|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dojenčkov album
29.3.2012 13:38:38   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

Bi imela eno prošnjo za tiste, ki imate album To sem jaz. Če bi lahko katera povzela na kratko kaj vse zajema čas nosečnosti notri (katere stvari, trenutke, dogodke) in pa vrstni red. Kako se albumček začne predvsem.
Delam svojega, samo za čas nosečnosti, in bi rada čim več zajela. Zdaj v trgovino ne morem ravno it pa si izpisovat ven iz knjigice kaj bi prišlo prav, da bi si pa zapomnila je pa preveč zame, ker sem prav nosečniško pozabljiva user posted image .

Tako da, če bi si katera lahko utrgala nekaj časa, bi bila zelo vesela!


Jaz ti lahko enega šenkam za plonkat ali morda celo uporabit. Sem začela pisat vanj, pa sem končala po enem stavku, ker se je črnilo tako grdo razlilo, da sem šla kupit novega:-( Si slučajno iz LJ?

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dojenčkov album
29.3.2012 20:12:05   
amyZ
Ne, žal nisem. Samo pa moj zdajle hod gor na izobraževanja, jutri pa potem v ponedeljek in torek. Če bi šlo mogoče tam po 15h? Bi bila zelo vesela, vsaj za preplonkat, če ga res ne rabiš več.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dojenčkov album
29.3.2012 20:21:27   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

Ne, žal nisem. Samo pa moj zdajle hod gor na izobraževanja, jutri pa potem v ponedeljek in torek. Če bi šlo mogoče tam po 15h? Bi bila zelo vesela, vsaj za preplonkat, če ga res ne rabiš več.


Ne, ne rabim ga, lahko ga dobiš. Daj se mi javi na ZS, ti dam cifro, pa naj me pokliče, ko bo.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?