|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:53:11   
bambi14
če katera potrebuje pomoč v obliki plenic:
- Gre za to, da lahko dobi zastonj plenice za 2 meseca:)user posted image user posted image user posted image To naj ne bi bilo za zlorabljat akcije ampak pomagat tistim, ki si plenice res težko privoščijo!

http://www.med.over.net/index.php?full=1&d=1&id=14639

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:55:07   
naty13
Ufffffffffffff čvekice, ste pa res pridne. user posted image user posted image user posted image  ja, saj kaj pa boste počele, če pa dižek pada. user posted image user posted image user posted image

Mi smo dali prvo rundo kosila že čez (juhica). Zdej se pa mora še ostalo skuhat. Potem pa še drugi del. Danes imamo kar v dveh delih kosilo. Kaj naj pa delamo, če je pa dežek. Bomo pa celo popoldne jedli.user posted image user posted image user posted image user posted image

Bambi user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image  Elo.

Pablo tebi pa za user posted image , ker je jasno kaj prevladuje. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem se pa križala, ko sem brala, kaj vse morate za izpolnit enih papirjev. Meni to ni treba. Le za starševsko nadomestilo, ker sem študentka in za doklade kasneje,ko se otrok rodi. Aja, pa za paket. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:58:49   
bambi14
pablo
Imam mazilo in kapljice, ki jih jemljem izmenično na tri ure, tako da je tudi moje spanje bolj bogo in moteno.



,....daj si zvečer mazilo(dlje časa ostaja v očesu) in ne vstajaj ponoči, saj je mazilo mišljeno za zvečer. Najbrž maš oboje tobrex,...ali se motim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:01:47   
bambi14
Skupaj naredita selekcijo katere bosta dala v npr. klet in katere si želi imeti ob sebi. Ali pa naj kakšno igračo komu podari...



,....kaj pa menjava špilik.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:09:37   
Erin
Ooooooooo kaj sem najdla na youtube....

http://www.youtube.com/watch?v=zOxeFgtigH8&feature=related

Men je ta pesem takooooooooooo lepa...kar spuščat začnem (beri-->user posted image )

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:13:15   
bambi14
glede vozeka:

jaz bom odkupila od kolegice takega starega 1leto za 150 eur( sem malo zbila ceno)
http://www.mothercare.com/gp/product/B000IERJUW/sr=1-7/qid=1206627021/ref=sr_1_7/203-9491822-2235117?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42805041&mcb=core

samo, da je črne barve. Bom pač kupla lepo roza odejico in po punca kot se šika.user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:24:41   
mishel
Punce, jaz se vam samo javljam, da sem danes imela morfologijo. Ginekologinja je user posted image natančno pregledala in rekla, da je za enkrat vse vredu user posted image . Plodovnice dovolj, mat. vrat zaprt, možgančki, ledvički, popkovina, rokici, nogici, srček... vse je vredu! user posted image je ležal z glavo navzdol, eno rokico je imel pod glavo, nogi pa prekrižani user posted image . Pravi uživač je!!! Dobila sem edino svečke za glivice, oz. proti njim user posted image .

Tako, to je na kratko vse, se oglasim še zvečer, da preberem kaj ste danes čvekale.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:38:15   
Tato
Živjo punce !!
nekaj dni me ni, pa že toliko debate. No vidm, da so tukaj same komunikativne user posted image ...
jst sm pa kr slabe volje zdele že dva dni... tolk me boli trebuh, da mam tak občutek, kot da bom počila...
koža mi je premajhna... jst sam upam, da bo vse okey, z mojim Jakomuser posted image .
Zdele se pa še pripravljam na poroko, ki jo bova z mojim user posted image  izvedla v aprilu... še malo ...
no oblekice še nimam, ker pojma nimam, kaj bi sploh spravila nase, glede na to, da ne bova imela čisto tiste
klasične poroke...ampak res čisto preprosto. Nekaj pa je le treba obleči.
Zdele v službi že odštevam zadnje minutke, nato pa greva z mojim dragim izbrati poročni prstančekuser posted image
Lepo se imejte ... uživajte s svojimuser posted image inuser posted image .

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:43:51   
Julija08
Hojla souser posted image

evo, da se še jaz malo javim. Uf, pa imela kar za 3 dni dela, da sem se prebila čez vse strani (sem na RR samo v službi in imam kar precej gužve)

Čestitke vsem za rojstni dan, službo za nedoločen čas, prve brcike....

Jaz se počutim super, edino utrujenost me malo daje. Aja, pa zadnje dva dni me ful tišči v trebuhu (spodaj takoj nad sramno kostjo). Pojma nimam kaj bi to bilo, verjetno se maternica razteguje. user posted image V zadnjih 14 dnevih mi je ful zrastel trebuh. V ponedeljek pa sem prvič čutila brcike. user posted image user posted image user posted image  V bistvu nisem bila sigurna, če je to to, sedaj pa že čutim kar konkretne brce, sploh če imam bolj poln mehur.

uživajte in se bom poskušala bolj redno oglašati. Saj preberem pa vse...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 15:47:08   
Julija08
Aja pa še nekaj me zanima. A še katero ful koža srbi, pa ne samo trebuh ampak kar vse. Jaz imam že tako suho koža ampak se mažem vsak večer.

Kako pa se kaj mažete proti strijam. Jaz nimam časa večkrat na dan, tako da se samo zvečer. Problem pri teh kremah je ker so ful mastne in se ne moram še zjutraj namazat, pa pol pol ure hodit naga okrog, da se vpije...user posted image user posted image user posted image  Pa še psa moram zjutraj ven peljat in mi res ne znese, pa še bolj zaspana sem zadnje čase...bolj slabo spim.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 16:11:53   
Zoja Miša
Moram vam sporočiti, da sem pred pol ure začutila prvo žgečkanje v trebuščku! Občutek je nekako nenavaden in verjetno je to to (morajo biti brcije!!!!), kar sem mi razlagale! Kot majčkeno žgečkanje! user posted image
In danes sem točno v 18 t!
 
Julija08 mene srbi cela koža, ne samo trebuh, še roke in hrbet in noge, pa podplati...ponoči se zbudim in se moram čohati po podplatih, ker me tako grzno srbi!user posted image
 
Tato, izberita luštna prstana in jupi za neklasično poroko!!!user posted image
 
Erin lepa pesem, za lužco naredit.
 
A mi lahko katera še enkrat pove (čeprav vem, da ste že večkrat) kje že lahko kupim majčko, prihajam avgusta?
Hvala vam.
Lep dan, jaz imam danes manikuro, se grem malo razvajati! user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 16:12:46   
Zoja Miša
Ups BRCIKE sem mislila!!!
So, a ne da so!?!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 16:43:26   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem, ki ste prvič začutila brcike! Ja to je res nekaj posebnega. user posted image
Tato pa lepe prstančke izberita!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image za vse user posted image in user posted image in tudi za zdrave tiste otročke, ki bodo user posted image !

Jaz sem pa danes tak zaspana in lena...
V  glavnem, da sem naredila še en kolokvij, sam na skupno oceno še čakam. To vem,da sem naredila sam zdaj mora še profesorica nas obvestit s koliko. Rekla je, da smo bile 76%, to se pravi da bo ena 7 zgleda, prva ocena je pa 8. Bomo vidli kaj bo s tega. Zdaj pa samo še praksa in teh 5 izpitov! Pa seveda diploma.



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 16:47:52   
Zoja Miša
K_a_t_j_a pridna si ni kaj! Po vsem tem si pa itak zaslužiš biti malo lena!
5 and counting!
Diploma itak je samo pikica na i. Ko boš naredila zadnji izpit si zmagala!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 16:55:46   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

K_a_t_j_a pridna si ni kaj! Po vsem tem si pa itak zaslužiš biti malo lena!
5 and counting!
Diploma itak je samo pikica na i. Ko boš naredila zadnji izpit si zmagala!

Hvala za pohvale!user posted image To malo bitje pod mojim srčkom mi je motivacija. Lani je sploh nisem imela toliko kot sedaj, ko sem user posted image . Sam me pa zanima, če bom lahko vseeno podaljšala status za eno leto, tudi če naredim vse izpite in mi potem ostane samo diploma, ker pri nas status absolventa traja samo 3 mesece, ker je višja šola. To je ful smotano.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 17:41:20   
špelin@
Hojla, punce user posted image
 
Če katero zanima: KLIK

"V kratkem bo odprta Javna banka popkovnične krvi v Sloveniji !
Koliko otroških življenj bo lahko rešenih, ko bo ta banka dobila razmah !
Najbrž bo zgodovina pisala, da smo včasih metali popkovnično kri stran, namesto da bi te dragocene matične celice skrbno shranili in uporabili.

Vsaka bodoča mamica do 34. tedna nosečnosti se lahko prijavi za darovanje, da bi ob njenem porodu tega dragocenega 'materiala' ne vrgli stran, ampak shranili za reševanje življenj (na tel. 01 543 81 00, 01 543 83 14)."

Pozdravčki user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:14:13   
naty13
K_a_t_j_a lahko si danes upravičeno lena, ker si bila tako pridna. pospravljanje. user posted image user posted image  Opravljen kolokvij. user posted image user posted image user posted image  Res si pridna. user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa danes dopolnila 20t. Sem na polovički. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi pikec se je unesel in pridno skrbi za kondicijo. user posted image user posted image user posted image  Res sem srečna vsakič ko mi malo pobrca po trebuščku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:16:49   
cicmic
O, pa smo že na drugem delu.

Sayuri in Erin, hvala vama za vajin trud, da sedaj nemoteno nadaljujemo z čvekanjem.

Jaz sem pa že cel teden čist kaput. Hud sinusitis mi je povzočil nenormalne glavobole, bolečine vsepovsod pa še virozo sem staknila. Sem skos ležala in sem šele danes uspela malo za rač.

Erin, mene tudi že nekaj časa ful boli spodaj kot jajčniki, tudi na otip, občasno pa ko se vsedem kot da bi mi nekdo nož zaril od spodaj noter. Sem bila tudi na urgenci, zaradi otrdevanja trebuha, hudega glavobola, pa sem omenila tudi te bolečine, pa je zdravnik rekel, da so lahko razlog za bolečine tudi ledvični kamni. Predpisal mi je spasmex proti bolečinam, a meni nič ne pomaga. Jaz sem bla zdej tok uboga, da sem shujšala na -0,5 kg, kot sem imela pred nosečnostjo.
Aja Erin, a lahko popraviš tudi moja leta, sem namreč 31 let stara-ja, staramo se!

Dobrodošle vse nove nosečke, jupiuser posted image user posted image user posted image , kok nas je že!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:22:47   
naty13
Pa me skleroza daje, bi skoraj pozabila:

Tato user posted image user posted image user posted image user posted image  za poroko. Smo pa tudi rekorderke v porokah. Se je že kar nekaj avgustovk poročilo ali pa se še bojo. user posted image

Zoja Miša user posted image user posted image user posted image user posted image  za prve brcike.

Julija jaz imam kremo proti strijam od MUstele - ena intenzivna krema, mi je v lekarni rekla naj mažem čisto na tenko. Maže me pa moj user posted image  enkrat na dan zvečer, če ne zaspi na kavču pred tv. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:33:18   
anita goitan
vse novopečenim ženam-poročenim želim obilo ljubezni in sreče, no jaz še nisem med njimiuser posted image , sej mi je prou nerodno ma enostavno spregledam vse brcike, vse ndč, vse poroke, res vsem iskreno čestitam!!!!
Julija jaz sem mažem z oljem Eucerin, prej si mal roke zmočim-se bolj fajn namže, potem sta mi pa kolega kupila od Chiccota eno kremo proti strijam za user posted image , in ja ok , boste rekle da sem mal obsedena, ma dns sem si v DM-ju kupila še nočno Afroditino kremo proti strijam za user posted image . Saj vem, na koncu jih bom pa fasalauser posted image , sam res se jih bojim dobit, in zato pridno mažem zjutraj, zvečer pa maže moj, sam velikokrat sem jaz tako hitra da si kar po tuširanju že namažem telo, ker res ne prenesem tistega suhega občutka na koži.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:43:08   
ANA_P
Zoja Miša user posted image user posted image user posted image  za brcike!
Tato user posted image user posted image  za poroko - pa se vas bo res letos dosti poročilo

A ste ve tudi utrujene non stop? Jaz sem bila na začetku nosečnosti, zdaj pa se mi je vrnilo, z razliko da sem utrujena že zjutraj, ko se zbudim.

Glede mazanja, uporabljam kremo od Colistarja, mažem pa se samo zvečer, takoj po tuširanju.
A se vse mažete še zjutraj zraven?

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 18:52:27   
anita goitan
ANA_P tudi jaz sem utrujena, in v službi sedim večinoma za računalnikom in že sedaj, jutri bom 21.teden, se moram prav lepo pravilno držat-vzravnano ker mi postane kar neprijetno da sem sključena pa še joški mi pritiskajo na trebuh user posted image , če so pa velike. Včeraj sem pa kmal ob 20ih zaspala na kavču, potem me je hotel nest v sobo, pa sem šla samo na wc,zobe umit in spat, pa kar skoz mal zeham.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 19:09:56   
andrejaboris
Hoj !

Čestitke vsem za vse, kar se vam je lepega zgodilo. Je lepo slišet, če se komu kaj lepega nardi!!!

Jaz pa sem se včeraj postrigla( no frizer me je-user posted image ), čeprav sem misla do poroda počakat, pa mi očitno ni ratalo! Je blo že povsod polno las.


Je lepo slišat da delate izpite, mene še en čaka junija in diplomo bi mogla začet delat pa ne najdem pametne teme. SEm misla, da mi bo ratalo do poroda pa mi očitnno ne bo. Kaj čemo, se bo že. Trenutno je najbolj pomemben otročiček v trebuščku in skrb zanj. Pa poleg 2- letnega razgrajača težko kaj nardiš.

KOmaj čakam naslednji pregled, da spet slišim srčeka!
Je rekla ginekologinj, da imam motorček v trebuščku -haha.

NIč lepo bodte in uživajte v nosečnosti. Dajte se razvajat!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 19:49:53   
tejkaz
Katja, čestitke. Pridna si. Kdaj pa ti poteče status? Če ti poteče ko že rodiš, lahko podaljšaš absolventa zaradi materinstva. Podaljšali ti bodo za 1 leto. Drugače pa ne vem.

Danes pa moj črvek tako malo brca. Skoraj nič. In sem full živčna. Grem malo sladkega pojest in se poskusit sprostit


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 20:43:25   
matejchi
Mene pa zanima kaj vas najbolj odpre..... upam da ne rota virus, uf kriza.

HBP jutri!!!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?