|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:00:12   
gajka
bambi14 - čestitke za user posted image ! user posted image  Tale avgustovski seznam se čisto roza barva. Kje pa se skrivajo user posted image ?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:07:42   
lana777
Tudi jaz sm čist zasuta z delom (v službi)user posted image ,
tk da sm že čist obupana, ker se mi zdi, da potem ne morm nič več postorit ...

No, da mal pojamram, se mi zdi, da je ena (ne vem čist natančn katera) napisala, da ma
gužvo v službi.

Žanneža - super ideja za hlače. Jaz pa itak nosim črne ozke hlače
zelo nizko v pasu, vendar seveda ne morm več zapet gumbov
pa čez oblečem kar kratko krilce, pa tud nekak zgledauser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:08:19   
Erin
Tukaj je en dokument glede soldarnostne pomoči v javni upravi:

SOLID. POMOČ

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:21:40   
bambi14
Tukaj je en dokument glede soldarnostne pomoči v javni upravi:

SOLID. POMOČ



HVALA- mi je malo bolj jasno.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:23:42   
betty
Živjo vse punce!

Oglasam se po dolgem casu.

bambi: Zanima me v katerem tednu imas morfologijo oz. kdaj si narocena. Jst imam rok 20.8., morfologijo pa ze 1.4. - se mi zdi malo hitro.
Pri tebi sem videla, da imas rok 21.8. - pa me zanima datum od morfologije.

lp

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:25:03   
Erin
Ne boš verjela, sem tudi jaz ravno včeraj zasledila to temo...bom tudi sama mal preverila kako je s tem...


Punce, a še katero boli dol pri mehurju in jajčnikihuser posted image , a je že vse nehal - razen mene...

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:26:34   
ANA_P
ojla, ste pa pridne čvekiceuser posted image user posted image

glede solidarnostne pomoči: kaj pa za gospodarski sektor? Kakšne imate izkušnje? Zaposlena sem namreč v zasebnem podjetju.

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:28:55   
Zoja Miša
Danes se pa pozna tole usrano vreme, je bilo spet veliko za brat! user posted image

Cebrca - mislim nate in niti predstavljam si ne kako ti mora biti hudo, ampak upam, da najdeš kakšno pozitivno misel, ki ti bo polepšala dan! Vsaj za trenutek.

Renatka, jaz sem za Jane vošiček zapela, ga imajo v Pikapolonici za 700,oo eur. Jane pro nekaj.

Bella02 jaz kar tampon namočim v jogurt in imam mir. Srbenje po eni uri preneha.

Sayuri, jaz sicer še nimam takega trebuha, ampak sem si rekla, da se pa ne bom sama **** in sem se naročila na pedikuro drug teden, da mi nogice uredijo, pa še za depilacijo se bom zmenila. Da bo dlje časa mir. Sploh pa ko bo večji trebuh, bo to pravo razvajanje. user posted image

Šibam na kosilo, pa se potem še kaj javim!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:29:05   
ANA_P
Erin, mene boliuser posted image . Ampak jajčniki nas v nosčnosti ne morejo boleti. Meni se mi zdi, da spet nagaja prebava.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:34:42   
ANA_P
Zoja Miša, sem kupila včeraj hlače. So tudi črne s tem da nimajo dodatnih žepov, samo stranske, postrani narejene in zadaj na poklop. Ful so dobre user posted image user posted image  Te ki si jih ti kupila sem tudi probala ampak žal na mojo rito ne pašejo lepouser posted image , drugače pa so mi ful dobre. Kaj pa se tiče kavbojk v HM v MB, pa sem bila razočarana, niti ene mi niso bile všečuser posted image , bom šla še naslednji mesec enkrat, mogoče dobjo že kaj novega. Gledala sem še tričetrt hlače za poletje, platnene športne in si še bom te  kupila, ko bo topleje. So pa ful poceni od 16 - 25 Eurov.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:35:40   
Erin
Sem iskala pa sem našla to če kaj pomaga...user posted image

Malo si tukaj preberi:

TUKAJ

TUKAJ



Mogoče boš tukaj kaj našla, drugače pa gotovo kaj piše v pogodbi glede tega...ne vem..punce, pomočuser posted image



(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:36:32   
bambi14

bambi: Zanima me v katerem tednu imas morfologijo oz. kdaj si narocena. Jst imam rok 20.8., morfologijo pa ze 1.4. - se mi zdi malo hitro.
Pri tebi sem videla, da imas rok 21.8. - pa me zanima datum od morfologije.

lp


betty-
jaz imam morfo v bolnišnici, ker sem ivf- ka,...nisem še poklicala. Bom vedla drug teden,...baje da delajo tam od 20. tedna naprej- odvisno včasih tud od velikoti otroka.

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:38:41   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: ANA_P

Erin, mene boliuser posted image . Ampak jajčniki nas v nosčnosti ne morejo boleti. Meni se mi zdi, da spet nagaja prebava.


Kaj pa je potem to...mehur? Me vse boli ko grem na wc...pa veliko pijem ampak opažam da mi jezačela voda v  telesu zastajat ker mi noge otekajouser posted image
Mene spodnji del tudi na dotik boli, kaj pa tebe?

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:48:35   
Anonimen
Pozdravček, punce user posted image !

Po dolgem času se zopet javljam. Vidim, da nas je vsak dan več user posted image . Pozdravček vsem novim user posted image in se bojim, da si bo treba res rezervacijo zrihtat za poletje v porodnišnici user posted image . Ampak verjamem, da ne bo tako hudo, kot zgleda. Vse se bomo prav lepo skrajcale, boste videle user posted image .

Prebrati žal nisem uspela vsega in glede na to, da je že na 2. delu skoraj 10 strani, bom imela kar precej branja, da vas ulovim in da bom z vsem na tekočem. In ja, bravoooo za 2. del user posted image user posted image user posted image .

Najprej vsem VSE NAJBOLJŠE !!! za: POROKO, ROJSTNI DANMATERINSKI DAN, PRVE BRCIKE, DOBRE REZULTATE.........kaj vse sem zamudila.

Jaz pa še tudi nisem poročala o pregledu prejšnji teden in MF. Pa saj prevzaprav nimam kaj posebnega za sporočit. Nasmešek in brez skrbi je dovolj. Se pravi, vse je nakako v mejah normale in brez posebnosti. Vsaj za sedaj. Videla sem srček, obrazek, rokici, nogici,........in celo spol. Ker pa ga doma nekako še nočemo razkriti, bom tudi tukaj ostala bolj skrivnostna in naj ostane user posted image . Naj samo namignem, da na seznamu prevladuje bolj on drugi, ki pri nas menda ne bo  user posted image . Naslednji pregled pa imam 25.4. No, razno kil jaz ne bom navajala, ker sem že štartala z nekaj odvečnimi, tako da me misel nanje samo obremenjuje.

Kar se tiče naših "stanovanjskih" del, naj omenim, da se nam je že uspelo vsaj delno preseliti v spalnico in smo na praznični velikonočni ponedeljek že prespali tam. Kakšno veselje! Sploh tamali je izredno navdušen. Omare so sicer še prazne, vendar je super občutek, ko vidiš da so se ideje in želje spremenile v resničnost. In da smo uspeli pohištvo, ki ni nikakor namenjeno mansardam, uspeli s spretnimi spremembami uporabiti ravno tam. Selitev oblačil, likanje itd. me čaka danes. Danes je na vrsti tudi še preostalo barvanje sten, da preselimo tudi našega mišolina, ki že komaj čaka na svojo sobico. Ampak punce, povejte mi, kam naj vse te Erazmove igrače spravimo??? S tem da povdarjam, da je naš otrok med skromnejšimi glede igrač (nismo ravno pretiravali v primerjavi z nekaterimi njegovimi vrstniki), vendar v treh letih se jih kar nabere.

Med prazniki pa me je doletelo tudi "grdo" vnetje najprej desnega in nato še levega očesa. Sem bila videti, kot da sem se pretepala user posted image . Sem velikonočno nedeljo in popoldan zaključila pri dežurnemu zdravniku, ta pa me je napotil v bolnišnico na očesni oddelek na pregled. Po pregledu sem dobila v oko zdravilo in čez oko prevezo. In ko pridem ven iz ordinacije me tamali gleda malo z začudenjem. Pa ga vprašam, če sem smešna?! On pa mi odgovori: "Mami, jaz te bom mel vedno rad user posted image ". Joj,  ob tej cuker izjavi pa sem se kar malo stopila user posted image (to omenjam kar tako mimo grede, ker je bil v teh dneh ravno materinski dan). No in naslednji dan je vnetje udarilo še na drugo oko. Sedaj je že malo boljše, ker imam antibiotike in jih dajem v oba očesa. Imam mazilo in kapljice, ki jih jemljem izmenično na tri ure, tako da je tudi moje spanje bolj bogo in moteno. Poleg zbujana in hoje na WC, mi sedaj še to kali počitek. Če ni polna luna je pa kaj drugega, da ne morem spat. Se mi je nespanja že kar malo nabralo. Je morda to že uvajanje na poletni ritem nujnega?!

Datuma za srečanje menda še niste objavile, a ne? Do 15.4. se vam zagotovo ne morem pridružiti, potem pa je verjetnost večja.

Uživajte in lep dan!!!

(odgovor članu Vilika)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:49:24   
ANA_P
Me boli najbolj, ko grem na WC, pa ko se vstanem potem. Tudi na dotik. Jaz nisem vedela kaj je to in sem šla do svojega G, ki me je pregledal in mi povedal, da me jajčniki v nosečnosti ne morejo boleti, pa tudi če se prehladim. Potem je ugotovil, da imam težave s prebavo, sem bila presenečena, ker sem vsak dan šla, res pa da bolj malo, in niti na prebavo nisem pomislila, pa tudi me ni nikoli na takšen način bolela zaprtost kot zdaj. Probaj poklicati svojega G in mu povej, kje te boli. Ko sem ga jaz klicala, mi je rekel naj takoj pridem, ker se je bal da je kaj narobe z ledvicami in sem mogla dati takoj urin. Tako da ti svetujem, da pokličeš svojega G, mu poveš da te neizmerno boli, da komaj vstaneš in te naj pregleda. Boš bolj mirna. Ziher pa je prebava, ker se enako sprašuješ kot sem se jaz takrat. Jaz sem to uredila - sem mislila- danes pa me spet vse boli.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 12:53:32   
Erin
Ne dela gin danes več..če bo kriza bom šla k dežurnemu, drugače imam pa itak pregled naslednji teden in ji bom omenila to (če me bo poslušala).
Mam pa drugače dobro prebavouser posted image Noge sem pa kr na mizo vrgla sedaj, da so višje od trupa in komaj tipkamuser posted image

Hvala ti vseeno...je lažje če veš da nisi edini s tem "problemom"user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 13:06:59   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: PABLO

.......in celo spol. Ker pa ga doma nekako še nočemo razkriti, bom tudi tukaj ostala bolj skrivnostna in naj ostane user posted image . Naj samo namignem, da na seznamu prevladuje bolj on drugi, ki pri nas menda ne bo  user posted image .



Hmmm. le kaj boš imelauser posted image user posted image user posted image Ja sevedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ane?user posted image user posted image ) Čestitam!user posted image user posted image (ne skrbi, itak se ne poznamo osebno..tudi če komu povem, nihče ne ve kdo siuser posted image )
Kaj pa imena, mata že kaj?user posted image

Čestitke za selitevuser posted image user posted image user posted image Si imela pa pestro ta teden, kaj...Pa pozdravi se, oziroma tvoji učki.user posted image
Mi smo igrače ki jih brat ni več potreboval dali v vrečo in nesli v klet, kar je bilo polomljenega,... pa stran. Se pa nabere igrač v vsakem primeru. Skupaj naredita selekcijo katere bosta dala v npr. klet in katere si želi imeti ob sebi. user posted image   Ali pa naj kakšno igračo komu podari...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 13:21:37   
miškolinček

Solidarnostna pomoč pripada vsakemu zaposlenemu skladno s Kolektivno pogodbo (gospodartsvo in negospodarstvo).

Delodajalec tu nima kaj odločati, ampak mora izplačati znesek, ki ga kolektivna pogodba navaja. Je pa treba dati v službo (kadrovska služba) pisno vlogo skupaj s kopijami odločb (ZZZS) in zprositi in potem ti nakažejo, sami se žal ne spomnijo... Več o tem si preberite na naslovu:

http://www.sviz.si/?page=si/informacije/povracila2#stirinajstic

Pripada pomoč 1 x v koledarskem letu. Jaz sem prejela 547,49 EUR neto.

Kar pogumno!



Punce, tole sem našla na enem drugem forumu, če katero zanima, naj si pogleda,kr zanimivo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 13:36:45   
sayuri
miškolinček user posted image user posted image user posted image  tole pa meni zdaj zelo prav pride, saj je napisano direkt za vzgojo in izobraževanje (Erin, zate tud user posted image ). TAko da bom drug teden klicala v šolo. user posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje imam. DAnes sem po pošti iz šole dobila obvestilo o letnem dopustu za letošnje leto in obrazec, v katerega moram vpisat, od kdaj do kdaj bom koristila dopust user posted image . Vem, da lahko bolniško proti koncu prekinem - to mi je že OZ rekla.. Če začnem porodniško 8.7., bi lahko koristila nekaj dni dopusta (od 23.6 - 7.7). Prej ga zihr ne bom smela, ker v šolstvu je pač tako, da se dopust koristi med počitnicami. KAko naj zdaj jaz to napišem - kaj pa če predčasno rodim????? Ma za znoret je tole. Potem sem še ugotovila, da mi ves ostali dopust propade, ker bi ga naj koristila do 31.8.09, ko bom še vedno na porodniški user posted image  (za dvojčka imam namreč 15 mesecev porodniške). MA cela štala. Moram resnično tajnico klicat - samo ona itak ponavadi pojma nima user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 13:40:14   
gajka
Mah, sem si rekla, da se ne bom več spuščala v vozičke vse tja do maja, pa me je danes malo dolgčasa pred računalnikom spet spravilo v rahlo zmedeno in slabo voljo! user posted image  Sem prebrskala vse o vozičku Bebe Confort High Trek - zelo luštna zadevica, ampak vsaj pri nas nekam draga... user posted image  Pa sem na spisek potencialnih kandidatov spet dodala še en voziček.  Potem naj pa še kdo reče, da je šoping sprostitev! user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 13:55:01   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Pa sem na spisek potencialnih kandidatov spet dodala še en voziček.  Potem naj pa še kdo reče, da je šoping sprostitev! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem se nasmejala zdajle. user posted image user posted image  Gajka, mene tud tole čekiranje opreme "ubija". Zdaj sem ugotovila, da je en voziček za dvojčke (Hartan ZX II) pri nas mogoče videti sam nekje v Mozirju user posted image user posted image . In ker ga hočem videt, se bom en dan mogla gor vleč....  Mozirje user posted image  Sploh še nikol tam nisem bla...user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:02:46   
Erin
gajka te popolnoma razumemuser posted image user posted image user posted image jaz sem za vsako stvar naredila pravo tržno raziskavouser posted image Je pa res da so teli vozki takoooo dragi...ampak se mi zdi da če imaš namen potem imeti še kako dete se splača, vsaj zdrži oba user posted image

sayuri - mislim da lahko to pomoč zaprosiš šele ko je 3 mesece bolniške mimo, to bo pa pri meni čez 2 tedna...ampak mi je kar zoprno za to prosituser posted image , ker so mi šli tako zelo "na roko" in računam na zaposlitev tam po končani porodniški in se nočem tam na upravi komurkoli zamertuser posted image ...moram še ornk razmislit in malo povprašat sodelavke...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:13:34   
sayuri
Erin, čisto možno je, da ti bojo sami ponudili to bolniško nadomestilo. Pri nas jih je treba "spomnit" - se kar neumne naredijo user posted image . Saj pravim - v prvi nosečnosti sem prepozno zvedela, oni se pa tudi niso zmigali, pa sem bila lih 3 mesece na bolniški. SEdaj pa jih bom jaz poklicala. JAz sem na bolniški od 3.1., tako da lahko aprila že zaprosim za nadomestilo. Je pa res, da je pri meni situacija malo drugačna - sem že 8. leto za nedoločen čas zaposlena....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:26:37   
Erin
Vidš, 8 let je veliko, jaz sem bila prej 6 let z nenehnimi prekinitvami  (nadomeščanja, kratke pogodbe,..)zaposlena v vrtcu moje občine, sedaj sem pa v drugem vrtcu v sosednji občini šele od novembra in kljub temu da sem še isti mesec zanosila (prej pa pol leta ničuser posted image - očitno je s tem ko ni bilo stresa vplivalo tudi na rodilauser posted image saj se v tem vrtcu počutim nekaj vredno in imam super sodelovkeuser posted image ) so mi podaljšali do konca junija, pa pomisli - nadomeščala sem neko žensko ki je bila isto na bolniški in sedaj menda že dela, tako da so mi našli prav MOJE delo.mesto saj sem menda v moji skupini uradno napisana kot pomočnica  ne samo da nadomeščam.user posted image user posted image user posted image Pa so me poznali samo dva meseca in pol...so me pa vsi pohvalili in so poročali koliko življenja sem vnesla v vrtec plus tega igram kitaro in smo velikokrat skupaj peli,... še sedaj ne morem verjeti da me končno cenijo...medtem ko so na prejšnjem del. mestu nad menoj izvajali mobing in ne vem kaj še, ker niso cenili mladih punc in konkurenc...oh..se raje ne spominjam...user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 14:34:33   
Zoja Miša
Ana_P super za hlače! Važno, da si dobila take, ki tebi na rit pašejo! user posted image  Sem pa tudi jaz gledala 3/4 in so res fajne, tako da si hih bom kasneje tudi jaz privoščila! Sedaj je pa itak še preveč mrzlo in kaj vem kakšno številko bom rabila čez 2 meseca. user posted image

Gajka, tudi jaz vem, kako je, tile vozički so me čisto izmučili. Vse ki so mi bili všeč na netu, so mi bili v trgovini mimo! Tako da bom šla v Pikapolonico gledati tegale Jane...pa upam, da me ne razočara!

Sayuri, če želiš videti voziček za dvojčka, moraš samo v Trzin, v naš blok priti, ga imamo spodaj pri liftu, ker imajo sosedi dvojčici, a je voziček prevelik in ne gre v lift, pa ga kar spodaj puščajo! Je Hartanov! Pa ti ne bo treba v Mozirje, čeprav so to čist lepi konci. Sem bila tam blizu doma, no, starši so še!

Pablo, pazi na zdravje in jupi za selitev!



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?