|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 21:54:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Rečem lahko samo še toliko, da mu ostane cca. 1.000€ mesečno,


Aha. Tole je pa ze razlicno od zacetnih 6.000 in se nekaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 21:54:50   
Anonimen
1.000€ mesečno,


Ja sam to pa ni dobro. Men tud, pa sm čist brez uradnih delovnih izkušenj, prva začetniška plača......to pa sploh ni dobr, aauser posted image
Tistih 3.500 mi je blo bolj všeč. Sm že premišljala da bi pršla se za šiht zmentuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 21:57:23   
digi
IZVIRNO SPOROČILO: digi

Nisem brala vsega, je pa res, da vsi govorijo: študiraj, študiraj, študiraj; nihče pa ne pomisli, da ni dovolj delovnih mest za "nas študente" bom rekla.... če bi šla v poklicno šolo bi imela vsaj ziher delovno mesto, če že ne, ne vem kako lepega dela in plače.... bi pa bilo.... sedaj pa..... no, upajmo na najbolje.... Kaj ti pomaga, če si dipl. ne vem kaj, če doma metlo guraš celi dan..... A ne?!


Tud guranje metle je delo, jas tud včasih za metlo primem.
Ja res je, kaj ti pomaga diploma,če je ne znaš izkoristit.


Bistvo kar sem s to metlo hotela povedat je, da nimaš službe in si cel dan doma in nimaš "drugega" dela.... pa ne, da to ni delo..... to delamo vsi....

Opazka z večrno šolo- no comment - valda lahko gre vsak še v večerno šolo potem, ko je že ne vem koliko let študiraluser posted image  Pa izkoristit diplomo_ jah težko, če si npr. kot dijak se odločil za študij, ki bi te morebiti znal zanimat pa ni nobenega haska od njega....

Ni pa bilo nič provokativno mišljeno....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 21:57:26   
Anonimen
Povzetek? Če temu tako rečeva, potem je bil narejen izključno s strani zaslužka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 21:59:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Rečem lahko samo še toliko, da mu ostane cca. 1.000€ mesečno,

Aha. Tole je pa ze razlicno od zacetnih 6.000 in se nekaj.

Seveda je različno. Saj govoriva tudi o dveh različnih ljudeh. user posted image  Poleg tega pa še vedno ostaja dejstvo zaslužka cca. 3.000€. Za stroške sem pa že takoj na začetku napisala, da so gromozanski. Saj tudi sodnik zasluži npr. 2.500€, pa ima stroške (npr. stanovanjski kredit 1.000€). In to ne zmanjša dejstva, da je njegova plača 2.500€, kajne?

Odgovor je namenjen Mič IN Karin24. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:00:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Povzetek? Če temu tako rečeva, potem je bil narejen izključno s strani zaslužka.


Aha.
Ne poznam diplomiranca, ki bi delal cele noci in zasluzil 800 in se nekaj € na mesec. Brez malice in prevoza.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:02:03   
digi

Aha.
Ne poznam diplomiranca, ki bi delal cele noci in zasluzil 800 in se nekaj € na mesec. Brez malice in prevoza.


Jaz pa.... upam, da ne bo večno tako za dotično osebo..... in da najde čimprej delo primerno izobrazbi.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:03:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Poleg tega pa še vedno ostaja dejstvo zaslužka cca. 3.000€. Za stroške sem pa že takoj na začetku napisala, da so gromozanski. Saj tudi sodnik zasluži npr. 2.500€, pa ima stroške (npr. stanovanjski kredit 1.000€). In to ne zmanjša dejstva, da je njegova plača 2.500€, kajne?


To tudi ne zmanjsa dejstva, da si sodnik (oprostite sodniki, ko ste ravno omenjeni) mesecni obrok kredita zracuna tako, da mu ostane "normalen" denar za olje, naprimer...user posted image . Pa se za kaj drugega. Faks te vcasih nauci tudi tega, da zivis svojim zmoznostim primerno, s primernimi, in ne gromozanskimi stroski. Pa se marsicesa te nauci faks, ce se hoces ucit, ce tam ne isces samo papirja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:04:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Povzetek? Če temu tako rečeva, potem je bil narejen izključno s strani zaslužka.

Aha. Ne poznam diplomiranca, ki bi delal cele noci in zasluzil 800 in se nekaj € na mesec. Brez malice in prevoza.

Jaz tudi ne. user posted image
Poznam pa diplomiranca, ki dela cele dneve (od 9-ih do 17-ih, pa uro vožnje v vsako smer) in ima plačo nekaj čez 800€ na mesec. Brez malice in prevoza.

Razlika je samo v tem, da eden dela podnevi, drugi pa ponoči. V trajanju delovnega časa je ni.

Je pa v plači. In taxist ima službo parkirano pred hišo user posted image  (ne potrebuje prevoza do tja).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:04:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: digi

IZVIRNO SPOROČILO: digi

Nisem brala vsega, je pa res, da vsi govorijo: študiraj, študiraj, študiraj; nihče pa ne pomisli, da ni dovolj delovnih mest za "nas študente" bom rekla.... če bi šla v poklicno šolo bi imela vsaj ziher delovno mesto, če že ne, ne vem kako lepega dela in plače.... bi pa bilo.... sedaj pa..... no, upajmo na najbolje.... Kaj ti pomaga, če si dipl. ne vem kaj, če doma metlo guraš celi dan..... A ne?!


Tud guranje metle je delo, jas tud včasih za metlo primem.
Ja res je, kaj ti pomaga diploma,če je ne znaš izkoristit.


Bistvo kar sem s to metlo hotela povedat je, da nimaš službe in si cel dan doma in nimaš "drugega" dela.... pa ne, da to ni delo..... to delamo vsi....

Opazka z večrno šolo- no comment - valda lahko gre vsak še v večerno šolo potem, ko je že ne vem koliko let študiraluser posted image  Pa izkoristit diplomo_ jah težko, če si npr. kot dijak se odločil za študij, ki bi te morebiti znal zanimat pa ni nobenega haska od njega....

Ni pa bilo nič provokativno mišljeno....


Digi ne obupatuser posted image

Jaz sem tud eno leto jamrala da ne bom dobila šihta......pol pa kar prideuser posted image

Boš vidla da bouser posted image

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:04:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Odgovor je namenjen Mič IN Karin24. user posted image


A imava poseben tretma...user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:04:42   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: digi


Aha.
Ne poznam diplomiranca, ki bi delal cele noci in zasluzil 800 in se nekaj € na mesec. Brez malice in prevoza.


Jaz pa.... upam, da ne bo večno tako za dotično osebo..... in da najde čimprej delo primerno izobrazbi.....


ima vsaj možnost, da ga najde --> in prav zaradi končane izobrazbe verjetno ne bo z njim večno tako.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:05:17   
anarabarbara

Pred kratkim nama je vodovodar za 5 minut dela (zamašen odtok, midva pa vsak dve levi roki) zaračunal 25 eur. Toliko mislim da ne dobi zdravnik na uro.


Poznam eno medicinsko sestro, ki je fizično preprečila svojemu sinu vpis na medicinsko fakulteto. Postavila se je pred vrata in mu ni dovolila ven, on je pa ni upal odmaknit (očitno lepo vzgojen :) Sedaj je star 30 let in ima svojo hišo, novega BMW in svojo optiko. Zdravniki pri 30 letih imamo stanovanjske kredite in avto od staršev :) Ženska je vedela, kaj govori. Tako da ja, niti približno ne zaslužimo 25 evrov na uro!!! Moj bruto na uro je nekaj čez 7.5 evrov (zdravnica s 4 leti delovnih izkušenj).

< Sporočilo je popravil anarabarbara -- 9.4.2008 22:06:55 >


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:05:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Faks te vcasih nauci tudi tega, da zivis svojim zmoznostim primerno, s primernimi, in ne gromozanskimi stroski.

Morda pa res potrebujem diplomo. Mislila sem, da te tega nauči zdrava pamet user posted image . In ker sem ravno omenjala, da jo imam, rajši takoj poudarim, da je pa nisem imela takrat, ko sem se poročila. user posted image  Kdor bo hotel, bo že sam našel povezavo, ne da jo jaz pišem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:06:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Razlika je samo v tem, da eden dela podnevi, drugi pa ponoči. 


Za vecino ljudi je to kar precej razlike....user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:06:45   
Anonimen
A lahk eno čist mim vprašam?

A ima sploh smisel pošiljat prošnje za del. mesto, za katerega nimaš ne izobrazbe in ne izkušenj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:06:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Faks te vcasih nauci tudi tega, da zivis svojim zmoznostim primerno, s primernimi, in ne gromozanskimi stroski.
 
Mislila sem, da te tega nauči zdrava pamet user posted image .


Ocitno ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:07:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anarabarbara
Moj bruto na uro je nekaj čez 6 evrov (zdravnica s 4 leti delovnih izkušenj).

Bruto 6€ na uro? To je netto...? Mater, pa res ne znam izračunati tega, kakor je rekla Mič. Ali Karin24. Ali katera že. Saj sta obe isti šmorn. user posted image

(odgovor članu anarabarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:07:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Razlika je samo v tem, da eden dela podnevi, drugi pa ponoči. 

Za vecino ljudi je to kar precej razlike....user posted image

V plači tudi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

A ima sploh smisel pošiljat prošnje za del. mesto, za katerega nimaš ne izobrazbe in ne izkušenj?


Ce se vidis v tistem delu, aboslutno.

Da posiljas samo zaradi posiljanja, ni treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:09:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anarabarbara

Moj bruto na uro je nekaj čez 7.5 evrov (zdravnica s 4 leti delovnih izkušenj).


Osnovna placa brez dodatkov?

(odgovor članu anarabarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:09:33   
anarabarbara
Faks te vcasih nauci tudi tega, da zivis svojim zmoznostim primerno, s primernimi, in ne gromozanskimi stroski.


In ugotoviš, da je kruh z mravljami čisto okusen, če si dovolj brez denarja user posted image Se mi je dogajalo proti koncu študija user posted image

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:10:41   
anarabarbara
z vsemi dodatki!!!

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:11:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anarabarbara

Faks te vcasih nauci tudi tega, da zivis svojim zmoznostim primerno, s primernimi, in ne gromozanskimi stroski.


In ugotoviš, da je kruh z mravljami čisto okusen, če si dovolj brez denarja user posted image Se mi je dogajalo proti koncu študija user posted image


A nisi imela za bone?

(odgovor članu anarabarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
9.4.2008 22:11:53   
Anonimen
Anarabarbara... koliko pa delaš (koliko ur, kakšne izmene)?

(odgovor članu anarabarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?