|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 15:06:10   
Anonimen
PDP po zm 07.12.08
user posted image 4.
user posted image 2+user posted image
mlada 34 let

za pregled se še nisem naročila, to pride na vrsto naslednji teden user posted image

Slabosti so zmerne, če le ne pijem kave user posted image . Utrujena še za enkrat nisem, zato bom poskusila sedaj čimveč narediti, ker kasneje verjetno ne bom več zmogla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 15:13:14   
katja_p
Hvala za vse besede... to me ful pomirja user posted image  Kako je fajn, da ste tu in da imam s kom poklepetat user posted image - če že nočem okol razlagat, da sem user posted image    user posted image

Bom maximalno uživala user posted image , ker je to en tak fajn čas v življenju user posted image  začelo se je dobro :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 15:16:28   
katja_p
Povejte, a je NS plačljiva? Prideš hitr na vrsto al so to kake čakalne dobe?
Sem gledla, da je to treba nardit med 12. in 14. tednom nosečnosti. A mislite, da se moramo že zdaj naročit, al počakamo na prvi GP? Js ga imam šele začetek maja, takrat bom pa že v 12. tednu.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 15:55:05   
Anonimen
no, pa da se še tudi jaz vpišem med decemberke 2008. zaenkrat ostajam anonimna, dokler ne izvem, da je vse ok. PDP po RR bi naj imela 8.decembra.
sulfinija- en namig- midve se pa poznaveuser posted image , sicer pa imam tudi jaz 1.pregled v 5t6d (9.april).
jaz razen krčev nimam nobenih zelo očitnih težav- zaenkrat hvalabogu. le utrujenost, zaspanost user posted image ...
decemberke uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 16:32:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Povejte, a je NS plačljiva? Prideš hitr na vrsto al so to kake čakalne dobe?
Sem gledla, da je to treba nardit med 12. in 14. tednom nosečnosti. A mislite, da se moramo že zdaj naročit, al počakamo na prvi GP? Js ga imam šele začetek maja, takrat bom pa že v 12. tednu.


NS je plačljiva cena je okrog 50 eur. Če pa si že 35 ali pa da jih dopolniš do datuma poroda, pa je brezplačna. Kak teden se ponavadi čaka. Odvisno kakšno gužvo imajo.
Mislim, da je najprej potrebno opraviti GP, pol to pa g. da napotnico in se naročiš. Pa materinsko knjižico moraš imeti s sabo.

(odgovor članu katja_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 16:52:33   
vrtnica21
Pozdravljene,
dopolnjujem naš seznamček.
Še vedno se priporočam, da mi katera razloži kako se dodaja slikice in ostale stvari, ker imam še vedno probleme z urejanjem seznama.

Kako to počnejo ostale???



DECEMBRKE 2008
( prijavljenih 13. user posted image )


PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost  pregledi   spol

x.12.    faka            (?. user posted image , ?. user posted image )       ?           ?           ?
x.12.    inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )      23       14.4.      ?
1.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          ?            ?
2.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )      28       21.4.     ?
3.12.    Sulfinija      (?. user posted image , ?. user posted image )     29       10.4.      ?
4.12.    katja_p       (1. user posted image , 0. user posted image )     24        6.5.      ?
5.12.    tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24        ?            ?
6.12.    Anonim       (2. user posted image , 1. user posted image )       ?          23.4.    ?
7.12.    Anonim       (4. user posted image , 2. user posted image )      34          ?           ?
8.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          9.4.       ?
9.12.    janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25       28.4.     ?
9.12.    vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )     30       5.5.         ?
10.12.  poticka      (2. user posted image , 1. user posted image )        ?        7.5.         ?

< Sporočilo je popravil vrtnica21 -- 4.4.2008 17:02:31 >

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 16:58:44   
vrtnica21
Aja....
če katera ne bo želela izvedeti spola otroka, mi lahko kar takoj pove, da narišemo zraven paketek presenečenja user posted image

Pa da vam še jaz povem svoje današnje občutke.
Spodaj se nič ne dogaja. Prejšnji teden me je vsaj malo špikalo, kot pred M. Zdaj pa nič več.
BT imam še vedno visoko. Si jo merim vsako jutro.

V službici se hitro utrudim. Pa prsi imam res bolj polne in me bolijo.

TO je pa tudi vse. Prvi pregled se mi pa zdi vesoljska leta daleč. Komaj čakam, da vidim mojo pikico.

Uživajte v nosečnosti decembrke.
Zaslužile smo si  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 17:25:10   
Sulfinija
Anonimna,kaj poznama se?Ej plase javi se na ZS bom molčala ko grob resnično smao da mi potešiš željo.Mogoče hodima h isti G?
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 17:39:06   
Sulfinija
Anonima,ki praviš da se poznama sem sedajle zračunala jaz bom 10.4 ko mam pregled pri G nosečka točno 6.tednov en dan več kot ti ko boš mela pregled.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 18:46:46   
katja_p
Dejte pol mal poročat, kako je blo na GP, ker moj je še taaaaaaaaaakkkkooooooo daleč! Pa bi najraje kr že šla, da vidim, kako je user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 18:49:00   
Sulfinija
GP-ginekološki pregled tole pomeni.Ja veš,da bomo poročala takoj ko se vrnem domov.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 18:50:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica21

Pozdravljene,
dopolnjujem naš seznamček.
Še vedno se priporočam, da mi katera razloži kako se dodaja slikice in ostale stvari, ker imam še vedno probleme z urejanjem seznama.

Kako to počnejo ostale???

user posted image

DECEMBRKE 2008
( prijavljenih 13. user posted image )


PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost  pregledi   spol

x.12.    faka            (?. user posted image , ?. user posted image )       ?           ?           ?
x.12.    inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )      23       14.4.      ?
1.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          ?            ?
2.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )      28       21.4.     ?
3.12.    Sulfinija      (?. user posted image , ?. user posted image )     29       10.4.      ?
4.12.    katja_p       (1. user posted image , 0. user posted image )     24        6.5.      ?
5.12.    tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24        ?            ?
6.12.    Anonim       (2. user posted image , 1. user posted image )       ?          23.4.    ?
7.12.    Anonim       (4. user posted image , 2. user posted image )      34          ?           ?
8.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          9.4.       ?
9.12.    janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25       28.4.     ?
9.12.    vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )     30       5.5.         ?
10.12.  poticka      (2. user posted image , 1. user posted image )        ?        7.5.         ?


Ti je ta slikica všeč? Ali bi rada kaj drugega?

(odgovor članu vrtnica21)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 20:26:59   
faka
Torej, stara sem 29 let(na žalost še vedno brez stalne službe, čeprav imam uni.izobrazbo)user posted image user posted image user posted image . Imam že dva user posted image user posted image :punčko in fantka. To je moja tretja nosečnost in čutim, da bo pupica.user posted image user posted image user posted image (no, vsaj kitajski horoskop mi tako praviuser posted image user posted image ). In ja, tudi jaz sem naredila več testov, ampak le zadnja dva sta pokazala prav. Čeprav so prvi trije bili negativni(sem jih prehitro naredila), sem od dneva oploditve vedela, da sem zanosila. In tako sem spet naredila še zadnja dva, ki sta se narahlo pobarvala. JA, vse vem, samo zadnje user posted image se ne spomnem tako, da ne vem točnega termina. Vem le da sem decembrka.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 20:36:18   
_ancica_
hojla punce...najprej pozdravljam vse decembrcice...CESTITKE za user posted image user posted image

Tudi sama sem danes zagledala dve crtici, s tem da je bila druga bolj rahla. Odlocila sem se narest se en test v nedeljo, da vidim ce je res, ker se vedno ne morem verjet user posted image user posted image user posted image Upam, da bo vse vredu! user posted image

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: decembrke 2008
4.4.2008 20:38:18   
_ancica_
...no da se se do konca pofockam, ce sem ze zacela...stara sem 29, to je moja prva nosecnost, drugace se pa se nisem narocila na pregled...bom poklicala G enkrat drug teden, pa vam sporocim user posted image

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 6:53:37   
Sulfinija
Dobro jutro decemberke!
 
Pa smo spet en dan več nosečke.Vam vaše user posted image  pustijo tako dolgo spati?Pri meni je zaenkrat vse ok kot mora biti.Javi se kaj še ostale,da malce poklepetalo v tem veselem pričakovanju.
 
Anonima,če sta si najina dva brata bila prijatelja pol ziher vem katera si,....
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 8:34:54   
katja_p
DObro jutro, decemberke!

Jaz sem danes opravila še en test in je tudi v tretje pokazalo user posted image  user posted image  Siecer je res, da je ena bolj rahla, ampka vsekako sta bili 2 user posted image

Sicer pa z mano danes vse OK. Nč ne tišči. nč ne boli, nč ni slabo, ... Vse lepo in prav. Edino, kar imam pa že skoz, je pa napihnjenost. Trebušček ni čist raven več in občutek polnosti je notr. Ampak to sodi zraven, ne? user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 8:38:07   
Sulfinija
Katja tudi mene matra firbec,da bi še test nardila samo glede nato,da mi je sedem testov pokazalo user posted image  mislim,da ni potrebe.jaz pa mam le napete in na dotik bočeleče prsi n to je vse kar imam.Na momente se počutim,da sploh nisem nosečka.Joj komaj čakam četrtek,da bom videla najino user posted image .

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 9:29:16   
Anonimen
jutro!
kako smo kaj danes? jaz sem se malo čudno počutila, ko sem vstala, pa prsi so me fejst ščemele, ko me je bilo mrzlo. drugače pa je bilo ponoči kar burno, ker me je v levem predelu full krčilo, tako da sem mislila, da bo šlo vse...user posted image  no, pa hvalabogu ni. eno vprašanje: večina jih pravi, da imajo bolj beli tok povišan, jaz ga pa nimam. imam izcedek , ampak je bolj sluzast, prozoren, kot pri O. a ni to malo čudno? saj ga ni dosti, ampak vseeno...
sulfinija- bili sva enkrat na pijači. blizu mene imate vikend. ti je že kaj znano? kako je tebi zdaj uspelo, po naravni poti, ali v postopku? ker res nevem, saj sem 2 meseca bila čist dol z forumov pa vsega tega.
za našo pridno, ki bo delala sezname, pa še moji podatki: 26 let, 2.nosečnost (1. ss), PDP sporočim v sredo, sicer pa bo verjetno 8.12., spol bo pa verjetno user posted image . ja, pa še  bolniško sem si zrihtala, tako da moram zdaj strogo mirovati do 1. pregleda. pa recimo, da sem anonimna A. dovolj podatkov?

uživajte, pa pazte na svoje bušije!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 9:37:53   
Sulfinija
Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja sedaj pa vem v lokalu je bilo zelo,zelo burno hi,hi.Ej čestitke iz srca.
 
Jaz  nimam pa nič krčev hvala bogu,tudi jaz imam tak izcedek kot ti bolj podoben sluzi kot pri O.Kaj vama je uspelo naravno?Anonima piši kaj na ZS.
 
Glej jaz zamenjala kliniko in tam so mi še delali 3.IVF in je bilo -,nato sem februarja šla po novo napotnico za 4.IVF in namesto IVF sem pristala po ptih letih na lpari in histero in 5.tdnov po operaciji nma je ratalo brez vsake pomoči.Juhu,kajne?
 
Pa še nekaj podatkov za urejalko seznama:
4.user posted image ,2ss in nič otrok,spol bom vdela jaz in bodoči očka za ostale vas pa bo user posted image .
 
LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 10:00:07   
katja_p
Ja pa tud moje prsi so bolj polne in malce boleče na premočan dotik.
Kar se pa tiče izcedka, nimam preveč povečanga ali kaj posebnega. Se mi ne zdi kakšne posebne omembe vredno.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:15:35   
pike
pozdravljene decemberke, mislim, da spadam v to skupino. stara sem 25 let, prvič nosečka in sem zadnjo M imela 4.3.2008.
4.4.2008 sem naredila tri teste BC mini in je bila rahla črtica, nato še drug dan First sign in spet zeloo rahla črtica nato pa sem še isti dan šla po Clear blu in je bil takoj lep plusek. Pri G pa še nisem bila.  mislim da bo moj datum poroda tam nekje 10.12.2008 in upam, da bo vse o.k. Edino kar imam kot znak nosečnosti je to, da ni M in zelo polne in boleče prsi. Lepo vas vse pozdravljam ter obenem iskrene čestitke ter, da bi vse imele zdraveuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:24:35   
vrtnica21

DECEMBRKE 2008
( prijavljenih 15. user posted image )



user posted image



PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost  pregledi   spol

x.12.    faka            (?. user posted image , ?. user posted image )       ?           ?           ?
x.12.    ancica         (1. user posted image , user posted image )       29         ?           ?
x.12.    inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )      23       14.4.      ?
1.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          ?            ?
2.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )      28       21.4.     ?
3.12.    Sulfinija      (4. user posted image , 0. user posted image )     29       10.4.    user posted image
4.12.    katja_p       (1. user posted image , 0. user posted image )     24        6.5.      ?
5.12.    tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24        ?            ?
6.12.    Anonim       (2. user posted image , 1. user posted image )       ?          23.4.    ?
7.12.    Anonim       (4. user posted image , 2. user posted image )      34          ?         ?
8.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )       26      9.4.       user posted image
9.12.    janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25       28.4.     ?
9.12.    vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )     30       5.5.         ?
10.12.  poticka      (2. user posted image , 1. user posted image )        ?        7.5.        ?
10.12.  pike           (1. user posted image , 0. user posted image )        ?           ?         ?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:25:55   
andreja2000
Drage decemberkeuser posted image user posted image

Oprostite,da sem se malce fštulila,vendar bi vam vsem rada iskreno čestitala in vam želim res lepo in zdravo user posted image user posted image
.
Sama sem decemberka 2007 in jutri bo moja punčka napolnila  že4 mesece.

Sulfinija zate pa še prav posebaj user posted image  in še enkrat -iskrene čestitke!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:27:44   
Anonimen
Juhuhu, koliko nas je!

Vse nove, dobrodošle. Jaz sem sicer še vedno brez vseh znakov, kake 3 minute mi je bilo slabo. Upam, da ne bo sile tudi tokrat - v prejšnji nosečnosti nisem niti enkrat bruhala.

Čim manj težav in čim več lepih sanj!

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?