|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 14:08:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V marsičem se strinjam s tabo Kalbo, sam nažalost poznam primer, ko je bila striptizeta plačana za kaj več, skratka tip je mrtvo pijan (drugi dan se ni spomnil ničesar in niti verjel dokler mu niso pokazali posnetka) in je striptizeti v pričo vseh prisotnih strgal hlačke in ji tamalo pošteno obdelal. Par se je poročil nevesta je kasneje zvedela vse in sledila je ločitev. Da ne omenjam, ko je ženin odšel s striptizeto v spalnico in opravil svoje.




Težka bo. Če je tip mrtvo pijan je tud njegov prjatu tak da....user posted image
Pa o pošteni obdelavi bi se tud dal razglabljat pri taki pijanostiuser posted image

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 14:15:30   
kristinaj
ma kaj se če dogajat.....kot ponavadi........nič novega....... pijani moški, kakšna neumna in to je to......... jaz se ne bi sekirala...pa tudi če pride kakšna zaplesat.....saj ni prepovedano če jo po riti klofne :=)).....

ne se sekirat, uživaj s prijateljico ob filmu, naročte si pico in eno pivčke za živčke....potem pejdi lepo spat in jutri bo vse ok.........


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 14:43:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

in je striptizeti v pričo vseh prisotnih strgal hlačke in ji tamalo pošteno obdelal. Da ne omenjam, ko je ženin odšel s striptizeto v spalnico in opravil svoje.




A si bla ti tista striptizeta al kako, da tako poznaš vse podrobnosti  user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 14:57:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

... skratka tip je mrtvo pijan (drugi dan se ni spomnil ničesar in niti verjel dokler mu niso pokazali posnetka) in je striptizeti v pričo vseh prisotnih strgal hlačke in ji tamalo pošteno obdelal ...



OK ne štekam ... Mrtvo pijan pomeni zame, da je samo še "cunja", ki ni sposobna ne stat ne sedet, kaj šele striptizeto pošteno oralno obdelat ....

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, sem glih isto mislila. Ne poznam moškega, ki bi mrtvo pijan g. Predsednika spravil v delovni položaj.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 15:04:20   
smigli
Pijan tako, da ni vedel zase, je delal vse kar so mu rekli drugi.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 15:22:29   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

OK ne štekam ... Mrtvo pijan pomeni zame, da je samo še "cunja", ki ni sposobna ne stat ne sedet, kaj šele striptizeto pošteno oralno obdelat ....

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, sem glih isto mislila. Ne poznam moškega, ki bi mrtvo pijan g. Predsednika spravil v delovni položaj.



user posted image user posted image user posted image  še se najde kaka, ki pozna moško delovanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 16:16:16   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Pijan tako, da ni vedel zase, je delal vse kar so mu rekli drugi.


Potem je bil samo pijan, ne pa mrtvo pijan.

Ker mrtvo pijan ne bi mogel ničesar, kljub "ukazovanju" prijateljev (ki pa to v tem primeru zame niso).

Kajti tudi v zelooo pijanem stanju - bom citirala Šifrerja: "dec ne more"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 16:20:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Pijan tako, da ni vedel zase, je delal vse kar so mu rekli drugi.


Če je bil pijan tolk da zase ni vedu zihr ni mogu nič narest. Čista fizika.
Je pa priročen izgovor to ja.....se nč ne spomnim tak sm bil pijanuser posted image

Drgač mi pa res ni jasno s kakšnimi ljudmi se družteuser posted image

Če bi jaz vidla da je moja kolegica preveč pod dozo da bi racionalno razmišljala, bi jo sama stran potegnila pa jo probala k pameti spravt. Ne pa da bi jo spodbujala da nardi nekaj kar bo zjutraj obžalovalauser posted image

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 17:12:45   
kalbo
Tip, ki je to naredil, bi to počel še kdaj, pa ni mus da s striptizeto, oziroma prodajalko ljubezni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 17:25:36   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tip, ki je to naredil, bi to počel še kdaj, pa ni mus da s striptizeto, oziroma prodajalko ljubezni.


Točno tako. Pa jaz tudi ne bi bila sigurna, da je bilo to s striptizeto prvič, da je prevaral punco.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 17:46:29   
kalbo
No jest sem mojim prijateljem rekel, da če me kam zvežejo, pa mi kako kurbo podtaknejo, da jih nočem nikoli več videt. S striptizeto na moji fantovščini smo prebili led, ker sem bil pač prvi.
Ženska je prišla, odplesala svoje, ko mi je hotla slečt hlače, sem rekel da ne in me je lepo pustila pri miru, pa sem bil koma pijan, pa sem vedel, kje so meje, tko da zame to, da je tip mrtvo pijan, pa da ni vedel ni izgovor.
Punco smo lepo še na pijačo povabli, mal poklepetal z njo (kar jo je prijetno presenetlo), in je šla.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 18:13:11   
tina a
Kalbo kapo dol!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 20:03:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Če bi jaz vidla da je moja kolegica preveč pod dozo da bi racionalno razmišljala, bi jo sama stran potegnila pa jo probala k pameti spravt. Ne pa da bi jo spodbujala da nardi nekaj kar bo zjutraj obžalovalauser posted image


Ja, to pa res. Tudi jaz ne bi dovolila, da bi delala gluposti.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 20:06:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No jest sem mojim prijateljem rekel, da če me kam zvežejo, pa mi kako kurbo podtaknejo, da jih nočem nikoli več videt. S striptizeto na moji fantovščini smo prebili led, ker sem bil pač prvi.
Ženska je prišla, odplesala svoje, ko mi je hotla slečt hlače, sem rekel da ne in me je lepo pustila pri miru, pa sem bil koma pijan, pa sem vedel, kje so meje, tko da zame to, da je tip mrtvo pijan, pa da ni vedel ni izgovor.
Punco smo lepo še na pijačo povabli, mal poklepetal z njo (kar jo je prijetno presenetlo), in je šla.




user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
11.4.2008 23:49:13   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No jest sem mojim prijateljem rekel, da če me kam zvežejo, pa mi kako kurbo podtaknejo, da jih nočem nikoli več videt. S striptizeto na moji fantovščini smo prebili led, ker sem bil pač prvi.
Ženska je prišla, odplesala svoje, ko mi je hotla slečt hlače, sem rekel da ne in me je lepo pustila pri miru, pa sem bil koma pijan, pa sem vedel, kje so meje, tko da zame to, da je tip mrtvo pijan, pa da ni vedel ni izgovor.
Punco smo lepo še na pijačo povabli, mal poklepetal z njo (kar jo je prijetno presenetlo), in je šla.



user posted image  kalbo

ok. moj svak je imel fantovšno takšno, da so ga pač pili od lokala do lokala. na koncu so prišli v en bar kjer je bil ful popularen takrat striptiz (pojma nimam več kako se ta bar imenuje, ker kot vem ne obstaja več) in so mu kolegi plačali striptizeto, pač ta šla v svojo sobico (za zaveso), da jo je lahko po joškah grabu, pa lizu pa take... in mojemu svaku, pijanemu seveda, se je vsedla na kolena in se nekaj začela "drpajsat" pa njemu, pa je potem rekel "fantje, to ni zame, jest nisem tak", vstal in do konca glasbe (ker je bilo plačano pač za en komad) je za striptizeto "poskrbel" njegov kolega.

moj mož je povabil kolege na bovling (prej pa jim je že povedal, da noče nobenega pribijanja na križ in mazanja z raznim ajvarjem, zenfom ali čim podobnim, ker drugače fantovšne ne bo). no, tam so ga - logično - pili, potem so šli pa tudi "na štango" (tudi ne vem kateri bar. mislim da nekje v trzinu). tam so se naslajali na tiste joške (ki mojemu btw dol visijo, ker pravi da bi mu bilo vseeno tudi če ženske ne bi imele jošk, važno, da imamo čepšlo user posted image ) tam so mu kolegi plačali za eno striptizeto, pa je rekel, da mu enostavno ni potegnilo, zato jo je prosil, da se z njimi vsede dol. jo je vprašal kako ji je ime, pa ali je to njena redna služba... skratka kr neki. in jaz mu verjamem. zakaj? ker je svak rekel, da je moj mož ena "reva" user posted image  (mogoče sta pa brata user posted image )

no, kakorkoli že. jaz pravi nekako tako, kot je rekel kalbo VSE JE V MOŠKI GLAVI in ne v glavici.

kar pa se tiče tistega "mrtvo pijanega". se strinjam da mr. President ne vstane. ampak tip je gledal posnetek in videl sebe kako... OMG! hvala lepa za take prijatelje, ki bi snemali mojega moža kako jo liže trugi tik pred poroko. pa kaj si ti nor!!!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
14.4.2008 8:23:41   
srki
Jah, Kalbo, samo takih kot si ti, ni dosti, veš. Enim maligani totalno zakisajo možgane.

In kako to ona ve? Kot sem prebrala, so vse to snemali, verjeto tako ve.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
16.4.2008 15:26:19   
smigli
no da dokončam zgodbo

gospodično je obdelal oralno (sem pač premalo napisala)

in ne nisem bila zdraven, zaenkrat sem še ženskega spola in se ne udeležujem fantovščin user posted image

lep dan

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
17.4.2008 13:13:03   
srki
Ja, saj jaz sem zastopila, pa tudi, da so to snemali, a ne?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
17.4.2008 13:26:07   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, saj jaz sem zastopila, pa tudi, da so to snemali, a ne?


ja so ti njegovi "dobri prijatelji" celo snemaliuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
17.4.2008 14:59:20   
srki
Bo imel lep spominuser posted image .

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
28.4.2008 16:45:32   
Skratek46
AnjaPH se je pojavila na nekaterih forumih in še vedno nič ne vemo kako se je zgodba razpletla:-(user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
28.4.2008 16:51:30   
benika
Vprašaj jo, če te tako firbec matrauser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
28.4.2008 17:08:29   
Skratek46
Sm že pa ne odgovori...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
28.4.2008 17:58:43   
Kaliope
koliko sem zasledila, se je poročila in se imata lepo. hb

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
28.4.2008 21:35:10   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

koliko sem zasledila, se je poročila in se imata lepo. hb



res srčno upam,da sta uredila težave in,da se bebica zdrava rodi brez kakih prezgodnjih porodov in zapletov.

ANJA PH Vso srečo v ljubezni in zdrav porod in bebico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?