|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 11:48:53   
Tejka.387
Dinki in Pomlad08: čestitam za popadke, pa da se vama res kmalu začne kaj bolj konkretnega dogajat.

No, to bi tudi meni prišlo prav user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 12:11:41   
san
No, mene so začeli popadki bolj matrat. Danes ponoči so me včasih kar prebudili ...


jupiii, nčkuser posted image user posted image user posted image . naj ne popustijouser posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 12:13:43   
san
Mene so pa danes ponoči zbudili popadki ...no, ni bilo ponoči, ampak je bila ura nekaj čez 5. zjutraj,


opa, dinki, tudi tebe, juhuhuuser posted image user posted image user posted image , navijam za še popadkovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 12:16:16   
san
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

živjo punce, jaz sem pa danes zjutraj le začela s popadki! ker so bili že na 5 minut, sem šla v porodnišnico, ampak so me poslali domov, dokler ne bodo popadki bolj močni in trajali 1 minuto.

upam, da bo to kmalu! če se ne oglašam več, veste, kje sem! ful sem vesela, da se dogaja! user posted image user posted image user posted image



uau, danes bo pa mogoče akcija, pomlad močno stiskam pesti, da se bo kmalu začel taprav začetek in potem stiskam pesti za en super lep finishuser posted image user posted image user posted image user posted image in naj bo prvo srečanje z user posted image nebeško čudovitouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil san -- 30.3.2008 12:17:01 >

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 13:05:18   
gaya24
Hojla!

Tud js sem še tu user posted image . Vse je še ok, čeprav včeraj ko sem šla spat me je mal zvijalo ampak se je pol umirlo. Me je pa ponoči user posted image zbudil, ker je kar naenkrat bil tako dejaven, da me je prav bolelo. Mogoče se mu je pa kaj sanjalouser posted image .

Js sem bla pa danes tak zaspanc, sem spala do 11h oz. po novi uri do 12h. Pol sem si pa corn flakes pa kafe naredla in zdaj ko je kosilo ne morem jestuser posted image .

Bom šla na en sprehod, ker je super vreme!

Bravo user posted image user posted image user posted image vse tiste, ki se vam je začelo kaj dogajat! Vem, da tudi ostale nismo več daleč od tega!

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 13:12:57   
Katy13
Lep pozdrav še iz moje strani!

Sama sem danes spala fajn, nič še ne kaže.

Dinki, pomlad08 - user posted image  za popadke in upam, da se vama začne kar se da hitro dogajati naprej.

Sedaj grem pa malo likat, dragi pa kuha kosilo.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 16:50:17   
perp
živjo punce,

Vsem HVALA za lepe želje. V torek sem zelo nepričakovano rodila najlepšo in najnežnejšo deklico Nejo. Še dopoldne sem bila na CTg, kjer so popadki kazali ravno črto, okoli 12:30 po sprehodu sem še nekaj z vami čvekala, pa stanovanje pospravljala in se je začelo. In čez 10 ur se je zgodil MALI ČUDEŽ. Več podrobnosti vam napišem kasneje, ker ne morem sedeti - sem šivana. In to je res največje prekledstvo.

Včeraj smo se vrnili iz porodnišnice in se že kar uspešno prilagajamo na novo življenje. Noči so sicer pestre, ampak se splača, ker se polno dojive user posted image user posted image user posted image .  

Držim pesti še za nekaj marčevk, ki ste ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 17:00:03   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: san

Mene so pa danes ponoči zbudili popadki ...no, ni bilo ponoči, ampak je bila ura nekaj čez 5. zjutraj,


opa, dinki, tudi tebe, juhuhuuser posted image user posted image user posted image , navijam za še popadkovuser posted image user posted image user posted image


user posted image  jaz tudi user posted image user posted image user posted image .....
hvala San in Tejka.387 user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 17:04:25   
Dinki
Perp....naša nova marčevska mami......dobrodošla nazaj domov in med nami še user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
res si nas lepo presenetila tisti dan, predvsem čestitke za tako hiter porod....bravo user posted image .....
želim ti čim več nepozabnih in lepih trenutkov z Nejo in upam, da se ti šivi čim hitreje zacelijo user posted image

javi se nam še kaj...bomo zelo vesele tudi tvoje porodne zgodbe user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 17:10:08   
gaya24
Čestitke perp še 1x. Pa je še ena mamica-marčevka domauser posted image user posted image user posted image .

Ene pa še v Rim nismo prispele. Upam, da pridemo čimprej do tja!

Prej sva bla z user posted image na sprehodu, zdaj pa grem še mal kavč popeglat...je rokomet pa bova skupaj gledla.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 17:43:55   
Naja31
Čestitke perp!!!!

Se mi zdi, da smo samo bolj trdovratne ostale na koncu user posted image .
Pri nas nič ne dogaja.user posted image


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 17:50:55   
Naša črtica koraka
user posted image user posted image user posted image  opažam, da nas je kar nekaj takih, ki so nas popadli popadki user posted image  juhuhu user posted image  ... sicer nas lahko takole še kar nekaj dni heca, a filing, da so se priprave na žur začele je sladek user posted image .


ČAKI ŽE, koliko nas je še: Dinki, Pomlad, Tejka.387, Gaya24, Katy13, Meralurb (?) ... pa js ... to je 7 - pravljično število!user posted image  Sedem Sneguljk, ki čaka svoje palčke user posted image !


Te dni se toliko sprehajam, kot še nikoli v življenju user posted image  pa še paše mi, kar je sploh čudo od čudes! Mala notri pa ko se premakne ... user posted image  če sedim ali ležim moram prav vstat na noge, da pridobi tisti cm prstora ... včasih pa z dlanmi tišim nazaj njene nogice ... pomoje bi, če bi lahko, kar luknjo v trebuh naredila in si pretegniiiiiiiila nogice user posted image .


Evo, zdaj grem pa še 3. in 4. štrudelj pečt ... včerajšnji ni dočakal 24h ... (na kar sem zelo ponosna, ponavadi moram svoje pekarije delit z golobi ...)


Lep dan! Pa ... saj veste ... polno DOGAJANJA vsem user posted image !user posted image user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 20:30:19   
san
(na kar sem zelo ponosna, ponavadi moram svoje pekarije delit z golobi ...)

user posted image user posted image user posted image

jst bi tud štrudelj...njjami...

perp, te še tuki veselo pozdravljam, upam, da boš kmalu zopet zmožna klepetati z namiuser posted image

drugače pa se sam tolk oglašam, da če gre kakšna v rim danes ji želim hiter in lep porod, pa čim manj bolečin in šivovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 20:46:11   
Tejka.387
Hojla,

js sem še doma. Sem bila na sprehodu, pol smo se pa še pred hiš mal martinčkal. Zdej sem zlikala stvari, pa mal me križ boli, mali pa je tudi že cel dan aktiven. Očitno res uživa v trebuščku. Jutri imam pa kontrolo v P, pa CTG.

Perp: še 1* čestitke za malo Nejo. user posted image  user posted image  user posted image  Ko boš spočita in ko boš lahko pa se še oglasi kaj.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 20:49:21   
Tejka.387
NČK: Js bi tud kakšen kos štrudla user posted image .

No pri nas pa ati dela ocvirkovo potico, tak da bo tud vredu. Mjami user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 21:10:15   
gaya24
Dober večer!

Se še js mal javim... Jutri zjutraj imam pregled v P in če se do 12h ne javim pol veste, da so me obdržali not!

Sem ravno po večerji in zdej grem mal pred tv, pol pa pod vroč tušuser posted image

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 22:53:20   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Tejka.387

NČK: Js bi tud kakšen kos štrudla user posted image .



user posted image user posted image  vau, koliko ponudb ... user posted image user posted image  -takole, virtualno vama s SAN ponudim ...  user posted image user posted image  vsaki svojo ... so micene, ne redijo in pravijo, da so dobre user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: san

drugače pa se sam tolk oglašam, da če gre kakšna v rim danes ji želim hiter in lep porod, pa čim manj bolečin in šivovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


HVALA, San! user posted image  Lepo da misliš na nas!
(js osebno bom kar počakala, ker bo jutri štrudl najboljši user posted image  za popapcat!)


NOčko vsem, in ... saj veste ... user posted image

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 22:56:53   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Dober večer!

Se še js mal javim... Jutri zjutraj imam pregled v P in če se do 12h ne javim pol veste, da so me obdržali not!




aaa, bomo raje počakale do 14. 42 ... kaj pa če kolegico srečaš, pa bosta klepetali ... potem bo pa naše veselje zaman ... lahko katera iz samega razočaranja še rodi user posted image !

Tudi jaz ima jutri pregled ... ta mesarski ... če me do 16. 51 ni, potem veste kje sem user posted image .

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 22:59:08   
Katy13
Da vas na hitro pozdravim preden grem spat. Zadnja dva dni sploh nimam časa priti na net in poklepetati z vami. Se vidi, da sem bila 2 dni v P in da moram sedaj nadoknadit in biti zunaj.

Perp - user posted image .

Drugače pa grem tudi jaz jutri zjutraj na pregled v P in če se popoldan ne javim, potem veste, da so me obdržali. Vendar po moje me ne bodo, ker se še nič ne dogaja.

Če pa se katera odloči za potovanje v Rim, ji želim čim slajšo pot.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 23:08:09   
gaya24

[/quote]

aaa, bomo raje počakale do 14. 42 ... kaj pa če kolegico srečaš, pa bosta klepetali ... potem bo pa naše veselje zaman ... lahko katera iz samega razočaranja še rodi user posted image !

Tudi jaz ima jutri pregled ... ta mesarski ... če me do 16. 51 ni, potem veste kje sem user posted image .
[/quote]

user posted image user posted image user posted image Sem se mogla prav nasmejat! Ok, pol pa do 14.42!

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
30.3.2008 23:08:48   
gaya24
Kaj sm pa zdej naredla, da ni zagrablo???????

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
31.3.2008 6:56:34   
Tejka.387
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Tejka.387

NČK: Js bi tud kakšen kos štrudla user posted image .



user posted image user posted image  vau, koliko ponudb ... user posted image user posted image  -takole, virtualno vama s SAN ponudim ...  user posted image user posted image  vsaki svojo ... so micene, ne redijo in pravijo, da so dobre user posted image .



Dobro jutro user posted image .

NČK: Hvala za user posted image . No tudi ocvirkova potica je bila dobra. Smo jo zmazal še preden se je sploh uspela ohladit user posted image  user posted image  user posted image .

Očitno imamo danes vse preglede v P in če nas obdržijo pol veste ...... user posted image  

Lep pozdravček in srečno na pregledih.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
31.3.2008 8:32:20   
Sonnja
ojla marčevke vidim da vas še nekaj vztraja, mate danes vse pregled v P?

želim vam čim lažji in hitrejši porod. pa zdrave user posted image .

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
31.3.2008 9:36:17   
san
da ne boste danes kkar vse notri ostaleuser posted image . katera bo pa potem za jutri ostala, ko imam jaz RDuser posted image , da me osrečiuser posted image .
no, držim pesti za ok pregledeuser posted image

dinki, sumljivo se nič nisi oglasila....user posted image

meridaub pa že pestuje verjetnouser posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
31.3.2008 11:18:46   
*medica*
pozdravljene punce..še danes je marčevski dan..kera bo ...moj ma tud dones r.d.user posted image user posted image ..no vidim da mete kr velik pregledov dones..upam da vas zadržijo in da bote kaj kmalu cartale s svojimi malčki..user posted image user posted image user posted image želim vam seveda čim lažji porod in čim manj bolečin...

seveda čestitke novim mamicam ..nisem še uspela pogledat kere ste še rodile za mano ..ampak vam želim veliko veliko prespanih noči in veliko veliko lepih trenutkov z user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?