|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:07:24   
gajka
Upam, da se je H&M pripravil na naval user posted image , ker drugače bomo hitro na forumu brale, da so zanič, ker nimajo nič izbire... user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:11:00   
gajka
tejkaz - mislim, da gre za nek štos, da pri spanju na hrbtu predvsem v pozni nosečnosti menda ni najboljši pretok med tabo in user posted image . Nekaj takega sem brala pri Pušenjaku. Ni pa prepovedano spati na hrbtu, ker imamo nek refleks in nam položaj pravočasno postane neudoben in se obrnemo. Problem pri tem je samo pri tistih user posted image , ki so invalidne in se same ne morejo obračati.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:11:56   
tejkaz
ANA_P kakšen nastavek to misliš? Isofix? Saj se da lupinica v avto tudi brez tega podstavka. Midva je nisva potrebovala. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:13:38   
ANA_P
V MB v HM sem bila mogoče res malo razočarana kaj nudijo glede na to da je oddelek kar veliki. Nad kavbojkami sem bila razočarana, ostale hlače in kiklice so vse OK, in nad zgornjimi deli. Zgornji del sem našla mogoče ene tri stvari, ki so mi bile všeč ampak 40 Eurov za srajčko s kratkimi rokavi pa ne dam, sicer je res lepa ampak too much.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:15:13   
ANA_P
tejkaz, ja ja ja o tem je govorila trgovka in rekla, da za Twingota rabiva za drugi avto pa ne. Ker kao twingo nima isofix sistema. Pojma nimam zakaj se gre.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:16:38   
gajka
Eno vprašanje še imam za te podstavke pri lupinicah. Sva namreč mislila dva kupiti, za vsak avto enega, da tega ne rabiš prestavljati non stop. Pa naju je trgovka vprašala kakšne avte voziva, pa je rekla da za Twingota rabiva za novejšega megana pa ne. Pa jenisem razumela zakaj ne, niti ko mi je razložila. A veste ve mogoče zakaj ne?


Tole mi ni najbolj jasno, kaj je trgovka mislila. Vem to, da nekateri starejši modeli (večinoma gre za avtomobile starejše od letnika 2000) avtov nimajo isofixa in zato ne moreš uporabiti podstavka za lupinico, ki ima isofix pritrditev. Logike, zakaj v novejšem avtu ne bi potrebovala podstavka, pa res ni. user posted image  Čeprav mene pa bolj zanima, zakaj je pritrditev na podstavek boljša kot direktno s pasom. Če se orng zaletiš (bog ne daj!), ti itak težko karkoli pomaga...

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:18:45   
gajka
Mogoče je mislila, da je ravno za Twingota potem podstavka ne rabita, če nima isofixa, ker ga nimata kam pritdit. user posted image  Ampak saj obstajajo tudi podstavki, ki niso za isofix, npr. PP ima podstavek Base.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:21:45   
ANA_P
gajka a tak je. Kaj to sploh je isofix? Te pa je trgovka vse skupaj malo zamešala, po mojem bi mogla rečt, da ne rabiva za twingota, ker je letnik 99 in da rabiva za megana, ker je letnik 06.
Ne vem, temu še morem priti do konca, morem vprašašti soseda, kako imajo oni o rešeno imajo taki voziček.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:23:39   
anita goitan
ISOFIX je standard: http://en.wikipedia.org/wiki/ISOFIX 
no tukaj še bolj nazorno pokazano: http://isofix.pegperego.com/p.php?l=en&p=3


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 28.3.2008 11:26:12 >

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:26:24   
Zoja Miša
No, končno sem vas malo zbobnala na kup!
Gajka pridna, da si že vse poštimala. Ampak do 3 bo pa sedaj še kar dolga! No, če bomo čvekale, bo hitro okoli.user posted image
Ana_P, super za hlače in trenirko! Sem tudi jaz kot tak otrok, ko si kaj kupim. Samo, da sem zadnje čase kar pridna bila, pri zapravljanju! Sem si tudi jaz zadnjič trenirko v Hervisu, samo spodnji del od Adidasa. Črno z belimi črtami postrani (mi naredi manjšo rit in noge user posted image ) in tako roza majčko tudi adidasovo, da bom na aerobiki za nosečke, ko grem v ponedeljek, čedna! user posted image
Pa hlače v H&M-mu in majčko.... denar kar leti od mene!user posted image

Čakajte sedaj vidve s tema podstavkoma in isofixom... na kaj moram sedaj paziti pri vozičku oz lupinici?!?

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:29:50   
ANA_P
Ne vem, na ta isofix. Očitno je to res za novejše avte, ker twingo ima zaja dva pasa in basta, sploh ni nekih umetnosti pri twingotu. Potem pa bomo res rabili samo en podstavek.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:31:21   
gajka
ANA_P - če ima avto isofix, ima na zadnjem sedežu med sedalom in naslonjalom take kovinske rahlo kvadrataste ušeske, na katere potem pritrdiš ta isofix podstavek za lupinico. So pa tudi podstavki za lupinico, ki jih fiksiraš samo s pasom in ne potrebuješ tega isofixa. Lahko pa lupinico fiksiraš kar brez podstavka direktno s pasom. Poglejta najprej pri Meganu, kako to zgleda. Malo potipaj z roko med sedalom in naslonjalom na zadnjem sedežu, pa potem še vedno lahko za štos preveriš, če bi ga slučajno tvoj Twingo tudi imel.

< Sporočilo je popravil gajka -- 28.3.2008 11:33:48 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:32:40   
anita goitan
sestra ma Bravota-ma ta star model, in tud nima isofixa, sam vem da da kar pasove tako okrog, oz pod sedež, ni kupovala nobenega podstavka. Moj avto ma te nastavke isofix, od moga pa ne-ma bova pač improvizirala-jah kaj naj pa.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:41:06   
ANA_P
zdaj pa vem kaj mislišuser posted image , ja megan ima to čudouser posted image , vem da sem ga enkrat sesala in sem gledala kaj je to, twingo pa po mojem nima, ker ga vsak teden sesam in tega še nisem zasledila, lahko pa res pogledam za štosuser posted image  in me ta mali počipoko moj preseneti.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:45:45   
karmen83
Punce, se opravičujem, ker takole motim vašo razpravo - hočem se samo zahvaliti za prijazno dobrodošlico user posted image .
Sem pa iz okolice Slovenske Bistrice, čistokrvna Štajerka... user posted image   No, da vas ne motim preveč, lep dan želim vsem pa da bi se že kak sončni žarek prikazal, ker imam snega res že vrh glave... Uživajte! user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:49:50   
gajka
karmen83 - saj se ni treba prav nič opravičevat. Si več kot dobrodošla, da se nam pridružiš pri debati! Lahko pa tudi kako novo tematiko začneš.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 11:56:57   
anita goitan
karmen83 prav lepo pozdravljena!user posted image Ok recimo da sedaj isofix obvladamouser posted image , sedaj pa eno vprašanje, zjutraj se pač pozdravljamo s kavicamiuser posted image user posted image , mene pa dejansko zanima koliko si kavice privoščite. Meni tja do 4 meseca ni dišala, ma sedaj pa mi zapaše 1 zjutraj in sicer taka v veliiki šalci, z veliiiko mleka. Mogoče ni prav, ma recimo da spijem 4 na teden. Čez vikend sigurno ne pijem ker bolj pozno vstaneva.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:05:19   
gajka
Jaz user posted image  nisem nikoli pila. Sem ene dvakrat probala, dodajala sladkor, ker se mi je zdela grenka, potem je bila pa že tako osladna, da je bila za user posted image . Tako, da s kavo ne poskušam več. Sem si pa včasih privoščila kak kapučino - npr. 1 na mesec! Proizvajalci kave bi pri meni propadli na celi črti! user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:06:44   
gajka
No, OK, kava z veliiiko mleka tudi gre mogoče enkrat mesečno. Ampak mora biti vsaj 3krat toliko mleka kot kave. Pa še tega zdaj ne prakticiram več odkar sem user posted image .

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:12:43   
gajka
Pa še jaz dodajam eno tematiko za čvek. A je katera začela opažat drugačno tretiranje v službi, odkar je povedala, da je v veselem pričakovanju?
 
Jaz sem enostavno ugotovila, da je šef mene postavil zelo na stranski tir in hvali samo še moške predstavnike. Dokler sem se otepala misli na user posted image , sem bila njegova desna roka, zdaj pa sem skoraj kot nesposoben tretjerazredni delavec... Enako je že malo nazaj začel obravnavati sodelavko, ko se je konec leta vrnila iz bolniške po žal prehitro končani neuspešni user posted image . Pa da kar zdaj razčistimo, še vedno delam popolnoma vse, tudi na teren še vedno hodim in se do sedaj glede moje efektive ni prav nič spremenilo (na slabo vreme pač nimam vpliva)!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:15:55   
Zoja Miša
Anita goitan, tudi meni do 3 mesecev ni dišala, sedaj pa jo zopet pijem. Sem bila prej velika potratnica kave, na faxu sem celo rekla, da bi lahko živela od nje, sedaj pa jo spijem zjutraj, a ne na teše, prej jem, eno veliko šalco, pol kave pol mleka, pa kakšen dan si popoldne mogoče privoščim še kakšen kapučin iz vrečke! Sem nekje prebrala, da bebiki ravno ne škodiš, če ne spiječ več kot 3 šalce na dan, sploh če si prej spil toliko.

Karmen83 prav vesela, sem, da si nas obiskala, saj vidiš, da danes prav prosim, naj katera čveka, kar koli!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:17:19   
anita goitan
gajka jaz blazne spremembe ne opazim, razen to da me vsak dan vpraša kako semuser posted image in mi prou mal teži, ja uredu sem, a. Je pa res, da se trenutno na fakulteti kaj hudega ne dogaja in tudi sama  in moji sodelavci niso vključeni v kašen pomp od projekta.
Opažam pa razliko pri sodelavcih: tisti ki delajo tesno z mano-kot da ni nič, niti 1x me niso vprašali kako se počutim, ali karkoli drugega! Mislm sej ne da bi pričakovala karkoli ker so itak vsi mal čudniuser posted image -ma če pa res. Preostali pa ja, mal se čudijo kako se mi nič ne vidi in tako-pač mal babje kvake, ampak se jim ne pustim!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:18:12   
Zoja Miša
Gajka, mi je hudo, ko to slišim! Nimam pa ideje, kaj bi lahko naredila.user posted image
Pri meni ni tako. Smo, odkar sem user posted image  začeli, zaradi mene, redno na kosila hodit!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:27:05   
Vilika
Ojla čvekice!!

Se še jaz pridružim malo debati...

Tudi mene je zanimalo kako je glede pritrditve lupinice in kasneje avtosedeža v avtu - nimam pojma, baje da se da vse rešit s pasovi. Pa tudi te zaponke ne vem če imam - avto je letnik '03, bom pogledala kako to izgleda.

anita goitan - pri meni je čisto podobna situacija, s tem da sem jaz začela kavico ponovno piti po 3eh mesecih, predvsem pa tudi zato, da bi me malo pregnala  - pa ni bilo kaj dosti od tega.

gajka - jaz tudi opažam majhne spremembe v službi, ampak bolj v smislu da me šparajo ne da me imajo za manj sposobno. Me ne pošiljajo več tko pogosto naj nesem papirje v kakšno pisarno, mi ne dovolijo nositi težkih fasciklov, škatel s papirjem, me vsakič vprašajo če me zebe, ali lahko odprejo okno.... Tko no, nas je 10 v pisarni in se vsi štekamo s šefico vred, zdaj so pa samo še 3x bolj pozorni user posted image , kar prijazno se mi zdi. Vodstvo je pa nekaj drugega - pogodba in to..

No, toliko za enkrat, pa se še kaj oglasim, upam.

LP


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
28.3.2008 12:28:20   
gajka
Mah, bom že preživela še tale dva ali tri mesece. Če bo preveč sitno postalo, bom pa cel junij na dopustu, pa naj delajo, kar hočejo! Imam samo slabe spomine, ko sem šla za celo leto na podiplomski študij v ZDA (me je šef celo zelo podpiral pri tem) in ko sem se vrnila, sem naslednje 3 mesece z odporom hodila v službo, ker sem se počutila kot da v službi sploh nimam kaj iskat, ker so vsi ostali dobivali projekte, jaz pa sem cele dneve vse štiri od sebe molela... V tistem času sem celo zelo resno razmišljala o menjavi službe. Pa se malo bojim, da se bo zgodba po porodniški spet ponovila, sploh ko se je že sedaj tako čudno začelo vse odvijat... Mah, samo jamram nekaj danes! user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?