|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.4.2008 22:25:51   
janca77
Luka Simon, Zoja, Zala, Nejc, Ana, Tina, Lara, Patrik in seveda naš Tilen
vse najboljše za 1. rojstni dan in da bi bili staršem v ponos.
user posted image
Čeprav malo z zamudo ampak vseeno iz srca.
Lahko noč

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.4.2008 22:43:16   
sabri
Evo midva sva prebelila, pospravila, še jutri enkrat potempa generalka kuhinje in še vse ostalo, jao kaj bo za pucat jutri, vse omare, vse je toooook prašno...Ampak sem se odločla, da bo jutri spucan,, pa če drgnem do 2 ponoč.
Zdaj grem pa počivat. Janca, se že res nekaj časa nisi oglasila, pa sem te še danes zamudila.
Jape, dosti nas je aprilčic ja, same trme ane, pa bo cel april ena sama feštauser posted image .
Nočko.

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.4.2008 22:58:24   
bojana1
Punce,vas moram nekaj vprašati ,mi ne da spatiuser posted image
Naslednji teden začnem z službo popoldan in sem razmišljala-če je Luka zjutraj v vrtcu in jaz popoldan v službi se cel teden praktično nič ne boma videla.Me pa zelo skrbi,ker sma bila prej 24 ur na dan skupaj(no mogoče kakšno uro ne).Prosim,če mi svetujete kaj naj naredimuser posted image .Ali bo to prevelik šok zanjuser posted image Ker namreč ga lahko imam še naslednji teden kakšen dan doma!Res ne vem kaj naj,da ne bo slučajno kaj narobeuser posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 0:24:32   
katja pv
Sem se končno uspela spravit za računalnik. Sem imela kar veliko dirkanja naokoli.

Ja z Valiko sva se dobili in prepešačili na grad. Žal je na vrhu pihalo in nibilo tako fajn kot bi lahko bilo, pa še sonce se je občasno skrivalo. Sta pa obe Valika in Lara fejst punci. Ja, Lara je bila kar naspidirana in nenehno v akciji. Saj bi bila tudi Ana, pa je mama ni dala na tla user posted image .

Čestitke vsem, ki ste preznovali in ki praznujete. Jah aprilk nas je kar dosti - tudi moja malenkost.

Oblačenje: jaz imam ogromno oblek od sina, tako da sem nekaj roza bodijev dobila pa tudi nekaj kompletkov. Nekaj pisanih majčk sem tudi kupila. Mi pa roza ne potegne najbolj, ker je tako medla. Imam raje bolj žive barve in je tamala tudi tako podedovala po bratcu.

Sedaj se grem pa stuširat in na hitro lase oprat, ker grem zjutraj k frizerju.user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 0:27:07   
katja pv
Malo za osvežitev spomina.

Seznam aprilk in aprilčkov 2007:

bojana1user posted image Luka Simon 23.3.2007 (R: 49 cm/3230g; 9M: 74 cm/9925g)
hariba user posted image Zoja 27.3.2007(R: 54 cm/3227g; 1L: 80cm/9100g)
smotka lonib user posted image Zala 29.03.2007 (R: 54 cm/3970g; 9M: 72,5cm/8400g; 1L 74cm/9100g)
BarbaraEuser posted image Nejc 01.04.2007 (R: 51 cm/3230g; 9M: 74 cm/9300g)
katja pvuser posted image Ana 02.04.2007 (R: 51cm/2950g; 9M: 74 cm/8490g)
EU mommyuser posted image Tina 02.04.2007 (R: 54cm/4000g; 9M: ? cm/?g)
valika user posted image Lara 03.04.2007 (R: 57cm/4170g; 9M: 75cm/9800g)
janca77 user posted image Tilen 03.04.2007 (R: 55cm/3990g; 9M: 77cm/10,30kg)
marijaa user posted image Patrik 03.04.2007 (R: 51cm/3710g; 9M: 73cm/8700g)
Gaja* user posted image Gaja 05. 04. 2007 (R: 47cm/2570g; 9,5M: 70,5cm/7770g)
JAPE user posted image Klara 10. 04. 2007 (R: 53cm/3750g; 9M: 70cm/7030g)
Sabriuser posted image Taja 11.4.2007 (R: 49cm/2810; 9M: 70cm/8800g )
aischa user posted image Anja 11.4.2007 (R: 45 cm/2140g; 9M: 68cm/8300g)
mojčca user posted image Matic 13.4.2007 (R: 50cm/3340; 9,5M: 74cm/9400g)
ALESSA user posted image Anel 14.4.07 (R: 52cm/3930g; 9,5M: 75 cm/9620g)
katikasuuser posted image Žiga, 14.4.07 (R: 56cm/4390; 9M: 77cm/9500g)
lilka user posted image Tinka 15.4.2007 (R: 49 cm/3240g; 9M: 72,5 cm/9190g)
zoom zoom user posted image Taja 16.4.2007 (R: 53cm/3630g; 9M: 75,5 cm/9310g)
laaara user posted image Iris 16.4.2007 (R: 51cm/3370g; 10M: 75cm/10,10 kg)
*piškotek*user posted image Nejc 17.4.2007 (R: 52cm/2920g; 9M: 74,5cm/9150g)
thumbelinauser posted image Matevž 18.4.2007(R: 53cm/3970g; 9M: 73cm/7910g)
MojcaB user posted image Jona, 20.4.2007 (R: 52 cm/3450g; 9M: 70cm/8120g)
SARANIK13user posted image Sara 20.04.2007 (R: 51cm,3190g; 6,5M: 67cm/7100g)
Kaštrun user posted image Lučka 22.4.2007 (R: 51cm/3600 g; 9M: 71cm/7735 g)
tejkag user posted image Lana 23.4.07 (R: 51 cm/3600g; 9M: 73cm/10,25kg)
Tinkibinki79 user posted image Aljaž, 26.4.2007 (R: 57cm/4140; 8M: 76,5 cm/10,62 kg)
Zalbi user posted image Sara 26.4.07 (R: 51cm/3510g; 9M: 73,5cm/9160g)
Taška30 user posted image Julija 28.4.07 (R: 53cm/3030g; 9,5M: 72cm/7600g)
emina83 user posted image Ajša 28.04.2007 (R: 50cm/3260g; 5M 1t: 68,5cm/7830g)
juniorka user posted image Nelson 29.4.2007 (R: 51cm/3550g; 9M: 78cm/11kg)

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 8:18:22   
taška30
user posted image Punce drage moje, jaz sem še zadnji (delovni) dan doma, punci v varstvu in vrtcu in mislim uživat 300/h!!!!!
Danes smo imeli 'generalko', sem mojmu še jaz pomagala obe uštimat in jih je odpeljal.
Sicer sem malo tuhtala vmes, kakšna mat sem jaz to, da svoj zadnji prosti dan raje preživim sama s sabo kot z otroci, pa sem se kr hiter potolažla, da bogve kdaj (čez kolk let) bo spet prišel dan, ko bom jaz (sama) na dopustu doma, ostali pa v vrtcu/službah/šolah.

Tako da..........danes jaz kuham kavo, malo narahlo pospravljam po stanovanju, grem z najboljšo prijateljico na kavico na sonček v mesto (brez vozička!!!!!)user posted image in malo surfam po RR-ju. 

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 8:53:17   
marijaa
Dans sm js dobre volje, učiri smo k darilo za patrikov rojstni dan končno dobili gradbeno dovoljenje tk da naslednji teden bo bager že na delu pri nas zdaj nucava samo še ful dnarja kakega spnzorjauser posted image . Neki gradbenenga materiala za začetekže imava nabavljenega. Važn da se bo neki premikat začel in da je spet več upanja da se enkrat znebimo ttga 24 metrskega brloga. Žurka bo v nedeljo js tud upam,da bo dobra torta.
thumbelinasm večkrat prebralada ti instruiraš js tud,me pa zanima ki dobiš une  k jih učiš. Ka na študentskem servisu  al na internetu? Js mamoglas na študentskih servisih in nainternetu. Mam zadnje cajte med normalnimi klici fulnekih nesramnih preverznih. Ka ti tud? Kličedecreče, danuca inštruktorco za sina v srednji šoli, pol neki palamudi in na koncu user posted image zmuti, da išče 1za sex da plača 800 € za 6 krat k ga ostro zavrnem ponudi 1000.Par nekih takih čudnih klicev sm mela zadnje čase.
V pondelk ma Patrik posvetovalnico

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 8:54:09   
BarbaraE
Taška - uživaj maksimalno!! Za jutri me pa pokliči, drugače pa pojdi ti danes z Manco k zobarju, da se tam kaj pomenimo. user posted image  

Kar se pa barv oblačenja tiče: pri ta starejši prevladuje roza barva, ampak ne po moji zaslugi - Nika je ob rojstvu in rojstnih dnevih dobila ful za oblečt od žlahte in seveda je roza prevladovala. In potem pač ne moreš veliko nakupovat v drugih barvah, ker ne moreš kombinirat. Jaz recimo kupim kakšno drugo barvo. Sva se pa zadnjič s taščo skoraj "skregali", ker sem jaz želela kupiti Niki majco v temno modri barvi in je tašča rekla, da zakaj tako fantovsko. Pa sem ji potem pokazala, da ima ovratnik z volančki in mašnjico spredaj na majčki - pač čisto dekliška majčka, le temo morda barva. No in potem, na taščino srečo, niso imeli Nikine številke. Ah ja, nimaš kaj. Bom tašči vrnila in ji za njen rojstni dan kakšno roza majčko kupila, ko je tako na roza "mahnjena". user posted image   Nika pa drugače nima svoje barve, včasih pravi, da ji je všeč zelena, včasih roza, pa svetlo plava, je pa odločna in  pravi, da ji pa črna ni všeč. In kadar sem jaz oblečena v kaj črnega, nisem lepa. user posted image  In recimo, danes nisem lepa, ker sem vsa v črnem. user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 8:56:15   
BarbaraE
marijaa - sem sedaj videla tisto o gradbenem dovoljenju. Midva morava dobiti še vodno soglasje, potem pa komunalni prispevek in grad. dovoljenje. S katerega konca pa si ti? In koliko časa je pri vama trajalo, da sta dobila grad. dovoljenje. Lahko mi tudi na zs sporočiš, da ne bova tu teme prekinjale. Thx

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 9:28:54   
thumbelina
dobro jutro dober dan. Midva z matevžem sva šla v nabavo špecerije, ker je terapevtka odpovedala. In je tko lepo sedel v nakupovalnem vozičku da nism mogla verjet

Marijaa - jaz sploh ne bi inštruirala in me folk kr najde sploh ne vem kako (mogoče zaradi tega ker živimo na vasi in nas je v tej dolini tok anglistk kolikor je pač osnovnih šol v okolišu. POl pa očitno mame na govorilnih urah mal počvekljajo al kajuser posted image V glavnem me kr kje zahakljajo, če bi jaz inštruirala in pol tko milo prosijo, da ne morem rečt ne, men se pa sploh ne da. NO zdaj imam enega redno in enega občasno ko mu zagusti, sam se bom v roku enega meseca losala obeh, k mi je ful škoda cajta da ga zabijem z ostalo mularijo namesto s svojo....

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 9:59:31   
tejkag
Ojla
Lara, Tilen in Patrik vse naj naj za prvo svečko user posted image
Mojuser posted image spi ne morem preveč tipkat da se ne zbudi. Se kasneje kaj oglasim.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 10:14:36   
janca77
Kje ste vse?
Se lepo po sončku sprehajate, a ne? Jest moram pa lepo notr sedet - vam kar mal zavidam ko ste lahko še s svojimi lumpki doma user posted image user posted image .Ampak je fajn ko je že petek in je vikend pred nami - pa še roj.dan bomo praznovaluser posted image user posted image

Nič lepo se imejte, jest grem pa na malico.


_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 10:16:40   
janca77
Sem pozabla vprašat ko me že toliko časa na blo na rr, če je slučajno kakšna nova user posted image .Ker za nazaj še nisem utegnila prebrat.

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 10:44:06   
marijaa
janca js smtudu službi in sonček sam skoz oknogledam.
barbaraE sm ti poslala zs.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 10:50:49   
*piškotek*
Živjo

No, naš user posted image  je že kar veliko bolje. KAšlja sicer še malo (predvsem zjutraj) ponoči pa ni nič kašljal.
Mene pa še kar grozno boli grlo. Mi nič ne pomaga. In potem včeraj kličem k mojemu zdravniku da bi se naročila da se pridem pokazat in kaj mi reče sestra??? Ja to je navaden prehlad, kako septoleto, pa bo. In me ni hotla naročit? user posted image  Kao, če bo slabše pa naj pridem danes! Mene pa tole matra že več kot 14 dni. In me kar malo skrbi, da ne prebolevam kaj "hujšega" kot prehlad.

Oblačenje: jaz našemu oblečem kar mi pride pod roke, edino roza barve ne! Drugače pa mu ful paše rdeča barva, samo kar težko dobiš fantovsko majico v tej barvi. Drugače pa ima vse barve od bele, zelene, vse odtenke modre, rjavo, sivo, oranžno, bež,... Skratka vse, razen roza. Mi je pa tudi všeč, ker kar je dibil cunj za oblečt - že od novorojenčka, ni vse dobil v modri barvi, tako da s tem nimamo problemov. Problem je edino ker vsak misli da je punčka, ker ima tako dolge in skravžane laske. user posted image

Sabri: fajn zrihtita po beljenju, sej pol bo pa prelepo, samo veliko dela je pa res stem pucanjem po taki "packariji"

Bojana1: kaj pa če bi ga v vrtec peljala malo kasneje, recimo po zajtrku? Če vama bi to vsaj malo pomagalo. Je pa sigurno hudo, za oba, taka sprememba. Jaz tudi ne vem kako bi kaj dosti drugače naredila na tvojem mestu. ALi pa če je kak dan doma vmes?

Taška30: uživaj na zadnji prosti dan, privošči si user posted image

Janca77: lepo da si se po dolgem času spet malo oglasila. Joj, meni je tudi groza, ko morava bit notri, zunaj pa tako trenutno sije sonček, da me kar ven vleče. user posted image

Zdej pa imam še kar nekaj dela. Moram cunje oprat, mam že spet ene tri stroje. Kok se to pozan, da nas je kar naenkrat 5 družinskih članov. Je koš za cunje 123 poln...
Nič, lep dan vam želim. Mogoče se mi uspe še kaj kasneje javit.

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:05:11   
taška30
Jaz imam še vedno 'delovno'. Vse postelje sem že preoblekla, kopalnico sčistila, cunje oprala, obesila, zložila, šla na podstreho iskat Mancine cotke, ki jih bo zdaj Julija nosila in čist na novo zreorganizirala njuno omaro.

Ej, kolk imam vsega preveč, pa to je za zjokat. S tem da tašča še kar kupuje in kupuje za Julijo, sploh si ne da dopovedat, da še tega ne bo ponosila, kar ima od Mance. Ampak je ne prepričam, njej je to trenuten smisel življenja - kupovanje cotk in igrač za naši dve.user posted image  Pa ful sem ji hvaležna res, ker nama prišpara velik strošek, samo kar je preveč, je pa preveč.

Piškotek, upam, da ti bo šlo na bolje, drugače se pa kar zlaži,da si ful slabše, pa naj ti pogleda grlo, mogoče pa si za antibiotike. Matr, tole naše zdravstvo. Saj res, da takoj k dohtarju letet nima smisla, ampak po 14 dneh pa...user posted image

Bojana, glede vrtca, jaz bi naredila kot ti je Piškotek rekla, malo pokombiniraš vsaj zdaj od začetka.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:08:58   
Anonimen
hoj punce!
da vas potolažim. skoz okno je res videti super, ko pa prideš ven pa user posted image . mi smo bili na enem sprehodu in sem mislila, da nas bo odpihnilo, tak leden veter piha pri nas... tako da smo se kar obrnili in odšli nazaj noter. ker je tudi mene začelo včeraj nekaj grlo in desno uho bolet - sem tudi lizala septolete, piškotekuser posted image  - no, tebi pa želim, da dobro opraviš pri dr. in da ti da kake tablete, da boš čim prej boljše.....
lara prvo rundo spi... danes bo dan bolj na izi...
moram pa danes obvezno preoblečt posteljnino - joj, kako to delo sovražim....

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:11:05   
Anonimen
taška - vidim, da imava isti delovni elan danesuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:16:55   
BarbaraE
Piškotek - kerga dohtarja pa imaš ti? Mene moja zdravnica kar malo okrega kdaj, ko pridem "prepozno" in ji povem, da sem v "prehlajenem" stanju že 14 dni. Mi je povedala, da pri odraslem traja viroza cca. do 1 teden, kar je več, ni viroza in se je za pokazat. Še vedno sem potem dobila antibiotike. Ker da te že 14 dni grlo boli res ni normalno. Dobro poštimaj.

Taška - k si glih ritem pospravljanja ujela, a bi prišla še k nam malo potem popoldan? user posted image  A sem žleht, a? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:45:48   
thumbelina
NO jaz bom pa popenila ker imampomivalni stroj pokvarjen že tri tedne in sem na robu pop i z  d i t  isa. Vsak obljubi pove uro kdaj pride in pol veselo čakam, da se še na sprehod ne upam, pol pa itak noben ne pride...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 11:56:15   
*piškotek*
Jaz sem pripravila že vse za kosilo. Bom danes kuhala "nedeljsko" user posted image user posted image user posted image

Ja zdravstvo??? Me sploh že sestra ni hotla naročit na pregled! Je rekla da naj danes popldan pokličem če bo kaj slabše user posted image  Ja, pa jaz ki sploh ne grem k zdarvniku kar tako, mora bit res že kriza! In tale "prehlad" se nam vleče že od 15 marca (oh joj, sem ugotovila da je celo že 3 teden, ne samo 14 dni user posted image ) Bom potem takoj ob 13 še 1x poklicala, da pridem, če pa bo sestra težila, se bom pa kar na vrata nalimala in grem nikamor dokler me ne pregleda!
Ja, pa Valika me je spomnila, da občasno tudi jaz čutim bolečine v levem ušesu (sem pozabila napisat, ker me ne vsak dan user posted image )
Drugače pa hodim v Šentvid k zdravniku - dr. Truden Lidija. Pa saj ona je OK, samo sestra je bolj tako tako (kakor ima dan se mi zdi - ker občasno je tako prijazna da dol padeš, sej zato pa me je včeraj mogoče tako šokirala tale njena izjava)

Mleko: drugače sem pa ugotovila, da naš user posted image  vsaj občasno spije mleko, samo mora biti hladno (ali malo mlačno) - včeraj zvečer sem mu naredila topel čokolino v flaško in ni bilo variante, da odpre usta. Ko pa sem mu dolila hladnega je pa vsaj nekaj pojedel. Tako da od zdaj naprej dobi hladno mleko (mislim to, na sobni temperaturi, ne iz hladilnika)

Preoblačenje postelje: jaz tudi to opravilo ful sovražim, pa bom mogla tudi jaz to narest, pa itak ne boste verjele - imam oz. sem imela to v planu ravno za danes user posted image user posted image user posted image

Vreme: pri nas je pa ful topel sonček in zaenkrat še nič ne piha - saj ne bi vedela, pa sem šla po pošto in po kontejner za smeti user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 12:48:07   
thumbelina
Uff pri nas pa tako piha, da sv aobsojena na noter in zdaj mi bo mulc čist računalnik razdejal. Je totalni mehanik. Hči je sicer mal pošlatala stvari, pa šla dalje, ta pa:
buta vrata ob hladilnik, da imamo že prav fletne vdrtine (pa tok drag je bil ker sva takrat hotla imet inox)
obesi se na sesalec in ga prižiga in ugaša
tolče s čim ob radiator ipd ipd ipd
NO ampak važno mi je da se premikamo. Zdajle sem celo pomila posodo, on se je pa po tleh motal okrog mene, mi je bilo tok fletno. Prav uživat sem začela. Pa gre na hodnik pa ga pokličem in rečem ku ku in on pride nazaj pa čist miceno pokuka izza vrat. Res tok fletno je. Juhuhu, dones se prav dobr počuitm in sem čist noter. Upam da mi kaj ne skvari te dobre volje. Zdaj pa grem, ker je mali naredil en polpet v plenico...

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 13:26:31   
zalbi
helou

Sara spi - danes je bila že celo dopoldne v vrtcu - pa je blo kul - enkrat je začela baje na polno jokat, ampak so pol šli vn, pa je blo spet super...Tko da mislim, da bo... no v ponedeljek bomo probal, eč bo že spala tam... jej... je kr naporno, tut zame.

sem pa pol šla dopoldne v center - ja taška, tako kot ti sem šla z eno prijateljico na kavo... razmišljala sem, da nevem, kdaj sem bila nazadnje sama v centru... je prav pasal, sem si šla enao ogrlco kupiti - zame, za dusšo... vglevnem sem malo uživala na sončku...

Bom pa itak najbrž sama doma popoldne, pa še jutr - moj user posted image bo najbrž delal - tko da bova s saro sami mogli uživat- mogoče bom celo šla v ZOO...si jst želim it tja...

Tko zdej pa spijem kavico, pol pa kosilo skuhat...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 13:45:56   
taška30
Zalbi, jaz potem nisem šla. Prej ni mogla, potem je bilo pa že prepozno, ker jaz okoli 14-ih grem.
Sem kar doma, ampak vseen uživam.user posted image

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 14:00:04   
bojana1
Dan!
Janca-Luka se zahvaljuje za čestitke!
Oblačenje-praktično vse barve,res pa je da imamo največ modre,pa veliko bež,zelene,bele,tudi rdeče,nekaj rumene,...
Taška-super,da si si privoščila malo uživanja,tudi jaz sem imela to v načrtu,vendar je Luka na žalost zbolel.Tako ,da sem zdej res malo živčna za drugi teden.Ah saj bo!
Marija-čestitke za gradbeno dovoljenjeuser posted image Mi še čakamo,a lahko zaupaš kako dolgo ste vi čakali?
Piškotek,Taška-hvala za nasvet,sam je malo problem ker sma uvajanje že dala skozi in ne bodo več dovolili,da bi ga kasneje vozila oz. da bi probala kaj kombinirat.Zdaj pravijo vzgojiteljice,da mora že normalno obiskovat vrtec.Sem mislila,da bi ga mogoče še v ponedeljek imela doma,po drugi strani pa spet ne vem ,ker bi rada da se čim prej navadi.Sej vem full kompliciram,ko ziher no potrebnouser posted image ,sam ko me tako stiskauser posted image
Piškotek-ti pa kar izsili pregled,nikoli ne veš kaj je lahko narobe.No tudi jaz sem klicala svojo gine.za pregled ,ker me pošteno špika po jajčnikih,pa je gospa rekla ni problema -pregled vas bo prišel 52 Euser posted image user posted image
Thumbelina-vam pa želim,da še tako uživate naprej...user posted image
Zalbi-za vas pa držim pestke,da se hitro ulavfate v vrtecuser posted image
Evo zdej pa šibam,lep dan še naprej!

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?