|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 17:54:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Glej zdaj bom ostra, ampak to je samo moje mnenje!

Tisto hišo so ustvarili tvoji starši, ti nisi dala zraven NIČ, zato je to samo njuna volja kdo bo kaj in koliko dobil. Če jima paše lahko to hišo prepišeta na brezdomca za sosednjim vogalom!
Onadva sta si to ustvarila s svojimi žulji, zato ti ne pripada NIČ. Saj vem da obstaja zakon nujnega deleža, ampak jaz osebno bi ga spremenila, zakaj bi morali otroci kaj dobit?
Nikoli nisem razumela npr. tega primera: par si kupi parcelo, zgradi hišo, imata 2 otroka, ko odrasteta npr. oče umre in potem materi pripada samo polovica. ZAKAJ? Kaj sta tista otroka finančno prinesla v hišo, da jima nekaj PRIPADA? Jaz tega enostavno ne razumem.

V glavnem, jaz osebno imam raje dobre odnose z bratom in s celotno družino, kot ta denar. Jaz bi bila srečna za brata da si ima možnost ustvariti normalno življenje brez kreditov, če ima to možnost. In zelo žalostno se mi zdi razmišljati o smrti svojih staršev in kako bo potem. Jaz vem da tega nisem sposobna.

Zaradi mene me zdaj raztrgajte vsi povprek, ampak to je moje mnenje!


ne razumem, zakaj je eden več vreden kot drugi. Nekdo nekaj dobi, ostali pa j..e se in g..i se od hiše. Povej mi zakaj se mora delati razlika v otrocih? Zato, ker zna en bolje potrpeti kot drugi, tukaj je jasno, da tisti, ki ne potrpi, je največji revček za starše. Uf, me razjezi to. Svet se vrti okoli denarja. Misliš da bo lea23 vesela in sprejeta na obisku pri bratu, če mu pusti hišo. Če bi jo že sedaj upošteval, ne bi samo na svojo stran vlekel. Brat je pameten, ampak samo zase (jaz temu rečem; Marija k sebi). lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 17:59:26   
LunaLuna
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

V glavnem, jaz osebno imam raje dobre odnose z bratom in s celotno družino, kot ta denar. Jaz bi bila srečna za brata da si ima možnost ustvariti normalno življenje brez kreditov, če ima to možnost.


Se strinjam glede odnosov. Tudi meni so odnosi bolj pomembni. Sem na lastne oči videla, kako je to, ko se sestre ne marajo, ko se kregajo zaradi neke glupe hiše in jo delijo na tri dele, vrednost pa itak zaradi tega pada. To sem videla pri moji mami in mojih tetah.

Menim pa, da je naloga staršev, da poskrbijo za dediščino (kako in kaj bodo komu dali, je čisto njihova stvar) pred svojo smrtjo. Čakati, da bo nekomu "tekla voda v grlo", po mojem mnenju, ni dobro. Lahko je prepozno. In tako potem pride do prepirov in nesporazumov. Otroci pa morajo spoštovati želje staršev in se s tem sprijazniti. Pa privoščiti svojemu bratu ali sestri, da nekaj dobi.

KRI NI VODA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 17:59:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

IZVIRNO SPOROČILO: lea23

ja, tamikaaaaa se strinjam s tabo. hiša je od staršev, in njuna odločitev je komu bosta onadva karkoli kapustila.
ampak midva sva brat in sestra. oba sva njuna otroka. in oba sva enakovredna. zakaj torej prepir glede tega, da bi on nekaj dobil, in jaz nič? 


Ja res, zakaj prepir?


zato, ker ni fer.
tamika, mogoče imaš dva otroka, ali pa boš mogoče kdaj imela dva otroka. verjetno jima boš dajala enako višino žepnine obema, in obema boš kupila kolo, in obema boš dala denar za kino. in obema boš kupila čokolado. in če boš enemu kupila recimo avto za 10.000€, ga boš verjetno kupila tudi drugemu. in če bo eden dobil rolerje, bo verjetno drugi pa dobil skiro ali pa rolko. torej, verjetno bosta dobila vsak nekaj. verjetno ne boš enemu kupila motor, drugemu pa nikoli ničesar?  


ja vecina jih ze razmislja takole... eni pa pac ne!!! in tako kot se ti odlocas kaj bos komu dala in koliko, se tudi drugi in tudi tvoji starsi!!! in dokler so se ziveci, sami odlocajo o svojem premozenju!!!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:01:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Razdedinit v celoti ne morejo, nujni delež ostane.


Ne. Ni nujno. Mi smo v pogodbo lepo napisali, da se predmet darilne pogodbe ne vkljucuje v nujni delez.


A mi lahko to malo bolj razložiš, prosim. A ste se mogli vsi dediči podpisati?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:02:17   
baguSka
Menim pa, da je naloga staršev, da poskrbijo za dediščino (kako in kaj bodo komu dali, je čisto njihova stvar) pred svojo smrtjo. Čakati, da bo nekomu "tekla voda v grlo", po mojem mnenju, ni dobro. Lahko je prepozno. In tako potem pride do prepirov in nesporazumov. Otroci pa morajo spoštovati želje staršev in se s tem sprijazniti. Pa privoščiti svojemu bratu ali sestri, da nekaj dobi.


Tocno tako!!! In tukaj ja edino fer od starsev kaj komu dajo!

Lea, tebi se mogoce zdi fer s stalisca sebe... ker se vidis v isti oz enaki vlogi kot tvoj brat. V vlogi otroka. Se vedno pa so starsi tisti, ki odlocajo kaj bojo naredili s svojim premozenjem, kaj bojo komu dali itd..

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:02:57   
LunaLuna
[/quote]

... in dokler so se ziveci, sami odlocajo o svojem premozenju!!!
[/quote]

In prav je tako. Sej je njihovo premoženje!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:03:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Razdedinit v celoti ne morejo, nujni delež ostane.


Ne. Ni nujno. Mi smo v pogodbo lepo napisali, da se predmet darilne pogodbe ne vkljucuje v nujni delez.


A mi lahko to malo bolj razložiš, prosim. A ste se mogli vsi dediči podpisati?


Ne. Samo darovalec in obdarjenec. Je pa pogodbo sestavil notar in overil in se hrani..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:06:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Menim pa, da je naloga staršev, da poskrbijo za dediščino (kako in kaj bodo komu dali, je čisto njihova stvar) pred svojo smrtjo. Čakati, da bo nekomu "tekla voda v grlo", po mojem mnenju, ni dobro. Lahko je prepozno. In tako potem pride do prepirov in nesporazumov. Otroci pa morajo spoštovati želje staršev in se s tem sprijazniti. Pa privoščiti svojemu bratu ali sestri, da nekaj dobi.


Tocno tako!!! In tukaj ja edino fer od starsev kaj komu dajo!

Lea, tebi se mogoce zdi fer s stalisca sebe... ker se vidis v isti oz enaki vlogi kot tvoj brat. V vlogi otroka. Se vedno pa so starsi tisti, ki odlocajo kaj bojo naredili s svojim premozenjem, kaj bojo komu dali itd..


Se strinjam, ampak se na žalost večinoma staršev ne zaveda, kaj naredijo v takem primeru, če nekomu dajo, drugemu nič. Skregajo otroke. Nič drugega.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:09:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Razdedinit v celoti ne morejo, nujni delež ostane.


Ne. Ni nujno. Mi smo v pogodbo lepo napisali, da se predmet darilne pogodbe ne vkljucuje v nujni delez.


A mi lahko to malo bolj razložiš, prosim. A ste se mogli vsi dediči podpisati?


Ne. Samo darovalec in obdarjenec. Je pa pogodbo sestavil notar in overil in se hrani..


A so na zapuščinski v tem primeru povabljeni ostali ali ne? Če nimajo po kaj priti?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:10:10   
baguSka
Se strinjam, ampak se na žalost večinoma staršev ne zaveda, kaj naredijo v takem primeru, če nekomu dajo, drugemu nič. Skregajo otroke. Nič drugega.


Ja. Ceprav se to nebi blo treba, ce bi otroci spostovali voljo in zelje svojih starsev. Ce sem cist iskrena, pa tudi sama nebi vedela, zakaj jim recimo moj brat ali sestra pomeni vec od mene..!? Nebi pa se z bratom zaradi tega skregala.. Saj konec koncev ni on kriv ce so se starsi tko odlocli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:11:01   
lea23
SEM ŽE NAPISALA ENKRAT, PA VSEENO..
STARŠI SO REKLI, DA NAJ SE ZMENIVA SAMA. DA ONADVA IMATA ZASE SPODAJ DOVOLJ PROSTORA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:11:51   
cindy
Meni se zdijo tvoja custva cisto upravicena. Ni prav da se tvoj brat tako obnasa je egoist.  Imas pravico do polovice hise po smrti tvojih starsev, pripada ti nujni delez. Naj se kar igra ti si na koncu lahko tako nesramna da bo mogel prodati hiso da ti zagotovi nujni delez. Zmenite se  v okviru druzine , tudi starsi bi te lahko bolj podpirali.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:13:00   
baguSka
A so na zapuščinski v tem primeru povabljeni ostali ali ne? Če nimajo po kaj priti?


Hmm.. tega pa ne vem. Ampak skor ziher NE. Ker ta predmet NI vec del dediscine oz zapuscine!! Ker je bil podarjen pred smrtjo in v kateri pogodbi pise, da NI predmet dediscine!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:15:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

SEM ŽE NAPISALA ENKRAT, PA VSEENO..
STARŠI SO REKLI, DA NAJ SE ZMENIVA SAMA. DA ONADVA IMATA ZASE SPODAJ DOVOLJ PROSTORA.



Jao. Pa kaj tebi ni jasno!!!??? Pa sej se ne govori o bratovem stanovanju oz delu hise, ampak o tem, ce bo njun del - kjer sta zdej onadva ostal tebi!!?? To ni stvar, ki bi jo blo za zanemarit, ce si zelita, da bi ti enako dobila kot on!!! To njim ni cist jasno verjetno in bi blo fino da jim to razlozis!!! Ker ti konec koncev NIMAS NIC S TVOJIM BRATOM ZA RESEVAT!!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:15:36   
Anonimen
Lase mi gredo pokonci, ko berem zgodbo lee23. Starši so tisti, ki bi morali reči kaj in kako, da bi bila koza sita in volk cel.  Lp 

< Sporočilo je popravil decembrka -- 25.3.2008 18:18:10 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:17:54   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se strinjam, ampak se na žalost večinoma staršev ne zaveda, kaj naredijo v takem primeru, če nekomu dajo, drugemu nič. Skregajo otroke. Nič drugega.


Ja. Ceprav se to nebi blo treba, ce bi otroci spostovali voljo in zelje svojih starsev. Ce sem cist iskrena, pa tudi sama nebi vedela, zakaj jim recimo moj brat ali sestra pomeni vec od mene..!? Nebi pa se z bratom zaradi tega skregala.. Saj konec koncev ni on kriv ce so se starsi tko odlocli.


najini starši se niso nič odločili. to se je odločil on s svojo punco. ne moreta pa mu rečt: ne, ne smeš. tako kot bi tudi mene sprejela, če si se odločila da bi živela doma.
in s starši je vse lepo in prav. ampak gre se za njega. da ni pošten do mene. in s tem je uničil vse naše bivše dobre odnose.
v primeru da se res preselita k staršem, in da tam izgubim vse, se lahko poslovijo od mene v smislu tako hčerke kot tudi sestre. ker to je pa meni nevoščljivost da želiš stanovanje zase, za sestro ti je pa figo mar.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:19:40   
baguSka
tudi starsi bi te lahko bolj podpirali.


Ja lahko bi... ampak ocitno je ne. Oni so dali nekaj svojemu sinu, zdej pa hcerki govorijo, naj se z njim zmeni, da jim odstopi svojo polovico!!!??? Katastrofa!!

To je cist isto, kot bi dali enemu otroku kos torte drugemu pa nic in bi rekli drugemu, naj se zama zmenita glede tega.. user posted image user posted image user posted image  Groza!

Ampak to moras TI resit s svojimi starsi, NE PA Z BRATOM! Tvoj brat je dobil svoj 'kos' s strani tvojih starsev. In zdej je od njega odvisno koliko do tega kosa bo dal tebi, ce sploh kaj. Ti bi pa morala starse vprasat zakaj je ta kos dobil samo on, ti pa nobenega!?

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:22:21   
baguSka
ker to je pa meni nevoščljivost da želiš stanovanje zase, za sestro ti je pa figo mar


Ja. To je njegov odnos do tebe... in lahko mu zameris to. Normalno. Ni pa fer od tvojih starsev, da so njemu dali stanovanje, tebi pa potem recejo, da se sama z njim zmeni... to pa res ni lepo. Od njih ni lepo.

Glih prej si govorila, da bi ti vsakemu dala enako. Vsakemu svoj del in vsakemu enak del. Torej!? Tvoji starsi do dali LE NJEMU, zdej pa od tebe zelijo, da NJEGOVO polovico dobis zase!! Po keri logiki???

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:26:46   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tudi starsi bi te lahko bolj podpirali.


Ja lahko bi... ampak ocitno je ne. Oni so dali nekaj svojemu sinu, zdej pa hcerki govorijo, naj se z njim zmeni, da jim odstopi svojo polovico!!!??? Katastrofa!!

To je cist isto, kot bi dali enemu otroku kos torte drugemu pa nic in bi rekli drugemu, naj se zama zmenita glede tega.. user posted image user posted image user posted image  Groza!

Ampak to moras TI resit s svojimi starsi, NE PA Z BRATOM! Tvoj brat je dobil svoj 'kos' s strani tvojih starsev. In zdej je od njega odvisno koliko do tega kosa bo dal tebi, ce sploh kaj. Ti bi pa morala starse vprasat zakaj je ta kos dobil samo on, ti pa nobenega!?


Se strinjam.

Tvoja starša enostavno prelagata svoje breme na ramena tebe in tvojega brata. Mogoče sem spregledala, vendar ali brat zahteva od staršev, da zgornje stanovanje prepišeta nanj? Ker potemtakem bi tudi ti lahko od njiju zahtevala drugo polovico. Če pa bo on vlagal v hišo, ki bo do smrti v lasti staršev pa naj. Hiša pridobiva na vrednosti in po smrti staršev si opravičena vsaj do nujnega deleža. Boš pa ti takrat tista, ki se mu ne boš pustila in bo on dokazoval svoja vlaganja. Vedno na take stvari gledam s tega vidika, da ima palica vedno dva konca in kolo časa se suče. Včasih še prehitro.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:29:06   
baguSka
najini starši se niso nič odločili. to se je odločil on s svojo punco. ne moreta pa mu rečt: ne, ne smeš. tako kot bi tudi mene sprejela, če si se odločila da bi živela doma.
in s starši je vse lepo in prav. ampak gre se za njega


In nikakor se ne morem strinjat s tabo glede tegale... On se NI MOGEL SAM ODLOCIT o njihovem premozenju!!! Nikakor!!! To je zgolj njihova odlocitev!!! In ce bi bli oni mal skulirani, potem bi lahko razmisljali o tem, da bosta oba dobila enak del, ce vaju imata seveda oba enako rada!!! Ne pa da njemu dajo svoj del, ti pa se moras potem neki menit z njim... to je stvar, ki se tice LE TVOJIH OZ VAJINIH STARSEV!! In lepo da mu pomagajo in so ga sprejeli, ampak ce so kolikor toliko pametni oz imajo oba enako rada, potem bi se mogla zavedat, da dajo tudi tebi nekaj in ne samo njemu...

Zakaj bi se ti z bratom kregala za kos torte, ki so ga starsi dali njemu???

Mislim... dej predstavlji si, da das ti enemu svojemu otroku eno igraco, drugemu pa reces, naj se sam zmeni kako ga bo un izplacal... kr neki. Je torej prvi kriv, ker so mu starsi nekaj dali in ker zdej ne izplaca svojega bratca ali sestrice user posted image user posted image user posted image  Kdo je 'kriv', da je sploh prislo do spora??

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:30:42   
baguSka
Ker potemtakem bi tudi ti lahko od njiju zahtevala drugo polovico.


Ufff ne. Zahtevat pa ne more po nobeni logiki!!! Ali lahko otroci sploh karkoli zahtevajo od svojih starsev user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:33:02   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ker potemtakem bi tudi ti lahko od njiju zahtevala drugo polovico.


Ufff ne. Zahtevat pa ne more po nobeni logiki!!! Ali lahko otroci sploh karkoli zahtevajo od svojih starsev user posted image


Saj to je to. Meni je to podlo. Na nek način dobiš občutek, da bi otroci še živa starša najraje zakopali. Ampak kako pa onadva lahko rečeta naj se ona in brat dogovorita o njuni lastnini

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:35:38   
baguSka
Ampak kako pa onadva lahko rečeta naj se ona in brat dogovorita o njuni lastnini


Jah butasto res. In zdej ona krivi brata, ker ji noce dat nekaj, kar so njemu podarili starsi.. user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:35:51   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Saj to je to. Meni je to podlo. Na nek način dobiš občutek, da bi otroci še živa starša najraje zakopali. Ampak kako pa onadva lahko rečeta naj se ona in brat dogovorita o njuni lastnini


Pa, da ne bo pomote. Poznam kar nekaj primerov, ko se je en otrok odselil od doma in od drugega, ki si je v hiši (na papirju) staršev uredil stanovanje, zahteval izplačilo deleža. Imamo primer v družini, vendar so bili starši tisti, ki so udarili po mizi in povedali svoje.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: hiša, hiša..
25.3.2008 18:48:45   
dido
Nisem brala odgovor drugij, ampak mislim, da glede izplačila nimaš prav.
Starša sta še živa in brat ni dobil cele hiše, ampak polovico, druga polovica pa bo ( ob njuni smrti ) tvoja ali pa te bo brat takrat izplačal. Sicer pa se pozanimaj, če je sploh kaj pisano na njiju, saj če ni, potem res ne vem kaj ti naj izplačata.
Moj brat si je tudi uredil pri nas doma, jaz pa sem šla od hiše, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi kaj zahtevala od njega, sploh pa ne sedaj, ko so še starši živi. Se mi zdi grozno sedaj že kregat zaradi dediščine.
Sploh pa se mi zdi noro nekaj izplačevat, če sploh ni na nekoga nekaj pisano.
Tukaj se lahko odločita samo starša in mislim, da tudi od njiju ni fer, da se sedaj morata vidva sama pogovarjat kako in kaj. Jima je verjetno ful čudno, da se kregata že sedaj, ko sta še živa. Joj, meni je to grozno, če se zaradi kregaš. Pa saj ti nisi tam ostala, niti tega nisi želela, sedaj pa si jezna, ker bo on tam. Tega tudi ne razumem.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?