|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 9:40:44   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

No, bom še jaz pristavla svoj lonček.

Anja, če boš sploh šla še kaj brat, en user posted image zate.  Ker vem, da se grozno počutiš, pa sploh ni važno , če druge/drugi mislijo da je tvoje počutje "upravičeno" ali pa "neupravičeno"  - to res nima veze. Ti se pač tako počutiš in tvoji občutki so vredni tega da se jih upošteva in pika.

Predvidevam, da si užaljena in žalostna, saj se ti zdi da tvoj dragi ni upošteval tvojih občutkov. Iz tega morda celo sklepaš da te nima dovolj rad. Imaš vso pravico se tako počutiti. Ampak preden ukrepaš poskusi razumeti, da morda on tega ne vidi tako in da te res ni imel namena prizadeti. Pogovori se z njim, poskusi it preko svoje jeze in ugotovit kaj natančno te tako boli in mu to tudi razložit. Ko se bosta v miru pogovorila pa boš po mojem mnenju ugotovila da so bili krivi hormoni, živci (tako tvoji kot njegovi) in slab smisel za humor njegovih prijateljev. Če se bosta poročila ali ne niti ni tako zelo zelo važno - vedeti pa moraš da je lahko odpoved poroke zelo velika reč za nekatere pare in da potem ne morejo več nazaj in "nadaljevati kot da se ni nič zgodilo". Če sta imela pogum za tako pomembno odločitev kot je poroka sta gotovo odločena, da bosta premagala tudi hujše probleme kot je ta, kajne? 

Res ti želim vse najboljše in najlepše in čudovito poroko predvsem pa trajno in lepo zvezo. Pa pridi  se malo na junijčice potolažituser posted image user posted image user posted image



se podpišem

Anja user posted image nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 17:38:13   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sem se izgubila nekje na drugi stran: poroka bo ali ne?


To se tudi jaz sprašujem...


Nisem pa vedela, da je na RR ena striptizeta vrtedna 15 strani.

Kok jih bo šele ena natakarca.

Nataša77 - tukaj se pa popolnoma s tabo strinjam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 19:08:56   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sem se izgubila nekje na drugi stran: poroka bo ali ne?


To se tudi jaz sprašujem...


Nisem pa vedela, da je na RR ena striptizeta vrtedna 15 strani.

Kok jih bo šele ena natakarca.

Nataša77 - tukaj se pa popolnoma s tabo strinjam



Ah, saj ni tolk vredna, samo malo smo zašli, pa je ratalo toliko strani.

Ampak mene pa res firbec, kako se je Anja odločila.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 20:23:52   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

No, bom še jaz pristavla svoj lonček.

Anja, če boš sploh šla še kaj brat, en user posted image zate.  Ker vem, da se grozno počutiš, pa sploh ni važno , če druge/drugi mislijo da je tvoje počutje "upravičeno" ali pa "neupravičeno"  - to res nima veze. Ti se pač tako počutiš in tvoji občutki so vredni tega da se jih upošteva in pika.

Predvidevam, da si užaljena in žalostna, saj se ti zdi da tvoj dragi ni upošteval tvojih občutkov. Iz tega morda celo sklepaš da te nima dovolj rad. Imaš vso pravico se tako počutiti. Ampak preden ukrepaš poskusi razumeti, da morda on tega ne vidi tako in da te res ni imel namena prizadeti. Pogovori se z njim, poskusi it preko svoje jeze in ugotovit kaj natančno te tako boli in mu to tudi razložit. Ko se bosta v miru pogovorila pa boš po mojem mnenju ugotovila da so bili krivi hormoni, živci (tako tvoji kot njegovi) in slab smisel za humor njegovih prijateljev. Če se bosta poročila ali ne niti ni tako zelo zelo važno - vedeti pa moraš da je lahko odpoved poroke zelo velika reč za nekatere pare in da potem ne morejo več nazaj in "nadaljevati kot da se ni nič zgodilo". Če sta imela pogum za tako pomembno odločitev kot je poroka sta gotovo odločena, da bosta premagala tudi hujše probleme kot je ta, kajne? 

Res ti želim vse najboljše in najlepše in čudovito poroko predvsem pa trajno in lepo zvezo. Pa pridi  se malo na junijčice potolažituser posted image user posted image user posted image



se podpišem

Anja user posted image nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha



SE PODPIŠEM!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 21:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ampak mene pa res firbec, kako se je Anja odločila.


Pojutrisnjem se poroci, a ne?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
10.4.2008 22:00:40   
muška
joj, samo res bi se lahko vsaj malo javila user posted image  . madoniš, da ni kje kaj narobe, če se je preveč razburjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 7:38:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ampak mene pa res firbec, kako se je Anja odločila.


Pojutrisnjem se poroci, a ne?


Saj ne vem več, ali to soboto, ali kero drugo, se mi ne da nazaj brat.

Sama že ve, kako in kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 12:00:26   
tanikaa
Na koncu pa je bil samo en velik nateg. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:03:04   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Na koncu pa je bil samo en velik nateg. user posted image


Pa veš, da sem sama že tudi na to pomislila, glede na to, da jo je uzela maglauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:04:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Na koncu pa je bil samo en velik nateg. user posted image


Pa veš, da sem sama že tudi na to pomislila, glede na to, da jo je uzela maglauser posted image .


Meni je itak vseeno. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:07:41   
srki
Saj vem, saj je v bistvu tudi meni, saj nisem jaz v njeni koži.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:10:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj vem, saj je v bistvu tudi meni, saj nisem jaz v njeni koži.


Na srečo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:15:51   
srki
Ampak res, na srečo. Al pa sem ,pa še ne vemuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:23:28   
NATAŠI
anja upam da se je vse lepo izšlo in sta se pogovorila ... jutri ti pa želim dan poln veselja, sreče in nepozabnih trenutkov... to je vajin dan, užijta ga user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:24:07   
kalbo
poznam kr neki dedcev, k takrat ko majo svoje ženske zraven so sam cukr, pa pozorni in vse, ko so pa sami, pa ratajo gobezdači, k morjo vse oblajat, sploh kakšne kelnerce, namogovat, napeljevat, celo jamrat in šinfat svojo žensko...to je men dost bolj ponižujoče, kot če recimo striptizto za joške zagrab in dedca k bi to počel, kadar bi s fanti okol hodu, ziher takoj sunem v rit, ko bi zvedla kej takega....striptiz sam po seb pa se mi nč slabega ne zdi, prou fajn je pogledat kak kvalitetn striptiz, če akterka obvlada drugo je pa spet to, kar se po teh fantovščinah dogaja - odnos, češ kuga si bo ono ženšče zdej misla, dajmo mu eno babo naštimat itd....in dejansko je vse skup dostkrat totalno neokusno in ponižujoče, v takem primeru bi absolutno pričakovala od dedca, da reče dragi moji dečki, hvala in adijo.....če se pa zadeva spelje brez takih bebcev, se pač najame striptizeta, odpleše, fantje uživajo, tud če jo kdo kje pošlata al pa s kremco namaže nč hudga, dokler je vse nekak na nivoju....ker da bi se pa poročila z drekačem, k bi zarad ostalih mene poniževal, deval v nič in se delal norca iz mene no, hvala lepa...


Amen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:39:12   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

poznam kr neki dedcev, k takrat ko majo svoje ženske zraven so sam cukr, pa pozorni in vse, ko so pa sami, pa ratajo gobezdači, k morjo vse oblajat, sploh kakšne kelnerce, namogovat, napeljevat, celo jamrat in šinfat svojo žensko...to je men dost bolj ponižujoče, kot če recimo striptizto za joške zagrab in dedca k bi to počel, kadar bi s fanti okol hodu, ziher takoj sunem v rit, ko bi zvedla kej takega....striptiz sam po seb pa se mi nč slabega ne zdi, prou fajn je pogledat kak kvalitetn striptiz, če akterka obvlada drugo je pa spet to, kar se po teh fantovščinah dogaja - odnos, češ kuga si bo ono ženšče zdej misla, dajmo mu eno babo naštimat itd....in dejansko je vse skup dostkrat totalno neokusno in ponižujoče, v takem primeru bi absolutno pričakovala od dedca, da reče dragi moji dečki, hvala in adijo.....če se pa zadeva spelje brez takih bebcev, se pač najame striptizeta, odpleše, fantje uživajo, tud če jo kdo kje pošlata al pa s kremco namaže nč hudga, dokler je vse nekak na nivoju....ker da bi se pa poročila z drekačem, k bi zarad ostalih mene poniževal, deval v nič in se delal norca iz mene no, hvala lepa...


Amen!


Jaz se tud pod to podpišem.....ampak vseeno bi mi bilo ljubše, če bi vedela da striptizet ni...in vseeno bi imela cmok v grlu če bi bila.....ne bi pa zaradi tega verjetno zganjala cirkusa....ne vem no, bom videla ko bo tako daleč prišlo,....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:41:11   
kalbo
Men pa res ne gre v glavo zakaj je treba tok enga sekiranja in tok enga pregovarjanja za en par nagih joškov in ene lepe ritke v tangicah. Ja pa sej smo sam ljudje, orkaduš babe. Mel sem do zadaj priložnost videt tri fantovščine, svojo, svakovo in od prijatelja. Striptizeta pride, odpleše svoje, se obleče, spije pijačko in gre, to je to.  Zarad teh 20 minut pa res ni konec sveta in brez skrbi, da globoko spoštujem svojo ženo, pa naj mi vsak dan pleše morje joškov pred očmi, ona pa mene spoštuje toliko, da ve, da me ne bodo zmešal eni joški s smetano na bradavičkah.

Vedno se pa najdejo zakompleksane ženske, ki ne zaupajo svojim decom (nekatere upravičeno, priznam), ki naredijo iz striptizete halo. Sam s striptizeto se ne da žene prevarat, ker striptizeta pleše, ne seksa. Drage dame od mojih prijateljev so celo razbobnale, da je moja poroka odpovedana, ker sem mende nategnil striptizetouser posted image . Hudič je, če se ženskam spipa.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:46:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zarad teh 20 minut pa res ni konec sveta in brez skrbi, da globoko spoštujem svojo ženo, pa naj mi vsak dan pleše morje joškov pred očmi, ona pa mene spoštuje toliko, da ve, da me ne bodo zmešal eni joški s smetano na bradavičkah.




no, to je to....medsebojno zaupanje in spoštovanje, pa tega zgleda folku manjka al kajuser posted image in jaz ne vem zakaj se poročit z nekom, če misliš da ko mu striptizeta pokazala joške, da jo bo kr kresnuuser posted image sej, drugo je res tisti odnos njegovih kolegov, samo kot sem rekla - če si oni namislijo kake svinjarije, bi pa prčakvala od dedca da spoka...tud njemu bi se verjetno zdelo ponižujoče, če bi se jaz metala tam po nekem tipu, ga grabla za tiča in z izgovorom da so prjatlce krive, se mrtvo pijana potegnla z njim....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:48:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Men pa res ne gre v glavo zakaj je treba tok enga sekiranja in tok enga pregovarjanja za en par nagih joškov in ene lepe ritke v tangicah. Ja pa sej smo sam ljudje, orkaduš babe. Mel sem do zadaj priložnost videt tri fantovščine, svojo, svakovo in od prijatelja. Striptizeta pride, odpleše svoje, se obleče, spije pijačko in gre, to je to.  Zarad teh 20 minut pa res ni konec sveta in brez skrbi, da globoko spoštujem svojo ženo, pa naj mi vsak dan pleše morje joškov pred očmi, ona pa mene spoštuje toliko, da ve, da me ne bodo zmešal eni joški s smetano na bradavičkah.

Vedno se pa najdejo zakompleksane ženske, ki ne zaupajo svojim decom (nekatere upravičeno, priznam), ki naredijo iz striptizete halo. Sam s striptizeto se ne da žene prevarat, ker striptizeta pleše, ne seksa. Drage dame od mojih prijateljev so celo razbobnale, da je moja poroka odpovedana, ker sem mende nategnil striptizetouser posted image . Hudič je, če se ženskam spipa.



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:50:48   
Anonimen
sem študirala zdej kako bi pa midva to izvedlauser posted image user posted image on bi naredu fantovščino, povabu prjatle in bi mel striptiteto....jaz bi nardila dekliščino, bi povabla prjatle in bi mel....striptizetouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:52:36   
srki
Ja saj je tako. Samo Anja pač ne verjame, očitno, da je ostalo samo pri plesu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:53:46   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sem študirala zdej kako bi pa midva to izvedlauser posted image user posted image on bi naredu fantovščino, povabu prjatle in bi mel striptiteto....jaz bi nardila dekliščino, bi povabla prjatle in bi mel....striptizetouser posted image user posted image user posted image


kaj pa če bi bila kar ti sama striptizetauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:57:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sem študirala zdej kako bi pa midva to izvedlauser posted image user posted image on bi naredu fantovščino, povabu prjatle in bi mel striptiteto....jaz bi nardila dekliščino, bi povabla prjatle in bi mel....striptizetouser posted image user posted image user posted image


kaj pa če bi bila kar ti sama striptizetauser posted image


no evo babe, pa maste odgovor, kako rešit zadrego s striptizetouser posted image user posted image user posted image

jaz sem pa konj za plesatuser posted image na deep purple striptiz bi bil malo čuden, a?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 13:58:44   
smigli
V marsičem se strinjam s tabo Kalbo, sam nažalost poznam primer, ko je bila striptizeta plačana za kaj več, skratka tip je mrtvo pijan (drugi dan se ni spomnil ničesar in niti verjel dokler mu niso pokazali posnetka) in je striptizeti v pričo vseh prisotnih strgal hlačke in ji tamalo pošteno obdelal. Par se je poročil nevesta je kasneje zvedela vse in sledila je ločitev. Da ne omenjam, ko je ženin odšel s striptizeto v spalnico in opravil svoje.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 14:05:52   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

... skratka tip je mrtvo pijan (drugi dan se ni spomnil ničesar in niti verjel dokler mu niso pokazali posnetka) in je striptizeti v pričo vseh prisotnih strgal hlačke in ji tamalo pošteno obdelal ...



OK ne štekam ... Mrtvo pijan pomeni zame, da je samo še "cunja", ki ni sposobna ne stat ne sedet, kaj šele striptizeto pošteno oralno obdelat ....

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?