|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
8.4.2008 20:35:49   
Anitka
Hvala Neni za informacije. Tudi jaz upam, da user posted image user posted image še malo zdržita na toplem. GoYi pa prensei lep pozdravček.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 9:04:41   
Anonimen
Super za Goyo in user posted image user posted image ! Sem šla pogledat njen ticker, zdaj je že na začetku 35.tedna, le tako naprej. user posted image



(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 9:42:32   
tassi1
vse najlepše ti želim in srečno v user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 10:15:26   
sayuri
Res super za Goyo. user posted image  Pridna. user posted image user posted image user posted image  Malčkoma se bo vsak dna v njenem trebuščku obrestoval user posted image .

A katera kaj ve, kje je Skye? Ona je lih tolk približno noseča, kot Goya, pa je že fuuuuuul časa ni user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 10:26:05   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Res super za Goyo. user posted image  Pridna. user posted image user posted image user posted image  Malčkoma se bo vsak dna v njenem trebuščku obrestoval user posted image .

A katera kaj ve, kje je Skye? Ona je lih tolk približno noseča, kot Goya, pa je že fuuuuuul časa ni user posted image


Se še jaz pridružujem čestitkam in da pikca še nekaj časa ostaneta v trebuščku.user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 11:42:38   
Sulfinija
Neni hvala lepa za super noviče o Goyi in njenima user posted image user posted image .Prenesi jim pozdrave od mene in moje user posted image .
 
No zunaj sije tak lep sonček meni pa ful user posted image ,pa glava me boli.Šla bom kar v vodoraven položaj saj če sem gor je neznosno,pa mogoče boš še malo podremala in bodo slabosti minile.Včeraj pa se mi je dopoldan ful vrtelo,da sem skoraj padla iz stola.Ja kaj čmo če pa sem user posted image ,to vse spada zraven.
Jutri pa komaj čakam upam,da danes čimprej mine tale dan,ker imam jutri pregled.Mi je pa ful čudno rr nosečniški koledar mi kaže,da bom jutri stopila v 7teden,po moji zadnji M bom jutri 6tednov po nosečniškem koledarčku,ki je bil v eni reviji pa mi kaže da bom 11.4 noseča 7.tednov torej kaj je sedaj pravilno???
 
Tkole,da ne bom samo tolk jamrala,ke sem si sama prosila slabosti grem malo počivat pa bo ziher bolje.
 
Punce lep dan vam želim še naprej!!!
 
LP Mojcauser posted image

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 9.4.2008 11:44:46 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 14:04:19   
lana38
Sulfinija, kdaj si imela zadnjo user posted image ? Bom ti izračunala, koliko T si user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 15:20:16   
Sulfinija
Lana38,ZM je bila 28.2.2008.Me pa lovi panika,da se nisem kake IVM fasala ker me nekaj pri jajčnikih boli....Joj komaj čakam jutri,da mi G potrdi da je nosečnost v maternici.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 19:02:41   
pika74
neni hvala za novičko. Jaz se kar ne upam goyi sms poslat, ker mora pazit, da bo čim manj vznemirjena in da bodo čimdlje 3 v enem user posted image .

Jaz ji vsak dan v mislih pošljem pozdravček... ampak čist tko na tih... da bo ja vse ok in da bojo še mal zdržal v enem kosu user posted image user posted image user posted image

drgač se pridno špikam.... dons je že 10 špika padla. V pon. imam pa prvi UZ.

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 19:07:50   
Sulfinija
Punce dajte me malce pomirite.So vas tudi boleli jajčniki levi in desen,ko mirujen je malo bolje.Jaz se namreč bojim,da nisme kje kake IVM fasala.Mogoče pa je tole,da bi mogla biti sedaj v času O,ali pa sem se prehladila v tem vremenu ni čudno no.Krčev nimam,niti izcedka niti krvvaim ne le bolijo me jajčniki.Mi katera ve dati kak nasvet.Sedaj sem vzela en spasmex.Jutri pa mam itak pregled pri G.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 19:14:53   
emaa
Sulfinija špikanje v predelu jajčnikov je popolnoma normalno, če pa je huda bolečina, pa ne

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 19:24:58   
pika74
Sulfinija - pomoje je vse OK itak boš pa jutri vse zvedla.

Ti samo relax in uživaj v user posted image .

user posted image boš vidla, da bo vse okuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 21:02:04   
Pia73
OOOOOOo, kaj jaz to berem! user posted image

Sulfinija od srca prejmita z možekom najlepše čestitke! Res vama želim ,da se ta nosečnost srečno konča in da boš še letos držala v rokah vajino dete! Pa še nekaj vama čisto potiho želim,....., da boš na UZ slišala dva user posted image user posted image  To bi res bilo posebej fajn! Dva fantka vama torej želim! Se namreč spomnim, da so to tvoje želje! Res super za tole novičko!!! Se mi je zdelo, da je nekaj posebnega, ko sem videla novo nadaljevanje! user posted image user posted image user posted image


Pa našo mamico GoYo mi prosim lepo pozdravite! Zame je že itak zmagovalka, ko so tako daleč pregurali! user posted image  Super res! Pa selitev pa majehen otroček doma! Super! Super! Super! Iskrene pozdravčke in veliko dobrega jim želim! user posted image user posted image user posted image


Pa Pika74 tudi zate nisem vedela, da si v postopku. Upam, da je potem konec za nekaj časa s postopki in boste štartali v naslednji postopek naslednje leto konec leta ali pa še to ne in se bo naslednjič zgodilo kar naravno!!! Res vama to želim od user posted image  Zdrži in poročaj o novostih!


Kako pa so kaj naše nosečke? Pa mamice? Kaj se kaj dogaja punce? Nekako ne pišemo več toliko o sebi? Dajmo spet malo počvekat,....

Kako pa sem jaz,... Po starem. Diagnostike še ni konec jaz pa se trudim misliti na najboljše! Tega še nisem osvojila a se trudim in verjamem, da bom!
Naša dva fanta sta fajn. Vsak dan je kaj novega. Tavečji je že v 2. razredu tamal je pa navihanec na kvadrat. Rada ju imam in sem srečna. Zelo srečna,..... Da se še tole z mojim zdravjem kolikor toliko umiri pa smo na konju,... Čeprav itak veste, da potem spet kaj pride,.... Sploh jaz bi lahko napisala knjigo o mojem življenju, že o zadnjih 2. letih bi bilo gradiva dovolj,... ampak jaz bom zmagala!!!

Aja, pa še tole. A katera kaj ve kaj je z Bety upa????  Se ne znajdem najbolje tule glede na to, da redko pridem in me res zelo zanima. Bety javi se, če tole bereš in povej kako ste? Mislim nate, veš. Pogosto!

Pa naša Anitka? Kako si kaj? Še delaš? Verjetno si zdaj že doma? Spola pa ne veš ali si samo skrivnostna? user posted image  Lahko tudi na privat,........ user posted image  

Pa našo koalo tudi sinček verjetno polno zapusluje in tako uživa, da ni časa za RR. Saj prav! user posted image

Vidim pa, da se lana38 pridno javlja! Bravo za Timija, ki je res konkreten fant! user posted image

Pa soncek.djukelica, itak ne vem, če sem prav napisala tudi vidim, da se pridno javlja. Bravo za princeski!!! A ti obe dojiš? Vsaka ti čast! user posted image

Pa dolenjka, tudi tebi prisrčne pozdrave!!! user posted image

Kje pa se skrivajo biba77 pa tia, pa druge?

Dobre misli in pozdravi so namenjene tudi vsem ostalim, ki jih nisem poimenovala,... Vsem želim vse dobro!!!user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
9.4.2008 22:37:50   
soncek.djukelica
čer,

držim pesti za Goyo!user posted image
Pika, navijam zate!user posted image
Anitka, uživaj še zadnji mesec, pol si boš mogla deliti tvoje dete,sedaj je pa samo tvoje!user posted image
Pia, kako si pa ti? Jaz svoji punci dojim in dodajam!Pa prav v veselje sta mi, ko sta na dojki, me gledata, pa kakšno rečemo!user posted image
Jaz imam pa jutri obletnico, 1 leto mineva, ko sem jih dobila v varstvo!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 6:00:48   
Sulfinija
Jutro!
 
No pa sem danes prva na forumu.Se vidi,da me danes čaka prvi pregled in moja živčnost je tukaj ne morme več spati.K sreči me je nehalo boleti po mojem je bilo le v moji glavi od straha od danes.
 
Danes je zanju z mojim atijem velik dan.Jaz imam pregled pri G in,ko mi povem,da se nosečnost nahaja v maternici bom zavriskala na ves glas,pa upam tudi na srčka.Ati moj pa čez pol ure gre danes zandjič v službo nato od treh dalje pa bo v zasluženem pokoju.Smo pravi čas naročili našo user posted image ,sploh ne vem če bom prišla kaj do vozička ker naš ati obožuje vozičkan je in male otroke.
 
JUtri pa imamo doma dva slavljenca.Ati praznuje 59.rojstni dan in moj možek 30.let.V nedeljo pa slavje juhu.Sedaj danes in jutri bo zame naporen dan bomo z mamo pekle za žurko pecivo,torto pa dvignem v soboto in v soboto vse skupaj peljem v gostilno kjer bomo v nedeljo feštali.
 
Pia73 joj kak si si zapomnila,da si želim fantka samo ne dva le enega mi bo iher čisto dovolj in ne me šaliti z dvojči je moja želja nekam šla fanteka bi pa vseeno,sicer mi je vseeno le naj bo zdravo in,da nosečnost speljem do konca brez večjih težav.
 
Tkole moje prijateljice sedaj pa bežim v kuhinjo nama z atijem skuham eno user posted image ,nato se bom počasi zrihtala in šla na mobitel,mi je včeraj tlefon totalno zgorel in je za inč nato pa vas prosim ob 11.30 pa mi držite ogromne pesti jaz pa vam obljubim,da takoj napišem eno lepo poročilce ko se vrnem domov od G.
 
LP Mojcauser posted image 6t

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 18:52:43   
Rakica_80
Sulfinjauser posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in vsem ostalimuser posted image .

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 19:39:08   
Anitka
Ojla!

Imam malce več časa kot ponavadi zato bom kaj zapisala še v legendarno nadaljevanje ZA NAS. Kako sem? V redu, buši pridno raste, user posted image pa z njim vred. Pa seveda je detece pravi akrobat in prav razgraja  in premika mamičine notranje organe. Trenutno sem na 62 kg, kar pomeni +10 kg. Strij zaenkrat še nisem fasala in upam, da jih do konca ne bo. Glede poroda pa se še odločam med različnimi variantami: EA, porod v vodiuser posted image user posted image user posted image Imamo še nekaj časa. Trenutno smo v akciji z delanjem in opremljanjem otroške sobe. Pohištvo je naročeno, le sobo je potrebno še prej pripraviti, saj smo jo razširili, vstavili strešna okna, položiti je treba laminat, pleskanje... Voziček je že nekaj časa pri hiši, oblačila zvečjega tudi tako, da se počasi pripravljamo na prihod user posted image

Sulfinija upam, da si danes v redu zrihtala in da si videla tisto drobno pikico, ki pomeni začetek novega težko pričakovanega življenja.

Sonček.djukelica se priporočam za kakšne fotke tvojih princeskuser posted image , ki so verjetno že prave dame.

Ja našo user posted image Tio pa že tudi jaz pogrešam na RR-ji. Upam, da se nama uspe dobiti na kakšni kavi pred mojim odhodom v Rim.

Pia73 tvojega ponovnega javljanja sem se pa zelo razveselilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Si mi prav polepšala dan. Sem vesela, da ostajaš optimistična v borbi z boleznijo in verjamem, da boš zmagala ob podpori svoje zlate družine, prijateljev in tudi nas. Lepo, da si srečna in takšna ti želim, da tudi ostaneš. In srčno upam, da se bova vkratkem kaj srečali.
Si me vprašala, če še delam in naj ti povem, da ja. S porodniškim dopustom začnem 29.4., do takrat bom pa delala, razen naslednji četrtek in petek imam dopust. Se v redu počutim in bi bila rada aktivna do konca, če se le da. Za spol user posted image pa veva samo midva, za ostale ostaja presenečenje.user posted image user posted image

Pika74 zate pa držim debeeeeeeeeeele pestke, da se tvoja kalvarija končno konča in da tokratno špikanje obrodi sadove. Verjamem vate in ti želim le vse dobro.

Jaz pa pogrešam tudi našo Bambi, ki se že mislim, da zelo dolgo ni nič oglasila.

Naši Biba in Koala se včasih javljata, pa tudi Neni, lana38, dolenjka...Za Goyo in user posted image user posted image pa držimo pestke, da še nekaj časa zdržijo do cartanja.

Emamair je s pisanjem tudi zelo pridna kljub dvema nadebudnežema.user posted image user posted image

Saj res kako si pa kaj ti Bety upa?

Na kratko naj bo zaenkrat to vse. Lepo bodite in se beremo.




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 20:18:15   
lana38
Sulfinija, kje je poročilo o UZ?user posted image  Veš, da smo nestrpne ženske tu gori na RR.
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 20:41:08   
Sulfinija
Lana38,poročilo iz UZ je na temi decemberke2008.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.4.2008 21:50:38   
lana38
Ej, Sulfinija, ti si mene zdaj "prisilila", da sem morala brati kar 3 strani nazaj pri decemberkah 2008, da sem našla tvoje poročilo.user posted image  
Vse bo OK in naslednjič boš videla tudi user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
11.4.2008 12:48:54   
tinkamiška
Dober dan, sem vas prišla malo pozdravit...na brzinouser posted image

Vidim, da ste vredu, da je GoYa še v kosu, naj tako ostane še nekaj časauser posted image
Nosečke, vidim, da vam gre dobrouser posted image
Sulfinija, vse bo vreduuser posted image
Pika, pridno se špikaj, potem pa spet pestke do onemoglostiuser posted image

Jst sem bla danes že tretjič v tem tednu na UZ, ker moja G spremlja kaj se dogaja z O pri meni...pravi, da bo za vikend, tako, da bo pri nas akcijauser posted image sicer bo takrat še 18-19 dan ciklusauser posted image , ampak važno da bo!user posted image

Lepo pozdravček vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
13.4.2008 19:58:45   
Sulfinija
Punce v albumu je nekaj novih slikic iz današnjega praznovanja moževe 30.letnice.Bil je lep,nepozaben dan sploh zato,ker je z njim praznovala najina user posted image .
 
LP Mojcauser posted image 6t3dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
13.4.2008 20:25:24   
Pia73
Helou! user posted image

Čekiram ,če je GoYa že rodila,.... držim pesti zanjo in je v mojih mislih! user posted image

O, tinkamiška upam, da je uspeh - user posted image  že za vogalom! Res ti od srca privoščim! user posted image

sulfinija predvidevam ,da je bilo na pregledu vse ok, vsaj po tvojem današnjem pisanju sodeč! user posted image  Meni se pa res ne da iti med decemberke brat,....... user posted image

Anitka, še malo pa boš na cilju,... A spola pa ne izdata? Pa lahko zdržiš? Nista res nikomur povedala? Dobra sta,..... user posted image

Pika74, javi se kako napreduješ,...... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
13.4.2008 20:30:00   
Sulfinija
Pia73.nosečnost nakazna v maternici,vse ok le naslednji UZ imam naslednji petek,čakamo srček,je bilo še prezgodaj,pa v prvi nosčenosti se mi je tudi pojavil plod in utrip v sedmem tednu.Kaže pa zanekrat vse ok kot je rekla G,sedaj le še pet dni in bomo videli našo user posted image .
 
LP Mojcauser posted image 6t3dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
14.4.2008 8:40:20   
lana38
Sulfijina, lepe slikice. Je bilo fajn na fešti, a ne?user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?