|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tole je pa zame sedma novica leta...
12.8.2008 13:45:13   
murkica
Pa še tukaj čestitke Matt!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tole je pa zame sedma novica leta...
13.8.2008 9:36:51   
spelka12
matt in trinity obema iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tole je pa zame sedma novica leta...
15.8.2008 21:28:47   
svizec28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tole je pa zame osma novica leta...
18.8.2008 19:34:58   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85




punce:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

štručka:možno je kajti delala sem test in ne vem ali je ali ni.poglejte moj album in povejte.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tole je pa zame osma novica leta...
18.8.2008 19:37:31   
Serendipity
sonček - še tu ČESTITAAAAAAAAAAAAAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tole je pa zame osma novica leta...
18.8.2008 21:56:03   
LuNa73
opaaaaaaaaaaaaa......juhuuu, spet novce nosečke z borbe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Čestitam vama Matt in sonček85!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tole je pa zame osma novica leta...
18.8.2008 21:59:39   
spelka12
sonček85 bravo, jupi, super, bravissimo.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
6.9.2008 23:18:55   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image

mene bo kaaaap, prav zares!

sem rekla, da se nosečo počutim user posted image



Ajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moja..... čestitam!!!!!! user posted image user posted image user posted image  In želim ti, lepo lepo nosečnost! user posted image user posted image
Kar se kapi tiče... tud mene je skor..una tavesela.....user posted image

< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 6.9.2008 23:19:30 >

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 9:09:18   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image

mene bo kaaaap, prav zares!

sem rekla, da se nosečo počutim user posted image



Ajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moja..... čestitam!!!!!! user posted image user posted image user posted image  In želim ti, lepo lepo nosečnost! user posted image user posted image
Kar se kapi tiče... tud mene je skor..una tavesela.....user posted image



Se pridružujem čestitkam, daraga naša Ajsi!!!!!!! Končno je prišel tudi tvoj trenutek!!!!!!!


UŽIVAJ IN SREČNO IN ZDRAVO user posted image  !!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 9:16:47   
~Biba~
WAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUuser posted image user posted image user posted image user posted image kO SEM TOLE PREBRALA...DA JE V NOVICI LETA NOVA NOVICA..sem šla gledat katera borka je srečnica, in lej jo...ajsikaaaaaaaaa bo mamicauser posted image user posted image fenomenalno

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 10:51:08   
Rakica_80
Čestitam še enkrat, punce ful sem vesela za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 13:27:27   
Serendipity
ŠE TU IZ SRCA - DRAGA MOJA AJSI - RES OBJEMČEK A TOKRAT ZA DVA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 13:32:14   
lučka 25
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ne morem verjeti. ČEEEEESTIIIIITAAAAAM!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 14:06:08   
jazzz27
AJSI, ŠE TU TI ČESTITAM! Zdravo in mirno user posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 14:43:27   
spelka12
Luba ajsika user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 14:57:01   
Fargesia
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!ajsikaaaaaaa,ČESTITAMMMMM!!!!!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tole je pa zame deveta novica leta...
7.9.2008 15:29:29   
Erin
Ajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

ČESTITAM!!!

Naj poteka vse tako kot je treba, da boš imela čez 8 mesecev v naročju zdravo dete!

Super! Sem ful vesela zate!
user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 9:08:41   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce jutro!!!

Test je pozitiven!!user posted image user posted image

user posted image


jazzzika moja, čestitam user posted image user posted image user posted image  ti želim mirno in zdravo nosečnost! in naj bo julij naslednje leto najsrečnejši mesec tvojega življenja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 9:26:40   
murkica
Se podpišem pod tole!!!!Bravo jazzz!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 10:23:22   
Rakica_80
Jazzz27user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo user posted image želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 15:15:17   
jazzz27
punce...pa ne morem verjet, da ste me tudi tukaj dale...hvala drage moje borke!user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 15:19:46   
Tiki55
Jazzz kako lepa novička! Čestitke in lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tole je pa zame deseta novica leta...
30.10.2008 15:22:18   
Serendipity
Jazzziiii - itaq da spadaš sem! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tole je pa naša deseta novica leta...
30.10.2008 19:36:42   
LuNa73
Sem naslov mal popravla....

Jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzikaaaaaaaaaaaaaa ČESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image . Punca, zdej pa se čuvat in čuvat in čuvat user posted image ... pa ne sam sebe.... še pikico. Al pa bolš tak: Dragi od Jazzike, čuvaj jazziko in njeno, no pardon, vajino pikico!user posted image

Aja, pa da boš vedla, da dober glas (novica) seže u nevemtakatero deseto vasuser posted image .


drgač pa... sem prečesala celo upanje, pa nisem našla te teme user posted image ...pa mi je stric googl pomagu mi jo najdit... sem jo čist spregledala na prvi straniuser posted image user posted image !

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tole je pa naša deseta novica leta...
30.10.2008 23:36:59   
spelka12
jazzzzika še tukaj - kongračjulejšen, bravisimo, vunderbar....user posted image user posted image user posted image  Pa mirnih 9 mesecev.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?