|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 14:17:16   
K_a_t_j_a

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček


K_a_t_j_a

a imaš spomladansko genralno čiščenje. Pridna, pridna.user posted image user posted image





Ja skoraj. Okne bi rada pomila, sam ko je jutri spet dež napovedan. Pa prah bi še mogla pobrisat, sam tega pa res ne delam rada. Raje 3 ure likam.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 14:47:00   
naty13
Miškolinček delam preko sštudentskega servisa. Februarja sem delala cel mesec user posted image user posted image user posted image , marca me pa ne rabijo toliko. user posted image user posted image  Saj ne vem, ali naj bom vesela ali žalostna. Pridem pa vedno zjutraj user posted image  skuhat in mal pogledat. Danes sem bila pa brez moči in klicarila šefico. user posted image user posted image  Jutri grem pa spet delat in v petek tudi, če bo počutje tako kot je  trenutno. user posted image user posted image user posted image  Drugače bom pa sam vskočila za kakšen dan dopuste nadomeščat. user posted image  Ja, paše ko so dinarčki na računu. user posted image user posted image user posted image

K_a_t_j_a user posted image user posted image user posted image user posted image  za čiščenje.

M@j@ user posted image user posted image user posted image user posted image  za pregled. Kri se bo pa popravila s tableti.

Pri nas so pa končno zidarji. Delajo 100 na uro. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem šla prej pogledat. Sobice dobivajo počasi svojo podobo. Bojo res velike. Sploh nisem imela tega občutka, ko ni bilo sten. Sem skos jamrala, da bojo čist mejhne sobice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 14:55:06   
sandra123
Hvala vsem za čestitke...sem res vesela, ker se veselite z menoj!!!!!!!!!!

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 15:47:17   
Krysia
Pozdravljene, čvekice user posted image

Včeraj odkrijem drugi del, pa si rečem, bom jutri kaj napisala, danes pa že 5 strani ... smo pa res čveke.

Skratka, najprej user posted image user posted image user posted image user posted image Sandri123 za nedoločen čas!!! Še dobro, da obstajajo tudi taki delodajalci ... No, se tudi jaz ne smem pritoževat, ker mi je ravmateljica rekla, da bom tudi drugo leto pri njih zaposlena user posted image

Potem seveda pozdravček vsem trem novim: Nateja, Petrushka in Karmen83, dobrodošle in user posted image user posted image user posted image . Pa seveda velik prijetnega čvekanja z nami.

Aja, nasvet za vse tiste, ki napišete cel roman, potem pa vam "preljubi" računalnik javi napako ... meni se je to zgodilo samo enkrat. Od takrat pa izvajam naslednji postopek: napišem cel roman user posted image user posted image , potem pritisnem "ctrl+a" (obe tipki naenkrat) in se označi ves tekst in potem še "ctrl+c" (spet obe tipki naenkrat) - to se potem skopira. In če te računalnik zaj...user posted image , še enkrat odpreš okence za pisat in pritisneš "ctrl+v" in tekst se čudežno spet pojavi user posted image in potem ga lepo objaviš. Upam, da je bilo dovolj jasno. Od takrat mi niti enkrat ni javil napake - ker ve, da nima šans user posted image .

Jaz sem bila včera spet v laboratoriju (zadnjič so bile vrednosti nekih ketonov previsoke al kaj) in je zdaj na srečo vse OK.  Ampak moram še naprej pazit, da jem dost redno in dovolj ... joj, ko berem, kolk kil imate ... jaz sem jih že pred nosečnostjo imela 68 - 69 ... ženske, ve ste prave suhice ... (60 kg sem imela nazadnje nekje na faksu, po poroki sem se pa kar zredila - mi zakonsko življenje koristi) user posted image user posted image

oo, naty13, ste dočakali zidarje? To je pa že kar težko verjet. Mi imamo letos v planu fasado - katastrofa, vsaj po mojih dosedanjih izkušnjah z mojstri. Ampak menda bodo do avgusta že sfiniširal to, ker drugač bom kar znorela ... (eh, ne bom, škoda mojih živcev za kaj takega, sploh pa .. če se mi v šoli ne zmeša, mi zidarji pač ne morejo uničit živcev, a ne?)

K_a_t_j_a: jaz sem imela pa jutri namen okna pomit, samo ne vem, kaj bo z vremenom ... in z mojo lenobo user posted image

Nič, moj roman se tukaj konča, no vsaj to poglavje ...

Uživajte pa se kaj tipkamo ...

Aja, še nekaj - a že imamo okvirni datum za srečanje? April se namreč bliža z veliko hitrostjo...




(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 16:00:11   
naty13
Krysia datuma za srečanje nimamo. Ga še nisem zasledila. Ustavilo se je pri predlogih, pa nobena ni napisala datuma kdaj bi bilo. Meni se zdej zdi pametno, da počakamo na mal bolše vreme. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 17:04:06   
Ninaaa
No, moj MF je mimo, izvedeli smo, da bomo dobili user posted image  - kar prinese dilemo okrog imena, ker sva za fanta soglasno izbrala ime že pred leti, za punco pa imava nekak skoraj vsak svoj seznamček... Drugače pa ja, čestitke za 2. del tega čvekanjauser posted image user posted image !

Komaj čakam na 4D ultrazvok, naročena sem 17.4.  v Domžalah, menda lahko s sabo prineseš svoj cd in ti filmček kar posnamejo??? Ima katera že izkušnje s tem?

_____________________________

Novembra bo naša Špela dobila bratca!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 17:27:12   
Maja T.
hallo čvekice, pa saj smo že na 5. strani, včeraj smo ja komaj štartale 2. del user posted image , prave fejst babnice ste user posted image user posted image user posted image ...

sandra čeeeeeeestitam user posted image user posted image user posted image za pogodbo, to ti pa je odleglo, zdaj pa uživaj user posted image ... Nimam ideje kaj tvojemu kupiti za obletnico. Midva ponavadi greva kar na kakšno dobro večerjo, pa s kako dobro knjigo oz. CD se obdariva, ampak to bolj za rojstne dneve, hmmmm ne vem, če sem ti ravno pomagala

bambi, Štajerka čisto sem te včeraj pozabila omeniti... user posted image , sem zelo vesela zate, da ni bilo nič resnega in da so te kar hitro spustili iz bolnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sva midva bila čez vikend tudi kar precej v avtu in sem mojemu omenila tvoj primer in da malo cvikam, pa sva imela malo postankov vmes, je pa tudi meni bila zvečer kriza, samo mi je Magnesol pomagal.

anita goitan sem opazila, da me predvsem desni čevelj tišči, nisem pa pomislila, da bi lahko že zatekala. Se mi ne zdi, da bi opazila kakšno spremembo na telesu glede zatekanja

Jaz pa zdaj celo dobro spim, ko grem ponoči na WC, mi uspe nazaj zaspati, kar sem imela prej težave. Zgleda, da sem se dokaj navadila na boku spati user posted image

Vilika jaz kaj takega z rokami nisem opazila.  Meni edino to špikanje nagaja in moram dosti počivati, drugače sem ok.

Zoja Miška jaz sem se zredila že za +7, pa se ne sekiram preveč. Sem mislila, da me bo zadnjič na GP "kregal", pa mi ni niti z besedo omenil kg. Ti samo uživaj in papaj, če ti paše, jaz tako zadovoljno zgledam, ko jem user posted image user posted image user posted image , res pa je, da ne jem sladkarij. Uživam dosti sadja in raznolike hrane, edino količinsko je tega dosti, zaradi tega verjetno +7.... počutim se prav pregrešno dobro user posted image

Jaz sem danes tudi bila v H&M in sem si kooooončno kupila dvojne hlače. Bež in olivno zelene športne z žepi in zraven dve majčki tudi frajerski bež in olivno zelene z belimi črtami. Sem zapravila 80 EUR user posted image .  Do zdaj sem nosila sposojene nosečniške kavbojke od kolegice in mi niso bile ravno prav, sem zgledala v njih kot eno revšeuser posted image . Se kar boljše počutim.

Moji mami se je očitno zmešalo, ker mi dobesedno vsak dan od kar vemo, da bo user posted image nekaj kupi zanjo. Danes sem spet dobila dva cart bodija, jo moram začeti bremzatiuser posted image .

Katja lepa posteljica, midva pa sva rekla, da greva v šoping drug teden. Prvo bova kupila previjalno s predali, da bom lahko zlagala cotike noter (sva žal omejena s prostorom), ostalo pa postopoma. Še user posted image user posted image user posted image za čistilni navdih, pridi še k meni user posted image , ravno gledam prah na policah,user posted image user posted image user posted image .
dar10 saj res, kje si, kako kaj tvoje stanjeuser posted image

Košuta in ostale user posted image user posted image user posted image za uspešno opravljene preglede
karmen83  dobrodošla med nas.





_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 18:33:04   
naty13
Jaz sem že po večerji. Se takoj bolje počutim. user posted image user posted image user posted image user posted image

Maja T. tvoja mami je pa res zagnana za nakupovanje cotkic za vašo pikico. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kmal boš mela že vse. user posted image user posted image  Je pa res, da je fajn met najprej previjalno, ker potem lahko noter cotke zlagaš. user posted image user posted image user posted image

Ninaaa user posted image user posted image user posted image user posted image  za vašo user posted image . Pri nas je pa pri imenih ravno obratno. Imamo ime za punčko, imeli bomo pa user posted image . Hecno. Ponavadi je tako. Jaaaaaaaaaa nekam velik  user posted image  bo avgusta. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 20:02:29   
nell
Pozdravček punce!

Šele zdaj sem utegnala semle gor prijadrat in preden vse prebere... no pa gremo.

Pingo 80 - imaš prav uporabljam takšne tekstilne barve, ki jih omenjaš, od Marabuja so mi najboljše. Aha pa da ne pozabim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za brcike.

Košuta - ni panike, če se pleničke umažejo. Jaz sem jih narisala tud za otroke v vrtcu, da jih imajo pod glavicami, ko gredo pančkat. In jih damo potem kar ven kuhat...pa so še čist ok.


SANDRA123 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image js sm tok vesela zate - juhuuuuuuuuuu, zdej pa le začni uživat punca, ker si se dovolj presekirala, verjamem da ti je padel Triglav iz srca - še enkrat čestitke za službo, pa seveda td za obletnico...imata pa že lepo dobo.

Sayuri
- to si dobro povedala, glede risanja na tekstil in živcev. jaz sem se prvič na tekstil spravla takoj po risanju na steklo, sem bla prepričana, da se ga nikol več ne dotaknem, ker se mi je skos neki zatikalo - grrrruser posted image user posted image user posted image user posted image . To pa rada verjamem, da poslikava stene ne bo mačji kašelj.

Pozdravljam vse nove babnice in vam želim prijetno nosečnost in še veliko dobrega čveka z nami.

Katja
- ej ti si pa res pridna, si želim, da bi še mene taka delovna vnema zagrabla, ker bi me mogla, ampak men se še kr ne ljubi user posted image

Ryssa - kje se skrivaš. Jaz veliko mislim nate!!! Si že dobila rezultate? Še vedno držim pesti in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Evo babike jaz sem napisala svoje, zdaj grem pa mal knjigo brat in potem v deželo sanj.

Nočko


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 20:40:52   
košuta
Kolega je hotel slišat, kako se sliši srček, potem sem mogla pa iskat Gajkin posnetek nazaj do 178. strani! Kako hitro smo popisale strani do 200, zdaj smo pa že na 5.!

Danes sem na pregledu dobila cel kup papirčkov user posted image  za v laboratorij. Me bodo spet  izsesali... user posted image  Še dobro, da je do takrat 14 dni!

Fajn pančite! Nočko! 

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 20:43:54   
astrea
Sandra čestitke tudi od meneuser posted image user posted image user posted image

Dobrodošla med nami karmen83user posted image user posted image user posted image
 
tatly ne sekiraj se, če si imela prej toliko malo kg, ti je itak dovoljeno, da se med nosečnostjo zrediš malo več.user posted image user posted image

Višnja H&M je na Rudniku, v supernoviuser posted image
Košuta, M@j@, Ninaaa user posted image user posted image user posted image  za pregled.
K_a_t_j_a si pa pridna, a prideš še h meniuser posted image user posted image user posted image . Pa lepo posteljico sta naročilauser posted image

Krysia user posted image user posted image  tudi jaz se poslužujem istega postopka.

Maja T. a si vidla, da imajo zdaj v baby centru znižano previjalno komodo: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=163998. Midva sva jo kupila v soboto, sestavila jo bova pa malo kasneje, ko bova pospravila pisalno mizo v klet in naredila prostor posteljici in komodi.

To je za danes od mene vse. Grem pod tuš in spraznit kopalnico, ker jo bodo jutri že navsezgodaj začeli razbijati.

 

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:07:55   
bambi14
Večer,

....user posted image user posted image user posted image sem našla nekaj zanimivega za tiste, ki smo v bolniški.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2158221   tukaj piše nekaj malega, za solidarnostno pomoč v bolniški- malo prečekirajte, bo prav prišel vsak evro.user posted image
 

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:18:28   
cebrca
Živijo čvekice!

user posted image user posted image user posted image user posted image vsem za super preglede.

Sandra za pogodbo za nedoločen čas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zdaj si lahko oddahneš, pa lepo praznujta obletnico!

Sory punce, danes ni bil moj dan. Moram malo potarnat, če ne se bom zrušila.
S tastom gre vedno na slabše in ne vemo koliko časa bo še zdržal, mama (tašča) se tudi še komaj drži skupaj in je čisto obupana. Moj mož obupuje zaradi vsega, pa še tri tedne star teliček nam je danes poginil v štali. Jaz sem že cel dan ko kisla jera user posted image user posted image user posted image in sam "puščam" cel dan. Pa še moža poskušam spravit k sebi, da se mi ne bo popolnoma sesul.
Še enkrat sory sem morala malo potarnat, je user posted image takoj lažji, ko težave malo ven vržeš.

Se še beremo na kakšen boljši dan, da vas ne bom popolnoma zamorila.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:28:30   
bella02
Pozdravček!
Najprej dobrodošle Petrushka, Nateja, karmen83 in morda še katera, pa sem jo nehote spregledala. Še malo, pa nas bo res 100.
Seveda vsa pohvala Erin in Sayuri za trud okoli forumauser posted image user posted image user posted image .
Še čestitke Sandra tebi za službo in vsem, ki ste naredile kakšen izpit. Tudi mene čakajo maja in junija, če bom seveda zmožna.
No, včeraj sem imela MF. Z našo pikico je vse uredu in komaj jo jo gin. premerila, je tolk telovadila. Bo pravi mali športnik. Spol bo ostal user posted image , morda bo user posted image , vendar nič ni rečeno.
Spomnim se, da je bilo enkrat govora okoli jogurta in ph nožnice. Gin. mi je namreč rekla, da naj si ga dam za ponoči na vložek. Prosim za kakršne koli info okoli tega, saj vem, da se je enkrat o tem že pisalo, pa ne bi rada šla gledat vseh 200 strani. To samo namažem na vložek in to je to?
Zanima me, če katera jemlje Elevit. Ker se mi zdi, da imam malo premalo pestro prehrano, ga imam namen kupit. Ga katera že jemlje?
Erin, še za statistiko: naslednji pregled bo 29. 4., pa pri kg napiši 4+. Nič se ne obremenjujte zaradi teže, spoštovane souser posted image user posted image user posted image , gre potem povečini dol.
Veseli me, da tako pridno čvekamo. Zdaj vsaj vsak dan prižgem računalnik in sproti prebiram, da ni potem preveč. In vesele smo lahko, da to obstaja, saj imamo vse user posted image user posted image user posted image veliko vprašanj in pri gin. pozabimo vprašat.
Lepo bodite!!!

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:40:32   
cebrca
Bella02

Jogurt in pH
Pomen tega je, da prenoviš floro v nožnici in okoli nje, da ti "laktobacili" držijo pH, ki je neugoden za bakterije, ki povzročajo vnetja nožnice ali mehurja.
Jaz to delam že nekaj let, ker imam probleme z vnetjem mehurja (že skoraj kronične) in se obnese enkratno.
Jogurt moraš pustit nekaj časa na sobni temperaturi, da ni premrzel. Njaboljši je navaden probiotičen jogurt, ker ima večjo koncentracijo laktobacilov. Jaz se namažem kar direktno (pa ne v nožnico) in dam vložek na hlačke, zjutraj pa se umijem z mlačno vodo, ne prevročo, ker potem "pocrkajo" (se opravičujem za izraz). To naredim kakšne tri dni zapored. Delam pa to po potrebi oz. ko se počutim da nekaj ni čisto u redu.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:54:09   
bambi14
Gin. mi je namreč rekla, da naj si ga dam za ponoči na vložek. Prosim za kakršne koli info okoli tega, saj vem, da se je enkrat o tem že pisalo, pa ne bi rada šla gledat vseh 200 strani. To samo namažem na vložek in to je to?


user posted image  Lahko pa bi namočila tampon v jogurt in ga vstavla,........jaz sem to velikokrat svetovala, kot si napisala uravnava kislost nožnice in tako uredi manjša vnetja.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 21:55:56   
bambi14
Gin. mi je namreč rekla, da naj si ga dam za ponoči na vložek. Prosim za kakršne koli info okoli tega, saj vem, da se je enkrat o tem že pisalo, pa ne bi rada šla gledat vseh 200 strani. To samo namažem na vložek in to je to?



Lahko pa bi namočila tampon v jogurt in ga vstavla,........jaz sem to velikokrat svetovala, kot si napisala uravnava kislost nožnice in tako uredi manjša vnetja.


...obstajajo pa tudi vaginalete, ki so v prodaji v lekarni z mlečno kislino.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 6:42:51   
aradej
Jutro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    za lažje prebujanje. Smo že od 6 pokonc skoraj vsak dan tako. Atija smo poslal v službo medve pa se greva crkljat k babici.

Želim vam lep sončen dan in srečno vsem tistim ki imate preglede.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 6:43:52   
aradej
p.s. jutro naty

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 6:47:58   
naty13
Jutro.

Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse, da se zbudite. pri nas je tako fajn jasno. Ko bom pa stopila ven bo pa verjetno mraz brrrrrrrrrrrrrr. Grem na šiht, ker sem danes dobr. user posted image

Mal me le skrbi, ker so se redni intervali brcanja mal sesuli. user posted image  Včeraj, ko sem se zvečer vlegla na kavč pred tv, nisem dobila niti ene brcike. No, potem ko sem šla pa v posteljo pa je mali začel mal razgrajat. Zdej zutrej pa tudi še nič. user posted image

Astrea midva imava enako previjalno mizo kot sta jo kupila vidva. Imava pa v barvi vanilije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 7:10:15   
miškolinček
Dobro jutro user posted image user posted image , hvala obema za kavicouser posted image user posted image .

Naty, zaradi brcik ne skrbi, pri meni tudi niso redne. To je zaradi včeraj ko si imela bolj stresen dan. Jaz včasih kadar mi fejst nahaja črevesje (zakaj tako že veš), tudi po cel dan ne čutim nič, šele potem ko se mi vse skupaj umiri, se miuser posted image user posted image  oglasi. To je popolnoma normalno, predstvaljaj si kaj vse posluša v trebuhu, sigurno se tudi malo zmatra od ropota pri črevesju. Bo boljše boš vidla.
Drugače se mi je pa zdelo da si študentka (tako sem zasledila še na 1.strani), zato mi je bilo pa čudno ko si rekla da greš v službo.
Pridna si, študentka, 2. otrok user posted image  pa še delat hodiš. user posted image user posted image Dobro si si to uskladila. Če bi bila jaz takrta ko sem študirala tako pametna, bi tudi zdaj imela še kakšnega več. Pa me je bilo takrat kar malo strah pomislit na otroke, priznamuser posted image .



(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 7:58:33   
košuta
Miškolinček - tudi jaz sem bila prevelika reva in se nisem opogumila za user posted image  med študijem. Ko je pa prišel absolvent, pa kar ni hotel priti... Sem pa našo bebico že nesla s seboj na zagovor diplome. user posted image user posted image

Cebrca - Upam, da ste se pri vas malo umirili. Razumljivo je, da nam grožnja izgube osebe, ki nam je blizu, obrne naše življenje na glavo. Najhujše je ravno - ne vedeti zagotovo. Porajajo se razna vprašanja in dvomi. Na kmetiji je vse to še težje, ker tam živiš in delaš ter gledaš sadove dela drage osebe. Verjemi mi, to dobro poznam, ker tudi sama živim na kmetiji. Želim vam samo: držite se! Posebej ti, ki nosiš novo življenje in veselje mladega gospodarja...user posted image  

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 8:05:36   
soncek3
bella02 jaz jemljem Elevit že od začetka in sicer polovičko zvečer. Cela se mi zdi brez veze, ker mislim, da vseeno nekaj vitaminov in mineralov dobim tudi s prehrano. Imam pa na čase težave s prebavo in verjetno zaradi železa (zaprtost, trdo črno blato). Svetujem ti, da če jih boš jemala, jih jemlji zvečer. Jaz sem enkrat pozabila in sem jo potem vzela zjutraj in sem bila potem tako zanič, glava me je bolela, na bruhanje mi je šlo.

Bambi bravo, da je boljšeuser posted image user posted image user posted image ! Te kar prestraši malo tak pripetljaj.

A torej punčke prevladujejo avgusta? Pri meni je še skrivnost, ki upam, da se na MF razkrijeuser posted image . Saj je vseeno, ampak, če bi že izbirala, bi se za prvo želela imeti punčko. Imam kar občutek, da s fantki nekako ne bi znalauser posted image user posted image user posted image !?

Cebrca drži se! Ko pride bolezen k hiši je res hudo in takrat moraš razmišlajt čim bolj pozitivno. Sploh zdaj, ko si user posted image !

Lep dan želim, naj vas vreme ne zamori!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 8:08:43   
Maja T.
Jutro mamice user posted image !

Pri nas je vreme tak-tak, mene pa vseeno razganja od energije user posted image . Sem bolj zgodnja, ker grem dati kri, druga runda (za toxo, vodo, železo...)

Hvala za user posted image aradey in naty13, si jo bom potem privoščila. Moram biti tešča, ene ste pisale, da pa niste rabile bitiuser posted image

astrea
hvala za link, je pa ta prev. mizica prevelika za najino spalnico, morava kupiti tisto podolgovato, da nama gre noter. Sva jo gledala v Pikapolonici, pod desko pa ima še banico, redna cena je okoli 170 EUR. So pa mi te večje dosti lepše in bolj praktične, ampak žal nama ne pašejo user posted image .

ceberca
joj to si pa včeraj imela težek dan.  Ti pošiljam  poln koš  user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image , mogoče ti bo kaj lažje.  Pridejo takšni trenutki, ko imaš vse na kupu, je žal sestavni del življenja. To nas ojača, iz takšnih trenutkov spoznamo nove modrosti in gremo naprej... še bo sijalo sonce, avgusta boš mamica, vse bo lepo in dobro. Ne dvomim, da ne boš zmogla, ker iz tvojega pisanja veje zelo pozitivna energija user posted image ...

bella02 jaz sem tudi na začetku user posted image uporabljala navadni jogurt za nožnico in je po parih dneh pomagalo, se mi zdi, da celo boljše kot Canasten. Moram hitro potrkati, od takrat še nisem imela vnetja.  Jaz uporabljam napitek od Hippa, ki vsebuje vse vitamine, magnezij, železo, folno...  in je kao nadomestek za dnevne potrebe po tovrstnih sestavinah. Sicer mi okus ne ustreza preveč, ampak potem hitro poplaknem z vodo in kaj malega gor pojem user posted image .

Nič lepo bodite, uživajte, se beremo zvečer user posted image








_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
27.3.2008 8:34:11   
miškolinček
Ojla, a katera kaj ve kje je Dar10, zdaj se pa že kar nekaj časa ni oglasila. Upam da je vse v redu z njo in njenim user posted image user posted image .
Dar te že pogrešamo, oglasi se kaj.

Sayuri, a ti pa nisi več tako zgodnja, a še pančkaš??

Srečno vsem, ki imate danes preglede, pa poročajte potem.

Maja T., meni za kri oddat ni treba biti tešča, razen za tisti test sladkorne bolezni, kiga imajo nekatere okrog 25 do 30. tedna. Je pa grozno biti tešč, sploh če nimaš takoj zjutraj pregleda. Dobro opravi.

Sonček3, tablete železa moraš vedno pojesti med obrokom ali takoj po njem, na poln želodec, potem ti ne bo nikoli slabo. Temno blato je tudi posledica železa, kolikor pa jaz vem pa železo ne zapira ampak odpira, ker ga meni vedno dajo ko je že res kriza, ker mi še bolj pospeši prebavo. Mislim da tudi v navodilih piše da odpira. Upam da se ne motim.

Cebrca, sem bila zelo žalostna ko sem prebrala kar si napisala o tastu, sem se takoj spomnila na svojo staro mamo, s katero sva bili zelo navezani. Mi smo tudi na koncu samo čakali iz dneva v dan, kaj bo in kdaj bo. To je najhujše, tisto čakanje te najbolj ubija. Sem pa zelo vesela, ker sem se imela priložnost posloviti še ko je bila živa. Poslovili sva se prav z besedami adijo, pa da se enkrat vidiva. Je vse razumela, ker je tudi želela na koncu samo še moje obiske in nobenih drugih. Pa tudi sama mi je dala vedeti, da je pripravljena da oddide s tem ko mi je rekla da naj mislim nanjo in molim zanjo da se bo rešila, ker je res trpela.
Mogoče se sliši grdo, ampak jaz sem res prosila, da se bo čimprej rešila, ker takšnega trpljenja si ni zaslužila, je bila predobra.
Drži se, predvsem pa stoj ob strani svojemu možu.  Vem, zdaj je hudo ker ne veste kaj in kako, ampak se bo vse rešilo boš videla, ti misli nase, na svojega moža in otročička in pomagaj tašči kolikor se da. Mogoče pa le še ni tako hudo in bo dočakal vnuk-a, injo. Držim pesti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!