|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 19:49:51   
pika74
Oooo kako kej pupike user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 19:57:57   
dajamaja
Najprej Spelki iskrene čestitke za user posted image user posted image !!! Super res, da se je vse že videlo.

Potem Shuka, lepo, da si nas malo spet obiskala. Kaj dogaja? Imaš že kak bojni plan?

Sayuri, buši je naravnost krasen! Zgleda, da se čisto nič se nisi zredila, prav fejst zgledaš, veš!?  Pa prosila bi te, če mi napišeš katera zdravila si zdaj nazadnje dobila. Jaz sem že tudi cel krog in razmišljam, da bo morda meni tudi te dal.

Abra, Pija, Mismis, saj se me sploh ni spomnil. Jaz sem rekla, da sem na kontroli po operaciji. Da je moj G že videl, da je OK. In me potem sploh ni pogledal. Rekel je, da je možno, da se mi ponovi. Pa šive sem morala študentu pokazat. Mal mu sicer ni blo jasn zakaj smo ven dal, ker niso bili tako veliki. Me je vprašal, če sem imela močne krvavitve. Jst pa tudi nisem na karbid špukala in po zahvali, odcepetala ven.  
Abra, rekla je, da vsaj 5x pred postopkom. Tako sem tudi na internetu brala. Hodim 1/ teden, ker mi večkrat tudi ne bi zneslo. In nadaljevali bova do transferja.

Berem dekleta, da ste se lepo načvekale. A zato je danes tukaj bolj zatišje!?

Vsem lep pozdrav in polno uspehov!!! 

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:00:51   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 
Petek, 04.04.
Ledenka - UZ
 
Nedelja, 06.04.
Ledenka - punkcija
Vijolica30 - UZ
 
Ponedeljek, 07.04.
Bambi75 - ET
Krtekxx - UZ
 
Ponedeljek, 14.04.
Pija76 - UZ
Sonček33 - UZ
Pika74 - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  
 
NAŠE NOSEČKE
 
 
Ponedeljek, 07.04.
m.rudovič - UZ 
 
Torek, 08.04.
Konina - UZ 
 
Četrtek, 10.04.
Mijavček - UZ 
 
Ponedeljek, 14.04.
Mihi78 - UZ

Torek, 15.04.
Tejki - UZ
 
Sreda, 16.04.
Gloria - AC
 
Ponedeljek, 21.04.
lejla007 - UZ
  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image          
 




  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
  Teja* greje   user posted image  user posted image   - TEST 05.04.2008
  Mandreja greje  user posted image user posted image   - TEST 07.04.2008
  Tia-na greje user posted image  user posted image - TEST 08.04.2008
  Kikaa greje user posted image user posted image   - TEST 10.04.2008
  Mavrica72 greje user posted image user posted image - TEST 12.04.2008
  Yuliah greje user posted image user posted image  - TEST 14.04.2008
Tejka** greje user posted image user posted image - TEST 14.04.2008
  Hati greje  user posted image user posted image   - TEST 15.04.2008
  Hormonček grejeuser posted image user posted image - TEST 15.04.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Bambi75 (4IVF/ICSI)
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Teja* (5. IVF, dr. Reš)
  • Ledenka (ICSI, dr. Reš)
  • Pija76 (špikarka)
  • andreja07 (PO,dr.Reš)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, nizek štart 01.04.)
  • Hormonček (dr. Reš)
  • Stijan (dr. Reš, 31.03. posvet)
  • Sonček33 (LJ, 10.4. nizi štart špike)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (33 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, 02.04. špike)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • dajamaja, (8.4. pregled)
  • Abra, (10.4. pregled, dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Vijolica30 (2.IVF)

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • ušula spomladi v nov boj
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Reš 6.5. pregled)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26 user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenkauser posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Sapi user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image

user posted image Čakamo prvo aprilsko srečko user posted image user posted image



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke. 
 


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:08:44   
mismis
Dajamaja, po vsem tem se človek vpraša, zakaj sploh hodi na takšne in drugačne kontrole...Grozno, da se te človek ne spomni, pa tako te je vabil, da prideš k njemu na umetno. GRRRR

Andreja07, me veseli, da si malo bolje, vseeno zelo veliko pij in kontroliraj izhod tekočine iz telesa, da ne boš imela večjih težav

Vijolica30, vse je možno do nedelje, sicer pa je vse kar potrebuješ ena dobra celica user posted image

Teja*, ali je mogoče že kakšen test padel in nas držiš v negotovosti do jutri, ti ti ti

Shuka, lepo da si nas prišla pozdraviti.

T1979
, tebe se pa spomnim, takrat ko sem bila jaz v prvem postopku na GK LJ, si bila tudi ti, samo da pri Rešu. Me je prav zanimalo, kdaj se boš tudi tu oglasila. Ampak da te ta tvoja user posted image tako zafrkava, da pride 18. dan po ET, to je 100% zaradi prometriuma

Konina, sej bo tudi tvoj UZ prav kmalu in boš videla svoja srčka

Kikaa, upam da vse dobro izteče in da jutri ne pride user posted image


Še vedno upam, da bomo aprilsko temo odprle z dobrimi novicami. Torej ČAKAMO PRVO APRILSKO NOSEČKO user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:26:48   
sapi
Sponži pozdravček za tebe od mene ...
Ozone hvala ti ...
andreja 07 ti kar počivaj, pa ne naprezaj se preveč ...
Vijolica30  tisamo upaj na najboljše sicer pa imaš še nekaj časa, da zrastejo ...
kikaa saj ni nujno, da je M ne obupaj ... držim pesti zate ... saj veš upanje umre zadnje ...
spelka12 kako se počutiš ... je tvoj že k sebi prišel user posted image ...
Mijavček upam, da si že bolje in, da slabosti pojenjujejo ...


Vsem ostalim puncam en lep večer,

sapi





(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:30:45   
vijolica30
mismis hvala za tolažbo, pa sej veš, ko se prvič kej izjalovi....
drugač me pa še neki zlo muči in prosim za strokovno user posted image  mnenje, z mojim se špikava okol polnoči, ker če dela popoldne je takrat skor zihr doma, mi je pa prej sporoču, da ga do 12ih mogoče res ne bo. ker sama sploh ne obvladam menopurjev pripravek me zanima če je res tok zlo grozn da par ur prestavim??? me je groza tistih ampul ker sem si na začetku skor prst odbilauser posted image

pomagite pliiiiiiiiiiiiiiiiiis

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:33:14   
mismis
Vijolica30, kakšna urca ali dve ne bi smela biti problem, po mojem mnenju, razen v primeru ko gre za STOP inekcijo, takrat je pa zelo pomembno, da si jo daš točno ob uri.

Če se pa motim, naj me katera prosim popravi.


Sapi, kako je kaj s teboj?




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:33:34   
teja*
Živjo.

Sej ne vem, kako naj vam napišem. Čeprav bi mogla delat test jutri, sem ga že dans zjutraj in veste kaj se mi prikazal na CB +. 5. IVF je uspel, saj sem tudi verjela v to, da bo 5. pa moj postopek. Upam, da bom donosila, da se ne bo tako žalostno končalo, kot se je lani na sredini nosečnosti. Ampak sej ne smem na to mislt, a ne. Tako da punce verjemite vase, da bo in se prikaže. Pri meni je trajalo 10 let, letos 11. leto, ampak za vsako enkrat sonček pride.

Lepo se imejte, Teja

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:33:36   
vijolica30
sapi a mislš da lahko v 3eh dneh dohitijo druge??? folikle namreč user posted image


(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:36:30   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: teja*

Živjo.

Sej ne vem, kako naj vam napišem. Čeprav bi mogla delat test jutri, sem ga že dans zjutraj in veste kaj se mi prikazal na CB +. 5. IVF je uspel, saj sem tudi verjela v to, da bo 5. pa moj postopek. Upam, da bom donosila, da se ne bo tako žalostno končalo, kot se je lani na sredini nosečnosti. Ampak sej ne smem na to mislt, a ne. Tako da punce verjemite vase, da bo in se prikaže. Pri meni je trajalo 10 let, letos 11. leto, ampak za vsako enkrat sonček pride.

Lepo se imejte, Teja



JUPI, pa so se začele dobre novice user posted image user posted image user posted image . BRAVO Teja* želim ti mirno in srečno nosečnost, brez slabosti


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:37:47   
Grethy
Ozone evo mene - dons nisem kuhala nič, user posted image user posted image user posted image sem mela dan boja proti kuhanjuuser posted image user posted image user posted image , pa saj je blo že neki skuhano, da je možiček kosilal user posted image , jaz sem pa že zjutraj odjurišala na relacijo Ce - Trzin - Kranj, opravki in pol srečanje s kofetkaricami , pa eno solato za kosilo s klepetom in gas na šiht, pa nisem zdržala do konca sem ob šestih pobegnla, mimogrede v Lidl po jagode user posted image pa jih je zmanjkal ... bom šla jutr spet user posted image

Špikat se začnem hmmm ko pride  user posted image , ta ima pa po PS-u za prit ta vikend ...  upam da me ne bo zdej na cedilu pustila hudičevka ...

Je lepo na novi temi aneeeeeee????

Pa kolk novih in novih nosečk ... jupppiiiiii




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 20:39:57   
DaisyE
Dober večer....

Sicer sem očitno že sfalila akterke tega večera, ampak se vam moram kljub temu malo javit. Situacija pri nas je nespremenjena, kompjuter je še vedno na servisu, ampak sem si danes službenga domov privlekla, da vas lahko pridem malo pogledat.

Ste pridne, vidim. Marca sploh nisem šla brat, ker bi si mogla verjetno cel vikend za to rezervirat, sem se direkt na april priklopila. Pa kljub temu vidim, da fino dogaja. Čestitke vsem novim nosečkam, predvsem špelki, konini in sulfiniji. Potem pa veliko pivskega elana piji in dajimaji. Saj vesta, za folikle se splača potrpet. user posted image  Dakec se spet javlja, al kako? pa arnejči že vsa pripravljena za novo rundo. To mi deli punca. Mismis je pridna kot vedno, lare ni, abra čaka, pikovit pa očitno še vedno glavni organizator srečanj. Ni kaj, pridne ste.

Pri nas vse po starem, trenutno mamo težke debate, ker naš pri hokeju navija za emonce, jaz pa pač za jesenice in je kar rahlo užaljen. Kar se postopkov tiče smo pa še vedno na čakanju. Zdaj, ko so genetske tete svoje povedale, smo pač tam, kjer smo že prej bili. Ampak reškotu se pa zaenkrat ne nameravam odpovedat. Dajčimajči, vidim, da tudi ti ne. Tako je prav. Abra glede tistega komentarja, kolk maš mesa na nogah...user posted image  Jaz to tebi nič ne verjamem. Pri tvojih 50 kilah, boš pač težko je veliko mesa nabrala. user posted image

Kajsica, sklepam, da je šla operacija po planu. Boš videla, tile zmrznjenčki bodo zdaj ostali tam kjer morajo in že jeseni boš kot naša sayurči. Byetheway Sayuri, fino si luštna.

Zdaj mi je pa zmanjkalo rdeče niti. Moram obrambni govor za našga natrenirat. Bo on moje jesenice v nič dajal! user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:01:01   
Pija76
Čer punce,
kako ste? Jaz rahlo utrujena, ampak zdaj se pa res zame začenja life! Tko SIR kar dobr uspel, od 100 pik, napisala 90, kolk je prav pa da vidimo čez tri tedne. No pa sem trepetalka...mah ja, me ne gane, pol me bojo sam everčki če slučajn ne rata user posted image user posted image

Kikaa držim pesti, da ta izcedek nič ne pomeni! Ne sme, moraš biti srečka user posted image , ker jaz se ti drug mesec pridružim!
Teja user posted image user posted image user posted image , naj se končka s stručko v naročju!

Daisy si pogledala na plano ha lisica? Kar večkrat službeni kompujter domov navleči, pa se malo javi. Kaj si naredila pol genske?

Dajamaja a Vogal pa tkole?

Abra kako si danes?

Mismis spet tarokiraš?

Lara kje hodiš?

vsem pozdravček, jaz piham v horizontalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:01:19   
DaisyE
Hmmmm, očitno sem precej neprimeren trenutek za priklop izbrala... Al ste vse kje na pravem piru, al se pa nočete več z mano družit. user posted image user posted image user posted image  No, če bo kateri danes še uspelo sem pogledat, prosim za info o cetrotide. Kako tale arcnija zgleda, kako dolgo se jemlje, kako se aplicira... Jaz jo bom očitno za naslednji postopek fasala. Pa saj vem, da ste o tem že ogromno pisale, ampak saj veste kako je, dokler nisi v tem, si nič ne zapomniš.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:01:53   
vijolica30
punce ne mi zaspat, ker me res skrbi kako bom ta zvark skup spravlauser posted image ........ a res ne bo kul če za par urc prestavim špikanje???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo rožce sm vam prneslauser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:04:01   
DaisyE
Daj pija še meni povej, kaj je s tem SIRom. user posted image user posted image user posted image  Sem blond, pa še zmatrana od službenega tedna, pa možgani ne delajo kot bi morali...

Kaj si ti že trepetalka? Sem te sfalila za pivo? Jejhata.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:05:08   
DaisyE
vijolica, keri zvarek pa miksaš? Mogoče se pa celo jaz se kaj spomnim. user posted image Pol ti pa ne bo treba prestavljat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:10:08   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: sapi
spelka12 kako se počutiš ... je tvoj že k sebi prišel user posted image ...

Ja moj je že priseben, zdej sem jaz v nevarnosti.user posted image Šele zdaj me je zadelo, da bosta dva user posted image .
teja* šele zdaj sem videla. Čestitke naša prva aprilska nosečka. Pa to je čudovito user posted image user posted image user posted image . 11 let user posted image , ti si pa res prava borka, no pa tvoj dragi tudi, jih ne smemo zanemarjat user posted image . Iskrene čestitke obema.
vijolica za par ur ni panike, samo da ne bo to pol 12 ur.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:12:41   
vijolica30
DaisyE hvala za posluh, menopur je tisti lump oz ampule bi mogle bit za odšraufatuser posted image , tko da me zanima če lahko mojga počakam ker pridno streže in očitno ne bo utegnu pridt domov do polnoči, par urc ...a lahko počakam???

hvala

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:15:17   
vijolica30
lupčka za spelko12

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:15:23   
spelka12
vijolica če imaš ampule potem jih zlomiš tam, kjer je pika. Ni tako težko, samo ne premočno stisnit, da se ti ne bo v roki zdrobila. A ostalo potem bo šlo?

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:16:44   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: vijolica30

lupčka za spelko12

A dej nehi no user posted image user posted image user posted image , pa ravno zdej, ko je šel moj ven žurat. A si kje blizu, ti pridem pomagatuser posted image .

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:18:45   
Abra
Daisy user posted image te moram prav objet, ko te ni blo tko dolgo tuki user posted image kje si pa ti najdla mojih 50 kil??? i wish user posted image To se pa res ne spomnim, kdaj sem jih imela. Po faksu, jih je bilo ravno malo čez, zdaj pa......... no coment user posted image user posted image je že dolgo od takrat ...

Malo prej sem napisala en dolg post, vse lepo obrajtala, ga pozabla kopirat in je šel v maloro. Pol sem pa kar kompjuter zaprla. Mogoče bom kasneje se vseh še enkrat lotla user posted image

Pija, važno, da ti je tisti sir šel mimo user posted image Sanja se mi ne, kaj je to, imam pa občutek, da ni preveč užiten. Kaj je smrdljiv, kot kak hud francoski user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:22:21   
ledenka
stopka padla, moj je pomagal zabit iglo user posted image  pa prometrium tud mam, 6 skael. sem povedala v lekarni, da pridem se po vec user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:24:29   
DaisyE
Čaki, da razmislim... Menopur pa znam miksat....

Primeš ampulo v desno roko, tako da vrat počiva na kazalcu, piko nastaviš tako da gleda proti tebi in jo primeš s palcem. Z levo roko zagrabiš spodnji  del ampule in pogumno odlomiš. Narediš tole z obema ampulama. Potem vzameš dolgo špiko, posrkaš vodo iz obeh ampul, jo zapičiš v ampulo s praškom, spustiš malo vode not, pri tem pa paziš, da ne izpustiš bata od inekcije, ker je zadeva pod vakuumom in ti bo drugače samodejno potegnila zrak not. Pozaugaš vsebino in ponoviš vajo na naslednji flaši oz. dveh, če imaš tri. Ko opraviš, zamenjaš špiko, iztisneš zrak, zapičiš tja kamor pač špikaš in stisneš.

Pol pa user posted image user posted image user posted image  in čas za pivo, ker si tako dobro opravila. Pa kdo sploh rabi dedce!? user posted image user posted image user posted image  

Kolk ur zamika boš pa mela, če ga čakaš?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?