poročilo s predavanja. Super si!user posted image
Kdaj bo še kako predavanje za nas? Z veseljem bi se ga udeležila.

(odgovor članu šmarnogorka)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 15:40:10   
Shadow
In jaz že začenjam sezono butastih vprašanj: kaj so tetra plenice??? A so to Pamperske??? Se ponižno opravičujem, ampak res nimam pojma... user posted image


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 15:44:50   
mlinčka
Shadow, helou!

Tetra plenice:

user posted image

Sej veš, tiste stare dobre, iz blaga. So tud tvojo rito krasile user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 16:59:11   
taškica
Sej veš, tiste stare dobre, iz blaga. So tud tvojo rito krasile user posted image .

Mlinčka tale izjavca je pa svetovna!!!!!!! Sem se pošteno nasmejala. Shadow, sploh se ne sekiraj; čist normalno je da jih ne poznaš. V materinski šoli jih boš lahko še celo v živo videla.... :)

Punce dejte mal pozitive na tale forum, ker sem jest danes čist low on energy. Mene ta maldava tko pritiskata pod rebra, da mi ne paše ne stat, ne sedet, ne ležat, ne vem kaj bi mi pomagalo.....

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 17:48:46   
Snezinka4
Punce, ko ste down, ko vas vse boli si oglejte slikce malčkov od Nokes, pa se boste čist stopile, pa boste ugotovile, da se za kaj takega res splača "mal" potrpet. Al pa tisti video, ki sem ga enkrat nazaj že poslala poglejte - o smejočih četverčkih...user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi zdaj čist zmozgana, ampak sem se maloprej imela krasno na prvi tekmi košarke mojega prvošolčka. Kok so bli lušni!user posted image Nekaj jih je sicer vedlo zakaj gre, naš je pa najbolj skakal okrog, ampak kaj je kritje, obramba, napad mu pa ni jasno. Se je imel pa fino. Jaz pa še bolj. Sem tako navijala.

Aja, pa rezultate AC sem dobila - obe punčiki sta ok.user posted image user posted image Sem kar olajšana. So pa rabili točno 4 tedne, da sem dobila izvide.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 18:19:40   
pikatara
Taški drži se. Če te kaj potolaži imam danes energije toliko kot ti. Kakorkoli se premaknem me tam pod desno dojko boli. Že cel dan ležim in se sama sebi smili. Za povrh pa sedaj nikjer ne najdem seznama kaj morava kupit tako da moram spet na net in po vseh zvezkih pogledat ter na novo napisat, ker gerva jutri v nabavo. Ampak jutri je novm dan in bomo vse bolje. Če pa rabiš kaj spodbudnih besed pa kar pokliči. Tudi ti moraš imet kdaj tak dan, saj si drugače kot rožica. Očitno je pa vreme čudno, ker vpliva na vse nas. Snežinka je dobro napisala da poglejmo dvojčke od noki, to ti res polepša dan. Malo poglej svoja fanta (velika dva) pa bo dan kar lepši. Pa še dva takšna cukrčka bosta.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 18:59:50   
nokes
punce, kaj vam naj rečem, razen tega, da bo današnji dan minil in prihaja pomlad, sončni dnevi in kmalu boste imele pri sebi svoja otročička!!!

snežinka, pikatara, joj, kar pokam od ponosa! ko ju pogledam, mi postane toplo pri srcu, dobesedno! neopisljivi so občutki materinstva!user posted image user posted image user posted image

snežinka, komaj čakam takšnih trenutkov, ki si jih bila deležna s svojim prvošolčkom! je moral bit luškan, ko ga je bilo povsod polno user posted image user posted image , pa čestitke za rezultate AC! bravo!

pikatara, seznam pa se jaz spravljam pisat, ker vem, kako sem ga iskala po spletu, pa kombinirala iz najrazličnejših virov, pa na koncu nisem imela nič nabavljenega, ker me je vse prehitelo! no, upam da bo do konca tega tedna na dojenčkih!!! (delam reklamo, da pridete malo pogledat! user posted image )

LL, uživaj in upam, da je s hrbtom bolje!

mlinči, ti pa žebljico na glavico oz. tetra plenico na rit! user posted image  kdaj imaš morfo?? in kako si?

shadow, tetra plenice rabiš kot podlogo pri previjanju, pa za podirat kupčke, pa za brisanje po umivanju, pa kot podlogo za glavico v posteljici, pa za podlaganje hrbta, da ležijo otroci na boku, pa... tetra plenic ni nikoli dovolj!!

taški, še malo, pa bo jutri!!! vem, da je danes res ena beda od dneva user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.2.2009 21:04:19   
taškica
Pika, Noki, hvala za vspodbudo. Saj, naj mine ta blesavi dan. Upam, da bom jutri sama sebe bolje prenašala. user posted image .

Joj Snežinka, super si tole napisala. In veš, tudi jaz imam prvošolčka in tudi mi smo šli na prvo košarkaško tekmo. In on je taka suhica. Visok, ampak suh. In pol parketa je plesal kot baletka, ker nima še koordinacije gibov. Vmes ene trikrat padel, pa čakal žogo kar sam pod košem. Ma je bil full dober. Ampak je še čist nerazvit, je še moj dečko....

IN ČESTITKEZA AC! Bravo, zdaj pa hitro kupovat kakšne roza klobučke za tvoji dve princezi....


Grem takoj gledat album od Nokiuser posted image .



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 6:16:58   
mlinčka
Dobro jutro!

Če slučajno še kera ne more spat, ena kofica za lepši začetek dneva:

user posted image

Za fruštk je še mal prezgodi, ne user posted image ?

Taškica in Pikatara, a je kej bolš? Snezinka, user posted image user posted image  za tvoji češplci!
 
Noki, sem fajn. Vzhajam user posted image . Morfo mam 6. 3. Še kake fotkice prilepi.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 6:50:49   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Mlinčka a tebe te dve tvoji žabici že kaj brcata?


Ja, zdej pa že lahko rečem, da ja user posted image . Ene dva tedna nazaj (tko, na uč) se je začelo nekaj čiiist na rahlo, zlooo občasno dogajat, pa nisem bla čisto sigurna, zdej pa že ni dvoma. Je še vedno redko, ampak že bolj konkretno. Niso pa še tiste ornk brce (kolikor si jih pač lahko predstavljam user posted image ). Ti maš še čas, bejba. Al že kej dogaja pa nisi zihr?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 7:40:20   
Shadow
Jutro, jutro!!!

Dekleta, lepa hvala za pojasnilo in slikovni material o tetra plenicah. Saj se mi je po malem zdelo, da so to tiste bombažne, nisem pa bila sigurna.

Snežinka, user posted image user posted image user posted image  za rezultate AC!!! Saj drugače, kot v redu, tudi ni moglo biti!!!

Taškica, upam, da boš danes high to the extreme on energy, bo lep sončen dan!

Nokes, jaz se TOPLO, ma kaj toplo, VROČE priporočam za seznam, ker bom drugače sigurno pol stvari narobe kupila. Tvoja miškota pa me vedno znova raznežita... user posted image user posted image user posted image

Pozdravček tudi vsem ostalim in obilo krofov vam želim!

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 12:53:55   
taškica
DAN!

Mlinčka hvala za coffe, ob 6ih zjutraj, pa kako to, da ne moreš spati?????

Ste mi pomagale, danes sem veliko bolje spala, tudi tišči me več ne toliko, ampak ekstrema od energije še ni. Tudi  obut se mi ne ljubi, da bi pokukala v to zmrzlino zunaj. Jaz čakam pomlad, temperature +15 in cvetoče češnjeuser posted image .

Moji fantje so se že namaskerali in šli strašit babice. Jaz kuham, pa ležim, pa ležim, pa kuham, ko opazim, da se mi vse žge user posted image  Jedli bomo kasneje, sicer je lep dan ampak meni se nikamor ne da.

Izkoristite viške energije, pejte se sprehajat še namesto meneuser posted image .....

Noki, še kaj napiši kako sta tamaldva danes. Kako ste spali, kakšen ritem imate? Kako pa veš koliko mleka jima moraš dat? A ti to kdo pove?




_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 13:29:03   
taškica
Pikica5 je opisala svojo porodno izkušnjo pri dvojčkih 2009!

Pikatara - a pošlješ Maji en SMS, da mislimo nanajo in kako sta ta maladva?


_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.2.2009 18:54:48   
pikatara
Mlinčka hvala sem boljši. Danes sem pa spet prava in polna energije. Zjutraj sprehod s psom, pol bazen, pol pa nakupovanje za bebiki. Sva šla po kozmetiko, plenice, flaške, dude, dekce,... Jutri bova omaro iz spalnice selila, pa police not montirala. Pol me čaka pa le še zlikat vse cotke, oprat poteljnino in plenice, pa v lekarno it. Pol pa bebike čakat. Aja pa še en izpit vmes narest.

Taškica danes je že bilo +9, še malo pa bodo tvoje temperature. Pred nosečnostjo sem bila čist zmrznjena, sedaj pa sam da sonček sije. A veš kako veš, da si okrogel? Takrat ko moraš moževo bundo oblečt, ker ti tvoja ni več prav. No pa smo tam. Sem mislil da jo bom mogla že prej. Počasi mu bom še vetrovko zaplenila.

Bom Maji takoj pisala ko se spravim s kavča da pridem do tekefona, sem tudi jaz že cel dan mislila na to pa je bilo skoz nekaj. Pridne bodite in fajn spite.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 5:03:35   
nushka
alo vsem skupaj,

ura bo pet, jaz pa še nisem niti minuto zaspala. niti včeraj ponoči. strašansko me boli v križu in kolkih, na noben način se ne morem namestiti, nič ne pomaga. moj sladko spi, jaz ga pa kar naprej budim - seveda ne namenoma. mi je "zagrozil". da me bo peljal v bolnico. čist sem že obupana, jutri pa se začne šele 25 teden. zalagam se z vzglavniki, odejo, itd.... punce, ima katera podobne težave?

lara - zadnjič, ko sem brala tvoje poste o bolečini, si sploh nisem mogla predstavljat, sem si sama pri sebi mislila, da pri meni pa to ni mogoče.

sploh se ne upam v posteljo, zdajle še komaj gledam, ko pa se vležem, je pa joj.... najbolj se pa bojim, da bi bilo kaj narobe. otročka sta sicer živahna, kar lepo brcata, ampak.... ta bolečina je pa res nevzdržna. odleže mi edino, ko sedim zdajle za mizo, pa še tu moram pazit kako sedim.

grem vseeno poskusit mal zadremat, mogoče bo pa vseeno šlo. držte pesti.

nokes - otročka sta čudovita.

pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 7:58:30   
Rubin.
Lepo zaseneženo jutro user posted image .

Dober tek.   user posted image

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 13:35:41   
pikatara
Nushka drži se, imamo vse podobne težave. Meni samo bazen pomaga, če dva dni ne grem plavat je katastrofa. Me skrbi kako bom zdaj, ker mi bo ginekologinja kmalu prepovedala plavat. Zadnjič mi je rekla, da lahko do 33 tedna in upam da si za kakšnega še premisli. Poskusila sem tudi s sprehodi in ostalim miganjem pa nič ne pomaga.

Rubin kje si pa ti sneg našla?

Lara pogrešamo te. Upam, da boš kmalu boljen in se boš kaj javila.

Taškica kako je tvoje počutje? Kdaj pa tvoji fantje gredo?

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 16:35:54   
taškica
Nousha - drži se, drugega ti itak ne preostane - pa morda z mislijo, da bo jutri bolje. Jaz sicer res boljše spim, me pa še vedno pod rebri, pod prsmi fajn peče - točno to kar si ti opisovala Pikatara. Pa cela koža me srbi, kot da bi mi bila premajhna. Se mažem, pa tuširam, pa nič ne pomaga.

V moji postelji že nekaj časa kraljuje enih 8 velikih povštrov - štirje so nagrmadeni v nebotičnik, dva služita kot ogromno stopnišče., dva pa imam kot podlogo za levi in desni stran boka in trebušček. Pa še ti so mi premajhni. Če mi mož reče: a se prideš k meni stisnit; desetkrat premislim, če se mi splača moje kraljestvo zapustiti in iti k njemu v objem. Če zmorem toliko energije, se zelo hitro poberem stran v mehkobo pernatih blazin. Pikatara - bodi srečna za vodno posteljo.

fantje naj bi jutri šli, pa je nekaj ta večji zbolel. Kašlja kot star kadilec - če bo noč ok (je spet na ventolinu) potem gredo vsi, čene bo ta večji ostal pri meni. Ampak kava pade Pika, prav?

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 17:58:49   
lara light
Zlate moje deklice, ne zdržim več brez vas!user posted image  Sem morala prav pustit obiske par minut in vas pridet pogledat! Maškara nisem, bom kar v originalu odigrala letosuser posted image , pa ve? Kako ste?
Taškica, upam, si bolje, več energije? Mislim nate!user posted image  In mali tavečji naj se pozdravi!user posted image  Tudi jaz sedaj spim s tremi pouštri kake 3 tedne, ki jih podkladam pod kolena in trebuh.
Pika, ti tudi praviš, da si že spet stara dobra fit bejba, polna energije, super, sem vesela zate in otročka.user posted image  Pa še en izpti??? Neverjetna si, že vnaprej čestitam, ker vem, da boš zmogla?
Sunči? Vse mirno?user posted image user posted image
Kako je maja? HB,da se je vs tako lepo izteklo, upam, da bojo kmalu doma...
Noki, tvoja dva sta res pravi balzam za vsako bolečino, slabo voljo, lenobo...super ste!user posted image user posted image
Nushka, res je kot pravi Pika, vse podobne bolečine doletijo, pa se poslovijo, pa spet pridejo...ene imajo hujše ali lažje oblike. Upam, da čimprej mine. Poskusi tudi kopeli, ne prevroče, saj veš, da ne smeš. Meni je malo odleglo.
Sicer pa me kolki, ob vstajanu je najhuje, bolijo že od 17 t dalje...teh 5 dni bolečega križa je bilo pa too much, hb da je mnilo, ker sem tko kot ti hodila po hiši in iskala ustrezen položaj, da bi odleglo, pa ga nikakor nisem našla. Poskusi tudi z gabezovim mazilom, jaz imam domače od ene gospe narejeno in me je moj večkrat mazal...je bilo malo bolje, sicer pa menim, da otroka pritiskata na nek določen predel in ko se to spremeni, tudi bolečina popusti...ne vem, kako ti še pomagat, en topel objemeček pošiljam, naj mine čimprejuser posted image

Sem brala nekaj dvojčki 2009, bravo noki za otvoritev teme in super postiuser posted image , še posebej pikicauser posted image ...komaj čakam, da dobim 'vstopnico', da se vam pridružimuser posted image , a nimam nobene sile.
.
Vsem neomenjenim, od mlinčke, do senčke, blančice, šmarnogorke, itd...topel pozdravček!user posted image

Pogrešala sem vas!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
22.2.2009 18:49:36   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: pikatara


Rubin kje si pa ti sneg našla?




V Mariboru je kar fajn snežilo, ampak se je popoldan vse stopilo.

Sem pa gledala malo vozičke, samo gledala user posted image  in mi je v oči padel ta model:

VOZIČEK

Potem pa malce pogooglam pa vidim, da ga imaš ti. Meni se zdi ful ugodna cena 360 € za voziček + dve košari + dve lupinici.

Daj reči mi kako izgleda v živo. Kako ga je peljat, ali ima vrtljiva kolesa, ali je zelo ozek.... ? Pa še to da se da obrnit v obe smeri mi je velik plus. Lahko tudi na z.s., da ne dolgočasiva drugih. user posted image

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.2.2009 8:41:23   
taškica
Rubin - ta voziček od Pikatare je čist ok. Poglej še njen album.

Lara - ojla srce - lepo da si se oglasila in itak sem vedela da nas boš pogrešala, ker smo same ta fejst gor :). Včeraj sem šla malo nazaj gledat ta isti forum, punce moje, prejšnje so zdržale dolgo - do 38tedna!  Mene tile naši prezgodnji porodi vsakič malo vržejo iz tira, kaj če tudi mene doleti, danes namreč začenjam 29 teden user posted image user posted image . Sem pa včeraj brala eno fajn knjigo, ki lepo pove, da so intenzivne enote novorojenčkov, nedonošenčkov, prostori čudežev. Da so mali taki bojevniki, ki jih ne uničijo ne viroze, stiske dihanja, notranje krvavitve ali kaj podobnega, ampak se borijo, borijo. Baje odrasel človek ne bi nikoli preživel takih stresov in komplikacij, kot jih preživi nedonošenček. In zato so intenzivne enote prostori upanja. Eko mal cukra za v jutrouser posted image .

Ponoči nisem preveč dobro spala, v bistvu nisem zaspala do 2h zjutraj, delno zaradi mojega prvošolčka, ki je fasal grozljiv kašelj in visoko vročino, delno me je vse srbelo. Tako da smučanje zanj odpade, je možiček čist preč.

Skratka, vsem dobro jutro, dajte kaj pisat punce, karkoli, sam da vas berem. Kako je z našo suncico?

Aha, jaz imam to sredo pregled, v bistvu komaj čakam, ker želim potrditev da sem ok, zaprta, itd.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.2.2009 9:56:35   
blanč
Dobro jutro punce. A ste vse bolane ali je kak drug vzrok, da se nič več ne javljate tu gor. Jaz bi rada, če mi katera pove kako dolgo je za čakat pri dr. Cerarju? A ima katera številko na katero se lahko pri njem naročim. Rada bi, da mi on naredi mrfologijo. Aja, pa še to me zanima kakšna je cena?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
23.2.2009 10:41:46   
Snezinka4
Hojla !

Kar malo smo zaspale na tem forumu, ne? Se mi zdi, da nas same težave pestijo. Tudi mene je doletelo slabo spanje. Kar je pa najhuje, da imam same močne slabe sanje. In take sanje mene preganjajo še čez cel dan. Sem čist utrujena zdele, pa še prvošolček se mi je spuntal in se ni hotel udeležiti počitniškega varstva, tako da sva doma. Saj je lušno, se igrava, ampak jaz sem takoooo zaspana.

Je fino Taškica, da kaj poveš kar si prebrala. user posted image  Se še priporočamo za kakšen povzetek vsake toliko časa. Jaz bom tudi še enkrat mal nabluzila nekaj iz svoje knjige o temi dojenja in o tem, kar so nam rekli v materinski šoli. Samo enkrat kasneje, ker zdele se samo na hitro javljam, ker potem se moram it nazaj igrat memo.

Držmo se punce. Je boljš neprespanost in bolečine preživljat kot pa prehitro v porodnišnico it...slaba tolažba sicer, ampak sam da bomo čim dlje 3 v 1!!!!!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?